Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
brkson
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Naravno da čovjek radi po diktatu - diktat daje vlasnik tvrtke, grad Osijek. Možda ljudi ne znaju, ali glavna i odgovorna osoba u Osijeku trebao bi biti Hsp-ovac Matković, iako mi je čovjeka žao - da te netko toliko gazi, a u vlastitoj ti je stranci, kao Matkovića Đapić, to je teško i gledati, a kamoli podnijeti.

Matković nije nimalo nevin u cijeloj toj priči.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spajdika
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je malo muka od svih normalnih i nenormalnih koji se samostalno i po zadatku pojavljuju na ovom topicu. Bez obzira na boje partija koje zastupate sve je to pomalo jadno. Posve je jasno da je u cijeloj priči malo dobrih ljudi i da su većina u pekmezu. U HSP-u ima svega kao i u SDP-u i HNS-u i drugdje, ali svejedno držim da bi bilo dobro da dođu neki novi mlađi političari ,ne mislim samo na Vrdoljaka, nego i na Matkovića pa i na neke iz HDz-a i HDSSB-a. Volio bih da postoji netko i u SDP-u, vjerojatno čuči negdje, ali ova garnitura "crvenih" na čelu s prejadnom i presmiješnom Biljanom je priča za sebe. Osijek nikad nije bio jadniji grad...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ymarko
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je plaća ovog frajera ako je bio neki šef u Zagrebu u HTu morala biti kudikamo viša od 25.000 bruto, kolko ima sada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2008. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="kvaka22";p="205442"]

Možete skretati sa teme koliko želite.
...blablabla quote]

Ja sam mislio da je tema naplata parkiranja u Osijeku a kad ono glavna tema plaća nekog Šerića...Predobro Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2008. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ymarko je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je plaća ovog frajera ako je bio neki šef u Zagrebu u HTu morala biti kudikamo viša od 25.000 bruto, kolko ima sada.


Sad je već 25 000 brutto. Dok odem na spavanje, očekujem najmanje 38 000! Fight

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako bi taj Šerić riješio problem parkiranja u gradu, uzeo Elektromodulu silne milione, radije bi mu dao 20 tisuća nego đapiću i borzanici ijednu kunu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.11.2008. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

javljaju se ovi što gledaju ostv, a direktor im skoro uzeo otpremninu iz zavoda za stanovanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2008. 17:15 
Naslov:  Re: Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Felt, molim te, smanji malo doživljaj...Post sam ti pročitala samo do pola jer mi se ne da dalje...Same emocije! Baš sam te nasekirala, zar ne?! Hladnije malo reagiraj - moj savjet. Potrošit ćeš se mlad... Ti si samo ispao smiješan, a ja nemam ničije instrukcije. A Vrdoljak nije popravio imidž zbog tvoje lavine uvreda.
Još samo nešto: kupi si naočare... Svi smo vidjeli, pa i ti si trebao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2008. 17:22 
Naslov:  Re: Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet imamo konsenzus na forumu: svi smo protiv uglavnom istih stvari - nepravilnosti u poslovanju gradskih tvrtki. Eto, i to je nešto. Sve je teže ovima što vole raditi ispod žita - sve se vidi, sve se zna odmah sutradan! E, nije više srednji vijek! Ako ništa, barem im je teže raditi sranja kad je sve javno i transparentno... Koga nije sramota - neka nastavi i dalje.
Jeste primijetili kakav izraz lica ima Vrdoljak ovih dana? Ladan ko gemišt! Čovjek nema emocija. Čini se da mu uopće ne smeta sva ova buka. Ili dobro glumi ili je stvarno ladan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 17:23 
Naslov:  Re: Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakva zabokrecina i ljiga... stvarno covjeku dodje da se odseli u tunguziju - valjda je tamo normalnije i lagodnije zivjeti! Samo da se odrze tenzije do izbora pa da napokon vidim s kakvim sugradjanima zivim!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.11.2008. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrdoljak je hladan , a Đapić je po običaju zdimio, nema ga al njegovi poslušnici sve odrade, pri tom m mislim i na gđu Borzan. I naravno da se okreće tema, priča se o nečijoj plaći od 10 tisuća kuna, a milioni koje se gube, to nitko ne vidi, valjda nismo toliko dalekovidni. Netko tko radi za 10 tisuća kuna sigurno nemože voziti Jaguara ili nekog Peugota 407 ili 607, osim ako neće ništa jesti.................a ni tad nisam sigurna. Pa pitam se kako to pojedinci uspjevaju.
Sharon je napisao/la: ›
Opet imamo konsenzus na forumu: svi smo protiv uglavnom istih stvari - nepravilnosti u poslovanju gradskih tvrtki. Eto, i to je nešto. Sve je teže ovima što vole raditi ispod žita - sve se vidi, sve se zna odmah sutradan! E, nije više srednji vijek! Ako ništa, barem im je teže raditi sranja kad je sve javno i transparentno... Koga nije sramota - neka nastavi i dalje.
Jeste primijetili kakav izraz lica ima Vrdoljak ovih dana? Ladan ko gemišt! Čovjek nema emocija. Čini se da mu uopće ne smeta sva ova buka. Ili dobro glumi ili je stvarno ladan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Čini se logično, zar ne? Pravi si mastermind, Kvaka 22, da te barem imaju u protuobaviještajnoj agnciji.


Ja bih samo dodao da se kadar poput kvakice vrlo često susreće po obavještajnim agencijama u RH Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 18:43 
Naslov:  Re: Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Felt, molim te, smanji malo doživljaj...Post sam ti pročitala samo do pola jer mi se ne da dalje...Same emocije! Baš sam te nasekirala, zar ne?! Hladnije malo reagiraj - moj savjet. Potrošit ćeš se mlad... Ti si samo ispao smiješan, a ja nemam ničije instrukcije. A Vrdoljak nije popravio imidž zbog tvoje lavine uvreda.
Još samo nešto: kupi si naočare... Svi smo vidjeli, pa i ti si trebao...


kako ti uopce padne na pamet komentirat nešto što nisi ni pročitala?!?

ne kužim u čemu je problem tog ugovora?
Da je HSP-u i SDP-u stalo do neplaćanja glupavih penala dali bi otkaz Elektromodulu, a ostavili Šerića. Wink

al nemre SDP bez svog dragog Prnjata, kao ni HSP bez Taska... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2008. 18:52 
Naslov:  Re: Gradsko poglavarstvo ne raskida ugovora o koncesiji s Elektromodulom [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="kudjaokomtiskokom";p="205512"]
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Felt, molim te, smanji malo doživljaj...Post sam ti pročitala samo do pola jer mi se ne da dalje...Same emocije! Baš sam te nasekirala, zar ne?! Hladnije malo reagiraj - moj savjet. Potrošit ćeš se mlad... Ti si samo ispao smiješan, a ja nemam ničije instrukcije. A Vrdoljak nije popravio imidž zbog tvoje lavine uvreda.
Još samo nešto: kupi si naočare... Svi smo vidjeli, pa i ti si trebao...


kako ti uopce padne na pamet komentirat nešto što nisi ni pročitala?!?

quote]

Pa naučila od šefa. I on komentira Studiju koja je po njegovom puna rupa a u drugoj rečenici kaže da ju nije ni pogledao... Laughing On ima SAZNANJA osijek031.com smile Eh da, kako da ju i pogleda kad ima 104 stranice. Umorio se brate od silnih knjiga koje je pročitao dok nije magistrirao Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kikiriki, brate, taman sam se vratila editirat post, ali ti si vec sve rekao! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: