Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Matković: ZOO hotel je u dugovima, treba ga prodati

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2008. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
Sa obzirom na ono što se priča po gradu, kolike se provizije dobivaju za namještanje poslova ja bi nosio i kamion na leđima, a ne odgovornost!!!!

Opet širiš glasine bez ikakove osnove, osim toga nemoj generalizirati.....samim time što si se odlučio istupiti iz HSP-a ne govori da si ti sad neki pozitivac, nego kukavica koja napada stranku u kojoj je bio, a sad se pravi ''finac''. Tvornice se ne otvaraju preko noći, a ZNA SE tko ih je prodao i zatvorio. HSP nije...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2008. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

He He, samo sam čeko kada češ se oglasiti!Vrijeme će pokazati jesu li bez osnove ili sa osnovom! Za sebe niti mislim, niti u jednom postu nisam napisao da sam neki pozitivac ili finac, a ne znam kako možeš reći da sam kukavica zato što sam vidio šta se radi pa napustio leglo kriminala. Zar sam se i sam trebao uključiti u pljačku!? Vidim da si još uvijek veliki pristaša Hsp-a pa počinjem misliti da si i ti u nekoj "shemi"!Doduše da se ne zamjerim svim članovim hsp-a nisam ni mislio generalno na sve da su lopovi već pojedinci, ali nažalost realnost je takva ljutili se neki ili ne! Što se tiče zatvaranja tvornica to se slažem ali nije ništa niti poduzeto da se to promjeni pa mi to onda dođe na isto!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2008. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
He He, samo sam čeko kada češ se oglasiti!Vrijeme će pokazati jesu li bez osnove ili sa osnovom! Za sebe niti mislim, niti u jednom postu nisam napisao da sam neki pozitivac ili finac, a ne znam kako možeš reći da sam kukavica zato što sam vidio šta se radi pa napustio leglo kriminala. Zar sam se i sam trebao uključiti u pljačku!? Vidim da si još uvijek veliki pristaša Hsp-a pa počinjem misliti da si i ti u nekoj "shemi"!Doduše da se ne zamjerim svim članovim hsp-a nisam ni mislio generalno na sve da su lopovi već pojedinci, ali nažalost realnost je takva ljutili se neki ili ne! Što se tiče zatvaranja tvornica to se slažem ali nije ništa niti poduzeto da se to promjeni pa mi to onda dođe na isto!

Za to što kažeš da sam u shemi, nadam se da češ se zagrcnuti s tom tvojom bananom iz avatara... Smile, moj način nikada nije bio otići i onda pljuvati, pljuj ti miki kad si unutra i argumentiraj svoja stajališta. Pravi ljudi (hspovci) ostaju i kada je teško, a ne prelaze u druge stranke (za kikiriki) i onda proizvode tračeve i insinuacije iz osvete i zlobe.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2008. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam rekao da jesi već da ču pomisliti da jesi zbog tvojih gorljivih odgovora i branjenja hsp-a, ali da ostali članovi foruma ne čitaju prepucavanja slobodno mi pošalji PM ako imaš nešto za raspraviti. Ja sam se općenito maknuo od politike jer sam imao prilike vidjeti da je tamo malo pravih ljudi, a i oni ne mogu doći do izražaja zbog kojekakvih idiota i ništarija. Što se tiče mojih tvrdnji kao što sam i ranije naveo, vrijeme će pokazati svoje, a to se polako i dešava. Nisam ja te stvari izmislio, a veliku većinu toga ljudi u gradu znaju jer je to javna tajna. Neke konkretne optužbe koje ja znam osobno, a da nisam več čuo priče po gradu niti ne želim ovdje iznositi jer ima u stranci nekoliko ljudi (normalnih) sa kojima sam još uvijek dobar, pa ih ne želim dovesti u nezgodnu situaciju ako nisu upleteni a to se nebi moglo saznati dok se cijela priča nebi istražila do kraja, a dotada bi već 100 puta bili medijski linčovani-kasnije i ako bi se uspostavilo da nisu krivi ljudi bi ih povezivali sa tim bez obzira jesu li sagriješili ili ne!!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
unikomac
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2008. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Komunalno poduzece u ugostiteljstvu, igraju se nasim novcem, igraju se biznisa, ne znaju sto rade i sada ce to prodat, netko ce para pospremat u dzep, a sve su to platitli gradjani Osijeka, najveci pljugeri ikad...
BTW, Dolezal je rekao da je broj nocenja poslovna tajna. Neka si poslovnu tajnu nabije u dupe dok se igra nasim novcem...


eh sto bi ti volio/voljela da si pametan/pametna
gospon Doležal svaka cast

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2008. 20:51 
Naslov:  Re: Matković: ZOO hotel je u dugovima, treba ga prodati
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerujem da bi uz postojeću upravu sa veličinom hotela rastao samo dug. Matković bi onda tvrdio da hotel mora primiti autobus na kat, pa onda dva autobusa na kat..da bi bio rentabilan.
Vidjeo sam u Njemačkoj i Francuskoj mnoštvo malih hotela, koji imaju personal minimalan i puno niže cijene noćenja nego ZOO hotel.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: