Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2008. 19:57 
Naslov:  Re: Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovakvo što na razini primitivnih nagona i emocija ne da mi se niti dovršiti čitati. Treba znati sačuvati nivo. Zna Felt i bolje, samo nema argumenata pa se blamira bez veze... A poslije bude ljut!
A koliko sam u pravu - vidim po tome koliko ludite na moje komentare. Lijepo je biti čitan - do kraja...
btw: Anto Đapić niti ne zna za moje komentare; ja sam samo realna. Ako nekome smeta i pun je mržnje - pa veselo mu bilo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brkson
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 20:11 
Naslov:  Re: Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko ludi, pa ti sama sebe sramotiš osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjexa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i dobro, ako maknemo na stranu direktorovu plaću, ima li netko neko konkretno mišljenje o rješavanju ovog pitanja ili je samo bitno biti protiv ovog koji tipka prije??

_________________
here's to alcohol, the cause and solutions of all life's problems!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.11.2008. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo malo realnosti za SHARON:

Šerić 18.300 brutto . oko 10.800 netto
MBA Pariz - najškolovaniji direktor
Trdin - bivši šef Đapićevog ureda - trenutno savjetnik u poglavarstu neki- 13000 netto
Tino Lončar- smjenjeni direktor Unikoma- Savjetnik Đapića - 14000 netto
Farkaš -smijenjeni direktor Ukopa zbog gubitaka od 4 mil .kuna - danas isto nekakav savjetnik nečega i nekoga 13000 kuna netto- sva trojica HSP kadar i na proračunu grada Osijeka
Đapić u Dubrovniku sa Ljutićem za dvije večeri potroši cca 20000 kuna-


pa sad hsp-ovci raspravljajete o plaćama
Sharon je napisao/la: ›
Ovakvo što na razini primitivnih nagona i emocija ne da mi se niti dovršiti čitati. Treba znati sačuvati nivo. Zna Felt i bolje, samo nema argumenata pa se blamira bez veze... A poslije bude ljut!
A koliko sam u pravu - vidim po tome koliko ludite na moje komentare. Lijepo je biti čitan - do kraja...
btw: Anto Đapić niti ne zna za moje komentare; ja sam samo realna. Ako nekome smeta i pun je mržnje - pa veselo mu bilo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjexa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

di je onaj paranoik da nam kaže jel mija stranački upućena da tipka ili je samo dobro informirana??

_________________
here's to alcohol, the cause and solutions of all life's problems!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.11.2008. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel se možda netko prepoznao
vjexa je napisao/la: ›
di je onaj paranoik da nam kaže jel mija stranački upućena da tipka ili je samo dobro informirana??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Felt, molim te, smanji malo doživljaj...Post sam ti pročitala samo do pola jer mi se ne da dalje...Same emocije! Baš sam te nasekirala, zar ne?! Hladnije malo reagiraj - moj savjet. Potrošit ćeš se mlad... Ti si samo ispao smiješan, a ja nemam ničije instrukcije. A Vrdoljak nije popravio imidž zbog tvoje lavine uvreda.
Još samo nešto: kupi si naočare... Svi smo vidjeli, pa i ti si trebao...


Ajde ne pizdi babo!
Stvarno si u banani, kakav je to riječnik....osim ako imaš 12 god., onda si vjerojatno ne možeš pomoći...


e moj tata-mata...
od svega ti komentiraš OVO?!?

jesi ostao bez teksta ili napokon izlaziš iz stranke? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2008. 1:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sorry al ne mislim zabavljat raju bezveze, kao što se da primjetiti biti će ovo duga i prljava kampanja. Treba snage pravilno rasporediti....ovo je gotova priča....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BrunoB
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2008. 4:11 
Naslov:  Re: Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni nije jasno zasto se vi uopce rasravljate sa ovima sto navode placu jednog covjeka a ovdje se prica o ocitoj kradji u vezi parkinga !?
To je ispod casti samim tim skrecete temu sa parkinga sto je i cilj onih koji vec kradu i zele jos ugrabiti dok mogu !!
cinjenice;
Kradu svi, krast ce svi koji dodju na vlast pitanje je samo koliko !?
Zapitajte se tko je bio na vlasti 18 godina i doveo grad Osijek na rub ponora, tko je unistio firme poput LIa ..Analita..Olta..Mobilije..Tvornice koza...dokle da idem...tko je prodao firme za jednu kunu i sad ubire danak..dokle cemo....
Znaci sta se vi uopce raspravljate koliku taj seric ima placu....
Tko je tisuce ljudi ostavio bez posla i sad uzima novce od prodaje te "gradske zemlje"
Gradjani Osijeka trebaju da vide i imaju na uvid svaku placu i svaki ugovor koji je skljopljen i za jednu jedinu kunu i dok toga nebude i dok drzavno odvjetnistvo nebude kaznjavalo ove 18godisnje lopove i pravilo se ludo nema nama boljega niti nikakve pozitivne buducnosti !!
A svima vama koji zelite Osijeku i njegovim gradjanima bolje svaki put kad vam netko pocme sa tim glupostima samo napisite ovo pa cete da vidite dokle ce !!
Zavedi pa vladaj..prebacuju jedni na druge a nakraju svi kradu a gradjani ovoga grada u neznanju sute i mule!!
Kad cete poceti razmisljati svojom glavom na ne slusati sta vam drugi govore !

Evo skinuo sam ispod ovog teksta par recenica sa jednog foruma i stavio u attachment(JPG) i to objasnjava sve onima kojim nesto nije jasno



Bruno Bušić02.jpg
 Opis:
 Veličina:  193.51 KB
 Pogledano:  71 put(a)

Bruno Bušić02.jpg




Zadnja promjena: BrunoB; 28.11.2008. 6:14; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BrunoB
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2008. 4:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.11.2008. 8:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la: ›
Evo malo realnosti za SHARON:

Šerić 18.300 brutto . oko 10.800 netto
MBA Pariz - najškolovaniji direktor
Trdin - bivši šef Đapićevog ureda - trenutno savjetnik u poglavarstu neki- 13000 netto
Tino Lončar- smjenjeni direktor Unikoma- Savjetnik Đapića - 14000 netto
Farkaš -smijenjeni direktor Ukopa zbog gubitaka od 4 mil .kuna - danas isto nekakav savjetnik nečega i nekoga 13000 kuna netto- sva trojica HSP kadar i na proračunu grada Osijeka
Đapić u Dubrovniku sa Ljutićem za dvije večeri potroši cca 20000 kuna-


pa sad hsp-ovci raspravljajete o plaćama
Sharon je napisao/la: ›
Ovakvo što na razini primitivnih nagona i emocija ne da mi se niti dovršiti čitati. Treba znati sačuvati nivo. Zna Felt i bolje, samo nema argumenata pa se blamira bez veze... A poslije bude ljut!
A koliko sam u pravu - vidim po tome koliko ludite na moje komentare. Lijepo je biti čitan - do kraja...
btw: Anto Đapić niti ne zna za moje komentare; ja sam samo realna. Ako nekome smeta i pun je mržnje - pa veselo mu bilo!



Svaka čast!
Nema ni odgovora izgleda da su utihnuli pojedini dušebrižnici...
a baš bi pričao o plaćama a ne o kisocima, parkiranju,avenue mallu, gundulićevoj, dvorani, kapucinskoj ...
ipak su plaće bitinije

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2008. 14:53 
Naslov:  Re: Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobar posao.
Tomislav šerić je napravio dobar posao. Plaća će ići sljedeće četiri godine, a on može na miru voditi svoju pizzeriu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2008. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

No, dobro. Sad kad su se ispucali stranački stavovi mogu i ja nešt' napisati. Ja sam za to da se izvještaj NEXIE o obavljenoj reviziji objavi na web-stranicama Grada ili na web-stranici HNS-a ili OPG ili ovdje. Izvještaj je plaćen poreznim novcem, obuhvaća javnu površinu i javnu uslugu da mi odmah netko ne bi protuslovio kako se ne može objaviti poslovna tajna.
Želim sam pročitati i procjeniti što piše, a ne da slušam trkeljanja Đapića, Borzanice, Lamze sr. i tko zna koga još.
A što se tiče plaće Tome Šerića, stvarno ste blesavi kad Vam je to najveći problem povezan s gradskim parkingom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2008. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la: ›

Đapić u Dubrovniku sa Ljutićem za dvije večeri potroši cca 20000 kuna-

al ljudi imaju apetit!
to im je od morskog zraka...Smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 15:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Ovakvo što na razini primitivnih nagona i emocija ne da mi se niti dovršiti čitati. Treba znati sačuvati nivo. Zna Felt i bolje, samo nema argumenata pa se blamira bez veze... A poslije bude ljut!
A koliko sam u pravu - vidim po tome koliko ludite na moje komentare. Lijepo je biti čitan - do kraja...
btw: Anto Đapić niti ne zna za moje komentare; ja sam samo realna. Ako nekome smeta i pun je mržnje - pa veselo mu bilo!


O tome tko ima agrumente, a tko nema, teško je objektivno pisati. No, ipak i tu postoje nekakve granice ispod kojih se ne može ići, a određuju ih zdrav razum i logika.

Niti jednom rečenicom nisam uvrijedio niti jednog birača Hsp-a osobno (konstatacija da su ti ljudi ili politički nepismeni, ili su se Hsp-om okoristili - nije uvreda, nego stav - stav koji još niti jedan od navedenih nije uspješno demantirao). Napad na političko opredjeljenje nije uvreda, nego demokracija. No, Hsp nije stranka, niti ima ikakve veze sa demokracijom - u tom se udruženju bespogovorno sluša Anto Đapić, tragedija modernog hrvatskog društva.

Sad ponavljam - vladavina Hsp-ovaca toliko je tragična i negativna da se ne može riječima opisati. To zna svatko tko ima barem jedan relevantan kontakt izvan Osijeka, a kamoli Hrvatske. Afere koje iz te vladavine proizlaze samo su logičan slijed mentaliteta i svjetonazora vladara Ante i podanika. Osijek se ne može smatrati nepokorenim gradom, jer su ga pokorile lopovske strukture kvazi-političara, jedna masa ljudi bez imena i prezimena, bez biografije i osnovnih znanja, koja je dočekala svojih pet minuta moći. Nećemo se još dugo oporaviti. Obrazovani ljudi i dalje odlaze iz Osijeka, i iz Hrvatske. Dosta im je Đapića, Bandića, Jakovčića, Šuice, Sanadera i sličnih.

Problem parkinga u osnovi nije toliko strašan da ne pokazuje jedan užasan sustav - ljudi su ignorantska amorfna masa, kupuju se za sitne novce, kod nas već odavno ne stanuje načelo javnog interesa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: