Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama

Miljenku Striceku 8 i pol godina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema

Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh

Ukupno postova: 2516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2008. 15:42 
Naslov:  Miljenku Striceku 8 i pol godina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/stricku-osam-i-pol-godina-zatvora/403133.aspx

Na indexovu forumu čitam da vecina ljudi kaže da je 8 i pol godina premalo. Ja osobno mislim da je kazna u redu, buduci da se radi o nehotičnom slučaju, i da čovjek od 25 godina, bez ikakvih kaznenih grijeha prije toga ipak ne zaslužuje više. Vjerujem da će mu ovih 8 godina biti dosta na vrati dug društvu. Jer ovo nije obična kazna od 8 godina, ovo je kazna oduzimanja možda najljepših godina života ( 25-33 ), vremena u kojem se osniva obitelj, usmjeruje život u pravome pravcu itd. i prema tome mislim da je kazna adekvatna. Štoviše dobio je više nego Hrvoje Žužić, zato što su igrom slučaju u autu bile 4 osobe, a ne 2 kao kod Žužića, ali nije bio pijan, niti prije kažnjavan. Osobno vjerujem da se svakome može dogoditi, da mu se omakne tako nešto i sve je stvar trenutka nepažnja ili odlutanja misli.
Jedino što mu zamjeram je to što nije izrazio sučut obiteljima.

Tako da, 8 i pol godina je po mome mišljenju adekvatna kazna...

Za onoga tko se ne sjeca sto je napravio, evo podsjetnika

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost

Ukupno postova: 6403
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.09.2008. 16:06 
Naslov:  

8 i pol za čovjeka koji nikad prije nije kažnjavan, a uletio je u tunel debelo iznad ograničenja brzine i još je pokušao uništit karticu iz tahografa.

Al kad pročitam tvoj post, mišljenja sam da bi žužić trebao dobit barem 12 godina.

Ukupno postova: 2516
Post Postano: 23.09.2008. 16:10 
Naslov:  

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Al kad pročitam tvoj post, mišljenja sam da bi žužić trebao dobit barem 12 godina.

Slažem se...No to je jedna druga tema...

A za ovo samo zamisli koliko je vrijeme 8 i pol godina, probaj se sjetiti svoga života u posljednih 8 godinai što si sve prošao i shvatit ces da je to dovoljno za nekoga tko nije kriminalac i tko sigurno nece nakon toga nesto tako ponoviti...

mali_ivica

Ukupno postova: 2702
Post Postano: 23.09.2008. 18:01 
Naslov:  

8 i pol ko' bog.

DonQuijote

Ukupno postova: 4291
Post Postano: 23.09.2008. 19:45 
Naslov:  

Evil Poodingh je napisao/la: › Osobno vjerujem da se svakome može dogoditi, da mu se omakne tako nešto i sve je stvar trenutka nepažnja ili odlutanja misli.

svatko nije profesionalni vozač. s obzirom da on je bio profesionalni vozač i da mu se takvo što nije smjelo "omaknuti", pogotovo za upravljačem takve grdosije, smatram da je dobio puno manje nego što je trebao s obzirom na posljedice.

morgan

Ukupno postova: 3925
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2008. 22:13 
Naslov:  

mislim da je kazna primjerena i da sve stoji što je evil rekao.čovjek nije uništio samo 4 života nego i svoj a vjerojatno će mu se još zagorčat u zatvoru.
nakon ovoga pitam se kolika bi kazna trebala biti izrečena onim silnim tajkunima koj isu uništili i više od 4 života rasprodajući firme i izbacujući radnike.

Neki ljudi nas ponižavaju svojom dobrotom.
Odvikli smo se od dobrote. Ne razumemo zašto nam neko nešto čini, ako ne traži nikakvu protivuslugu.
Dobrota se ne može vratiti, jer se i ne daje. Dobri ljudi su dobri zbog sebe, a ne zbog drugih.

Skoči u forum: