Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zabraniti konzumiranje alkohola na javnim površinama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.09.2008. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anastazija je napisao/la (Pogledaj post): › @spin, koliko imaš godina?


baš to..

i odakle je.. vjerovatno je neki brđanin koji još uvijek misli da je 18. stoljeće i da se sve žene ponašaju kao ribe iz prvog Jamesa Bonda..

majko mila xD

EDIT; Moram staviti posebno par smajlova za onu izjavu o ženstvenosti, cigaršpicu i kristalnim čašama..

=> osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

bravo za tebe spine moj , rodla te tetka xD


Curke moje za dobar ukus nisu bitne godine. bitniji je kućni odgoj, a ne pravila koja diktira ulica i tzv cool dečki i cure.

opet sorry ako sam ovime nekoga uvrijedio, al ti koji su cool i koji diktiraju pravila, najčešće imaju loš kućni odgoj ili ga uopće nemaju.

Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.09.2008. 7:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jebiga, ja sam onda očito super neženstvena, nit posjedujem cigaršpic (al imala sam jednog ženstvenog profesora koji je pušio preko njega osijek031.com smile) nit pijem šampanjac. Morti bih i nekakvog kavijara trebala nabaviti?
@spin, sve pet, kontam da je to tvoj ukus i sve, ali ovo ti je 21.st.. Za spomenute ''ženstvene'' djevojke trebao bi nabaviti vremeplov i vratiti se u doba 20-30ih godina prošlog stoljeća, u doba Charlestona i toga.. Wink
Ak mi nađeš cicu koja puši preko cigaršpica, plaćam pivu. Al morat ćeš ju popit iz boce osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2008. 14:59 
Naslov:  Re: Zabraniti konzumiranje alkohola na javnim površinama?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali smisao te zabrane ne postoji, uvela bi se nova zabrana jer se trenutni zakoni i zabrane ne provode

pa trenutno je zabranjeno unistavanje klupa parkova kanti i svega toga, i opet ima njih koji unistavaju

i sad po kojoj logici je ocekivat, da taj koji unistava a niko ga ne uhvati, nece naci nacin da pije, jer ga ionako boli neka stvar taman da ga uhvate

po tome ce najvise stradat oni koji su mirni, jer ce njih biti najlakse privest

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.09.2008. 15:13 
Naslov:  Re: Zabraniti konzumiranje alkohola na javnim površinama?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): › ali smisao te zabrane ne postoji, uvela bi se nova zabrana jer se trenutni zakoni i zabrane ne provode

pa trenutno je zabranjeno unistavanje klupa parkova kanti i svega toga, i opet ima njih koji unistavaju

i sad po kojoj logici je ocekivat, da taj koji unistava a niko ga ne uhvati, nece naci nacin da pije, jer ga ionako boli neka stvar taman da ga uhvate

po tome ce najvise stradat oni koji su mirni, jer ce njih biti najlakse privest


bas to..

ma..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2008. 4:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je netko ovo vec spomenuo, zanemarite.

Npr rostiljanje na Kopiki, 1. maj i slicne sheme...Po ovome onda nema cuganja ni za ovakve manifestacije?

Docek Nove godine na trgu? AL' ce tu biti prijava hahaha

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2008. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekvinda je napisao/la: ›
Npr rostiljanje na Kopiki, 1. maj i slicne sheme...Po ovome onda nema cuganja ni za ovakve manifestacije?

Docek Nove godine na trgu? AL' ce tu biti prijava hahaha


Naravno, sve same pijandure i delikventi, tj. beskućnici! Mislim, koji bi normalan čovjek, vlasnik nekretnine, išao peći meso i piti pivo na javnom mjestu?
A ovi što slave novu godinu - nema tko šta raditi van svog stana ili kuće iza jedanaest! Tako je uvijek bilo u Ćaprazlijama, a bome će i tute!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2008. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nekvinda je napisao/la: ›
Npr rostiljanje na Kopiki, 1. maj i slicne sheme...Po ovome onda nema cuganja ni za ovakve manifestacije?

Docek Nove godine na trgu? AL' ce tu biti prijava hahaha


Naravno, sve same pijandure i delikventi, tj. beskućnici! Mislim, koji bi normalan čovjek, vlasnik nekretnine, išao peći meso i piti pivo na javnom mjestu?
A ovi što slave novu godinu - nema tko šta raditi van svog stana ili kuće iza jedanaest! Tako je uvijek bilo u Ćaprazlijama, a bome će i tute!


polako se vraćamo u onaj komunizam kojeg su svi toliko mrzili, samo sta se sad taj komunizam naziva demokracija.. jos malo pa ce zabranit da se prica uopce na ulici da se nebi netko posvadao i potuko slucajno.. nemas ti sta pricat, odi kuc pa pricaj, il pisi na telefon..bog te mazo gdje zivimo, i sta je najjace kao i tu na forumu , i inace ima ljigeža od ljudi koji se slažu s tim zakonima..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rtfos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Lokacija: rtf
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2008. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

previše pravila krši put moralu!!!!
jebeš takav zakon

_________________
idemo na moreeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2008. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je ideja sranje. A čini mi se da je i protivna Ustavu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.09.2008. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › A jebiga, ja sam onda očito super neženstvena, nit posjedujem cigaršpic (al imala sam jednog ženstvenog profesora koji je pušio preko njega osijek031.com smile) nit pijem šampanjac. Morti bih i nekakvog kavijara trebala nabaviti?
@spin, sve pet, kontam da je to tvoj ukus i sve, ali ovo ti je 21.st.. Za spomenute ''ženstvene'' djevojke trebao bi nabaviti vremeplov i vratiti se u doba 20-30ih godina prošlog stoljeća, u doba Charlestona i toga.. Wink
Ak mi nađeš cicu koja puši preko cigaršpica, plaćam pivu. Al morat ćeš ju popit iz boce osijek031.com smile


hahaha...ma imam osjećaj da ti nisi nimalo neženstvena osoba (osim u situaciji kada natežeš karlovačko osijek031.com smile ), a nisam ni ja toliki matorac da ne kužim ova moderna vremena. mene više zabrinjava kuda ide ova mladež koja se sve više i više opija i u tome ne vidi ništa loše. njihov moto je vidim: piti bilo gdje i bilo kad, bilo što. a tko je tomu kriv, roditelji? ili možda agresivne reklame za KA-RLO-VAČKO? bez obzira, mislim da se nešto treba poduzeti i da je ovaj prijedlog o zabrani lokanja na javnim površinama na tom tragu.
Neki ga, vidim, tute osporavaju jer se navodno neće moći ni Nova slaviti i kojekakve ostale fešte, ali to uopće nije problem jer se dade vrlo lako regulirati kao izuzeća u posebnim prilikama ili kao organizirane fešte.
jer cilj nije to, već spriječiti ove grupice tinejđera i vandala koja to čine gotovo svakodnevno.
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2008. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la (Pogledaj post): ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › A jebiga, ja sam onda očito super neženstvena, nit posjedujem cigaršpic (al imala sam jednog ženstvenog profesora koji je pušio preko njega osijek031.com smile) nit pijem šampanjac. Morti bih i nekakvog kavijara trebala nabaviti?
@spin, sve pet, kontam da je to tvoj ukus i sve, ali ovo ti je 21.st.. Za spomenute ''ženstvene'' djevojke trebao bi nabaviti vremeplov i vratiti se u doba 20-30ih godina prošlog stoljeća, u doba Charlestona i toga.. Wink
Ak mi nađeš cicu koja puši preko cigaršpica, plaćam pivu. Al morat ćeš ju popit iz boce osijek031.com smile


hahaha...ma imam osjećaj da ti nisi nimalo neženstvena osoba (osim u situaciji kada natežeš karlovačko osijek031.com smile ), a nisam ni ja toliki matorac da ne kužim ova moderna vremena. mene više zabrinjava kuda ide ova mladež koja se sve više i više opija i u tome ne vidi ništa loše. njihov moto je vidim: piti bilo gdje i bilo kad, bilo što. a tko je tomu kriv, roditelji? ili možda agresivne reklame za KA-RLO-VAČKO? bez obzira, mislim da se nešto treba poduzeti i da je ovaj prijedlog o zabrani lokanja na javnim površinama na tom tragu.
Neki ga, vidim, tute osporavaju jer se navodno neće moći ni Nova slaviti i kojekakve ostale fešte, ali to uopće nije problem jer se dade vrlo lako regulirati kao izuzeća u posebnim prilikama ili kao organizirane fešte.
jer cilj nije to, već spriječiti ove grupice tinejđera i vandala koja to čine gotovo svakodnevno.
Wink


gle ti špino prijatelju, ne želim vrijeđati ni ništa ali neznam šta da tebi čovjek kaže na ovakve izjave.. odi ti svoje konje i plug upregni pa ori tamo, idi kosi žito il šta već kosite sad xD.. spriječiti grupice vandala i tinejđera.. pa ti tinejđeri ak im se pije, pit će u šupi i izaći van i radit sranja.. da je policija u pravo vrijeme na pravom mjestu nebi bilo pizdarija..uvijek sjede govna u autu i drkaju kurac umjesto da se voze i gledaju tko sta radi.. sjednu idioti sa 3 auta na izlaze iz tvrde, parkiraju okolo aute i onda kazu ima vandala.. pa tak ima i bit ce. glavno da mene čope kad vozim pijan xD.. tako da ovaj zakon je cisti kretenizam..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2008. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › A jebiga, ja sam onda očito super neženstvena, nit posjedujem cigaršpic (al imala sam jednog ženstvenog profesora koji je pušio preko njega osijek031.com smile) nit pijem šampanjac. Morti bih i nekakvog kavijara trebala nabaviti?
@spin, sve pet, kontam da je to tvoj ukus i sve, ali ovo ti je 21.st.. Za spomenute ''ženstvene'' djevojke trebao bi nabaviti vremeplov i vratiti se u doba 20-30ih godina prošlog stoljeća, u doba Charlestona i toga.. Wink
Ak mi nađeš cicu koja puši preko cigaršpica, plaćam pivu. Al morat ćeš ju popit iz boce osijek031.com smile


hahaha...ma imam osjećaj da ti nisi nimalo neženstvena osoba (osim u situaciji kada natežeš karlovačko osijek031.com smile ), a nisam ni ja toliki matorac da ne kužim ova moderna vremena. mene više zabrinjava kuda ide ova mladež koja se sve više i više opija i u tome ne vidi ništa loše. njihov moto je vidim: piti bilo gdje i bilo kad, bilo što. a tko je tomu kriv, roditelji? ili možda agresivne reklame za KA-RLO-VAČKO? bez obzira, mislim da se nešto treba poduzeti i da je ovaj prijedlog o zabrani lokanja na javnim površinama na tom tragu.
Neki ga, vidim, tute osporavaju jer se navodno neće moći ni Nova slaviti i kojekakve ostale fešte, ali to uopće nije problem jer se dade vrlo lako regulirati kao izuzeća u posebnim prilikama ili kao organizirane fešte.
jer cilj nije to, već spriječiti ove grupice tinejđera i vandala koja to čine gotovo svakodnevno.
Wink

Nema smisla da više diskutiramo oko (ne) ženstvenosti.. Apsolutno.

Samo ću još reći da, što se tiče maloljetnih vandala, mislim da će njih ovaj zakon najmanje pogodit, s obzirom da su se dosad stalno oblokavali po kojekakvim parkićima, derali se i šta ti ja znam, policija je autima redovito znala prolazit.. dakle, napominjem- prolaziti, aka provesti se (?!) Kontam, hladno im je za izaći iz auta? Ma nadrapat će oni koji po parkićima piju jednom godišnje, takvi pehisti, (kao, recimo, kad je mene jednom policija zaustavila pjehe, kad sam išla kući i tražila osobnu i tamo me davila dvojica, a preko puta se neka dvojica mlate.. Ja njima: Hm, ovaj, preko puta se tuku??!! A oni ništa, ni da bi pogledali, nego mene nastavili daviti..) a ova ''pokvarena mladež'' će i dalje izvoditi sranja. Daj, ma može biti i 50 zakona protiv štatijaznamčega kad se niti jedan od njih ne provodi, ni oni supersonično ozbiljni, a kamoli ovakve sprdačine od zakona.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2008. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čini se kao da je ovo prvi korak ka prohibiciji, no radi se samo o medijskom presingu. Mogu reći iz iskustva da je zabrane i teranja od strane represivnog aparata bilo i do sada. Naravno, cipelići koji imaju koji 10 kg viška i karakternu čvrstinu stiropora nisu u stanju zauzeti pravi stav, no oni malo jači, interventni da. Ako te zateknu na klupici lijepo te zamole da uzmeš flaše/čaše i napustiš mjesto trenutnog obitavanja. Ne vjerujem da će se išta bitno promjeniti, jer ne vidim kako će to još zakonski biti uređeno. Za držanje 1,3l piva u plastici, sjedeći na klupi u parku, N. M. se ovime proglašava krivim i osuđuje na plaćanje kazne u iznosu od 100 maraka. Stvari skreću u krivu stranu. Zabrana na ovakav način je protuprirodna.

_________________
Vidoviti Mile: Ko igra counter strike na pc-ju ide u pakao. Ljudi...igre se igraju na konzoli!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2008. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo malo...

alkohol sam po sebi neće biti zabranjen. posjedovanje alkohola također neće biti zabranjeno. jedino bi trebalo biti zabranjeno konzumiranje alkohola na javnom mjestu. dakle, ako te policajac ne uhvati U TRENUTKU DOK PIJEŠ, ne može ti ništa. jer nije zabranjeno imati alkohol. glupost od zabrane. potpuno nesvrsishodno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 26.09.2008. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="insomnia";p="193515"]
spin je napisao/la: ›

Nema smisla da više diskutiramo oko (ne) ženstvenosti.. Apsolutno.





Slažem se, o ukusima se ne raspravlja.

A glede oblokavanja po parkićima mislim da će odluku o zabrani ipak donijeti malo ozbiljnije čike svjesne koliko je ta pošast uzela maha i koliko je štetna za samo zdravlje te djece. Indirektno šteti i svim ostalim građanima jer za sanaciju šteta i medicinske intervencije kao posljedica oblokavanja, ostaje manje vremena i novca za rješavanje nekih drugih problema.
Policija kaže da im treba taj "instrument" da bi mogli učinkovitije djelovati i ja bih im ga dao pa nakon određenog perioda procjenio je li bilo rezultata ili nije. Ako se ništa ne promjeni, onda stvarno ništa nema svrhe i možemo se samo pomoliti Bogu da nas u večernjoj šetnji ne pogodi neka prazna boca ili kanta za otpatke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: