Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Roditelj napao učenika i istukao profesora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2008. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Maaa Kulić može svašta kao i zaustaviti gradnju biciklističke u Gundulićevoj...oko čega su se posvađali Matković i Đapić...
Kulić nije mislio kada je gradio Dvorac da napravi kolni ulaz za svoj poveći vozni park vec hebi ga cijela parcela u zidine...A dirnuti dijete...to nije zgodno....
Zašto se tuče njegov sin...zašto se mlate ostala djeca....?
U školi postoji ravnatelj, pedagog, razrednik...ali Kuliću to ne treba....on si daje za pravo jer je on.... ipak Kulić neka se djeca ponovo mlate uz njegovo vatreno navijanje i bodrenje...te na prof. Somborcu dati sinu jasnu sliku pravog direkta u glavu.
Ma divota....Pojedini roditelji istjeruju pravdu po školama u raznoraznim situacijama..npr. loša ocjena...odličan povod za nabujalog tatu.
Profesori danas imaju pravo stajati i ne mrdnuti dok ih djeca mlate ili pak sami roditelji..inače oooooma aaaa vanka iz škole...
Nasilno ponašanje djece veliki je problem ne samo kod nas...
Zar roditelj nije onaj koji prvi treba smiri situaciju kako bi jednoga dana to isto dijete trebalo uciniti nasljednicima.... Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2008. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pazite šta govoriote gospopdin je "poznati osječki poduzetnik". Djeco, i vi ćete sutra tražiti posao u Osijeku, pazite da ne dođete kod ovog "poznatog poduzetnika" na razgovor za posao.

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PijaniPatuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2008. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zalosno... zbog takvih roditelja ne zelim vise raditi u skoli, bilo kojoj jer svugdje ima takvih "poznatih poduzetnika" ili "branitelja" i misle da mogu kaznjavati dijecu za isto ono sto njihovo djete radi drugoj dijeci... znam sto pricam jer sam radio u nekoliko skola pa i u skoli gdje se dogadjaj dogodio... poznajem prof. Samoborca i znam da je dobar i kvalitetan profesor koji se trudi oko svih ucenika...
Ovaj dogadjaj je ociti primjer sve ucestalijeg poticanja dijece na nasilje od strane roditelja...
Svi oni koji rade ili su radili u nekoj skoli, znaju o cemu pricam, a isto tako znam da ce se naci oni koji ce me popljuvat i reci:
"... a ne... moje dijete ne... moje dijete nebi nikada..." neka se malo zamisle pa neka onda pljunu i daju svom dijetetu priliku da od njih nauce novi oblik komunikacije koje ce primjeniti u skoli, a za sto ce, isti onaj koji ce mene pljuvati, reci:
"... to je vidio u skoli... ti ucitelji nista nerade..."

pa evo vam moj obraz...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2008. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nasilja među djecom je uvijek bilo i uvijek će ga biti, jer djeca su okrutna, i čim se netko po nečemu razlikuje, eto povoda.
i ja sam išao u tu osnovnu školu, prije 25 godina, i onda je bila grupa od 3-4 nasilnika u mom razredu, koji nisu birali koga će zadirkivati, zlostavljati na bilo koji način. u to vrijeme, nastavnik je predstavljao nekakav autoritet pa se i incidenti koji su se prijavljivali, riješavali između roditelja i nastavnika, naravno ne šakama.

mislim da se treba krenuti od roditelja i odgoja u kući, pa onda na odgovorne u školi. kvaka 22 je što su djeca dobila previše prava žalbe, i na najmanju stvar prijete ministrima.
jer im to zakon daje na pravo.

samo da spomenem, da su ti nasilnici, sad kad su odrasli, jedan na heroinu, drugi je klasični propalitet, treći je bio po zatvorima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2008. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koja glupost! što se nije odmah pobio sa dječakovim ocem jer nitko ne garantira da neće ovaj sutra doći i napucikati svog sina da opet premlati Kulićevog.
Kad sam ja išao u školu šamaranje, lupanje packi i ostale odgojne mjere su bile sasvim OK i prihvatljive. Danas roditelji ne kažnjavaju djecu niti ih odgajaju nego očekuju da to urade nastavnici i profesori a kad se ovi uhvate onoga "što je iz raja izašlo" odmah kuknjava i panika.
Kritiku trebaju snositi i nastavnici jer su odgovorni za djecu dok su ona u školi i trebaju paziti na njih te spriječavati booling.
Kritika i policiji ako ne podnese prijavu protiv vlasnika ReklamArta i kritika dječjoj pravobraniteljici ako i ona ne odradi svoj dio posla.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2008. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za nešto postoji i institucija ukora... pa i isključenje. tumorse u konačnici ukloni od zdravog tkiva kada alternativa ne postoji.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2008. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PijaniPatuljak je napisao/la (Pogledaj post): › Zalosno... zbog takvih roditelja ne zelim vise raditi u skoli, bilo kojoj jer svugdje ima takvih "poznatih poduzetnika" ili "branitelja" i misle da mogu kaznjavati dijecu za isto ono sto njihovo djete radi drugoj dijeci... znam sto pricam jer sam radio u nekoliko skola pa i u skoli gdje se dogadjaj dogodio... poznajem prof. Samoborca i znam da je dobar i kvalitetan profesor koji se trudi oko svih ucenika...
Ovaj dogadjaj je ociti primjer sve ucestalijeg poticanja dijece na nasilje od strane roditelja...
Svi oni koji rade ili su radili u nekoj skoli, znaju o cemu pricam, a isto tako znam da ce se naci oni koji ce me popljuvat i reci:
"... a ne... moje dijete ne... moje dijete nebi nikada..." neka se malo zamisle pa neka onda pljunu i daju svom dijetetu priliku da od njih nauce novi oblik komunikacije koje ce primjeniti u skoli, a za sto ce, isti onaj koji ce mene pljuvati, reci:
"... to je vidio u skoli... ti ucitelji nista nerade..."

pa evo vam moj obraz...


Nisam djelatnik u školi ali u potpunosti se slažem s tobom..ja stvarno ne znam što se dešava danas...takvi roditelji kao da nisu svjesni na kraju da će njihova djeca ispaštati..
Opet me tješi činjenica da su takvi roditelji ipak u manjini...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomas
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2008. 16:13 
Naslov:  Re: Roditelj napao učenika i istukao profesora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj pa išao sam i ja u filipovićku,hehe
pa to se cesto su se događale tučnjava i slično.
al smješno mi je ovo za Samoborca,koliko taj čovjek ima pehova i to koliko nestari jer su dok sam još ja išao tamo roditelji znali misliti da je učenik Laughing
a sada neka ga tuži za tog što ga je udario .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dgo1991
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.10.2008. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krele iskompleksirani kako te nije sramota samo..pa nije ovo robovlasnicko drustvo..pun si ko brod i jos se ides tako folirati..zapalimo reklamart!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2008. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Procitao sam skoro svaciji post i dosao sam do zakljucka da ljudi nisu normalni jer da su normalni ne bi ovo radili.... Smile

To sam negdje pokupio...

Socijalna skrb, zakonodavstvo, skole, ravnatelji, profesori, razno razne ustanove... su pune ljudi kojima to ulazi na jedno a izidje na drugo uho.

Da je mali slucajno imao izljev krvi u mozak par dana poslije kao naj decko Luka Ritz o kojem se vrte price u novinama e onda bi se digla hajka. Cak i kad je decko umro od batina policiji je trebalo 5 mjeseci da nadju pocinitelje. Po meni bi ih oni nasli vec davnih dana da se sva ova frka oko Luke digla ranije.

Isto tako i s ovim malim. Dobio je batine jednom, dvaput pa ajmo zatvoriti oci i mozda nestane sva ta zbrka te se svi idemo vratiti u nas lijepi zamisljeni svijet i cekati da nam radno vrijeme zavrsi kako bi se backali sa nasim najmilijima a ne tudjim problemima.

A ovo ponasanje oca me je nekako podsjetilo na zivotinjski nagon kada odrasli muzjak ili zenka izmrcvare zrtvu ali ju niposto ne ubiju te ju takvu nemocnu se branititi daju svojim potomcima da se igraju odnosno uce ju prezivljavanju. Mozda je to naum bio i od tog poduzetnika kako bi bio siguran da ce njegov potomak ocvrsnuti ako uzvrati udarac sa sigurnoscu da ga nece dobiti nazad.

Ima sve svoje zasto, pa ljudi su zivotinje!

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ibaj
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2008. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

činjenica 1:imate li vi dijete koje je predmet maltretiranja i zlostavljanja..pa naravno da cete uciniti sve da ga zaštitie,pa i naucite kako se tuce..ako ste svi tako pametni,pa hajde stavite se u njegovu poziciju
činjenica 2:ljudi vozi automobile koji hoce,imaju novaca koliko žele,i žive u dvorcu..a zašto? zato što su SVE ZARADILI SVOJIM RADOM,svidjalo se sto vama ili ne..ljudi imaju svoj put,i znaju što žele,zar bi trebali skrivati ono što su svojim radom stekli
činjenica 3: svatko u Reklamartu može dobiti šansu,pokušati i napraviti nešto od sebe.istina je da je teško,da se radi jako puno,da ima nervoze i moraš dati čitavog sebe da bi se dokazao.ali kada se podvuce crta,navedite mi firmu gdje se mjesečno može zaraditi i do 15000 kn,sa sredenjom str.spremom..Reklamart traži puno,ali može i dati puno-sve prema zaslugama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2008. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ibaj je napisao/la: ›
činjenica 1:imate li vi dijete koje je predmet maltretiranja i zlostavljanja..pa naravno da cete uciniti sve da ga zaštitie,pa i naucite kako se tuce..ako ste svi tako pametni,pa hajde stavite se u njegovu poziciju
činjenica 2:ljudi vozi automobile koji hoce,imaju novaca koliko žele,i žive u dvorcu..a zašto? zato što su SVE ZARADILI SVOJIM RADOM,svidjalo se sto vama ili ne..ljudi imaju svoj put,i znaju što žele,zar bi trebali skrivati ono što su svojim radom stekli
činjenica 3: svatko u Reklamartu može dobiti šansu,pokušati i napraviti nešto od sebe.istina je da je teško,da se radi jako puno,da ima nervoze i moraš dati čitavog sebe da bi se dokazao.ali kada se podvuce crta,navedite mi firmu gdje se mjesečno može zaraditi i do 15000 kn,sa sredenjom str.spremom..Reklamart traži puno,ali može i dati puno-sve prema zaslugama


Kakve veze ima reklamart sa sirom?

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2008. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ibaj je napisao/la: ›
činjenica 1:imate li vi dijete koje je predmet maltretiranja i zlostavljanja..pa naravno da cete uciniti sve da ga zaštitie,pa i naucite kako se tuce..ako ste svi tako pametni,pa hajde stavite se u njegovu poziciju
činjenica 2:ljudi vozi automobile koji hoce,imaju novaca koliko žele,i žive u dvorcu..a zašto? zato što su SVE ZARADILI SVOJIM RADOM,svidjalo se sto vama ili ne..ljudi imaju svoj put,i znaju što žele,zar bi trebali skrivati ono što su svojim radom stekli
činjenica 3: svatko u Reklamartu može dobiti šansu,pokušati i napraviti nešto od sebe.istina je da je teško,da se radi jako puno,da ima nervoze i moraš dati čitavog sebe da bi se dokazao.ali kada se podvuce crta,navedite mi firmu gdje se mjesečno može zaraditi i do 15000 kn,sa sredenjom str.spremom..Reklamart traži puno,ali može i dati puno-sve prema zaslugama


1. da zaštit ćeš ga tako što ćeš pretuči to dr dijete...ma de molim te...
2. i 3. totalno nebitno....

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ibaj
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2008. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la: ›
ibaj je napisao/la: ›
činjenica 1:imate li vi dijete koje je predmet maltretiranja i zlostavljanja..pa naravno da cete uciniti sve da ga zaštitie,pa i naucite kako se tuce..ako ste svi tako pametni,pa hajde stavite se u njegovu poziciju
činjenica 2:ljudi vozi automobile koji hoce,imaju novaca koliko žele,i žive u dvorcu..a zašto? zato što su SVE ZARADILI SVOJIM RADOM,svidjalo se sto vama ili ne..ljudi imaju svoj put,i znaju što žele,zar bi trebali skrivati ono što su svojim radom stekli
činjenica 3: svatko u Reklamartu može dobiti šansu,pokušati i napraviti nešto od sebe.istina je da je teško,da se radi jako puno,da ima nervoze i moraš dati čitavog sebe da bi se dokazao.ali kada se podvuce crta,navedite mi firmu gdje se mjesečno može zaraditi i do 15000 kn,sa sredenjom str.spremom..Reklamart traži puno,ali može i dati puno-sve prema zaslugama


1. da zaštit ćeš ga tako što ćeš pretuči to dr dijete...ma de molim te...
2. i 3. totalno nebitno....
1.da,zaštiti ću ga tako da svoje dijete naučim kako se brani,da stekne samopouzdanje i potuče se kada treba..
2. i 3.pa što nisi napisala da je nebitno kada su se svi hvatali njihovog voznog parka,kuče,"iskorištavanja"radnika i svega ostalog u vezi s njima....sada je nebitno čim nije u negatvnom kontekstu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2008. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ibaj je napisao/la: › 1.da,zaštiti ću ga tako da svoje dijete naučim kako se brani,da stekne samopouzdanje i potuče se kada treba..
Kupi mu pistolj (utoka, buraz lega bracika) kad kroci u punoljetnost, a do tada se pobrini da nosi dovoljno uocljivu cakiju. Tja. nece valjda netko tvoje dijete zlostavljati, a time indirektno i tebe ponizavati...

Sto se tice ovog lika - covjek skontao da je iznad zakona i da za njega pravila ne vrijede (vidi: slucaj parkiralista, ometanje gradjevinskih radova, rusenje GUP-a i gradonacelnika). Drzanje druge djece dok ih njegov sin pici je za takve - k'o popiti 'ladne vode -> pickin dim. Dobro su ta djeca jos i prosla...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: