Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić: Vrdoljakova studija puna je rupa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bela@ufo
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2008. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sigurno će ih Tasko sad odvest na ćevape...
kao nagradu za dobro obavljen posao za dobrobit građana ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 15:46 
Naslov:  Re: Đapić: Vrdoljakova studija puna je rupa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvijek sam bio simpatizer sdp-a, al ovo sto ova bezbojna i bezlicna borzanica radi je prestrasno...oni su vec na zadnjim izvanrednim izborima lose prosli zbog kalkuliranja sa glavasem, a na proljece ce dozivit pravu blamazu...sto se mene tice, za mene ne postoje vise...i ona i onaj placeni muslimancic prnjat...kako se sada situacija razvija, uopce me ne bi iznenadilo da glavaš pobjedi na iducim izborima i bude gradonacelnik, jer kraj ovakve vlasti pune afera i gluposti, nije tesko poentirat, a ma kolko mi sutili o tome glavas ima karizmu i narod ga, nazalost, jos uvijek pusi...vrdoljak ima moj glas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Perjury
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je isti onaj Đapić koji je posao oko kojeg je nastala afera kiosci opisao kao SJAJAN!
Đapić je lopina i uopce ne pokusava to kamuflirati.
Ajde, uskoro ce opet izbori, eto jos jedne prilike da pokazemo koliko smo slijepi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osijekdd
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad me zanima koji potez će povuči HNS. Pa ako se ne ispune uvjeti iz koaliciskog ugovora ugovor se prekida zar ne? Mislim da je bolje da grad opet ostane bez vlasti i gradska blagajna ostane zaključana nego da ju ovi lopovi po ko zna koji put isprazne. Ivane, poderi taj ugovor sa vragom (HSP-om i SDP-om) i rasturi tu koaliciju. Bez tebe oni ne mogu biti na vlasti, pa ne mogu ni krasti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brkson
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 19:51 
Naslov:  Re: Đapić: Vrdoljakova studija puna je rupa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"svaka čast" borzanici, kakav govor osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2008. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Borzanica je na hot line sa Đapićem, a zaboravila je da jos se smijao iz prikrajka kad ju je Glava vrijeđao na nacionalnoj osnovi. Ne znam kakav je njen privatni interes pa je zaboravila da je i ona potpisala kolalicijski sporazum, a sad se pravi kao nisam ja odavde..........
Osječanin je napisao/la: ›
"- Ne znam ništa o Đapićevim tvrdnjama, iako sa svih strana stalno slušam priče da je parking Vrdoljakov privatni interes,"... by Biljana Borzan

Ljudska glupost je nenadjebiva. "Privatni interes" čovjeka koji želi da grad uzima veći novac od parkinga nego do sada. Ako je i od Bilje, previše je... Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2008. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Krajnje je vrijeme da Sdp doživi potop na lokalnim izborima. Mislio sam da nikad ovo neću napisati, ali prije bih glasao i za Glavaša nego za Đapića i Borzanicu, koliko god to strašno izgledalo.


Bravo Felt, ipak ima nade! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
Krajnje je vrijeme da Sdp doživi potop na lokalnim izborima. Mislio sam da nikad ovo neću napisati, ali prije bih glasao i za Glavaša nego za Đapića i Borzanicu, koliko god to strašno izgledalo.


Bravo Felt, ipak ima nade! Laughing


Nade uvijek ima. No prije glasanja za Glavaša ipak bi se odlučio za neodlazak na izbore, križanje listića, štrajk glađu, sipanje samom sebi kiseline iz akumulatora u usta, te skakanje u hladnu Dravu povezanih ruku sa prethodno ispaljenim metkom u vlastitu glavu. Tu negdje dolazi Glavaš, a poslije njega Bilja-nemam sadržaja-Borzan, te na kraju najveći nametnik ljudskog roda Đapić.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
te skakanje u hladnu Dravu povezanih ruku sa prethodno ispaljenim metkom u vlastitu glavu.


Nindža stajl, jea! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2008. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekidan sam izjavio da se ne sjećam da je borzanica otkad je dogradonačelnica zauzela ijedan čvrsti stav o bilo čemu. nažalost, izgleda da bi bilo bolje da je tako i ostalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
nekidan sam izjavio da se ne sjećam da je borzanica otkad je dogradonačelnica zauzela ijedan čvrsti stav o bilo čemu. nažalost, izgleda da bi bilo bolje da je tako i ostalo.


ma kakav čvrsti stav? i dalje ga nema.. ona "ne zna ništa". osijek031.com smile
nek se pusti politike i vrati u medicinu, tu je makar radila više koristi nego štete! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2008. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inače serem i pljujem po svemu ali pošto sam obećao da neću srat protiv vladajućih u gradu jer nisam bio na izborima moram šutit iz svojih principa i ne želim gazit svoju riječ al osijek031.com smile

p.s. volio bih samo postaviti pitanje onak općenito, gdje su sad svi oni koji uvjek brane hsp osijek031.com smile nekako su mi tihi, hm da li će biti još tiši ?

p.s.s. uf da nam je jedna dvorana za 800 000 000 kn osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- Ne znam ništa o Đapićevim tvrdnjama, iako sa svih strana stalno slušam priče da je parking Vrdoljakov privatni interes, Biljana Borzan.

Iz ovoga se vidi u kojemu je okruženju naša uistinu, zaista, upravo, zbog toga, naposlijetku, naši građani, i odlučno možda drugarica.

Zar su toliko zasljepljeni ljubomorom ili zavišću da će radije biti đapićev pivjesak nego HNS-ov kolaicijski partner ili još gore ovako više imaju prostora za manerviranjeu mutnome...

SDP zašto ste Pavlinića otjerali!!!???

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brkson
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 14:54 
Naslov:  Re: Đapić: Vrdoljakova studija puna je rupa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E moj Đapiću, toliko gluposti u par rečenica zaslužuje doktorat, a ne magisterij Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2008. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alchemist je napisao/la: ›

SDP zašto ste Pavlinića otjerali!!!???

Koliko se sjećam prije 2-3 mjeseca je bio intervju sa Pavlinićem u Glasu Slavonije gdje je naveo razloge zbog kojih ne želi sudjelovati u radu Osječkog SDP. Glavna zamjerka mu je bila što SDP nije išao u koaliciju sa HDSSB-om smatrajući da je to puno bolji izbor od HSP-a, a i zbog razloga što je bilo očigledno da će nakon slijedećih izbora SDP imati puno slabiju startnu poziciju, što se i dogodilo. Umjesto tadašnjih 6 pali su na realnih 3. Umjesto 5 članova poglavarstva, sada imaju 3...

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: