Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dijelu zaposlenika 'Getroa' umjesto zbrinjavanja - otkaz

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko zna mozda neki politicar pokupio bodove prije izbora, zbrinjavajuci radnike.....
Ma i bolje nek sve izgori....onda krecemo iz nule....jos sam da i pivovara propadne i to je to....brisemo gucica iz naseg grada....
Ajmo iz pocetka!!!!

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2008. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

El-Fatih je napisao/la: › nule....jos sam da i pivovara propadne i to je to....brisemo gucica iz naseg grada....Ajmo iz pocetka!!!!
Pivovara je na najboljem putu da propadne, ali Gucic je iz nje vec neko vrijeme izbacen. Nazalost, na njegovo mjesto nije dosao nitko s pretjerano mozga, vec sa ogromnim apetitom za parama u kratkom roku. A, di ces vise para nego kad ti plate da propadnes?!

S jedne strane ti nude pare da propadnes (kako bi zuzeli tvoju poziciju na trzistu koja je gradjena vise desetina i stotina godina), a s druge strane imas ogromno neznanje o poslovanju i situaciju guzve na trzistu - dakle, ceka te zestoka bitka i malo para u kratkom roku. Sto mislis, sto ce jedan takav "poduzetnik" izabrati?!

Svaki vrlo novi hrvatski poduzetnik i vlasnik koji se vlasnistva docepao preko noci ce sve radije rasprodati, jer njegovim odlukama upravlja mentalitet konjusara.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ne isplati se to ni komentirati Sad

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.11.2008. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nisi u pravu da Getro stoji lose.Od 17 centara po Hrvatskoj Getro ima udjel od 17% na trzistu,konkurencija ga nije opce omela u poslu,Getro je prvi lanac otvorio u Sesvetama i potom nastavio po cijeloj zemlji dok nisu dosli Interspar,Lidl,Kaufland...tako da je Gucic uzeo lokacije najbolje po gradovima i nastavio siriti se,i Getro jako dobro stoji i jako su posjeceni(legica mi radi u SL-Brodu i sama kaze da najbolje stoji od svih centara stranih)Billa i lidl prezivljavaju,ostali su uveli malo robu(interspar) i stim privukli kupce.....ali....samo mene nesta drugo zanima...sto sam vec spomenula prije...kako to da je bas u Osijeku izgorio Getro?????nek mi neko objasni to,zasto nije izgorio u Puli,Varazdinu,S Brodu,Karlovcu....ZASTO BAS U OSIJEKU???? u tome mozda lezi rijesenje svega..[/quote]

osjecki getro je izgubio veliki dio svojih kupaca i zato je i izgorio... a vidjeti cemo dali ce ikad ili nikad osvaniti novi... prije bih rekao nikad nego ikad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2008. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne vjerujem da je namjerno zapaljen, iako sam inače pobornik zavjera Wink
Možda je jednostavno, bez nekog političkog ili poslovnog razloga, izogrio.. isto kao i Super..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2008. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sve je to bullshit!

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: