Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



plaća u Drava International d.o.o.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MoNk
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2009. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la (Pogledaj post): ›
cajkana je napisao/la: ›

daj ljudi pri
ate gluposti.Radim tamo dugo godina i ok je.raditi se mora.Ajde mi pametnjajkovici recite koja firma radi u osijeku i gdje je placa do 10.u mjesecu.neki dan je bolje neki gori ali sve u svemu ok Rolling Eyes

Samo da ti odgovorim, u OLT-u je plaća prije 5. u mjesecu.



Je, je... Istina... U OLT-u zadnjih cca 2 godine plaće su do 5. u mjesecu... Sad se vidi koja je firma "gigant" u gradu na Dravi.... Laughing Laughing Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
girly2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2009. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

the-king666 je napisao/la (Pogledaj post): › evo i mene..ja takoder radim u dravi-international i to sve što pisete vecinom je istina..ali raditi se mora..nekad je dobro a nekad nije..
vidim da vas ovdje ima dosta koji radite tamo pa me zanima da li netko zna [uklonjeno]..cuo sam da lako "pada" na decke..pa ako netko nesto zna o njoj neka kaže ili mozda netko ima br mobitela?? Smile meni je nju neugodno pitat Embarassed


što se sekiraš - doći će i na tebe red !
p.s. ako si oženjen imaš prednost Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bambolina
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2009. 18:18 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je bas je "krasna" to firma...Drava - ma za pozelit ne radit u njoj! Very Happy
http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=113456&web_page_id=main_page


Dobila otkaz nakon što su je kolege na poslu istukle
Radila sam dan i noć, blagdanima i nedjeljama. Ništa mi nisu platili. Kolege su su me maltretirali i tukli. Na kraju sam dobila otkaz, kaže Ljubica
14:03 | 23.04.2009. | Piše: Danijela Mikola

Ljubicu Dudaš iz Darde kod Osijeka navodno su istukli dvojica kolega iz tvrtke jer je tražila da ju zbog njih premjeste u drugu smjenu. Ispod oka ima masnicu, a po tijelu nekoliko ogrebotina.
- Uvjeti za rad u toj tvrtki su katastrofalni. Radila sam na razvrstavanju starih plastičnih boca. Iako znam raditi svoj posao, na mene je stalno galamila žena i vikala da ne radim dobro. Maltretirala me je i ja sam od šefice tražila da me maknu od nje, ali šefica Ivana Alerić ju štiti jer im ona donosi dodatan novac. Nakon toga su do mene došla dva radnika, prijatelji te žene, i počeli me maltretirati. Jedan me je držao, a drugi me udario. Nitko u pogonu nije htio učiniti ništa jer se boje da će dobiti otkaz. Na kraju sam ja dobila otkaz - govori Ljubica koja je najavila tužbu protiv radnih kolega i privatnog poduzeća za obradu i prozvodnju robe od plastike Drava International osječkog poduzetnika Marka Bedea. Dodaje kako se u tvrtki radi stalno, i to za 3000 kuna.
- Radi se dan, noć, blagdanima, subotama i nedjeljama. Vlasnik tvrtke ne plaća im te nedjelje i blagdane - kaže ogorčena Ljubica.
U Dravi Internationalu su rekli kako je Ljubica provocirala i vrijeđala ženu po nacionalnoj osnovi te da ju nije nitko istukao.

http://img141.imageshack.us/img141/7229/dravahtmlm62cbd72a.jpg

Jadna zena! Pa jel to nije jadno? Crying or Very sad
A valjda tu vrijedi ona; ne pada jabuka daleko od stabla! Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2009. 21:15 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako tamo ljudi znaju zataškati stvar pa to je za nepovjerovati.
Ja mogu reć samo da tamo tko god dođe novi mora imati jebene konjske živce jer tamo rade žene dosta dugo i imaju određene privilegije. Ne prihvaćaju nove nit pod razno i samo smišljaju spačke da bi netko popušio otkaz (pogotovo u Rosinoj smijeni) a da ne pričam o jebavanju sa svima iz smijene sa ženske strane.Isto tako mora imati konjske živce da trpi ne plaćene radne dane, da ostane sabran i normaln, mora se jednostavno psihički i fizički pripremati prije svakog odlasna na posao (što je nenormalno). Mora se pripremiti da šefova ima najmanje 500 i da će uvijek jedan od njih doći uprovo do tebe i nešto ti prisrati minimalno 10 puta na dan. Onaj tko kaže da je tamo posao lagan i da je sve uredu sa tom firmom nije ni svjestan koliko je zapravo psihički i fizički u kurcu!

Mislim da nikad neću zaboraviti jednu sitoaciju koja ide ovako a meni se dogodila u toj firmi: druga smijena- znači pol 6 je pauza, dođem do mjesta gdje je pauza (koje ti odredi šefica smijene) pojesti svoj sendvić u miru i malo se odmoriti, da bi mi došla šefica i počela srati kako sam stojim i sjedim, kako nemam pravo na pauzu, te da se istog trena ustanem i odem za svoj stroj.... a ja crknuta od posla, gladna, žedna i sve to.... pa nek mi sad netko kaže da je tamo fino?

Ma nemam jebene riječi za tu firmu.... žao mi je ljudi koji su još tamo jer zaju što se tamo prolazi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panglu
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.04.2009. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina je placa je u posljednje vrijeme redovita,ali je jako mala.radio sam tamo nekoliko mjeseci,ali nisam mogao i izdržati taj pritisak i ponižavanje.tamo to sve vode dvije bolesne ženske osobe[uklonjeno]. za bedea ne mogu nista lose reci,ali nisam sa njim ni puno komunicirao,ali tako misli vecina radnika!zapravo ga zalim jer mora ih i on trpiti,[uklonjeno]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cajkana
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.04.2009. 18:16 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što se tiče ove žene nije baš tako bilo pročitajte malo i druge novine pa ćete vidjete da su svugdje različite izjave

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amfilohije
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2009. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blago našoj državi kad su firme tako kriminalno privatizovane. Drava je očito eklatantan primjer.

_________________
"Kada želim čuti što misli narod; poslušam sebe" - Charels de Gaulle -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vodja
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2009. 19:27 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bambolina je napisao/la (Pogledaj post): › Je bas je "krasna" to firma...Drava - ma za pozelit ne radit u njoj! Very Happy
http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=113456&web_page_id=main_page


Dobila otkaz nakon što su je kolege na poslu istukle
Radila sam dan i noć, blagdanima i nedjeljama. Ništa mi nisu platili. Kolege su su me maltretirali i tukli. Na kraju sam dobila otkaz, kaže Ljubica
14:03 | 23.04.2009. | Piše: Danijela Mikola

Ljubicu Dudaš iz Darde kod Osijeka navodno su istukli dvojica kolega iz tvrtke jer je tražila da ju zbog njih premjeste u drugu smjenu. Ispod oka ima masnicu, a po tijelu nekoliko ogrebotina.
- Uvjeti za rad u toj tvrtki su katastrofalni. Radila sam na razvrstavanju starih plastičnih boca. Iako znam raditi svoj posao, na mene je stalno galamila žena i vikala da ne radim dobro. Maltretirala me je i ja sam od šefice tražila da me maknu od nje, ali šefica Ivana Alerić ju štiti jer im ona donosi dodatan novac. Nakon toga su do mene došla dva radnika, prijatelji te žene, i počeli me maltretirati. Jedan me je držao, a drugi me udario. Nitko u pogonu nije htio učiniti ništa jer se boje da će dobiti otkaz. Na kraju sam ja dobila otkaz - govori Ljubica koja je najavila tužbu protiv radnih kolega i privatnog poduzeća za obradu i prozvodnju robe od plastike Drava International osječkog poduzetnika Marka Bedea. Dodaje kako se u tvrtki radi stalno, i to za 3000 kuna.
- Radi se dan, noć, blagdanima, subotama i nedjeljama. Vlasnik tvrtke ne plaća im te nedjelje i blagdane - kaže ogorčena Ljubica.
U Dravi Internationalu su rekli kako je Ljubica provocirala i vrijeđala ženu po nacionalnoj osnovi te da ju nije nitko istukao.

http://img141.imageshack.us/img141/7229/dravahtmlm62cbd72a.jpg

Jadna zena! Pa jel to nije jadno? Crying or Very sad
A valjda tu vrijedi ona; ne pada jabuka daleko od stabla! Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
car
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2009. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa majmuni jedni budite sretni ako radite u dravi pa bokte nedo dobra je plata plata je sam taka naravno ak se trudiš i ak radiš šta bi vi da dobijete novce a da ne radite aha diš to dobit NIGDJE kolko ja znam dobre su plate sam moraš raditi a ne ljenčariti bokte nedo sada je kriza budi te sretni ii da radite tam da vam ne počnu davat otkaze

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
car
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2009. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je početna plata 2360 štabi vi odma 3000 ili 4000 pa naravno da ce prvo dati tako malu platu prvo se iskaži pa ceš svremenom dobivat sve vecu platu štabi vi da sjedite i dobivate pare aha pa šta niste završili bolje škole pa da radite u uredu i imate velike plate a ne sada tu izvodite gluposti da vam se ne sviđa taj poso dajte otkaz i nađite drugu firmu a ne tu blatiti dravu uskoro necete moći naći poso nigdje sam radite ljudi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
taraba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 0:46 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe dobar ovaj car takvi su mi najdraži koji se iz dotičnih firmi regaju kako bi glumatali i branili veleposjednike i svoje truljave guzice .Evo vam primjer kakav je gazda i šefovi ;stiže papa u osijek ljudi mole da odu dočekati svetoga oca ali jok nejde to tako ko če trake gasiti i proizvodnja da stoji samo arbajt i arbajt nije ni čudo da vlasnik nepriča sa bratom ohho godina .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2009. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kako može biti dobro ako je Bede gazda. Radila sam u Litokartonu kad nas je sjebao i otjerao u stečaj iako smo bili u manjem gubitku koji smo lako mogli pokriti svojim pričuvnim sredstvima. Trgovački sud je odredio stečaj a mi svi na ulicu. Toliko o dobroti Bedea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2009. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zEE-kAY je napisao/la: ›
pa...jucer sam frisko diplomirala (nije da mi se hitno zuri,al neke pare bi bile dobre) al gledam oglase zadnjih nekoliko mjeseci i vidim da slicne ponude i nema previse tj. precesto.
razmislit cu jos, hvala.
cestitam!

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zEE-kAY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 114
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.06.2009. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala...ali posla jos nema..nadamo se necem u 9.mj. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
car
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2009. 18:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa taraba ja ne radim tam al ću raditi tam jel je pre dobro i plata i sve pogotovo sada na Brijestu pa nemate pojma kak je sada tam dobro de šta se učljanjuješ kada nemaš pojma kak je tam i kolk je plata itd sam tu se praviš pametan al nisi zato što tu lažete ljudima pustite ih nek rade možda će oni raditi za razliku od nekih

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: