Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2008. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čovjek je pitao tko čini hns ekipu u osijeku, ja mu odgovorio.tebi nebitno njemu možda bitno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2008. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sto se tice ljudstva, Gugl daje odgovore na sva pitanja.. Wink

TU odete, pa onda gore na Vodstvo i/ili HNS u gradskoj upravi.

Ja neam pojma tko su ti tipovi, al ako netko zna lijepo ga prosim da podijeli i samnom! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2008. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gdje je sad ta baba tako nešto izvukla? Dobro pitanje, s obzirom da je baba u Njemačkoj, stara 90 godina i preziva se Prnjat (emisiju nisam gleado, samo prenosim što sam čuo). Zaista, odakle toj babi takve stvari? Pa, prvo što mi na pamet pada su Taslidžić, Prnjat i Đapić - jedine tri osobe u gradu kojima je u interesu zadržati parking u Elektromodulu.[/quote]

Postoji li neki pravnik na forumu?
Nisu li podaci o maloljetničkom kriminalu zauvijek tajni, odnosno za bilo koje djelo koje počini dijete do 16 godina ne može se procesuirati a samim tim nije dozvoljeno iznošenje imena i prezimena u javnost. To djelo ostaje zauvijek tajna.
Naravno bez obzira što je i tko je danas to odraslo dijete.
Treba li Pravosuđe trebalo po službenoj dužnosti reagirati protiv onog koji iznosi takve podatke i protiv onog koji ih medijski distribuira.

A ja, samo čekam da se jedan moj prijatelj iz djetinjstva počne baviti politikom pa da prodam vrlo vrijedne informacije o njegovoj kriminalnoj prošlosti. On je redovno u periodu od 1978-1983 godine u kasno proljeće brao, krao i jeo neoprane trešnje iz jednog dvorišta te često i čuvao stražu dok smo mi bili na drvetu. Isto tako pri dolasku vlasnika tog drveta bez grižnje savjesti zajedno s ostalima bi pobjegao. Koštice bi pljuckao gdje bi stigao te samim tim onečistio javnu površinu.
Isto tako u ranu jesen 1981 godine pri igranju nogometa, u naselju, razbijen je prozor na jednom stanu u prizemlju. Iako on nije zadnji dirao loptu, pobjegao je zajedno s ostalima. Gdje mu je bila građanska savjest, trebao je ostati i prijaviti počinitelja.
Ima toga još, ja ga čekam da se upiše u neku stranku, partiju, zajednicu ili pokret ( „jer u školi je ručicu dizao vješto“ ). Tada će imati mnogo neprijatelja željnih ovih vrlo skupih informacija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2008. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › čovjek je pitao tko čini hns ekipu u osijeku, ja mu odgovorio.tebi nebitno njemu možda bitno...


jel osmica neki važan lik u HNS-u? Shocked
ne vidjeh njegovo ime na njihovim stranicama osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2008. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onaj tko je tu zenu izvukao da prica o tome kako je mali Vrdoljak navodno svrljao po njenom novcaniku si je zabio autogol s centra.

Ako se za blacenje Vrdoljaka, a to je jedini cilj Taskovih pitanja, moralo posegnuti tako nisko i tako trivijalno, onda mozemo biti jebeno sretni sto za gradonacelnickog kandidata imamo osobu kojoj se nisu mogla izvuci crnja govna iz proslosti.

Pored potencijalnih zlocinaca, potvrdjenih plagijatora, navodnih muljatora (visestotina milijunskih) i lopova - ovo potenciranje navodnog Vrdoljakovog krimena se cini kao sanktifikacija.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2008. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
"legendarni" drug 8 sa ovog foruma je koliko znam jedan od članova mladeži HNS-a.Nekoliko puta viđen na TV-u i po novinama. Živio!


Jebemu, ako je on u HNS-u - glasam za njih!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2008. 13:07 
Naslov:  Re: Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito da je izvukao Prnjat. Ali pazi tog pitanja...da li je istina da ste kao MALOLJETNIK ukrali radnici blablabla...a ono ispalo da ga neka baba optužuje da je u VRTIĆU ukrao pola njene plaće ili tako nešto...komedija osijek031.com smile
E moj Ivek, vrijeme je da izađeš iz te lopovsko-muljatorske koalicije i pričekaš izbore za 6 mjeseci Fight osijek031.com smile

Pogledajte izvješće o naplati parkiranja za 2006. godinu osijek031.com smile

http://www.ugasimrak.com/novosti/?opsirnije&id=39


Zadnja promjena: Osječanin; 21.11.2008. 14:07; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2008. 13:27 
Naslov:  Re: Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HNS-ovci dragi, pa ako spomenuh onu neukusnu babu s TV-a ne znači da branim Vrdoljaka! Vidite kako ja postupam: birač sam HSP-a, ali neću reći krivo na druge... Ja ne mrzim nikoga, pa mi čovjeka malo bilo i žao...Stvarno neugodno - baba s..e preko tel.,a on se mora smješkati i ne smije joj reći ono što bi joj svaki prosječan građanin rekao u tom momentu. A što ćeš... Biti javna ličnost - ima svoju cijenu.
Inače, moram primijetiti da je Felt vrlo vješt u komunikaciji: po potrebi ne vidi i ne zna ono što neće, ali uhvati i najsitniju misao iz tuđih postova da bi branio svoje ljude na forumu. Ja sam barem pošteno priznala čiji sam simpatizer...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2008. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
HNS-ovci dragi, pa ako spomenuh onu neukusnu babu s TV-a ne znači da branim Vrdoljaka! Vidite kako ja postupam: birač sam HSP-a, ali neću reći krivo na druge... Ja ne mrzim nikoga, pa mi čovjeka malo bilo i žao...Stvarno neugodno - baba s..e preko tel.,a on se mora smješkati i ne smije joj reći ono što bi joj svaki prosječan građanin rekao u tom momentu. A što ćeš... Biti javna ličnost - ima svoju cijenu.
Inače, moram primijetiti da je Felt vrlo vješt u komunikaciji: po potrebi ne vidi i ne zna ono što neće, ali uhvati i najsitniju misao iz tuđih postova da bi branio svoje ljude na forumu. Ja sam barem pošteno priznala čiji sam simpatizer...


Hvala na komplimentu, trudim se. No ne shvaćam što to ne vidim (namjerno ili nenamjerno)? I koju sam najsitniju misao uhvatio iz tvog posta? Koliko znam brojati, uhvatio sam 4 tvoje misli. Zapravo cijeli post, ali sam malo skratio da bude preglednije.

Inače, kako se može pošteno i nepošteno priznati čiji si simpatizer? Ja nisam ničiji simpatizer, a na slijedećim ću izborima glasati za Vrdoljaka/Hns, i to mogu reći sa velikom vjerojatnošću (kad vidim kandidate, mogao bih se predomisliti samo u slučaju da Vrdoljak do izbora naredi ubojstvo 10-ak ili više ljudi, pokrade na stotine milijuna, prepiše magisterij, ne pojavi se u javnosti niti jednom sa pametnim prijedlogom, postane neoustaša ili pak napiše novi set amandmana na zakone o privatizaciji na osnovu koji će se ponoviti najveća pljačka svijeta hadezeovaca - sve su ovo, pa i mnogog više, napravili njegovi potencijali protukandidati).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2008. 14:54 
Naslov:  Re: Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo mi je da danas Taslidžić priča kako oni nisu dužni gradu podnositi izvješća o prihodima i rashodima na naplati parkiranja a 2007. kada je predsjednik Gradskog vijeća bio Branimir Glavaš uredno podnose izvješće Gradskom vijeću za 2006. godinu! Zanimljivo... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2008. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o vrdoljaku kao moj izbor pišem u najmanju ruku već godinu dana a sad što ste mnogi bili nevjerne tome...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Goran Flauder
Offline
Ukupno postova: 195
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2008. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Hehe, što se raspisala ekipa od nekoliko postova o Vrdoljaku i Taslidžiću Smile Čekamo da se javi i Vrdoljak koji uredno čita ovu temu, tj. prati forum. Pa i ako nije regan, možemo ga smatrati članom foruma.
Dakle g. Flauderu, očekujemo intervju za Osijek 031 sa g. Vrdoljakom kao uvaženim "tihim" članom ovog foruma Smile



Apsolutno, ali nemojmo ga na portalu potrošiti prije nego što se Poglavarstvo očituje o raskidu ugovora s Elektromodulom, a Vrdoljak - s obzirom na to očitovanje - o svom ostanku ili napuštanju koalicije. Tada će znati reći mnogo više nego sada, kada ostali poglavari još razmatraju studiju isplativosti raskida ugovora i ne određuju se o njoj. A očekujem i da će mu tada pasti poneka kočnica koju sada ima, pa ćemo saznati još poneku pikanteriju o odnosima u gradskoj vlasti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2008. 16:36 
Naslov:  Re: Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2008. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

G.flauder ima li na net u negdje repriza emisije sa vrdoljakom ,nenađem na jubitu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.11.2008. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Repriza je trebala biti kao što se sve reprizira na OSTV, ali nije bila- TREBA SE PITATI ZAŠTO. Možda zato što Vrdoljak nije ispao onakav kakvim su ga htjeli prikazati. Predlažem im da puste samo SMS poruke. One su pokazatelj televizije nepristrne.
hihmih je napisao/la: ›
G.flauder ima li na net u negdje repriza emisije sa vrdoljakom ,nenađem na jubitu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: