Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 20.11.2008. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

autocenzura.


Zadnja promjena: spin; 22.11.2008. 10:58; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2008. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo nakon pročitanih odgovora prihvaćam, to je bio jedini način na koji je trebalo odgovarati na ta pitanja. Ismijavanje.

No ima u postavljenim pitanjima zanimljivih stvari - moglo bi se svašta zaključiti o tome tko Taslidžića filuje ovim blesavoćama. Kao primjer, jedna spomenuta osoba - kako se ono kaže - otprije je vrlo dobro poznata policiji (a i djelatnicima Lepoglavskog zatvora). Na mjestu Taslidžića dobro bih pazio koga trpam u vlastitu košaru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 20.11.2008. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

autocenzura


Zadnja promjena: spin; 22.11.2008. 10:59; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2008. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
Ja sve više stičem dojam da je Vrdoljaku ustavri cilj dizati što veću galamu radi prikupljanja političkih bodova, ali da nema muda povuči prave poteze i do kraja raskrinka lopovluk kojega u Elektromodulu očito ne nedostaje. Čega se to Vrdoljak boji?


Ha, to ti je ipak, kako netko reče, "muslimanska mafija". Treba paziti da netko ne bi završio u Glasu Slavonije uz englesku riječ "next".

No šalu na stranu, ne znam koje bi to poteze trebao Vrdoljak povući. Ili će se ugovor raskinuti, ili će Elektromodul zaista početi plaćati koncesiju kako treba, ili Vrdoljak će izaći iz koalicije. Ne znam što bi se drugo moglo ovdje dogoditi, a da se tiče Vrdoljaka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 20.11.2008. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

autocenzura


Zadnja promjena: spin; 22.11.2008. 10:59; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.11.2008. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
Ja sve više stičem dojam da je Vrdoljaku ustavri cilj dizati što veću galamu radi prikupljanja političkih bodova, ali da nema muda povuči prave poteze i do kraja raskrinka lopovluk kojega u Elektromodulu očito ne nedostaje. Čega se to Vrdoljak boji?


Ovdje je samo Vrdoljak taj koji bi trebao raskrinkati lovove, a što je sa Đapićem i ekipom, Borzanicom i ostalima- oni su valjda tu da štite lopove ili su i sami dio ekipe. Koliko se sjećam i Đapić je potpisao koalicijski sporazum gdje je jedna od stavaka bila raskidanje koncesije za parking, a sada se svi prave ludi. Prnjatova strina optužuje Vrdoljaka za krađu, a dobro se zna tko je od Prnjata stvorio političara i magistra- upravo taj Taslidžić...............

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2008. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poštivam gosn Vrdoljka i cijenim to što napokon netko pokušava otvoriti oči i nama koji nemamo pojma što nam se iza leđa radi...

On se ne boji, to se vidi, jer je otvorio neke slučajeve u Gradu, ali je čovjek sam, nitko ne stoji uz njega, pa ni mi, obična govna, koji sjedimo za usranim kompjuterima i na četu komentiramo ko je šta napravio, a tko nije.

Pa ajmo pomoć pametnim ljudima, podržati ih već jednom. Mislim da je krajnje vrijeme za to, ako već nije prošlo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.11.2008. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nama bi stvarno trebalo da nam Đapić i njemu slični magistri, poduzetnici-kriminalci, vladaju još četiri godine pa da ljudi ovoga grada nemaju ni za kruh, da sve firme propadnu, da pobjegnu svi investitori koji su imali želju doći, da gradska poduzeća sve što je profitabilno daju u koncesije na 199 godina za 199 kuna, da sva gradska poduzeća posluju s gubitkom itd.......... i da napokon mladi ljudi ovoga grada kažu dosta i potjeraju ove lopove odakle su i došli..........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ymarko
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2008. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mrzim politicare, ali imam dojam da je vrdoljak prototip danasnjeg politicara na funkciji u osijeku (poslušnik stranke koji ubire postotak od nekog posla di stigne-nesposoban za bilo što drugo osim politikanstvo-spreman zajebat sve nas ma nema problema jer zakon je pun rupa poput goblena... ) , stvarno ima muda, iako ekipa s kojom se kaci nije za zajebavat se njima.
svaka cast na hrabrosti konacno da neko uzdrma ove lopove koji nas potkradaju vec duze vremena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2008. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sreća ili možda nesreća je ta što firme (gradske) neće propasti, jer uvijek je tu neka banka kojoj će naše "voljene gradske vođe" dati sve moguće sramotne garancije pod bilo kakvim uvijetima i pod lihvarskim kamatama. A pitanje od milion eurića je: Šta misliš tko to plaća? Question
Svi mi građani ovog prekrasnog grada, vođenog od strane bagre i kriminalaca....
Mi to plaćamo razno-raznim prirezima, porezima, komunalnim naknadama itd..... Jesi li se ikada pitao ili pogledao koliki je prirez u našem dragom gradu a koliki je npr. u Rijeci (6,25%) ili Puli (7,5%) ili Splitu (10%)....
U Osijeku je sramotnih 12% Jedino je veći u Dubrovniku i Zagrebu.... I to nam se svima direktno sa plaće skida....
Jesi li ikada čuo "debelog", "glavonju", ili "četnikušu" (tako se "oni" i medjusobno dozivaju) da su nešto učinili za svoje građane? Mislim nešto konkretno? Nešto kao da su pojeftinile naknade, da je porez manji, da je sagrađena koja POS-ova zgrada, gdje ne moraš plaćati kamate od 7%???? Program i dalje postoji, gdje država subvencionira kamate ali mora postojati i volja lokalne samou(K)rave da da zemljište.... Ali neeeeee
Lakše je krčiti već izgrađene ceste, pruge i mostove i lupati reket za sljedeće razdoblje lopovluka, čitaj izbore.....

Da skratim, u ovoj cjelokupnoj žabokrečini, eto nam barem malkice nade. Nadam se da ćemo taj harač zvan PARKING plaćati gradu te da neće poskupjeti, mada je sve moguće jer pored najskuplje vode u HR ne bi me ni to iznenadilooooo......


Zadnja promjena: av8or; 20.11.2008. 23:05; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana_os
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2008. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la: ›
Sreća ili možda nesreća je ta što firme (gradske) neće propasti, jer uvijek je tu neka banka kojoj će naše "voljene gradske vođe" dati sve moguće sramotne garancije pod bilo kakvim uvijetima i pod lihvarskim kamatama. A pitanje od milion eurića je: Šta misliš tko to plaća? Question
Svi mi građani ovog prekrasnog grada, vođenog od strane bagre i kriminalaca....
Mi to plaćamo razno-raznim prirezima, porezima, komunalnim naknadama itd..... Jesi li se ikada pitao ili pogledao koliki je prirez u našem dragom gradu a koliki je npr. u Rijeci (6,25%) ili Puli (7,5%) ili Splitu (10%)....
U Osijeku je sramotnih 12% Jedino je veći u Dubrovniku i Zagrebu.... I to nam se svima direktno sa plaće skida....
Jesi li ikada čuo "debelog", "glavonju", ili "četnikušu" da su nešto učinili za svoje građane? Mislim nešto konkretno? Nešto kao da su pojeftinile naknade, da je porez manji, da je sagrađena koja POS-ova zgrada, gdje ne moraš plaćati kamate od 7%???? Program i dalje postoji, gdje država subvencionira kamate ali mora postojati i volja lokalne samou(K)rave da da zemljište.... Ali neeeeee
Lakše je krčiti već izgrađene ceste, pruge i mostove i lupati reket za sljedeće razdoblje lopovluka, čitaj izbore.....

Da skratim, u ovoj cjelokupnoj žabokrečini, eto nam barem malkice nade. Nadam se da ćemo taj harač zvan PARKING plaćati gradu te da neće poskupjeti, mada je sve moguće jer pored najskuplje vode u HR ne bi me ni to iznenadilooooo......

bravo Debeli !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zmija
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2008. 22:34 
Naslov:  Re: Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brnba kandidiraj se!!! Garda ce glasati za te

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osijekdd
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2008. 1:16 
Naslov:  Re: Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da gospodin Vrdoljak nikada nije ni trebao odgovarati na pitanja Taličiću (namjerno bez ono gospodin), jer su totalno smješna i debilna. Gospodin Vrdoljak nije toliko nisko pao da se treba obazirati na takve izjave. Kao građanin ovoga grada uzeo sam si za pravo da odgovorim na ta pitanja onako kako bi ja odgovorio na to.

1. Zašto bi se i jedan gradski čelnik trebao sastajati sa ljudima čije poslovne partnere, suvlasnike ubijaju na ulici? Ma da se uopće ne obazire na priče koje kruže po gradu o tim ljudima, zašto bi itko dobrovoljno htio ga se povezuje s njima. Ma tko je upoće potpisao ikakav ugovor u ime grada s tim ljudima. Dali ih je netko ikad provjerio? Dali je nekto bar provjerio priće o tim ljudima koje kruže gradom?

2. Dali postoji netko tko nikada nije kaznu za parkiranje (a da nije Taskov čovjek)? I ako postoji, dali taj netko uopće ima automobil i vozačku?

3. Tko je bez grijeha neka baci kamen prvi.

4. Odgovor kao i na 3 pitanje.

5. Prekršajna prijava? Pa zar je to nešto što nevjerovatno? Kako to da vam smeta prekršajna prijava gospodina Vrdoljaka, a nisu vam smetale kaznene prijave vaših kolega, uposlenika, partnera, suvlasnika....

6. Koliko ja znam gospodin Mandić i gospodin Vrdoljak su dobrim odnosima, a to puno govori o tom konfliktu koji vi spominjete i uveličavate.

7. Koliko članova drugih stranaka (pa i onih kojima vi financirate kampanje) radi u gradskim poduzećima? Koliko ih radi u vašem poduzeću? Poslije izbora koalicija se dogovara tko će od stranaka kontrolirati koje gradsko poduzeće. HNS je osnovao OPG i zaposlio ljude od pojerenja, zar je to nešto krivo? Zašto niste pitali tko je zaposlen u Vodovodu, Unukomu, Ukopu, Sportskim Objektima... Pa pogledajte samo koga ste vi zaposlili u svoje poduzeće? Dali ste ih uzeli sa biroa? Ne znam dali postoji drugi razlog osim da ste tim ljudima vjerovali. A koliko se da pročitati na ovim stranicama direktor OPG-a uvaženi Mr. sc. Tomislav Šerić nije član HNS-a već samo Vrdoljakov kolega sa studija, odnosno čovjek od povjerenja. Dali se vi možete pohvaliti da je netko prešao u vašu firmu za manju plaču? I tko vam je rekao da će HNS kontrolirati OPG-om? Kontrolirat će ga gradska uprava, odnosno njeni organi. Ako HNS izgubi na slijedećim izborima (u što ćisto sumljam poslije ovih hrabrih poteza) neka druga stranka će kontrolitati OPG. Možda ćak i vi (u što se iskreno nadam da se neće dogoditi)!

8. Ovo pitanje ne vjerujem da ste uopće postavili, mada sam siguran da bi vi sigurno ikopali neke "neoborive" dokaze za to, iz jednako tako "sigurnih" izvora.

9. Nažalost da gospodin Vrdoljak mora ispravljati greške iz povjesti nekih drugih gradski čelnika, a ako je i izjavio “bilo koju cijenu“ siguran sam da nije mislio na 15 milijun kuna, koje vi spominjete, jer mislim da gospodin Vrdoljak ne raspolaže tolikim sredstvima. Mislim da se odnosilo na pravne, odnosno sudske odluke, i ljudske napore novo izabrane vlasti.

10. Ugovor koji je potpisan između vas, vaših partnera i grada Osjeka i mala djeca razumiju da je štetan za ovaj grad, ma tko bio potpisnik istoga. I to ne da je štetan financiski, već i moralno i etično!

11. Gospodin Vrdoljak je imao sasvim solidnu (i transparentnu) kampanju, koja je bila dovoljna da uspije doći na mjesto s kojeg bi mogao donjeti prave odluke za grad i ispraviti grijehe iz prošlih vladara ovog grada. I baš me zanima koja su to dvojica uglednih građanina Osijeka kojima se gospodin Vrdoljak požalio? Da nisu na vašoj platnoj listi?

12. S obzirom na vaše poduzeće, i na način poslovanja, odnosno prisilne naplate, mislim da ni u kome slučaju niste kompetentni da razgovarate o etičnosti, jer tu riječ očito ne razumijete. A što se tiče zapošljavanja ljudi ponovo pročitajte odgovor pod brojem 7. Vas su inače jako zabrinjavali nezaposleni i ljudi lošijeg imovinskog stanja u vašem dosadašnjem poslovanju, jel da.

13. Ah ti odvjetnici. Gospodin Vrdoljak ima sreću što ima oko sebe ima ljude koji znaju što i kako napraviti. Pogotovo što se tiće odvjtnika koji riješavaju sporan ugovor između vas i grada Osijeka. Odvjetnik, a nije potkupljiv! Potpuno vas razumijem što vam smeta da je baš on dobio taj prljavi posao.

14. Zašto vi toliko spominjete ti kioske? Dali ste i vi sudjelovali u tome i koliki je bio vaš dio? Mislim da se zna tko je bio najveći protivnik istih.

15. Mislim da je potpuno je razumljivo zašto gospodin Vrdoljak želi raskinuti sve ugovore između vas i grada Osijeka. Jer su godinama išli na štetu ovoga grada. Nalost nema toliko ovlasi ta to i ostvari, ali koliko sam shvatio gospodin Vrdoljak je vrlo strpljiv čovjek (na svu sreću).

16. Izložba karikatura? Pa zar će te mu prigovarati što je poticao kulturni događaj u ovome gradu. Barem nije prikupljao sretstva za novi Jaguar. A što se tiće karikature, one su uglavnom šaljive, to je i smisao. Dok za lik supermena nije zaslužan on, već umjetnik koji se tim naćinom htio zahvaliti za izložbu. Ja ga vidim kao Supermana ovog grada. Još ga se ne povezuje ni sa jednim osječkim tajkunom, a drma političkom scenom. Hvala mu na tome.



Zašto mislite da ste dostojni da vam gospodin Vrdoljak išta objasnjava. Ma tko ste vi uopće?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2008. 7:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe, što se raspisala ekipa od nekoliko postova o Vrdoljaku i Taslidžiću Smile Čekamo da se javi i Vrdoljak koji uredno čita ovu temu, tj. prati forum. Pa i ako nije regan, možemo ga smatrati članom foruma.
Dakle g. Flauderu, očekujemo intervju za Osijek 031 sa g. Vrdoljakom kao uvaženim "tihim" članom ovog foruma Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2008. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Predlažem novu anketu na prvoj stranici. Da su sada lokalni izbori, za koga biste glasali za gradonačelnika? Smile

Kao što znamo u svim predizbornim anketama na ovom portalu rezultati su bili dijametralno suprotni ostvarenim rezultatima.
Nakon Šišljagićevog raskrinkravanja afere kiosci, sada je u veliku ofenzivu krenio i Vrdoljak. Samo naprijed!

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: