Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Od 31. listopada opomene, od 3. studenog kazne!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 11:34 
Naslov:  Od 31. listopada opomene, od 3. studenog kazne!
03.11.2008. 11:33
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Butra već neko vrijeme stanuje u našem gradu. Nekome je to čeljade srcu milo, nekom malo manje, ali od njenog dolaska svima je dano na znanje da će tu ostati. Njen dolazak obilježeli su problemi uglavnom tehničke i organizacijske prirode, ali nakon porođajnih muka sustav funkcionira sve bolje.

Upravo zbog tih problema GPP se odlučio staviti svoje kontrolno-odgojno-obrazovne mjere o vožnji sredstvima gradskog prijevoza na led i ne kontrolirati i ne sankcionirati putnike, što je razgalilo srca slijepoputničkih lovaca u mutnom. No, kako svakoj sreći dođe kraj, tako se i GPP danas oglasio objavom za medije koju prenosimo u cijelosti.


Kako smo već prije u više navrata izvijestili, Gradski prijevoz putnika d.o.o. Osijek od 1. rujna 2008. godine primjenjuje sustav beskontaktne naplate.

Obavještavamo sve korisnike usluga Gradskog prijevoza putnika d.o.o. Osijek da će se od 31. listopada 2008. godine obavljati kontrola kartica i putnika, sukladno internim propisima i napucima. Ukoliko se pri kontroli utvrdi da putnik ne posjeduje karticu ili da ima neispravno prijavljenu, odnosno odjavljenu karticu slijedi mu opomena.

Od 3. studenog 2008. godine putnicima s neispravnom karticom slijedi primjena kaznenih mjera prema Odredbama u tarifnom sustavu.

Apeliramo da se korisnici naših usluga pridržavaju uputa o korištenju kartica, odnosno da posjeduju ispravnu karticu, te da se uredno prijave i odjave, kako bismo izbjegli neželjene posljedice.

S poštovanjem,

Direktor:
Darko Marković, dipl. inž.


_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.10.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

laka vam GPP-ovci dok je lijepo vrijeme moja butra je moj bajs, em nema guzve, em je daleko jeftiji, em me vozi od vrata do vrata...

ova vasa butra je sramotan nacin iskazivanja moci, tj necijeg inata iako ste svi skupa svjesni da je ona neprikladna i neprimjerena

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
umjetnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2008. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je butra ok, ja plaćam do posla i natrag manje od 5 kn

_________________
Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako se na stranu stave troškovi uvođenja cijelog sustava i pitanje potrebe za time, kao i sve ostale političke i ine konotacije, ja sam kao krajnji korisnik zadovoljan, jer je meni osobno gradski prijevoz (rute na kojima se ponekad vozim) pojeftinio, i to dosta, a i češće sam ga počeo korititi. meni ok.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma butre su zakon, puno lakše se švercat sad Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
did44
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2008. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je također super, vozim se do posla za oko 4 kn, znaci da mi je duplo jeftinije nego prije, a da ne pricam kada se vozim jednu stanicu, što sam do sada pješačio ko kreten!!!
Gpp svaka čast, i samo vi šaljite kondore Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2008. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj sustav će se isplatiti u relativno kratkom vremenu (5 000 000 kn) ako se ljudi budu švercali!
Naime, prije ovog sustava kontrolori su ispisivali "švercerima" kazne, koje su dolaskom na sud u 99% slučajeva bile oproštene. Sada kontrolor koji pronađe neispravnu karticu (neprijavljena vrijednosna, neprodužena mjesečna...), sa svojim uređajem blokira karticu koja tada postaje neupotrebljiva dok god je putnik ne dođe odblokirati u Gpp, a isto će moći napraviti tek kada plati kaznu. Mnogi će sada reći da se onda isplati baciti karticu i kupiti ili napraviti novu, što će biti moguće za vrijednosnu ali ne i za mjesečnu, jer dok god putnik ne plati kaznu ne može na svoje ime napraviti novu mjesečnu. Kod vrijednosnih je drugačije, znači putnik je može baciti da ne plati kaznu, ali opet mora kupiti novu vrijednosnu za minimalno 40 kn, što je u svakom slučaju bolje nego onih 99% koji su završili na sudu i nisu morali platiti ništa! Oni putnici koji se ne odjavljuju na stanicama automatski nakon određenog vremena dobiju kazneni bod na karticu, i kada skupe određeni broj kaznenih bodova opet moraju ići u Gpp da to riješe!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onaj prelijepi crveni grafit na gajevom trgu najbolje govori što ja mislim o butri Very Happy

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta piše, daj za nas neupučene

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.10.2008. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdrale je napisao/la (Pogledaj post): › onaj prelijepi crveni grafit na gajevom trgu najbolje govori što ja mislim o butri Very Happy


jel mozda pise 'Cisto sranje' ? jer to je upravo ono sto ja mislim o njoj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

" radije ću biti nula u životu nego da me židov preko programa kontrolira " B S

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo sam citiro...

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ramika
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2008. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BUSTRA je, grozna stvar. Nehumana, nepravedna.
Iako je MENI sad jeftinija vožnja do radnog mjesta, mislim na one jadnike koji za sitne kune rade na zelenom polju a stanuju u višnjevcu. Pola plače im ode na prijevoz. Pda, mogu kupiti mjesečnu kartu, jasno.
A cijena za vožnju od Petrove gore do Juga 2 meni je naplačena 17 kuna i nšto lipa. Tamo i natrag - više od 34 kune. i gotovo 45 minuta drndanja. Jeftinije i brže mi je otići autom. A cilj je bio - potaknuti i povećati korištenje javnog gradskog prijevoza.. e baš..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2008. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to se samo zbog nekolicine ljudi koji putuju jednu ili dvje stanice uvelo ( između ostalog)
ko da im je teško prošetat 100 200 300 m... ma nek vraTE i stare i karte nek se svako vozi kako oće

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2008. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije sam se barem ponekad znala voziti tramvajem
a sad da vadim butru od 40kn, za vožnju koja mi treba 1 u 2 mj ??? NOOOOOT!!!!!!
tak' da sam sad prisiljena koristiti auto, kojeg sam prije izbjegavala svim silama

btw koliko mi se čini trenutno je butra ono što je savršeno sredstvo švercanja, jer kondori nemaju uređaje za kontrolu kartica???

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: