Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvorana Gradski vrt i tjelesni odgoj

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
arhitekt
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 15:50 
Naslov:  Re: Davis cup na proljeće u Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a bokteee....
dakle ljudi božji:
nisam za to da učenici idu tramvajem u dvoranu, ali:
1) očito će morati zahvaljujući nekom, ne meni
2) bez obzira na to treba javni prijevoz do dvorane
3) nema se novaca za školske dvorane inače bi ih u zadnjih 15 godina valjda napravili

da se mene pita svaka bi škola bila nova i imala bi lijepu dvoranu, al eto nije tako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
arhitekt
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 15:53 
Naslov:  Re: Davis cup na proljeće u Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde ukratko, premala parcela, prevelika prometna gužva, loš pristup (prometni) i hrpa drugih teškoća. kažem teoretski bi stala manja dvorana tamo, al je grijeh uništavat sve te terene pokraj tolikog parka 50m dalje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjexa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a šta bi onda svi oni koji svaki dan na srednjiki igraju nogomet?
tjelesni u novoj dvorani će biti dobar i izvediv kada se realizira jednosmjesnka nastava

_________________
here's to alcohol, the cause and solutions of all life's problems!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjexa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pa da, dok ej folk parade ne treba brinut popunjenost dvorane....Smile

_________________
here's to alcohol, the cause and solutions of all life's problems!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2008. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Andrea Zuckerman je napisao/la: ›

Prostor oko Gradskog vrta je planiran kao budući sportsko -rekreaciski kompleks.


istina i to još 1977. imam negdje nekakav arhitektonski glasnik u kojem je na dvije stranice tada objavljeno da će uskoro (kraj sedamdesetih, jel) u sklopu kompleksa gradski vrt biti dvokrevetne sobe za sportaše, kuglana sa 6 staza, restoran, klizalište i teren za rolanje...

ne budali!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrea Zuckerman
Offline
Avatar

Ukupno postova: 153
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
Andrea Zuckerman je napisao/la: ›

Prostor oko Gradskog vrta je planiran kao budući sportsko -rekreaciski kompleks.


istina i to još 1977. imam negdje nekakav arhitektonski glasnik u kojem je na dvije stranice tada objavljeno da će uskoro (kraj sedamdesetih, jel) u sklopu kompleksa gradski vrt biti dvokrevetne sobe za sportaše, kuglana sa 6 staza, restoran, klizalište i teren za rolanje...

ne budali!


šta ne budali?!!

jel planiran? je.
jel se gradi dvorana? gradi se.

onda?!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2008. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma u pravu si, oprosti!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Offtopic:
Slažem se s arhitektom u pogledu lokacije 3. gimbe; ista se već mogla useliti u novu zgradu (koja se već mogla i izgraditi) na prostoru bivše vojarne, ovako će se vratiti u obnovljenu i shvatiti da više nemaju mjesta.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.11.2008. 16:34 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt i tjelesni odgoj
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad je ovo vec nova tema i ima tjelesni odgoj u naslovu, htjela bih se nadovezati na gorespomenutu jednosmjensku nastavu: to jaaaako lijepo zvuci kada politicari o tome govore. medjutim oni koji to ponavljaju kao papige na forumu bi trebali razmisliti koliko smo mi jos svjetlosnih godina udaljeni od jednosmjenske nastave (buduci da sam radila u prosvjeti slucajno znam). dok se to cudo nevidjeno ne dogodi, ucenike ne smiju tjerati da 4 godine svog srednjoskolskog obrazovanja 2 puta tjedno idu na tjelesni u suprotnu smjenu (iskreno se nadam da postoji neki pravilnik o tome, ako nema treba ga napisati), sto god da se kao razlog navodilo. a jedan od idijotskijih razloga jest: zato sto se sportska dvorana nalazi na drugom kraju grada... Rolling Eyes

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.11.2008. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

postovani letcei mugose/leone... ispricavam ti se sto nisam uvidio da je ovo prebaceno negdje drugdje, pogledao sam offtopic tamo nije bilo pa sam smatrao da je obrisano. ja zaista nemogu citati mislili tebi gdje ces prebaciti koji post

dakle moje duboke isprike, a sad pređimo na stvar

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Neistina je da imam negativan komentar "BAS NA SVE". Negativan je mozda za tebe, ali u tom slucaju bih rekao da nam razmisljanja imaju razlicite predznake. Zato se to tebi cini kao negativno. IMHO, i meni je negativno stajaliste da Osijek treba financirati sva ziva nullrazredna (null - ne postoji vrijednost, ona koja nitko drugi ne zeli) sportska dogadjanja.


gledaj neda mi se kopati po tvojim postovima, nemam za to ni volje ni vremena, ali znam da kad god se oglasis znam da pljujes po necemu, pod izgovorom poreznih obveznika ovog onog

Citat: › IMHO, i meni je negativno stajaliste da Osijek treba financirati sva ziva nullrazredna (null - ne postoji vrijednost, ona koja nitko drugi ne zeli) sportska dogadjanja

Citat: › Mozda je po vaznosti Davis cup za tenis jednako vazan kao SP u nogometu, ali SP se dogadja dovoljno rijetko, vremenski sazeto i sadrzajno bogato da s ovim Davis cup susretom ima zajednickog koliko Mjesec i Sunce. Pripadaju istom sustavu i nalaze se u Svemiru. I tu zajednicke crte prestaju.


natjecanje osnovano 1899, danas broji 134 zemlje koje se u njemu natjecu, do sada imao svega 12 pobjednika od kojih je jedna zemlja i Hrvatska... imas pravo NULLRAZREDNO NATJECANJE!!!

Citat: ›
Davis cup susret Hrvatska - Cile?! Renomirane?! Ako ovaj susret i bude spomenut van granice RH, bit ce kao tablicni prikaz rezultata kola. Nije valjda da mislis da ce Eurosport vrtiti snimke teniskih susreta poluanonimaca iz Hrvatske i Cilea ili prikazivati ljepote Osijeka i Kopackog rita, turisticku ponudu Baranje, blabla...

nemislim, ZNAM!!! Tenis je po popularnosti 2 sport, i ogled svijetske skupine DC ce sigurno dobiti svoj prostor na TV-u ... a s obzirom na zanimljivost ostalih meceva i njihov tajmin nebi me iznenadio i DIREKTAN prijenos

Citat: › Ovakva usporedba moze se ocekivati od osoba poput Antuna Vrdoljaka


hvala, moram priznati da mi laska usporedba s Antunom Vrdoljakom!!!
Od srca hvala

Citat: › Daj malo pameti i racionalnosti. Ucenici III. gimnazije ne znaju kako izgleda dvorana. I tako vec generacijama. To je gledanje situacije kako spada, bar iz mog kuta gledanja.


kakve to veze ima s mecem DC?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: