Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2008. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe, bumo videli za 6 mjeseci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peach
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2008. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj joj ljudi...nije dobro...čitam ovo ispočetka...koliko ovdje ima naivčina...eh da znate vi tko su zapravo varalice u našem gradskom poglavarstvu nebi nitko ni riječ rekao protiv Vrdoljaka! Iskreno sam užasnuta svime ovime....i još od prošlih izbora na kojima sam radila nemogu vjerovati koliko ima..da izvinete, glupih ljudi u ovom gradu!!! pred očima im se krade i mulja a oni i dalje glasaju za iste te...to je u stilu - pa nema veze eto im Sad HNS je imao prilično malo glasova u usporedi na HSP, a sada da vidite samo našeg gradonačelnika kako se ponaša...gdje nema kamera...kao neki neuki čoban...i takva nam osoba vodi grad..al kada svi padaju na glumu...i što je još fascinanto onima koji glume ljudi vjeruju a ovakvom jednom čovijeku, za kojeg znam 100% da ne mulja, ljudi traže "dlaku u jajetu" samo da bi ga oblatili...kada se samo sjetim da nekima ni veliki skandali nisu naštetili i da opet sjede na visokim stolicama bude mi muka!! ...ja bi iskreno bila najsretnija kada bi nam osoba kao što je Ivan Vrdoljak vodio grad jer on istinski voli ovaj grad...i ne ja nisam u mladeži HNS, niti sam u rodu s Vrdoljakom ili išta slično..stvarno nemam nekih skrivenih razloga zašto bi uzdizala ovog čovjeka, jednostavno je on jedan obrazovan, kulturan građanin ovoga grada koji istinski želi dobro ovome gradu...moram još reći i to da nemogu vjerovati kako iz izbora u izbore i na (državnim i na gradskim) ljudi glasaju za jedne te iste osobe kao da ne znaju za druge stranke, i onda se čude kako im je loše Sad šta misle?! da su se u međuvremenu ti političari promijenili ili šta?!!užas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peach
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2008. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
16. Gospodine Vrdoljak, javno Vas pozivamo da odgovorite građanima Osijeka:

- Da li je istina da ste u suradnji s Osječkim zelenim bili glavni organizator i prikupljač financijskih sredstava izložbe karikatura poznatih osječana koja se održavala u osječkom ESSEKER CENTRU, na kojoj su poznati osječki političari predstavljeni u ružnom svjetlu ismijavajući ih dok ste sebe dali prikazati kao SUPERMENA u ulozi spasitelja Osijeka?



ha ha ha baš sam se nasmijala...pošto znam iz prve ruke o ovome...stvarni je smješno kakva je pitanja ovaj čovijek postavljao...ma koja financijska sredstva... Very Happy pa izložba je bila toliko skupa da bi ju si svaki prosječni građanin mogao prijuštiti...a i najviše se temeljila na poznanstvu...i kako znam umjetnike koji su karikature radili...vjerujte mi, ono kako će političari biti predstavljeni su izričito umjetnici odredili Smile) a na kraju krajeva ako nije smetalo Glavašu koji je bio prikazan u bolničkom krevetu iz kojeg su virili kuleni i kobasice...ne vidim zašto dotičnom gospodinu Tasliđiću to smeta Very Happy...ha ha predobro...a gospodinu Vrdoljaku svaka čast na odgovorima Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2008. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
"legendarni" drug 8 sa ovog foruma je koliko znam jedan od članova mladeži HNS-a.Nekoliko puta viđen na TV-u i po novinama. Živio!


NIsam siguran, ali eto, ako se odnosi na mene i moju "osmicu" u nicku, ne nisam član mladeži HNS-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2008. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la: ›
faktor-x je napisao/la: ›
"legendarni" drug 8 sa ovog foruma je koliko znam jedan od članova mladeži HNS-a.Nekoliko puta viđen na TV-u i po novinama. Živio!


NIsam siguran, ali eto, ako se odnosi na mene i moju "osmicu" u nicku, ne nisam član mladeži HNS-a.

Nije. Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2008. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaju oni Mijomira, prvog među jednakima, a ako Mijomir dođe na vlast najebali smo svi skupa, naime mladi gospodin je u raskoraku sa zbiljom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peach
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2008. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da baš će netko iz bilo koje stranke dopustiti predsjedniku mladeži da rukovodi nečim za čega se oni bore Very Happy ha ha nemojte me nasmijavati...pa mladcima se daju samo periferni zadaci!pitam se samo koja je stranka predala vlast u ruke nekom predsjedniku stranačke mladeži...pa sve te mladeži su tu samo reda radi...da se ne kaže da stranke imaju najveći postotak babaca i da ne ulažu u mlade ljude Smile to ti je sve proforme radi
nemojte molim vas takve gluposti pisati to nije zdravo Very Happy...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djurozero
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2008. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh, pa da se i ja malo uključim. Kao prvo Vrdoljak lupa takve gluposti da to svijet nije vidio, prvo je inicirao otvaranje gradske firme koja bi trebala među ostalim preuzeti i poslove elektromodula(to je primarna funkcija) a onda je počeo pričati o tome da treba raskinuti ugovor s elektromodulom, pa tko je ovdje Lud!? Ne kažem da je koncesija s elektromodulom dobra, štoviše treba razmotriti dal' je dobro to za grad, ali ne na ovakav način. Mislim, ustvari, siguran sam da je ta nova firma samo paravan da Vrdoljak pozapošljava dosta ljudi iz svoje stranke... A tu prodaje maglu, uh, ma ne mogu više o njemu...

_________________
www.samparena.com - Gta MP serveri
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Novica Jankovic
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2008. 5:14 
Naslov:  Re: Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dokle ovako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BrunoB
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 5:44 
Naslov:  Re: Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krali su svi koji su dosad bili na vlasti i unistili su tko zna koliko tvornica u ovom gradu i ostavili nase majke i oceve bez posla,krasti ce i drugi koji dodju na vlast samo je pitanje koliko, tj. koliko cemo im dopustiti da kradu !!
Ovo sa elektromodulom je cista pljacka od strane potplacenih politicara i ako ce dio tih novaca koji su dosad pljackali sebi ubuduce zavrsiti za obnovu vrtica, parkova i skola sta uopce tu razmisljamo sta valja a sta ne.
Boli me briga u kojoj je stranci Vrdoljak niti sam ga u zivotu vidio, prvi je dotako neku temu "koja se nesmije", nikad nisam isao glasati jer nisam imao za koga a sad bar znam da ce bar netko nesto napraviti i idem prvi put na glasanje !!
A Vrdoljaku ako cita ovaj forum porucujem da ako bude imalo posten nece zaraditi milione kao ovi dosada ali ce zato zaraditi povjerenje i ugled vecine svojih gradjana a pogotovo mladezi kojima i sve ostaje a poslije 18 godina haraca ovih sto su dosad bili na vlasti sumnjam da ce nesto i ostati.
Nadam se da ce nam dati barem malu nadu u buducnost jer prema svemu dosada pozitivne buducnosti nema.



Bruno Bušić.jpg
 Opis:
 Veličina:  233.7 KB
 Pogledano:  75 put(a)

Bruno Bušić.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2008. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djurozero je napisao/la (Pogledaj post): › Eh, pa da se i ja malo uključim. Kao prvo Vrdoljak lupa takve gluposti da to svijet nije vidio, prvo je inicirao otvaranje gradske firme koja bi trebala među ostalim preuzeti i poslove elektromodula(to je primarna funkcija) a onda je počeo pričati o tome da treba raskinuti ugovor s elektromodulom, pa tko je ovdje Lud!? Ne kažem da je koncesija s elektromodulom dobra, štoviše treba razmotriti dal' je dobro to za grad, ali ne na ovakav način. Mislim, ustvari, siguran sam da je ta nova firma samo paravan da Vrdoljak pozapošljava dosta ljudi iz svoje stranke... A tu prodaje maglu, uh, ma ne mogu više o njemu...


A i ti lupaš gluposti da Bog sačuva. Shocked
Vrdoljak je još početkom godine govorio o problemu naplate parkiranja i raskidu koncesije a tvrtka je osnovana prije 2 mjeseca... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: