Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Oštre kritike na rad TZ grada Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gundjalo_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.10.2008. 22:53 
Naslov:  Re: Oštre kritike na rad TZ grada Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako ne živim u Osijeku dvije godine ali sam relativno često tu htio sam si kupiti neku j....u majicu (t-shirt) sa natpisom Osijek. I nisam našao. Onda sam gledao kako su neki klinci iz Tekstilne valjda napravili dobar design za t-shirt i kako će to pokrenuti stvari. Nekoliko mjeseci nakon toga kada sam došao u Osijek otišao sam do TZ-a i normalno - nula bodova. Tako da ako nemamo neku j....u majicu za kupiti u gradu od 100000 stanovnika kako druge stvari mogu funkcionirati uopće (ispričavam se ako sam iznio kakvu neistinitu informaciju)!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy_rock
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.10.2008. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › bio sam jedno ljeto u sloveniji. dakle, izvan njihove zimske sezone ... i slovenija je prepuna turista i prepuna kojekakvih turistickih ponuda.
Potpisujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Lokacija: Osijek - Land
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2008. 23:41 
Naslov:  Re: Oštre kritike na rad TZ grada Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.gaudeamus.hr/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=24

...pregledajte malo PDF na linku...mnoštvo odličnih ideja....


Da da... mnoštvo ideja, ali molim javnost da primi na znanje da su to ideje ljudi koji više ne rade za Gaudeamus te se nadam da i u spomenutoj organizaciji znaju za jednu stvar zvanu "autorsko pravo"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2008. 9:48 
Naslov:  Re: Oštre kritike na rad TZ grada Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

esseker je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.gaudeamus.hr/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=24

...pregledajte malo PDF na linku...mnoštvo odličnih ideja....


Da da... mnoštvo ideja, ali molim javnost da primi na znanje da su to ideje ljudi koji više ne rade za Gaudeamus te se nadam da i u spomenutoj organizaciji znaju za jednu stvar zvanu "autorsko pravo"


...hm, nisam toliko upućena u detalje tko radi, a tko ne...sjećam se samo da je škola imala prije takve programe, pa eto samo zato ih spomenuh....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rascal 1936
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2008. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad smo kod TZ Osijek,

jel netko probao poslat mail njima sa njihovih stranica?

Hm, web stranica!? Kojih:

http://www.tzosijek.hr - pogledajte kontakt "[email protected]" - a link salje mail na "[email protected]"

ili

http://www.tzosijek.com - pogledajte formu na kontakt stranici NEMA "posalji / send"

Ja probao .. nikad odgovora dobio.

Ako neki stranac slucajno i pita (putem interneta/emaila) nesto nasu "referentnu ustanovu" za turizam Osijeka - dobice odgovor ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2008. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...zar si preskočio rečenicu da će stranice biti gotove nagodinu? Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: