Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Od 31. listopada opomene, od 3. studenog kazne!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još al imat će.
sada se svi švercaju tako da se odma na idućoj stanici odjave a voze se koliko oće...

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Seba
Offline
Ukupno postova: 62
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2008. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aj sad stvarno, svakome ko se vozi više od 3 put mjesečno, izađe jeftinije nego stare karte. Nikad nikom ne odgovara ni sad kad izađe duplo jeftinije...
A što je neko reko za vožnju od petrove gore do juga, da je brže, bolje i jeftinije autom. Pa budalo normalno da je brže i bolje autom, bus i postoji za one koji nemaju auto trenutačno ili inače...

Aj malo upotrijebite logiku, kolko ljudi se vozi 1 stanicu ili kolko već da izadje vise od 8 kn kolko je kostala stara karta??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peggy
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2008. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dajte molim vas, to je katastrofa!
sramota za ovakav grad.
vjerujem da je nekima stvarno puno bolje, ali ta malena manjina ni ne osjeti to previše jer su uglavnom iz grada, gdje nije problem prošetat ili se provozat biciklom.

ljudi pola place daju samo za mjesecne u obitelji. pa to je sramota. ovaj sustav vjerojatno nije ni toliko loš, ako se ispravno vodi, al očito je da je kod nas katastrofalno izveden.
mjesečne su poskupile za gotovo 1oo% (ne govorim za one iz osijeka). dakle učenik iz osijeka če platiti 4 puta manje nego iz nekog okolnog mjesta, koje je mozda stanicu, dvije.
4oo% skuplje!

daj organizacije je za k** i samo mi nije jasno koliko smo mali da nam svatko moze nametnuti što hoče, a onda bi svi da smo dobri građani koji vole svoj grad.

najdraži grad na svijetu ti se gadit zbog toga što te tretiraju ko kretena

ali očito nam to mogu pa j..ga Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poskupljenje mjesečnih za općine koje nisu pod gradskom upravom i uvođenje butri su došli istovremeno, pa ih ljudi povezuju, ali vjerujem da bi do poskupljenja došlo i da je sustav naplate ostao isti, jer je poskupljenje u ovom slučaju samo politički instrument u predizborno vrijeme kojim se želi natjerati glasače okolnih općina da glasaju za istu opciju koja je na vlasti i u gradu. jer - vidiš kako su oni dobri, pa su svojim građanima participirali razliku prilikom poskupljenja (sve su karte poskupile, samo neke grad participira, neke ne), a oni drugi zločesti, jer ne žele stanovnicima svojih općina napraviti isto!

i netko je spomenuo jadne ljude koji idu raditi iz višnjevca na zeleno polje ili obrnuto, koliko je njima poskupila karta. čekaj malo, jesu prije uvođenja butri svakodnevno kupovali karte ili su imali mjesečne. jer, i sad mogu imati mjesečnu po istoj cijeni kao i prije.

ponavljam, centar-čepin prije je koštalo 16 kn u jednom smjeru. sad je 10-11. od centra do tvrđe oko 1,50 kn. ja zadovoljan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peggy
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2008. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centar-čepin od 16 kuna su koristili ljudi koji odu u grad nekoliko puta godišnje, večina su učenici ili radnici koji koriste mjesečnu... dakle oni imaju samo ono spomenuto ogromno poskupljenje mjesečnih..njima tih pet kuna manje ništa ne tješi..

ali u pravu si ovo ranije što si napiso.. ali eto.. mozemo u nedogled s ovime.. necemo postici nista.. neko drugi odlučuje za nas Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2008. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

peggy je napisao/la: › ali u pravu si ovo ranije što si napiso.. ali eto.. mozemo u nedogled s ovime.. necemo postici nista.. neko drugi odlučuje za nas Smile

Da, i taj netko ne sjedi u Osijeku, nego u Cepinu.

Osjecani su se izborili da im Grad subvencionira prijevoz. Izborite se i vi da vama vasa opcina ucini isto.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peggy
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2008. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

očito.. Nije čepin samo u pitanju...

ma no.. bit ce sve okej valda. jednog ljepog dana .Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2008. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
prije sam se barem ponekad znala voziti tramvajem
a sad da vadim butru od 40kn, za vožnju koja mi treba 1 u 2 mj ??? NOOOOOT!!!!!!
tak' da sam sad prisiljena koristiti auto, kojeg sam prije izbjegavala svim silama

btw koliko mi se čini trenutno je butra ono što je savršeno sredstvo švercanja, jer kondori nemaju uređaje za kontrolu kartica???


Trebaš imati na umu da kartica može vrijediti nekoliko godina (dok god imaš neki iznos na njoj) što znači da ako se voziš 1. u 2 mj., kao što navodiš, idućih par godina ne moraš razmišljati o kupovini karte već samo uđeš u vozilo i lagano se prijaviš!

Imaju, i to najmodernije Mobitrone, krenula je kontrola od jučer!!!

Prvo ljudi iz okolnih općina (da bi se uopće mogli žaliti na cijenu karte) moraju shvatiti što znači GRADSKI prijevoz putnika!!! Postoje i drugi prijevoznici u gradu (Panturist, Čazmatrans, taxi...) pa kome ne odgovaraju ove cijene mogu naravno slobodno prijeći kod njih!

Jug 2-Petrove Gore je kružna linija tako da iznos od 17 kn ispadne ako se voziš Jug-Petrova g.-Jug2, a ako to podijeliš dobiješ iznos za jedan smjer!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ramika
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2008. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
prije sam se barem ponekad znala voziti tramvajem
a sad da vadim butru od 40kn, za vožnju koja mi treba 1 u 2 mj ??? NOOOOOT!!!!!!
tak' da sam sad prisiljena koristiti auto, kojeg sam prije izbjegavala svim silama

btw koliko mi se čini trenutno je butra ono što je savršeno sredstvo švercanja, jer kondori nemaju uređaje za kontrolu kartica???

ne raduj se prerano, stigo novi proglas...direktora... on MISLI (?) da je butra dobro prošla, nema novih zamjerki,
a svi putnici koje srećem se NADAJU da će se ta glupost IPAK ukinuti, makar je puno koštala...

_________________
Idea Idea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ramika
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2008. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne raduj se prerano, upravo je stigao novi proglas direktora...
e.... koliko mi nedostaju kondukteri i karte koje su se "cvikale"

_________________
Idea Idea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ramika
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2008. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Seba je napisao/la: ›
Aj sad stvarno, svakome ko se vozi više od 3 put mjesečno, izađe jeftinije nego stare karte. Nikad nikom ne odgovara ni sad kad izađe duplo jeftinije...
A što je neko reko za vožnju od petrove gore do juga, da je brže, bolje i jeftinije autom. Pa budalo normalno da je brže i bolje autom, bus i postoji za one koji nemaju auto trenutačno ili inače...

Aj malo upotrijebite logiku, kolko ljudi se vozi 1 stanicu ili kolko već da izadje vise od 8 kn kolko je kostala stara karta??


Zaboravit ću ono " budalo", smatram da se omaklo, ...
A za jednu stanicu neću ni čekati na stajalištu , radije prošetam...

_________________
Idea Idea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ramika
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2008. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

??????


Zadnja promjena: ramika; 31.10.2008. 21:55; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Idea Idea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ramika
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2008. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jug 2-Petrove Gore je kružna linija tako da iznos od 17 kn ispadne ako se voziš Jug-Petrova g.-Jug2, a ako to podijeliš dobiješ iznos za jedan smjer!

Neće ići. Sišla sam kod Arbanasa, i to me koštalo 10 kn. I u GPP-U su mi rekli da nešto ne štima i da dođem provjeriti BUTRU, a kada sam konačno uspjela otići do glavnog portala ( i platila vožnju, se razme) nisu radili jer su imali inventuru...
bljak

_________________
Idea Idea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gigo
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2008. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a obzirom da butra ima i tehnickih neispravnosti
po mom iskustvu prijavim karticu da sam uso na stanicu dvje i izlazni aparta mi kaze da kartica nije ispravna 2 do 3 puta pokusaja .. hrpa ljudi ceka iza mene vozac radi svoj poso ja izadjem 2 put ocu uc kartica prazna Smile))
a sto se tice kontrole XD
nezna kolko im ta butra koristi al kontam da ce se pokazat ko promasen potez jel nekontam ako neko nije iz osijeka i okolice zeli se vozit gradskim prjevozom on naravno nema pojma sta je butra il koji je sistem napalte ako je nemate?
aj ovo sto se moze napunit kod vozaca to je ok!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ramika
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2008. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Seba je napisao/la: ›
Aj sad stvarno, svakome ko se vozi više od 3 put mjesečno, izađe jeftinije nego stare karte. Nikad nikom ne odgovara ni sad kad izađe duplo jeftinije...
A što je neko reko za vožnju od petrove gore do juga, da je brže, bolje i jeftinije autom. Pa budalo normalno da je brže i bolje autom, bus i postoji za one koji nemaju auto trenutačno ili inače...

Aj malo upotrijebite logiku, kolko ljudi se vozi 1 stanicu ili kolko već da izadje vise od 8 kn kolko je kostala stara karta??


Stara cijena : Vjenac P. Gore/jug 2 - 6,5 kn ( blok karnet) ili 8 kn -( karta kupljena u vozilu)
Nova cijena : ista relacija - 17 kn i nešto lipica
Embarassed

_________________
Idea Idea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: