Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



škola za pse

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.08.2011. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cuki je napisao/la: ›
imam psa pekinezera.zivahan je i sve nas doma zeza,voli nas gricnuti,ljuti se na sve okolo,rezi na nas,nitko ne moze doci doma moramo ga skloniti,jer bi ugrizao.postara posebno, na njega je alergican.star je godinu dana....znam,recete da sam kriv sto je takav,sto sam dozvolio da je on gazda ,sad je tako kako je ......da je poslusam sigurno bi odnio sve nagrade po ljepoti.jedan prijatelj mi je rekao da ce me tuziti ako ga ne uspavan,jer je opasan po okolinu.mali opasni pitbul....postoji li skola za tako male ljepotane i ima li nade da ce se popraviti.....

Ovako sam si dao odgovor na svoje pitanje...krivica je na tebi što se tiče njegove agrasivnosti...to je trebalo kažnjavati dok je bio još štene...ali inače pekinezeri da su veličine Belgijskog ovčara jeli bi ljude po njihovoj naravi....ali još uvijek se može nešto napraviti po tom pitanju......ali ti trebaš biti dosljedan u tome i kazniti ga svaki puta kada je zločest i agresivan.....naravno da postoji škola za sve vrste pasa pa i za takvu.....možeš doći u Čepin 03.09.2011.u 18 sati kada počinje tečaj u obuci pasa koji ću ja voditi....za sve informacije možeš me zvati na mob.099 34 61 295....Smile....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2011. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas je počeo tečja za školovanje pasa u Čepinu....zainteresirani se mogu još priključiti zaključno sa petim satom nakon toga se zatvara grupa....sve informacije se mogu dobiti na mobitel 099 34 61 295.......JOŠ NIJE KASNO DA SE PRIKLJUČITE.........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mabarusi
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2011. 21:14 
Naslov:  Re: škola za pse
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam čula da ima škola u Čepinu, imam labradora starog oko 4 mj, ne znam točno jer smo ga našli izbačenog. Trebala bi ga dresirati jer imam kćer staru 9 god. sa cereb. paralizom i strašno se boji svih životinja. Pas Timmy je jako zaigran, nemoguć, a ona da ni ne pričam. Kad ga vidi pokoči se. Dali se može bar nešto iskemijati pa bi krenuli na tečaj u proljeće jer onda bi tek mogla krenuti? Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2011. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolja škola je gledati Cesara Millana u Šaptač psima, lik je genijalan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mabarusi
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2011. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je on super samo ja nisam on, meni treba netko bliže da mi pomogne.Trebam dresirati psa i Kati naučiti da joj on pomaže, a ne da ju samo liže , gricka i potamani sve što može sažvakati.Imam i pinča Fifi koja je bila hiperaktivna dok nije došao Timmy a sad je med i mlijeko, sama ide navečer u boks i ne skače po nama samo se mazi u krilu i ne gnjavi susjede.Sad samo nam je Timmy problem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2012. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obavještavam sve zainteresirane da danas počinje škola za obuku pasa u Čepinu,tečaj će se odvijati na poligonu Kinološkog društva Čepin...tečaju mogu pristupiti sve pasmine pasa starosti od 10 mjeseci do tri godine.....na tečaju se radi po programu NP-S,NP-A,NP-B,......obavjesti Josip Anđan 098645103,a može i kod mene Zdenko Đurček 0993461295....poligon se nalazi kod Vodotornja u Čepinu...za prvi puta doći bez pasa Smile Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2012. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zdjurcek je napisao/la (Pogledaj post): › Obavještavam sve zainteresirane da danas 10.03.2012.u 17 sati počinje škola za obuku pasa u Čepinu,tečaj će se odvijati na poligonu Kinološkog društva Čepin...tečaju mogu pristupiti sve pasmine pasa starosti od 10 mjeseci do tri godine.....na tečaju se radi po programu NP-S,NP-A,NP-B,......obavjesti Josip Anđan 098645103,a može i kod mene Zdenko Đurček 0993461295....poligon se nalazi kod Vodotornja u Čepinu...za prvi puta doći bez pasa Smile Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdjurcek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Čepin,Bilogorska 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2013. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VRŠIM OBUKU PASA ZA SVE NAMJENE...SOCIJALIZACIJA...IPO...RING DRESURA...I SVE DRUGO PO ŽELJI...DUGOGODIŠNJE ISKUSTVO U TOME...INFORMACIJE NA MOB. 0993461295...ZDENKO ĐURČEK...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marinic
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2013. 15:33 
Naslov:  Re: škola za pse
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je pas jako mlad možda bi bilo bolje da ga pokušaš lično 'odgojiti' Smile
Škola za pse je nekako više za neposlušne pse koji su već odrasli i trebaju preodgoj. Ljepše će biti i tebi i njemu ako se pokušaš ti educirati i onda njega naučiti nekim stvarima - više ćete to cijeniti i ti i on Smile

S druge strane, pozitivna strana škole za pse je socijalizacija psa od malih nogu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marinic
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2013. 15:33 
Naslov:  Re: škola za pse
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je pas jako mlad možda bi bilo bolje da ga pokušaš lično 'odgojiti' Smile
Škola za pse je nekako više za neposlušne pse koji su već odrasli i trebaju preodgoj. Ljepše će biti i tebi i njemu ako se pokušaš ti educirati i onda njega naučiti nekim stvarima - više ćete to cijeniti i ti i on Smile

S druge strane, pozitivna strana škole za pse je socijalizacija psa od malih nogu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ellany
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2013. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav, imam psa sibirskog haskija, međutim moj pas zna više od 50-tak raznih trikova, samo me zanima jer mogu ja nekako otići samo na taj neki ispit sa njime da dobijem neku potvrdu da je dresiran ? ako kužite što hoću pitati, jer ja sam njega sama kod kuće dresirala, samo bih željela da prođe taj neki test da ima položen taj neki stupanj poslušnosti da dobijem neku potvrdu na kojoj to piše. Evo vam video Ronovih trikova Smile http://www.youtube.com/watch?v=qZi2S8yYkaw

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Daenerys14
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2013. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me hoće li i ove godine biti školice za pse ?

Sad na proljeće?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monika K.
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2013. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam psa oko 8 mjeseci, tepamo mu da je labrador ali je vjerojatno mješanac. Trči za biciklistima i to je već priličan problem, nije agresivan ali trči k'o lud pa se ljudi uplaše i stvarno je nezgodno a ja ga ne uspijevam zaustaviti. Gospodine Zdenko, može li se to kod vas na dresuri riješiti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alis
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2013. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otvorena škola za obuku pasa za područje Osijeka i okolice...individualna poduka namijenjena vlasnicima pasa
http://www.obuka-pasa-prias.hr/index.html

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chipa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 131
Lokacija: Vinkovci
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2013. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HRVATSKI KLUB BELGIJSKIH OVČARA

Dana 24. ožujka 2013. godine započeo je prvi dio sezone treninga po županijama u ŠRK HKBO-a, a
završava 30. lipnja 2013. godine.





www.hkbo.hr

_________________
http://www.facebook.com/stipo.stankovic
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: