Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Markoviću, Džalti i Čaji određen pritvor!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
oshorny
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.11.2008. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha ha ha,Darko Mrakovic(ups...Markovic),kako ga iz milja zovu radnici GPP-a(pitam se zasto) je to potpisao na svoju ruku,zato sto je mislio obrniti veliku lovu.Pa mora covjek isplatiti novi Audi od 400000kn! a i zavrsiti zapocetu kucu na Uskim njivama...Dakle,osobno iz saznanja preko nekih kolega koji rade u GPP-u znam sta se tamo radi u toj firmi...LOPOVLUK na sve strane od HSPovih ljudi koji su postavljeni na rukovodeca mjesta.Ljudi sa srednjim skolaama(naravno clanovi HSPa) rade poslove koje bi trebali raditi INZENJERI i visoko obrazovani ljudi(koji nisu u HSPu),ali valjda skola nije tolko bitna,bitno je kolko imas putra na glavi....Jebiga Mrakovicu,nemas srece,ides sigurno u corku.Afera Hodak i Pukanic su naceli KRIMINAL u Hrv,pa sumljem da ce ti biti oprosteno!!! Konacno ce proci vrijeme kuge u GPPu i nadam se da ce zasjet ponovno suncani dani! A svi oni Mrakovicevi poltroni,CUVAJTE SE!!!!!! RUKA PRAVDE DOLAZI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2008. 13:20 
Naslov:  Re: Markoviću, Džalti i Čaji određen pritvor!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja i dalje mislim da koliko god Marković bio Mraković , da ovdje veliku ulogu igra politika.
I molim vas da mi kažete u kojoj gradskoj firmi ili državnoj firmi ne vlada ista priča.Onaj ko je na vlasti taj gura svoje ljude.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2008. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oshorny je napisao/la: ›
Ha ha ha,Darko Mrakovic(ups...Markovic),kako ga iz milja zovu radnici GPP-a(pitam se zasto) je to potpisao na svoju ruku,zato sto je mislio obrniti veliku lovu.Pa mora covjek isplatiti novi Audi od 400000kn! a i zavrsiti zapocetu kucu na Uskim njivama...Dakle,osobno iz saznanja preko nekih kolega koji rade u GPP-u znam sta se tamo radi u toj firmi...LOPOVLUK na sve strane od HSPovih ljudi koji su postavljeni na rukovodeca mjesta.Ljudi sa srednjim skolaama(naravno clanovi HSPa) rade poslove koje bi trebali raditi INZENJERI i visoko obrazovani ljudi(koji nisu u HSPu),ali valjda skola nije tolko bitna,bitno je kolko imas putra na glavi....Jebiga Mrakovicu,nemas srece,ides sigurno u corku.Afera Hodak i Pukanic su naceli KRIMINAL u Hrv,pa sumljem da ce ti biti oprosteno!!! Konacno ce proci vrijeme kuge u GPPu i nadam se da ce zasjet ponovno suncani dani! A svi oni Mrakovicevi poltroni,CUVAJTE SE!!!!!! RUKA PRAVDE DOLAZI!


Molim te, ako već nešto i ideš komentirati, provjeri informacije i nemoj pisati nešto u što nisi siguran, te nazivati nekoga lopovom i izlagati nečiju imovinsku karticu bez saznanja, te širiti neistine po forumu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2008. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je forum, što znači da svako može pisati što god hoće...naravno ne smije biti ništa prostački..
Meni se čini da oshorny ima nekih osobnih problema sa Markovićem, pa ovakvo likovanje. Meni se Marković osobito ne sviđa (čitaj uopće mi se ne sviđa) , ali ovo je bilo pretjerano.Jer nije sam Marković sve ovo sam smislio, ipak nije toliki mozak

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2008. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la: ›
oshorny je napisao/la: ›
Ha ha ha,Darko Mrakovic(ups...Markovic),kako ga iz milja zovu radnici GPP-a(pitam se zasto) je to potpisao na svoju ruku,zato sto je mislio obrniti veliku lovu.Pa mora covjek isplatiti novi Audi od 400000kn! a i zavrsiti zapocetu kucu na Uskim njivama...Dakle,osobno iz saznanja preko nekih kolega koji rade u GPP-u znam sta se tamo radi u toj firmi...LOPOVLUK na sve strane od HSPovih ljudi koji su postavljeni na rukovodeca mjesta.Ljudi sa srednjim skolaama(naravno clanovi HSPa) rade poslove koje bi trebali raditi INZENJERI i visoko obrazovani ljudi(koji nisu u HSPu),ali valjda skola nije tolko bitna,bitno je kolko imas putra na glavi....Jebiga Mrakovicu,nemas srece,ides sigurno u corku.Afera Hodak i Pukanic su naceli KRIMINAL u Hrv,pa sumljem da ce ti biti oprosteno!!! Konacno ce proci vrijeme kuge u GPPu i nadam se da ce zasjet ponovno suncani dani! A svi oni Mrakovicevi poltroni,CUVAJTE SE!!!!!! RUKA PRAVDE DOLAZI!


Molim te, ako već nešto i ideš komentirati, provjeri informacije i nemoj pisati nešto u što nisi siguran, te nazivati nekoga lopovom i izlagati nečiju imovinsku karticu bez saznanja, te širiti neistine po forumu.


Kažu da su novce našli na računu Markovićeve supruge. Tako da, ako je to istina, lopov nije Marković, nego njegova supruga. On izgleda, uopće nije kriv. Džalto i Čajo su krivi samo zato što su sposobni poduzetnici, zar ne? Stvarno treba paziti sa proglašavanjem ljudi lopovima, pa ni Anti Đapiću nikad ništa nisu dokazali (osim krađe intelektualnog vlasništva prepisivanjem magisterija - no to nije ništa za prosječnog glasača Hsp-a - taj ni ne zna što je to magisterij).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.11.2008. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la (Pogledaj post): ›
Molim te, ako već nešto i ideš komentirati, provjeri informacije i nemoj pisati nešto u što nisi siguran, te nazivati nekoga lopovom i izlagati nečiju imovinsku karticu bez saznanja, te širiti neistine po forumu.


Alo čovjek je u prdekani jer je pokušao ukrasti lovu koju ti, ja i pola foruma neće zaraditi za 3 života!
Nije to naša izmišljotina.
U stranci je koja je htjela dvoranu platiti preko nekoliko puta više nego što zaista košta!

I imaš ga obraza braniti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.11.2008. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la: ›
Molim te, ako već nešto i ideš komentirati, provjeri informacije i nemoj pisati nešto u što nisi siguran, te nazivati nekoga lopovom i izlagati nečiju imovinsku karticu bez saznanja, te širiti neistine po forumu.



marković je priglupi lopovčić koji se dao uhvatiti, nabijem ga u imovinsku karticu!
njegov šef debeli đapić je zadrta lopina i intelektualni crv!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.11.2008. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igor_OS je napisao/la: ›
Malo mi je čudna situacija da tko god je sa HSP-om u koaliciji nešto ne štima.
Pa nije valjda problem u svima (SDP, HDSSB, HSU, HNS).


Upravo tako. Grozim se samo onih ocjena da su svi isti. Nisu oni toliko isti koliko je ''sve isto''. Dakle, promijenili su sve koalicijske partnere, ali obrazac ponašanja ne. Nažalost znaju to lijepo upakirat i marketingom zamaskirat pa ispadaju tobože preporoditelji grada, ali ambalaža ne traje vječno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2008. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro se zna tko stoji iza svega ovoga, Marković je u ovome " Žrtveno Janje "

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oshorny
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 05.11.2008. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za Nazaretha i WM Felta....Nemam nista protiv Mrakovica,tj.boli me dupe za njega,bio on zrtveno janje ili ne.Imam protiv SVIH PEDERA u ovom gradu koji su glasovali za HSP!!! jer su vjerovatno potplaceni ili su dobili radna mjesta (kao i u GPP,Unikomu,Ukopu....itd.) pa im citave familije(djedovi,sestricne,roditelji i DALJNJI RODACI...)moraju glasat za HSP(zato smrdljivci i dobivaju glasove),a svi na forumu koji branite Mrakovica,vjerovatno radite u GPPu ili imate neke veze stim...Inace novi naziv za GPP(Govna propadaju polako)!!! pozzz svim postenim gradanima ovog lijepog grada!!!! ISTREBIMO LOPOVE!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2008. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da radim u GPP - u napisao bi " Mraković " je žrtveno janje !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
geto
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2008. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovi što su maznuli RBA banci 12 mil. kuna su dobili po 8-9 godina. Koliko će dobiti ovi ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.11.2008. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadam se da neće na ovome ostati, i da će se više stati na kraj lopovluku u ovome gradu. Ova trojica su samo dio ekipe. Nadam se da će Marković biti dovoljno pametan (što se do sada i nije baš pokazalo) pa ocinkati šefa koji je sve osmislio i štio opelješiti građane Osijeka jer njega ionako boli d... jer ovo nije njegov grad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2008. 18:55 
Naslov:  Re: Markoviću, Džalti i Čaji određen pritvor!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada ce biti raspisan natjecaj za novoga direktora? Koji profil ce se traziti? Ima li nade da sada zaposle strucnu, ne nuzno stranacku, osobu koja ce znati upravljati firmom!???????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.11.2008. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lega i ovaj je bio stučan kadar, skoro je magistriro na našem ekonomskom fakultetu. Sad iz zatvora možda i doktorira, a to što nije dovoljno pametan pa da prepozna da mu netko uvaljuje glupost vjerojatno je urođeno......
Callistemon je napisao/la: ›
Kada ce biti raspisan natjecaj za novoga direktora? Koji profil ce se traziti? Ima li nade da sada zaposle strucnu, ne nuzno stranacku, osobu koja ce znati upravljati firmom!???????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: