Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Miljenku Striceku 8 i pol godina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2008. 15:42 
Naslov:  Miljenku Striceku 8 i pol godina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/stricku-osam-i-pol-godina-zatvora/403133.aspx

Na indexovu forumu čitam da vecina ljudi kaže da je 8 i pol godina premalo. Ja osobno mislim da je kazna u redu, buduci da se radi o nehotičnom slučaju, i da čovjek od 25 godina, bez ikakvih kaznenih grijeha prije toga ipak ne zaslužuje više. Vjerujem da će mu ovih 8 godina biti dosta na vrati dug društvu. Jer ovo nije obična kazna od 8 godina, ovo je kazna oduzimanja možda najljepših godina života ( 25-33 ), vremena u kojem se osniva obitelj, usmjeruje život u pravome pravcu itd. i prema tome mislim da je kazna adekvatna. Štoviše dobio je više nego Hrvoje Žužić, zato što su igrom slučaju u autu bile 4 osobe, a ne 2 kao kod Žužića, ali nije bio pijan, niti prije kažnjavan. Osobno vjerujem da se svakome može dogoditi, da mu se omakne tako nešto i sve je stvar trenutka nepažnja ili odlutanja misli.
Jedino što mu zamjeram je to što nije izrazio sučut obiteljima.

Tako da, 8 i pol godina je po mome mišljenju adekvatna kazna...

Za onoga tko se ne sjeca sto je napravio, evo podsjetnika


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.09.2008. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 i pol za čovjeka koji nikad prije nije kažnjavan, a uletio je u tunel debelo iznad ograničenja brzine i još je pokušao uništit karticu iz tahografa.

Al kad pročitam tvoj post, mišljenja sam da bi žužić trebao dobit barem 12 godina.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2008. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Al kad pročitam tvoj post, mišljenja sam da bi žužić trebao dobit barem 12 godina.


Slažem se...No to je jedna druga tema...

A za ovo samo zamisli koliko je vrijeme 8 i pol godina, probaj se sjetiti svoga života u posljednih 8 godinai što si sve prošao i shvatit ces da je to dovoljno za nekoga tko nije kriminalac i tko sigurno nece nakon toga nesto tako ponoviti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2008. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 i pol ko' bog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2008. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: › Osobno vjerujem da se svakome može dogoditi, da mu se omakne tako nešto i sve je stvar trenutka nepažnja ili odlutanja misli.

svatko nije profesionalni vozač. s obzirom da on je bio profesionalni vozač i da mu se takvo što nije smjelo "omaknuti", pogotovo za upravljačem takve grdosije, smatram da je dobio puno manje nego što je trebao s obzirom na posljedice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2008. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je kazna primjerena i da sve stoji što je evil rekao.čovjek nije uništio samo 4 života nego i svoj a vjerojatno će mu se još zagorčat u zatvoru.
nakon ovoga pitam se kolika bi kazna trebala biti izrečena onim silnim tajkunima koj isu uništili i više od 4 života rasprodajući firme i izbacujući radnike.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: