Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić: Vrdoljakova studija puna je rupa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2008. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma dajte, ohanite se ćorava posla.
Napadate nevine ljude iz polititke iz svojih toplih, obilnih i skrivenih odaja. Nitko se ne pita koliko su znoja, krvi i suza ti ljudi prolili da bi Vi danas živjeli bolje i u obilju.
Takva nezahvalna bagra koja na forumu toliko pljuje po političarima pravi je Hrvatski izuzetak. A u vlasti imamo dva magistra, jednu doktoricu i ne znam koliko akademika i nobelovaca, a vi se polupismenim frazama nabacujete na njih. Fuj i sram Vas bilo.

A sad malo bez ironije. Ajde se zamislite što ste spremni učiniti za svoj grad da se stanje promijeni? Pa neki nisu ni izašli na izbore. Toliko o društvenoj svijesti i odgovornosti.

P.S. Pavlinić nije čovjek za kojim bih suzu prolio, ali sto puta je veća faca nego svi članovi gradskog odbora SDP-a zajedno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.12.2008. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da ne znam da li ste primjetili tko je sponzor emisija na ostv. ajd pogađajte samo jednom Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2008. 7:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › e da ne znam da li ste primjetili tko je sponzor emisija na ostv. ajd pogađajte samo jednom Smile


Najveća rupa u ovom Gradu? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: