Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sve veća nezaposlenost

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2005. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svatko je svoje sreće Kovač Mišo.

Mislim da je sreca kategorija o kojoj se moze govoriti iskljucivo u past tensu.

Za neke dogadjanje mozes reci da su bili "sretni" ili da su ti donijeli "srecu", ali "sreca" se ne moze predvidjeti.

Mozes jedino trudom pokusati utjecati da nekakav ishod u buducnosti budu sto slicniji tvojim zeljama. Ali to onda nema veze sa srecom, niti mozes biti siguran da ce biti onako kako zelis. Bitno je samo da ne odustajes. Ako nesto zagrizes - zagrizi to do kraja i nemoj misliti da ce vjetrovi slucajnosti nanijeti ishod kakav zelis.

Najgore je izgubiti svijest da je moguce utjecati na ishod, ili se ne prilagoditi sadasnjoj situaciji jer neki dogadjaj u proslosti smatras "nepravednim".

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2005. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E pa to i pokušavam reći, da nije stvar samo u sreći ili nesreći nego se i sami moramo potruditi za sebe! Treba biti uporan u svemu što radimo....barem ja tako mislim jer rijetko prepuštam stvar sreći!

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2005. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu vjerovati kako se taj tvoj tekst može dvojako tumačiti. Toliko si se diplomatski nasrao da se jednostavno svatko u tome može naći.

Ovaj put nije za pet. Sjedi 3.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nekad covjek..kao vi
Post Postano: 06.12.2005. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako da trazim posao kad sam jebeno nesretno zaljubljen. Nista vise nema smisla. Prosli su mjeseci a ja jos umirem..svaki dan..svaku noc. Bojim se da za neke poput mene ovaj zivot nikad nece biti dobar i da je ipak bolje na drugoj strani. Tesko da mogu zamisliti vecu bol od ove. Ljudi kazu kako je lijepo biti zaljubljen. Glupost! Kako je lijepo biti NE zaljubljen.. nista ne osjecati. To je blazenstvo. Tome vidis tezim.. da ne volim.. da ne osjecam.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
RnR
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.12.2005. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cuo sam neku spiku prosli tjedan u KMO da postoji nesto sto se zove EVS , nesto vezano za volontiranje vani i priznaje se radno iskustvo , sto nama mladima je j.....stavka . Jel netko zna nesto o tome? U stvari otic cu na "Junky Diary" i pitat ih osobno.
Eh, i hvala ko se sjetio ove teme Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nevia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Lokacija: legograd
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.12.2005. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la: ›
Kako da trazim posao kad sam jebeno nesretno zaljubljen. Nista vise nema smisla. Prosli su mjeseci a ja jos umirem..svaki dan..svaku noc. Bojim se da za neke poput mene ovaj zivot nikad nece biti dobar i da je ipak bolje na drugoj strani. Tesko da mogu zamisliti vecu bol od ove. Ljudi kazu kako je lijepo biti zaljubljen. Glupost! Kako je lijepo biti NE zaljubljen.. nista ne osjecati. To je blazenstvo. Tome vidis tezim.. da ne volim.. da ne osjecam.



Paaa možda ćeš zaboraviti na ljubavnu bol ako budeš prionuo na posao, pa neka te to motivira u traženju posla! Smile

_________________
Beautiful memories hold many treasured days and those days turn into yaers, years into centuries till the eternity
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.12.2005. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RnR je napisao/la: ›
Eh, i hvala ko se sjetio ove teme Smile


Ja sam kovač tvoje sreće ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: