Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Markoviću, Džalti i Čaji određen pritvor!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
BIG MAMMA
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi pa zar ne vidite da se Markovića želi maknuti zato što netko želi pokupiti dio kolača kod izgradnje pruge! Stvar je vrlo jednostavna, namješteno mu je i vjerujem da je čist!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I Zagorcu su smjestili bankovne racune i poslove vrijedne milijarde kuna.

Tko su ti sto smjestaju i gdje zive?! Daj da i meni smjeste parsto milijuna kuna u dzep.

E, dakle svasta.

Ekipa vidjela kako na ugovoru kakav je Grad imao s Elektromodulom mogu zaraditi deseci milijuna, a da nikom ne bude sumnjivo i da ga nitko nitko ne moze osporiti.

Kako?! Fino se potpise (stetni) ugovor na 30 godina uz ogromne penale. Nazalost, da u gradu postoje savjesni i posteni politicari, prvo bi se krenulo od rusenja mogucnosti potpisivanja takvih monstruoznih ugovora. Ali, tko ce od politicara dici ruku za sprjecavanje mutljagljenja, kad svi jedva cekaju da oni sjednu u fotelju i za sebe potpisu jedan takav ugovor.

Djapic je tako htio potpisati ugovor na XY godina kredita, uz iznos zbog kojeg bi u npr. SAD-u gulio 20-30 godina, a ovaj kokoshar Markovic se polakomio za parama, pa je to napravio k'o zadnja gladna baba - aljkavo, sumljivo i sebicno. I sad ga copili...

Pitanje je hoce li im se ista dokazati (koliko vidim, ovdje se ne spominje nikakav USKOK - nisu li se oni trebali baviti ovim slucajem?!), a ako se i dokaze, dobit ce neke sitne uvjetne kaznice i gubitak obraza kojeg ionako nikad nisu ni imali.

Ne treba cuditi sto svake godine barem 1000 visokoobrazovanih Osjecana ode iz Osijeka. Zauvijek.


Zadnja promjena: Leteci mungos; 06.11.2008. 14:46; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2008. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
I Zagorcu su smjestili bankovne racune i poslove vrijedne milijarde kuna.

Tko su ti sto smestaju i gdje zive?! Daj da i meni smjeste parsto milijuna kuna u dzep.

E, dakle svasta.

meni dosta i parsto tisuća.

evo, ako čita tko od tih koji smještaju ljudima neke pare... slobodno mi dajte neki stančić od 90-100 kvadrata, nekog audija, može i 2-3 godine starog i nešto sitno, 5 ili 6 -znamenkasto u džep...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BIG MAMMA
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisi u pravu što se tiče ovog slučaja ! Uostalom istina će izaći na vidjelo !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
U pravu si. Zato bi SDP i HNS trebali postupiti isto kao i HDSSB zbog dvorane! Van iz koalicije čime bi jasno poslali poruku da je dosta lopovluka u Osijeku.
Te dvije stranke su omogućile HSP-u da dođe na vlast i zato su odgovorni.


Slažem samo što je ovdje problem prijašnje vlasti ne sadašnje odnosno kako je Jakobljević rekao na HSPTV pardon OSTV zadnji dokument je potpisan u 3 mjesecu ove godine, dakle pokrenuto je za vrijeme bivše vlasti a za vrijeme krize vlasti svi direktori i nadzorni odbori su bili u istom sastavu tako da se zna tko snosi odgovornost. Da je to predmet ove vlasti onda bi sve drugo osim izlaska SDP-ai HNS-a bilo neodgovorno. Onis za sada trebaju ustrajati na raskrinkavanju, mada koliko čitam Đapić će Vrdoljaka šutnuti čim prije ako ne već na parkingu.

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alchemist je napisao/la: › Onis za sada trebaju ustrajati na raskrinkavanju, mada koliko čitam Đapić će Vrdoljaka šutnuti čim prije ako ne već na parkingu.
Znaci, puca ljubav na parkiralistima?! Ajde de, bolje nego da se radja... ;-)


Opet kriza vlasti...

Nista, ako na sljedecim zborima bude opcija, glasam da Grad Osijek postane podrucje pod izravnim protektoratom svedske vlade i uz protjerivanje svih osoba za koje se na prijekom sudu utvrdi (ili samo posumnja) da su imali necasne motive pri dosadasnjem obavljanju politickih i inih funkcija iz djelokruga lokalne uprave i samouprave.

Ukolio ima zainteresiranih, predlazem osnivanje nekakvog politickog tijela (stranke) koja bi ovu ideju sprovela u djelo. Postavljanjem namjesnika, politicko tijelo se gasi, a apsolut postaje namjesnik. Radije cu se kockati u mogucnost da dobijemo postenog namjesnika, nego da nam kojekakvi glavasi, kramarici i djapici upravljaju kasom.

Hrvati ne zasluzuju imati drzavu, a Osjecani gradsku vlast - jer ne znaju upravljati ni jednim ni drugim.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2008. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadam se da je Doležal sljedeći..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.11.2008. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da smo kojim slučajem u normalnoj državi svi oni, od Glavaša, Đapića, Kovačevića, preko malih gnjida tipa Prnjat, Bučević, razno raznih uvaženih profesora tipa Crnjac, Proklin, Ljubanović, gospodarstvenika tipa Borbaš, Ivković i tako dalje u nedogled, bi već odavno počinili kolektivno samoubojstvo, na žalost tu smo gdje jesmo, a čini mi se da bolje nismo ni zaslužili…

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e kada bi tako razmišljali, puno ljudi bi moglo kolektivnom samoubojstvu pristupiti...
U svakoj državi ima mutnih političara, gospodarstvenika i takvog smeća.Ali svaki put takvi isplivaju, nekog malog igrača bace u ruke pravde i onda svi mi budemo zadovoljni, jer se kao "budi pravna država".
Gradska uprava treba odgovarati za propuste gradskog poduzeće, jer nema nikog tko vjeruje da Đapić nije znao za ovaj ugovor i posljedice tj. nekima dobrobita istoga

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BIG MAMMA je napisao/la: ›
Ljudi pa zar ne vidite da se Markovića želi maknuti zato što netko želi pokupiti dio kolača kod izgradnje pruge! Stvar je vrlo jednostavna, namješteno mu je i vjerujem da je čist!


Big Mamma slažem se s tobom !!!!
Ovdje se skuplja kojekakva ekipa koja kleveće, bez provjerenih informacija i blati ljude kojima ništa nije dokazano. Hallo ljudi ne kužim što se toliko pjenite !!!!????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la: ›
BIG MAMMA je napisao/la: ›
Ljudi pa zar ne vidite da se Markovića želi maknuti zato što netko želi pokupiti dio kolača kod izgradnje pruge! Stvar je vrlo jednostavna, namješteno mu je i vjerujem da je čist!


Big Mamma slažem se s tobom !!!!
Ovdje se skuplja kojekakva ekipa koja kleveće, bez provjerenih informacija i blati ljude kojima ništa nije dokazano. Hallo ljudi ne kužim što se toliko pjenite !!!!????

Zanimljivo da imaš samo rječi hvale za Markovića, baš me zanima jesi član HSP ili samo radiš u GPP-u

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BIG MAMMA
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Dibi nisam član HSP-a niti zaposlenik GPP-a ! Samo cijeli razvoj situacije vodi k tome o čemu ja pišem odnosno mislim! Jel očito je da mu žele smjestiti neki igrači izvan i iz ekipe !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BIG MAMMA je napisao/la: › Jel očito je da mu žele smjestiti neki igrači izvan i iz ekipe !!!
Mozes li reci na koga sumnjas?! Naime, i meni se cini da netko stalno ljudima smjesta okolo. Posebno u dane kad zaboravim konzumirati terapiju. Jesi i ti to primjetio?

Btw. jer = uzrocni veznik, jel' = skraceni oblik upitnog "je li" (uoci apostrof)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BIG MAMMA
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer sam rekao da ljudi koji "koriste terapiju" nemaju šta pisati i izmišljati nebuloze na ovom forumu !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2008. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BIG MAMMA je napisao/la: › Jučer sam rekao da ljudi koji "koriste terapiju" nemaju šta pisati i izmišljati nebuloze na ovom forumu !!!
Ma, ja sam uz tebe. Ja ti vjerujem i potpuno te razumijem. Tja, imamo slicne dijagnoze, a to je jako puno zajednickog.

Nego, daj mi sapni tko to smjesta i namjesta?!

Btw. kad to jucer i pod kojim nickom, ovaj Big Mamma je registriran danas? ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: