Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



plaća u Drava International d.o.o.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2009. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj nemoj me jebat da si to napravio stvarno? Ej ma svaka ti čast! Skidam ti kapu! Odmah si moj favorit za ovaj mjesec Very Happy

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2009. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

golubar je napisao/la (Pogledaj post): ›
hyppolita je napisao/la: ›
jaja je napisao/la (Pogledaj post): › Evo da se javi jedan radnik od tamo!
Radim u Dravi International već 5 godina a ne bih sigurno ostao toliko tamo da je loše a i stekao sam radnio iskustvo koje uvijek dobro dođe a imam i odličnu ekipu (što je jako bitno). Firma je velika i ima puno zaposlenih ljudi te ima više odjela i trenutno je u fazi preseljenja na Brijest. Netko je tu spomenio plaće da su takve... je istina je.. u početku je tako... koja glupava firma će ti u početku dati veliku plaču? Rasponi plača su od mininalnih do jako jako velikih. Svojim dokazivanjem i radnim sposobnostima raste i plača tako da sam ja daleko od ovog smiješnoga iznosa što je netko napisao. Blagdani koje radiš (ako radiš) se uvijek plate u sljedeća 2-3 dana (50-100% na dnevnicu tako da mi nekada uopće nije žao što sam ih radio a pogotovo kada dobiješ lovu na ruke), svaki prekovremeni se plati isto tako. Uglavnom može se zaradit na plaču još dosta (ako možeš raditi prekovremene ili ako ti zatreba novaca). Samo za kraj da kažem da ljudi pričaju gluposti za Bedea, nije to više kao prije, treba doći i raditi a danas je teško naći posao... a svi bih odmah prvi radni dan htjeli 5 tisuća kuna plaču...radi pa ćeš imat, najlakše je srat, kukat, ljenčarit i čekat da ti novci padnu sa neba.


Eo... kad si ti toliko uvjeren da je naša firma toliko dobra, reci mi gdje ima u firmi da žena diže rolu od 500 kg, da se radi za Badnjak, Bozić, doček nove godine i za sam dan nove godine? Da nakon otkaza moraš platiti svaku zaduženu radnu maicu ( koju si naravno poderao ili zaprljao tokom radnog odnosa), da aparat koji si zadužio moraš platit? Da ti ne plate 3 radna dana koja si radio? Da ti za Badnjak samo plati 60 kn? Tako se sretnom osjećam otkad sam dala otkaz jer u toj firmi samo postaješ glup, zatucan i život ti postane monoton a da ne pričam o tome da te nadređeni ubijaju u pojam da si glup i samo glup... Nema ti para....


A gdje je sada osoba kojoj je toliko dobro u Drava Internacional da pobije naša izlaganja


Progutala ga Drava!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bambolina
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 13:30 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ja sam se prijavila jer sam morala ovo prokomentirati! Smile
Jaj ti si PUKO! Ma reci mi molim te dali su tebe platili da to napises ili? Ili si ti Snjezana a ne Jaja? Mislim helou? Kaj ti daju drogu?! Sorry ali ja sam tamo radila i kako je netko rekao bila sam jedna od Snjezaninih patuljak i vjerujte i njima je koma jer isto kako se izderavaju na ljude u proizvodnji tako se izderavaju i na patuljke! I sorry ja sam radila i u vecim firmamai u manjima od Drave i nigdje ali nigdje nije tako! Taj teror ne postoji nigdje samo tamo! Nema pauze, placa koma, dio na ruke, dio na crno i dio je bio u bonovima! Hellou a mirovina jednog dana ali ti se ne sekiraj tebi ce Drava oboguciti bezbriznu starost 2m ispod zemlje! Pa tamo je do nedavno placa kasnila i po par mjeseci...UZAS! Tamo ljudi spale na zivce! Da ti si izdrzo 5g jer si kao i pojedinci tamo pre ljen da bi nesto trazio!? Da o.k. ekipa je o.k. jer ste svi jadni pa se drzite zajdeno - odnosno to jadanje vas povezuje! Zar misli s da dalje nema dobre ekipe? Ne kuzim? Ja mogu samo reci da tamo ne bi radila vise nikad ni za kake pare jer oni moj mir koji imam oni ne mogu kupiti! A da sad me to podsjetilo na njihovu izjavu "mi bi zivili kao carevi da radnicima ne moramo davati place!" - mislim hellou pa da nema radnika ne bi bilo ni firme! Ma bilo je gnjusnijih izjava upucenih pojedincima aili o tome ne bi ovako! Evo reko svoje! I molim te Jaja javi se! Ajde kaj si ostal bez teksta ili nas je previse sa suprotnim misljenjima?!??!
I evo jos samo ovo Bede je o.k. on ne vice ali ona...
I evo stavit cu ruku na srce i reci; DA ona te nauci raditi da to je istina ali psihicki odes! Ali to je pre velika cijena i ja svom djetetu tako iskustvo u zivotu ne bi pozeljela - ustvari to ne bi nikom pozeljela!
Evo to je sve od mene!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rino
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2009. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakada sam radio u toj tvrtki i vjerojatno, od većine, znam bolje kako je tamo.
Nikoga ne želim vrijeđat, mada bih rado, ali osnovne stvari ne poznajete, a spremni ste komentirat i omalovažavat. Znate li zašto su plaće tako male? Zato što, ako želiš izvozit, moraš se borit sa ogromnom konkurencijom koja radi za šaku riže i vodu. Ne mislite, valjda, da on ne bi bio sretan da vam moze dati 3x veću plaću?! Naravno da bi, ali to sve krajni kupac ne želi platit. Uvijek ima onih koji mogu dati jeftinije. Uzmi ili ostavi. Vi ste, zajedno s njim, odlučili uzet. E, kad ste odlučili uzet, onda radite i šutite.
Da li ste ikad pomislili što će to sve Bedeu.
Mogao je mirno trošit zarađeno u prethodnih 25 godina, a nije. Čudno vam je? Naravno da je čudno kad ga ne poznajete. Činjenica je da taj čovjek 19 godina nije bio na godišnjem odmoru.
Nema vikendicu, nema brod, ne putuje, osim poslovno, čujem da ne puši (u što sumnjam, sigurno to radi krišom). Jedino mu je zadovoljstvo kupit novi stroj koji proizvodi ono što drugi nisu usvojili. Reći ćete: "A auto?" Nadam se da ne očekujete da 100 000 km/godišnje prevali u zaprežnim kolima?! Da li znate koliko je neradnih dana proveo na putu? Ako ne svaki, ali barem 90% neradnih dana je bio na putu. Radi 14 sati dnevno i to desetljećima. Opet ćete reći: "Da, radi, ali za velike pare." Opet krivo. On para nema, sve mu je u j_benim strojevima na kojima vi prehranjujete svoju obitelj. Kad firma nema posla i stoji to vam ne paše. Naravno da ne paše jer ne znate od kuda će doći plaća. Ako radi i poštuje dogovorene rokove, opet ne paše. Tada treba radit vikendom i praznikom. Da je propao, bolila bi vas k_ta i za njega i za firmu.
Naposljetku, okomili ste se na krivog čovjeka.
Izbora uvijek imate. Kome ne paše....
Toliko od mene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nave
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2009. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duboko se suosjecam sa samaritancem Bedeom, ma on je naprosto andjeo.. a svi ti zlochesti, zhlochesti ljudi zhele ga ocrniti... osijek031.com smile
Na crnoj listi unistavacha ovog grada on ima pochasno mjesto u prvih 10. Fight Evil or Very Mad

BtW da je ova drzhava normalna svi koji isplachuju plachu na ruke bili bi u zatvoru ili bi im trebali zabraniti poslovanje + drakonske kazne + oduzimanje imovine..
Gledajuci umirovljenike koji kopaju po smechu uvijek mi prodje kroz glavu pitanje :
Koje je djubre od poslodavca kumovalu ovakvom "umirovljenju".. naravno Drzavu nije potrebno ni spominjati...
Evil or Very Mad


Zadnja promjena: Nave; 17.02.2009. 12:25; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2009. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rino je napisao/la (Pogledaj post): › Tada treba radit vikendom i praznikom. Da je propao, bolila bi vas k_ta i za njega i za firmu.
Naposljetku, okomili ste se na krivog čovjeka.
Izbora uvijek imate. Kome ne paše....
Toliko od mene.


Sereš! Ili se zoveš Marko Bede ili sam Bede ili Snježana ovo pišu.
Sramota vas može biti, prema tim ljudima se ponašate kao prema životinjama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rino
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2009. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sereš! Ili se zoveš Marko Bede ili sam Bede ili Snježana ovo pišu.
Sramota vas može biti, prema tim ljudima se ponašate kao prema životinjama.

Opet krivo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rino je napisao/la (Pogledaj post): ›
Opet krivo!

Ne vjeruješ sam sebi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bambolina
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 15:13 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
rino je napisao/la (Pogledaj post): › Tada treba radit vikendom i praznikom. Da je propao, bolila bi vas k_ta i za njega i za firmu.
Naposljetku, okomili ste se na krivog čovjeka.
Izbora uvijek imate. Kome ne paše....
Toliko od mene.


Sereš! Ili se zoveš Marko Bede ili sam Bede ili Snježana ovo pišu.
Sramota vas može biti, prema tim ljudima se ponašate kao prema životinjama.


A mozda je taj Rino Jaja?!?! Rolling Eyes
Ma daj covjece! O cem ti trabunjas?
Da, jadan Bede... nema vikendicu, ne ide na put...o siroti on smao ulaze u strojeve... Ma dja o cemu ti to? On nema ikendicu ali ima auto koji vrijedi koliko i konforna stan! Si vido kad racun za njegov auto, sefe?
Ma da a jadan ne ide na g.o.pa zamisli - dali mozda ne ide jer ne zna dali bi poveo zenu ili Snjezanu ili pak je njemu svaki dan g.o.? Confused
Ali budimo iskreni tamo hlace nosi Snekica! On je ta koja je broj jedan za maltretiranje i vrjedjanje ljudi!
Cula sam iz povjerljivih izvora da je njegova zena (od Bedea) dobra osoba i da je ona dok je radila u firmi prodala svoju zemlju koju je nasljedila da bi dala place radnicima - ali eto onda je dosla Sneki i zasjela na tron! Evil or Very Mad
Rino spominjes kao tamonegdje rade za šaku riže i vode - au Dravi ljude radei besplatno! Smile Twisted Evil Shocked jer ime place nisu redovite!
Evo biti cu iskrena ja nisam ogorcena toliko na Bedea jer on mi se cinio o.k. (koliko toliko) ali Snjezana je ta koja vice i da nije bilo nje mozda bi i dans tamo radila ali ja jednostavno nisam mogla podnjet to urlanje na ljude i vredjanje - to je bilo previse za mene!
Ma Rino na koga smo se mi okomili? Dalis e ti nama top prjetis ili cemu takva izjava?
Da...ipak mozda je to Jaja ili neko od patuljaka ili sma Snjeguljica...
Hm....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaja
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 16:32 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="bambolina";p="223626"][quote="OsijekNepokoreniGrad"]
rino je napisao/la (Pogledaj post): ›
A mozda je taj Rino Jaja?!?! Rolling Eyes
Ma daj covjece! O cem ti trabunjas?
Da, jadan Bede... nema vikendicu, ne ide na put...o siroti on smao ulaze u strojeve... Ma dja o cemu ti to? On nema ikendicu ali ima auto koji vrijedi koliko i konforna stan! Si vido kad racun za njegov auto, sefe?
Ma da a jadan ne ide na g.o.pa zamisli - dali mozda ne ide jer ne zna dali bi poveo zenu ili Snjezanu ili pak je njemu svaki dan g.o.? Confused
Ali budimo iskreni tamo hlace nosi Snekica! On je ta koja je broj jedan za maltretiranje i vrjedjanje ljudi!
Cula sam iz povjerljivih izvora da je njegova zena (od Bedea) dobra osoba i da je ona dok je radila u firmi prodala svoju zemlju koju je nasljedila da bi dala place radnicima - ali eto onda je dosla Sneki i zasjela na tron! Evil or Very Mad
Rino spominjes kao tamonegdje rade za šaku riže i vode - au Dravi ljude radei besplatno! Smile Twisted Evil Shocked jer ime place nisu redovite!
Evo biti cu iskrena ja nisam ogorcena toliko na Bedea jer on mi se cinio o.k. (koliko toliko) ali Snjezana je ta koja vice i da nije bilo nje mozda bi i dans tamo radila ali ja jednostavno nisam mogla podnjet to urlanje na ljude i vredjanje - to je bilo previse za mene!
Ma Rino na koga smo se mi okomili? Dalis e ti nama top prjetis ili cemu takva izjava?
Da...ipak mozda je to Jaja ili neko od patuljaka ili sma Snjeguljica...
Hm....

Nije Jaja, ne znam što da ti kažem ludo ženska glavo, radila si tu, u redu, ne sviđa ti se - OK, daj otkaz i nađi si drugi posao a ne srat kako je tamo ovako onako (vjerojatno se znamo pa...), ako ti se ne sviđa ne moraš raditi tu, nitko te ne drži na lancu nađi si u nekoj drugoj boljoj firmi posao jer ovdje ima ljudi koji rade za plaće koje jesu takve kakve jesu i kojima treba novac i nije istina da ljudi rade za djabe. Što se tiće Snježane, ona je druga priča ali ne za javnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bambolina
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2009. 8:54 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaja je napisao/la: ›
[Nije Jaja, ne znam što da ti kažem ludo ženska glavo, radila si tu, u redu, ne sviđa ti se - OK, daj otkaz i nađi si drugi posao a ne srat kako je tamo ovako onako (vjerojatno se znamo pa...), ako ti se ne sviđa ne moraš raditi tu, nitko te ne drži na lancu nađi si u nekoj drugoj boljoj firmi posao jer ovdje ima ljudi koji rade za plaće koje jesu takve kakve jesu i kojima treba novac i nije istina da ljudi rade za djabe. Što se tiće Snježane, ona je druga priča ali ne za javnost.


Pa ja ni ne radim vise tamo - makrsta! Vjeruj radije bi bila kruha gladna nego da ponovo tamo radim! Hvala, ja sam tamo odradila svoje i vjeruj ni za koje novce - ma ni za sta ja tamo ne bi radila! Hm... a to sto ljudi ne rade za djabe - gle i meni kad sam radila tamo je kasnila placa i dobivali smo i na crno i u bonovim - ops pardon odobrenjima...
Ali evo slozile smo se oko necega Snjezana je druga prica i ona nije za javnost... Evil or Very Mad
Ja evo treci puta ponavljam za Bedea nemam ruznih rijeci - on je meni otao kao osoba koja je o.k.-on nema pre velike veza sa ljudima i ako pogledam duboko u sebe zao mi ga je...
Eto toliko

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cajkana
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.03.2009. 20:19 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


daj ljudi pri
ate gluposti.Radim tamo dugo godina i ok je.raditi se mora.Ajde mi pametnjajkovici recite koja firma radi u osijeku i gdje je placa do 10.u mjesecu.neki dan je bolje neki gori ali sve u svemu ok Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slipknot03
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek; B.B.C.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.03.2009. 12:14 
Naslov:  Re: plaća u Drava International d.o.o.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmmm ewo widjeh sada owo pa da i ya napishem swoje iskustwo..
radio sam tamo nekoliko mjeseci (shljaku)

placha je za radnika shljake 2360 kn Wink
ni wishe ni manje..
tj wishe je samo uz prekowemene na kojima mi NIKAD nije bilo teshko ostati jer sam za njih bio isplachen u slijedechih nekoliko dana u keshu Wink
gledajte ljudi.. posao se chini jadan, da deru se nekad na was..
ali shto bi wi?
bajku mozda.. ? pa onda si ju nadjite..
jbg.a , swi su poslowi danas s_anje i ni na jednom wam se neche 100% swidjeti dok god ne budete sami swoji shefowi..
a chak niti onda wam neche biti dobro jer che wam smetati radnici i deratchete se na njih i falit che wam lowe, a biti che wam teshko ULAGATI.. Wink

iskreno.. ya sam bio izbachen na ulicu..i kada nigdje nisam mogao nachi posao,
obratio sam se snjezani... zena koliko se god azdajom chinila, ona je okej..
dala mi je posao, dala mi je pozajmicu nakon eto mjesec dana..
shwatite da se ona dere jer se nju stishche i gnjawi oko nechega!
ona wodi swe poslowe oko firme.. swe swe swe! i mislim da joj se nebi trebalo puno to zamjerati jer je nekada ziwchana osijek031.com smile

a shto se tiche rada tamo.. nije nishta tezak.. ima nekada nesuglasica, ali se i zajebawa dosta wremena i mozesh biti opushten Wink
rade se tri smjene 6 - 14, 14 - 22, 22 - 6... 10 minuta ranije si uwijek gotow.. swaki dan..
da, praznici se rade.. ne odobrawam bozich, badnjak i nowu godinu osijek031.com smile
nikako.. ali jbg, shto sad.. prihwati ili ostawi..
ya sam ponowno u stisci oko posla..
i ewo, premishljam se da opet odem u drawu..
i nije mi bilo toliko loshe kad pogledam.. Razz
barem sam bio plachen uredno ...
ako sam trebao slobodno, u dogoworu sam dobio, i odradio Wink
tko zeli i MORA raditi, neche mu smetati raditi owdje..
tko sjedi doma za kompom, zujaka po netu, igra igre i kuka ima i wremena malo shljakati..
ako mu to ne udje sada u glawu, uchi che za par godina!
btw, ne goworim da mora raditi u drawi..
samo da je owo opcija za pochetak za one koji ne nadju posao Wink
meni su puno pomogli (:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2009. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cajkana je napisao/la: ›

daj ljudi pri
ate gluposti.Radim tamo dugo godina i ok je.raditi se mora.Ajde mi pametnjajkovici recite koja firma radi u osijeku i gdje je placa do 10.u mjesecu.neki dan je bolje neki gori ali sve u svemu ok Rolling Eyes

Samo da ti odgovorim, u OLT-u je plaća prije 5. u mjesecu.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
the-king666
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.04.2009. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo i mene..ja takoder radim u dravi-international i to sve što pisete vecinom je istina..ali raditi se mora..nekad je dobro a nekad nije..
vidim da vas ovdje ima dosta koji radite tamo pa me zanima da li netko zna [uklonjeno]..cuo sam da lako "pada" na decke..pa ako netko nesto zna o njoj neka kaže ili mozda netko ima br mobitela?? Smile meni je nju neugodno pitat Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: