Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kažnjena 222 pijana biciklista, neki imali više od tri promila!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2008. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

unLog!c je napisao/la: ›
Ma daj koje sranje...
obadvije kočnice, svjetla, ovo ono...
moj bicikl ima samo zadnju kočnicu, nemam niti jedno svjetlo, niti jedno mačje oko i redovito vozim pijan, a opet sam puno manja prijetnja u prometu od dedeka i baba koji voze sporije neg što ja hodam i krivudaju!
i ne planiram staviti ništa više na bicikl i nije tehnički ne ispravan, ne treba mi ništa od navedenoga, iovako ga moram još za koju kilu olakšati...
a ako vidim pandure, pa neka me pokušaju uhvatiti ako mogu, možda nisam brži od njih, ali ja mogu tamo gdje oni nemogu, ni autom ni motorom..

jako si pametan, nema šta! a da znaš, kad voziš auto, koliko je teško u sumrak ili noću uočiti neosvjetljenog biciklista, dok ne dođeš (pre)blizu... koliko mi se puta dogodilo da sam umalo pokupio neku neosvjetljenu budalu, i onda bih nosio kretena na savjesti do kraja života.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.09.2008. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fifa je napisao/la (Pogledaj post): › definitivno potpisujem ulogica Cool
što se tiče vožnje u pijanom stanju, pa gospodo, bolje pijan na biciklu nego pijan u autu.
a što se tiče vožnje po trotoaru smatram je opravdanom i kad nema biciklističke uvijek njim vozim, čisto iz razloga svoje sigurnosti jer baš vozit bicikl vukovarskom Confused , a i zato što sam i sam vozač auta pa popizdim kad vidim one koji voze bicikl po cesti kao da voze auto, po sredini, popizdim i dođe mi da ga pregazim :D


E pa vidiš, a ja iz razloga vlastite sigurnosti i sigurnosti svoje malodobne djece bih prvoga kojega vidim da jurca biciklom vukovarskom i vozi slalom izmedju pješaka, mogao ladno gurnuti i inscenirati da se on biciklom zabio u mene, te ga tužiti i doslovno mu oderati kožu da mu više nikada tako nešto ne padne na pamet. Na Trotoaru koji je namjenjen pješacima, biciklisti nemaju što tražiti jer time ugrožavaju sigurnost pješaka i čine prometni prekršaj za koji se plaća kazna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2008. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje voziti slalom među pješacima nego među autima Cool
ima pješaka koji hodaju kao da su jedini, ne gledaju nigdje oko sebe. ja sam definitivno za vožnju bicikla trotoarom, tamo gdje nema biciklističkih stava, a vidim da sada osijek povezuju cijelog biciklističkom i to je super.
a ako je neko sposoban inscenirati cjeli slučaj nakon što je dotičan gurnuo biciklista onda stvarno ne znam šta da kažem.
ja sam se sam par puta zabio u pješake i od toga priznajem da je samo jednom bilo mojom greškom....a kada nije bilo mojom greškom, dao sam im do znanja svađajući se na ulici.Cool

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zuljko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2008. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ista situacija...ako se ovako nastavi još će se zabranit pijano šetanje po pješačkoj gdje će biciklist biti kriv

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.09.2008. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fifa je napisao/la (Pogledaj post): › bolje voziti slalom među pješacima nego među autima Cool
ima pješaka koji hodaju kao da su jedini, ne gledaju nigdje oko sebe. ja sam definitivno za vožnju bicikla trotoarom, tamo gdje nema biciklističkih stava, a vidim da sada osijek povezuju cijelog biciklističkom i to je super.
a ako je neko sposoban inscenirati cjeli slučaj nakon što je dotičan gurnuo biciklista onda stvarno ne znam šta da kažem.
ja sam se sam par puta zabio u pješake i od toga priznajem da je samo jednom bilo mojom greškom....a kada nije bilo mojom greškom, dao sam im do znanja svađajući se na ulici.Cool


Ma bitno da si ti izvisio zastavu s crvenom zvezdom petokrakom i glumiš "druga", a nisi ni svjestan da bi te drugovi milicajci svojevremeno zbog vožnje po trotoaru uzeli za uši i odvukli u policijsku postaju, a po tebi bi morali doći roditelji i obećati im da više takve gluposti nećeš praviti.

No da se kojim slučajem zabiješ u mene svojim biciklom na trotoaru, mene bi vozili u policiju, a tebe bi krpala hitna.

Laughing


Zadnja promjena: spin; 15.09.2008. 10:21; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.09.2008. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zuljko je napisao/la: ›
ista situacija...ako se ovako nastavi još će se zabranit pijano šetanje po pješačkoj gdje će biciklist biti kriv


biciklist bi bio kriv zato što se vozi tamo gdje ne smije, a pijani pješak bi bio kažnjen jer učestvuje u prometu pod utjecajem alkohola. tako je inače u uređenim pravnim državam u kojima građani poštuju prometna pravila i s njima su upoznati. Sramotno je i poražavajuće da ti i tebi slični uopće niste svjesni da činite prekršaj koji je čak i u našim zakonima prekršaj.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.09.2008. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e @spin a gdje bi se po tvom trebali voziti bicilklisti ako nema biciklističke u blizini? po cesti?po trotoaru? po zraku? gdje?

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2008. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
e @spin a gdje bi se po tvom trebali voziti bicilklisti ako nema biciklističke u blizini? po cesti?po trotoaru? po zraku? gdje?

ja osobno nemam ništa protiv da biciklisti voze po pješačkoj ako prilagode brzinu, paze i ne divljaju. to govorim kao pješak i biciklist. a kao vozač, ako voze po cesti, obavezno moraju biti propisno obilježeni, odnosno osvijetljeni, najviše zbog svoje sigurnosti, jer oni koji ne voze ne znaju koliko je teško nekada na vrijeme uočiti neosvjetljenog biciklistu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.09.2008. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@don kužim ja tebe,slično razmišljamo,jer sam i ja vozač,koji ponekad dobije slom živaca kad vidim gdje se sve voze bicikli,
nego mene samo zanima @spin koji tu izbacuje neke poluprijetnje s smješkom,gdje bi se biciklisti po njegovom trebali voziti

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2008. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Fifa je napisao/la (Pogledaj post): › bolje voziti slalom među pješacima nego među autima Cool
ima pješaka koji hodaju kao da su jedini, ne gledaju nigdje oko sebe. ja sam definitivno za vožnju bicikla trotoarom, tamo gdje nema biciklističkih stava, a vidim da sada osijek povezuju cijelog biciklističkom i to je super.
a ako je neko sposoban inscenirati cjeli slučaj nakon što je dotičan gurnuo biciklista onda stvarno ne znam šta da kažem.
ja sam se sam par puta zabio u pješake i od toga priznajem da je samo jednom bilo mojom greškom....a kada nije bilo mojom greškom, dao sam im do znanja svađajući se na ulici.Cool


Ma bitno da si ti izvisio zastavu s crvenom zvezdom petokrakom i glumiš "druga", a nisi ni svjestan da bi te drugovi milicajci svojevremeno zbog vožnje po trotoaru uzeli za uši i odvukli u policijsku postaju, a po tebi bi morali doći roditelji i obećati im da više takve gluposti nećeš praviti.

No da se kojim slučajem zabiješ u mene svojim biciklom na trotoaru, mene bi vozili u policiju, a tebe bi krpala hitna.

Laughing


inače ta crvena zastava s petokrakom je zastava vijetnama Laughing , da sam htio ispast "drug" stavio bi kinesku Cool..šteta pa jugoslavenske nema Cool .

za milicajce ne znam Very Happy , ali za policajce znam i uvjeren sam jer sam vidio, da nikad nisu nijednog biciklista "odvukli za uho u postaju" jer je vozio po trotoaru, pa čak ni pijan.

a to da bi ja završio u hitnoj...pa brate, hvala bogu pa i normalni ljudi hodju pločnikom Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2008. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fifa je napisao/la: › za milicajce ne znam Very Happy , ali za policajce znam i uvjeren sam jer sam vidio, da nikad nisu nijednog biciklista "odvukli za uho u postaju" jer je vozio po trotoaru, pa čak ni pijan.
Ne vjeruj bas u sve sto ti stariji govore. Pogotovo ovakvi poput spina koji bi, da nije bilo rata, vjerojatno ostali isti kakvi su i bili prije njega.

Danas su oni veleuvazeni clanovi braniteljskih udruga ili jedni od 100 000+ ratnih invalida. Takvi onda, izmedju dvije price o tome kako NDH nije bila nacisticka i antisemitska, djecu plase pricama o babarogama s petokrakom na celu i slicnim pizdarijama, jer se boje da ih ne skontaju i ne oduzmu im privilegije koje imaju. Najglasniji su upravo oni koji nemaju osnov za privilegije.

Prava istina je da je voznja bicikla pjesackim stazama i u vrijeme "milicije" bila tretirana jednako kao i danas. Usudio bih se reci da se tada daleko vise tolerirala voznja "trotoarom", sto zbog nepostojanja biciklistickih staza, sto zbog sveopce klime daleko veceg razumijevanja.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.09.2008. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebem vas smotane, evo vam članak Zakona o prometu koji daje precizan odgovor na vaša pitanjca, drugovi!

19. PROMET BICIKALA, MOPEDA I MOTOCIKALA

Članak 112.

(1) Vozači bicikla dužni su se kretati biciklističkom stazom ili biciklističkom trakom, a ako one ne postoje, što bliže desnom rubu kolnika.
(2) Ako se dva ili više vozača bicikala, mopeda ili motocikala kreću u skupini, dužni su kretati se jedan iza drugoga.
(3) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač ako postupi suprotno odredbama ovoga članka.

a evo vam i linka na celi zakon pa se obrazujte.
http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2008/2224.htm
Wink

žurim sada, nemam vremena se dalje natezati s vama. možda kad proučite taj Zakon.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2008. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: › jebem vas smotane, evo vam članak Zakona o prometu koji daje precizan odgovor na vaša pitanjca, drugovi!
Bravo! A, gdje tu pise da se nekad zavrsavalo u muriji zato sto se vozilo "trotoarom"?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.09.2008. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
jebem vas smotane, evo vam članak Zakona o prometu koji daje precizan odgovor na vaša pitanjca, drugovi!

19. PROMET BICIKALA, MOPEDA I MOTOCIKALA

Članak 112.

(1) Vozači bicikla dužni su se kretati biciklističkom stazom ili biciklističkom trakom, a ako one ne postoje, što bliže desnom rubu kolnika.
(2) Ako se dva ili više vozača bicikala, mopeda ili motocikala kreću u skupini, dužni su kretati se jedan iza drugoga.
(3) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač ako postupi suprotno odredbama ovoga članka.

a evo vam i linka na celi zakon pa se obrazujte.
http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2008/2224.htm
Wink

žurim sada, nemam vremena se dalje natezati s vama. možda kad proučite taj Zakon.


to nije odgovor na moje pitanje...
pusti ti zakon

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 15.09.2008. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

" to nije odgovor na moje pitanje...
pusti ti zakon"

A što sada očekuješ od mene??? da ti ja još jednom nacrtam i kažem gdje da se ti voziš biciklom??? pročitaj još jedared polako i pažljivo. odgovor se nalazi u citiranom članku, a što se to tebi ne sviđa i što bi se ti radije vozio nogostupom nego kolnikom je tvoj problem, a ne moj.
Wink

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: