Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



škola za pse

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osijek_Girl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Lokacija: Višnjevac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2011. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
a šta da im radim kad sam sjede i mašu repom, neće se čak ni pomaknuti da mogu proći nego ih moram preskakati i obilaziti.


Koje pse imaš i koliko su stari?
Samo sam znatiželjna, ne namjeravam davat savjete, to ću prepustit g. Zdenku Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2011. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
zdjurcek je napisao/la (Pogledaj post): › nemojte tako,nema glupavih pasa nego ima aljkavih vlasnika


Shocked osijek031.com smile
a šta da im radim kad sam sjede i mašu repom, neće se čak ni pomaknuti da mogu proći nego ih moram preskakati i obilaziti.

Rolling Eyes Laughing
znači da im nisi zanimljiva čim je tako,jer moji psi nemogu dočekati da idu smnom skaču kao ludi moraš ih nekako motivirati da te malo zavole Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2011. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako da postavim sliku na profilu:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osijek_Girl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Lokacija: Višnjevac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2011. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skroz gore na ovoj stranici (crvena podloga) kliknite na MojProfil. Otvorit ce se stranica sa karticama i tamo kliknete na karticu Profil pa opet podkarticu Avatar. Tamo pise da slika može biti širine do 120 piksela, visine do 120 piksela, veličine do 15 KB, a to možete napraviti s programom Microsoft Office Picture Manager od bilo koje vase slike.
Ak treba jos koja pomoc, tu sam ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2011. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek_Girl je napisao/la (Pogledaj post): › Skroz gore na ovoj stranici (crvena podloga) kliknite na MojProfil. Otvorit ce se stranica sa karticama i tamo kliknete na karticu Profil pa opet podkarticu Avatar. Tamo pise da slika može biti širine do 120 piksela, visine do 120 piksela, veličine do 15 KB, a to možete napraviti s programom Microsoft Office Picture Manager od bilo koje vase slike.
Ak treba jos koja pomoc, tu sam ;-)

Crying or Very sad
Sve učinjeno tako i neće mi prikazati sliku,ali ja neznam baš baratati sa ovim programima,zastario sam malo me zeza godina proizvodnje Rolling Eyes
Ali nadam se da će već netko naići tko će to za mene odraditi na mom kompu Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osijek_Girl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Lokacija: Višnjevac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2011. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zdjurcek je napisao/la: ›
Crying or Very sad
Sve učinjeno tako i neće mi prikazati sliku,ali ja neznam baš baratati sa ovim programima,zastario sam malo me zeza godina proizvodnje Rolling Eyes
Ali nadam se da će već netko naići tko će to za mene odraditi na mom kompu Laughing


ahh, grr, ne tak pricat o godini proizvodnje, osjecam se balavo Wink
Ako nemate nikog u blizini posaljite meni na mail sliku pa ću ju ja smanjit i vratit vam nazad i onda ju samo uploadate tu kak sam gore objasnila Wink
mail je: .......


Zadnja promjena: Osijek_Girl; 13.10.2014. 20:13; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počeo je tečaj školovanja pasa u Čepinu,tečaj se održava na poligonu Kinološkog društva u Čepinu i ide utorkom i subotom od 17 sati svi koji su zainteresirani mogu se još priključiti do 4.sata kada se zatvara grupa,sve dalje obavjesti mogu se dobiti na br.telefona 031 383 313 ili na mob.099 34 61 295:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tenna
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2011. 0:45 
Naslov:  Re: škola za pse
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoce biti jos tih tecajeva?!Imam labradora starog cca 4 godine i poceo je biti agresivan,mislim nije da grize ljude okolo al je poceo na nas ukucane rezat svaki put kad malo povisimo ton!jel primate i takve pse?ako ne ako moze koji savjet Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.04.2011. 11:02 
Naslov:  Re: škola za pse
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tenna je napisao/la (Pogledaj post): › Hoce biti jos tih tecajeva?!Imam labradora starog cca 4 godine i poceo je biti agresivan,mislim nije da grize ljude okolo al je poceo na nas ukucane rezat svaki put kad malo povisimo ton!jel primate i takve pse?ako ne ako moze koji savjet Smile


Ovako hoće,bit će još tečajeva već na jesen,a li mislim da je za tvoga psa malo kasno za dresuru,a što se tiče režanja na ukućane morate biti malo odlučniji kod kažnjavanja,kada god zareži treba ga kazniti ne se povlačiti jer se on onda nameće kao vođa čopora i tu nastaje problem to se nesmije dogoditi jer će biti samo još gori....
Oprosti što ti nisam odmah odgovorio jer kako mi je počeo tečaj nisam išao na ovu stranicu,ali ti možeš doći utorkom i subotom ide tečaj u 18 sati na poligonu Kinološkog društa Čepin pa da vidimo šta se tu može napraviti....
Pozdrav:) Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2011. 2:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kinološko Društvo Čepin obaviještava sve zainteresirane da ponovno u jesenskom dijelu počinje tečaj u školovanju pasa....tečaj će početi 03.09. u 18 sati na poligonu društva koji se nalazi iza vodotornja u Čepinu......ali za sve informacije mogu se dobiti od ZDENKO ĐURČEK na mob.099 34 61 295...ili na tel.031-383 313........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cuki
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2011. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam psa pekinezera.zivahan je i sve nas doma zeza,voli nas gricnuti,ljuti se na sve okolo,rezi na nas,nitko ne moze doci doma moramo ga skloniti,jer bi ugrizao.postara posebno, na njega je alergican.star je godinu dana....znam,recete da sam kriv sto je takav,sto sam dozvolio da je on gazda ,sad je tako kako je ......da je poslusam sigurno bi odnio sve nagrade po ljepoti.jedan prijatelj mi je rekao da ce me tuziti ako ga ne uspavan,jer je opasan po okolinu.mali opasni pitbul....postoji li skola za tako male ljepotane i ima li nade da ce se popraviti.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cuki
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2011. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam psa pekinezera.zivahan je i sve nas doma zeza,voli nas gricnuti,ljuti se na sve okolo,rezi na nas,nitko ne moze doci doma moramo ga skloniti,jer bi ugrizao.postara posebno, na njega je alergican.star je godinu dana....znam,recete da sam kriv sto je takav,sto sam dozvolio da je on gazda ,sad je tako kako je ......da je poslusam sigurno bi odnio sve nagrade po ljepoti.jedan prijatelj mi je rekao da ce me tuziti ako ga ne uspavan,jer je opasan po okolinu.mali opasni pitbul....postoji li skola za tako male ljepotane i ima li nade da se popravi.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.07.2011. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cuki je napisao/la: ›
imam psa pekinezera.zivahan je i sve nas doma zeza,voli nas gricnuti,ljuti se na sve okolo,rezi na nas,nitko ne moze doci doma moramo ga skloniti,jer bi ugrizao.postara posebno, na njega je alergican.star je godinu dana....znam,recete da sam kriv sto je takav,sto sam dozvolio da je on gazda ,sad je tako kako je ......da je poslusam sigurno bi odnio sve nagrade po ljepoti.jedan prijatelj mi je rekao da ce me tuziti ako ga ne uspavan,jer je opasan po okolinu.mali opasni pitbul....postoji li skola za tako male ljepotane i ima li nade da se popravi.....

ne!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
elendil07
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2011. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav,, koliko najmanje pas mora biti star za pohađanje tečaja? Imam ženku samojeda,, sad je 3 mjeseca stara?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2011. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

elendil07 je napisao/la: ›
Pozdrav,, koliko najmanje pas mora biti star za pohađanje tečaja? Imam ženku samojeda,, sad je 3 mjeseca stara?

Ovako sa dresurom se počinje od malih nogu,naravno sve kroz igru i zabavu...ali sa pravom dresurom se počinje od 10 mjeseci do tri godine starosti....ali za sve informacije možeš kontaktirati mene na broj mobitela 099 34 61 295,ja sam inače voditelj tečaja u Čepinu pa ti mogu dati neke smjernice do početka prave dresure.......Smile......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: