Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2008. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo su se ovi bosanci oko Elektromodula usrali kako bi izvor mogao presušiti...
zaboravili ste spomenuti uvaženog direktora RJ “Zelenilo” Borovca koji unatoč završenoj srednjoj školi (valjda četverogodišnjoj) svakoga dana obilazi javne površine provjeravajući stanje nasada, vlažnost zemljišta i bilježeći štete koje svako-malo naprave vandali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ymarko
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2008. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi u normalnim državama likove poput Taslidžića zatvorili odavno , dok se kod nas ovaj drznuo pregovorat o "izlazu" uz višestruko veću naknadu od ugovorene... pa jebemti državu -nije ni čudo što mafija drma svim strukturama.
pozbrojte svu imovinu koju ima sto tasko sto ljudi oko njega a i sama firma pa ce se vidjeti da ima tu vise nego sto on prikazujue... ali nije to moje vec bi i porezni i ostali inspektori to trebali utvrditi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.11.2008. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moram priznati da nisam nikad preferirao HNS ali posto je u gradu veliki šljam od politicara i lopova... ozbiljno razmisljam da na predstojecim izborima podrzim Vrdoljaka... znam da mi nece biti bolje za kog god da glasam, ali mozda je on taj koji nesto moze promjeniti jer jedan je od rijetkih koji se usudi suprostaviti ovim samozvanim mafijasima aka lopinama

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2008. 20:43 
Naslov:  Re: Vrdoljak odgovara na '18 pitanja'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naplata parkinga je prepustena privatnoj tvrtki kako bi se netransparentno radilo.

Tako se radi kad treba zamracit dobru lovu.

Ako ostane naplata privatnoj tvrtki onda se i Vrdojak usemio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.11.2008. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

autocenzura


Zadnja promjena: spin; 22.11.2008. 11:00; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2008. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baba koja je optužila Vrdoljaka da joj je još u vrtiću ukrao pola plaće zove se Emina Prnjat- ZA NEPOVJEROATI

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2008. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tek sam sad uhvatila malo vremena za sve pročitati. pa ovo je divno, zabavljam se ko nikad prije! fala, gospon vrdoljak-nasilniče priprosti, you've made my day Smile
mislim, nije ni tasko za bacit. uvijek može poslužiti kao primjerak vrhunskog kenjatora

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2008. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
tek sam sad uhvatila malo vremena za sve pročitati. pa ovo je divno, zabavljam se ko nikad prije! fala, gospon vrdoljak-nasilniče priprosti, you've made my day Smile
mislim, nije ni tasko za bacit. uvijek može poslužiti kao primjerak vrhunskog kenjatora

Ja sam se opet pročitala i opet se dobro nasmijala. Čovjek koji čita Alana Forda ne može biti bez smisla za humor. Fantastično! Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega 777
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2008. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Parking je krava muzara za lokalne lopove..Gospodin Vrdoljak dirnio je u vuciju jazbinu...Nigdje na svijetu gradovi se ne odricu najboljeg i najsigurnijeg prihoda..Porucili su mu da zasuti, za nadati je da i njemu nece zamotati selotejp oko usta...Ljudi ce prepoznati covjeka na strani istine,,Poruka Vrdoljaku "Neboj se tih fukara oni su samo galamđije u sustini to su lopovi i kukavice

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2008. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la (Pogledaj post): › Baba koja je optužila Vrdoljaka da joj je još u vrtiću ukrao pola plaće zove se Emina Prnjat- ZA NEPOVJEROATI


Gle čuda, Prnjat, a jos Emina...a oni koji malo bolje znaju Prnjata znaju da je i on Musliman, kao i svi Prnjati u gradu...hm, gle čuda...i tasko je musliman...hm gle čuda i pokojni samir je bio musliman...pametnom dosta...interesno-rodjacka veza...Vrdoljak nisi andjeo, al uz tebe smo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemo1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2008. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je pitanje br.16 najbitnije koje je Taslidžić postavio Vrdoljaku:
- Da li je istina da ste u suradnji s Osječkim zelenim bili glavni organizator i prikupljač financijskih sredstava izložbe karikatura poznatih osječana koja se održavala u osječkom ESSEKER CENTRU, na kojoj su poznati osječki političari predstavljeni u ružnom svjetlu ismijavajući ih dok ste sebe dali prikazati kao SUPERMENA u ulozi spasitelja Osijeka?
Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2008. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Komentari su suvišni na ovo pitanje...

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2008. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemo1 je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je pitanje br.16 najbitnije koje je Taslidžić postavio Vrdoljaku:
- Da li je istina da ste u suradnji s Osječkim zelenim bili glavni organizator i prikupljač financijskih sredstava izložbe karikatura poznatih osječana koja se održavala u osječkom ESSEKER CENTRU, na kojoj su poznati osječki političari predstavljeni u ružnom svjetlu ismijavajući ih dok ste sebe dali prikazati kao SUPERMENA u ulozi spasitelja Osijeka?
Embarassed


Da, to je definitivno jedno od najjačih...
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile :-<=

Ako sam se do sada i dvoumio za koga glasati na lokalnim izborima iduće godine, poslije ovog "slučaja parking", nema dvojbe osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
srebro
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: planet zemlja
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2008. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ja predlažem Vrdoljaku da preuzme HNS, pa će vjerovatno biti jedna od vodećih stranaka u Hrvata! Ma lako bi Hrvati izašli na kraj sa Muslimanskom mafijom, ali što ćemo s našom IZVORNO domaćom?!
nooky je napisao/la: ›
mija je napisao/la (Pogledaj post): › Baba koja je optužila Vrdoljaka da joj je još u vrtiću ukrao pola plaće zove se Emina Prnjat- ZA NEPOVJEROATI


Gle čuda, Prnjat, a jos Emina...a oni koji malo bolje znaju Prnjata znaju da je i on Musliman, kao i svi Prnjati u gradu...hm, gle čuda...i tasko je musliman...hm gle čuda i pokojni samir je bio musliman...pametnom dosta...interesno-rodjacka veza...Vrdoljak nisi andjeo, al uz tebe smo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2008. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predlažem novu anketu na prvoj stranici. Da su sada lokalni izbori, za koga biste glasali za gradonačelnika? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: