Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Antinuklearci: Hrvatska dogovora sa Srbijom gradnju nuklearke kod Erduta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2008. 8:23 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Žao mi je što nisam bio na konferenciji pa da čujem opcije koje se nude. Sad sam baš u banani jer sam mislio na konferenciji pitati koje su nam opcije i kakva rješenja su moguća. Ald' LJMS ili Floki, napišite nešt' o tome.
Vjetar, Sunce, Prdež i ostali obnovljivi izvori mi se ne čine stabilnima, a opet s nuklearkom u susjedstvu imam osjećaj da mi je glava na panju.
Nisam baš ludo za Nuklearku ali ako moram birati imati-ne imati struju onda mi je draža Nuklearka.


Floki i LJMS ( i još jedan novinar insajder iz Osijeka) su uradili najbolju medijsku kampanju na temu energetike koja je ikad odrađena u "sector East". Na lokalnoj razini to se vidi po količini komentara i žestini diskusija koje traju već 3 mjeseca. Na nacionalnoj razini vidi se po više od 100 tekstova objavljenih u mainstream medijima. Na međunarodnom medijskom tržištu-e pa prosurfajte malo. Smile
Svi koji "nisu iznašli vremena" da dođu na održanu konferenciju izgubili su nekoliko karika u lancu svoga poimanja o izvorima energije, da ne kažem struje, jer su ravnomjerno argumentirani stavovi kontra nuklearki i za obnovljive izvore, i to od strane stručnjaka iz tako nam bliske a tako daleke Europe. Sad
Teško da će se ikada ovakvi ili slični događaji u Osijeku ponoviti, jer se opet pokazalo da su Osječani još na razini koja zahtjeva mnogo učenja o javnoj komunikaciji, toleranciji drugačijih mišljenja i td, i td....
No, bilo-pa prošlo. Idemo dalje. Ako se ikada počne graditi nuklearka u "sector East", mnogi od "komentatora" bit će već oldtimeri, penzići, ili lovci oblaka.Pa im neće ni trebat radno mjesto u nuklearki.
Ha, uglavnom -16:0 za nas. Bravo
LJMS.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2008. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

leny je napisao/la: ›

A gledajući dobrosusjedske odnose - što mislite da li bi bilo manje granata i ratnih razaranja da su je izgradili prije 20tak godina? Na račun ako neko pijan pogodi nuklearku nema više ni nas ni njih:


Bojim se da je bilo dovoljno kretena i na jednoj i drugoj strani koji bi to bili u stanju učiniti. Kakvi su sve likovi paradirali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2008. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljilja je napisao/la: ›
Ha, uglavnom -16:0 za nas. Bravo
LJMS.


ljiljo, podržavam te inače bezrezervno u svemu, ali ovaj put... sva ta "druga" rješenja su moguća, ali kada bi svijet bio zelena livada puna cvijeća i leptirića, gdje se svi radosno drže za ruke i druže na suncu.
Kako je to daleko od stvarnosti, spustimo se na zemlju i rješavajmo probleme.
Predlažem da energiju svi usmjerimo prema KONTROLI I SIGURNOSTI rada nuklearke (i ne samo nuklearke) jer prije ili poslije ista nam ne gine.
A ovo 16:0 ... tu nema pobjednika.
Svi smo u istom sosu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2008. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ljudi , svijet će kad tad biti zelena,žuta ili šarena livada, mislim to u prenesenom značenju, svakako. jer, bez obzira na naše "znamo-ne znamo", prirodni zakoni su -jedini zakon......bogufala...
hvala svima i na podrškama i na pokudama, sve je to konstruktivno i porebno.
pusa svima, pa-pa do slijedeće teme...
ljilja

_________________
najnasilniji element društva je neznanje Tup, tup
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: