Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bilošev Osimpex kupuje i OLT

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mirjam
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2008. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm moram napisati ovo ljudi su ljubomorni kad netko kupuje ima i napreduje, važno je da to netko zna i može i da se nešto radi , gradi i u našoj sredini tako da nam naši mladi ljudi neodlaze iz ovog prekrasnog grada. i da ti koji kupuju , budu pošteni poslodavci i da svima bude dobro, jedino je to važno!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.09.2008. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mirjam može pitanje,jel vi radite za biloša pa se morate uvlačiti il šta? po vašem ispada da je taj biloš poštenjačina kakve nema...
u što čisto sumnjam


Zadnja promjena: justice; 10.09.2008. 12:49; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tominator je napisao/la: ›
Anastazija je napisao/la: ›
Bitno je da ne bude otpuštanja radnika u OLT-u. Ono, tata mi tamo radi pa se nadam da će i nakon ovoga imati posao.

A zašto misliš da će biti otpuštanja radnika, nije čovjek uložio lovu da bi nekoga otpustio već da bih uposlio dodatnu radnu snagu i poboljšao poslovanje poduzeća. Što su ljudi smiješni, odmah se smišljaju teorije zavjere.


Hm, u mojim se rečenicama krije teorija zavjere? Nisam znala.
Nisam ni rekla da će čovjek otpuštati, nemam pojma kakav mu je plan, samo sam izrazila nadu.
Btw. neki ulože lovu pa otpuste radnike i zaposle neke druge.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tominator
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2008. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
tominator je napisao/la: ›
Anastazija je napisao/la: ›
Bitno je da ne bude otpuštanja radnika u OLT-u. Ono, tata mi tamo radi pa se nadam da će i nakon ovoga imati posao.

A zašto misliš da će biti otpuštanja radnika, nije čovjek uložio lovu da bi nekoga otpustio već da bih uposlio dodatnu radnu snagu i poboljšao poslovanje poduzeća. Što su ljudi smiješni, odmah se smišljaju teorije zavjere.


Hm, u mojim se rečenicama krije teorija zavjere? Nisam znala.
Nisam ni rekla da će čovjek otpuštati, nemam pojma kakav mu je plan, samo sam izrazila nadu.
Btw. neki ulože lovu pa otpuste radnike i zaposle neke druge.

Kad sam spomenuo teoriju zavjere nisam mislio na tebe već općenitu sliku i priču kod nas, ono ako netko ima love i negdje uloži odmah većina vidi neke mutne poslove. Ne vidim razloga da se netko otpusti ako svoj posao radi korektno, s druge strane danas je vrlo teško naći kvalitetne ljude metalske struke, pa stoga garantiram da će se u oltu otvoriti još radnih mjesta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mirjam
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2008. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Justice, neradim za Biloša a niti ga poznajem i mislim da ga neću ni upoznati niti me zanima kao osoba , ja samo kažem da da je dobro da ljudi kupuju, stvaraju , rade jer već kad je ovakva situacija nakon Dom.rata firme nerade , sve se promjenilo , promjenio se i sistem ,uostalom nema poštenog sistema ,uvjek nekome nije dobro. divlja kapitalizam i bit će još dugo tako. Osobno meni je bilo lakše prije ali volim što imamo svoju državu i trebamo je graditi i stvarati i nemam ljubomore nimalo na druge ako nemogu ja neka ima onaj tko zna i može , bolje on nego netko iz drugih država, bitno da ljude zaposli i da se nešto kreće u boljem smijeru, pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mirjam
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2008. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah da a o bilo čijem poštenju nebi raspravljala jer teško je danas sresti nekoga od nas za koga bi se moglo reći , e on je pošten sigurno, zato ovako razmišljam o tom čovjeku, tj Bilošu ili sličnima. Vi ako točno sa dokazima znate da nije pošten imate institucije pa prijavite to i izborite se da pošteni imaju i kupuju a nepošteni neka budu gdje im je mijesto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2008. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gosp. Biloš je zbog gospodarskog kriminala ležao u zatvoru i osim toga je ulužio milijune kuna u Đapićevu a prije toga u Glavaševu političku kampanju. Tako da svi vi koji tvrdite da su tu u putanju mutna posla, pranje novca i kemijanje jednostavno niste u pravu pošto je očigledno da je gosp. Biloš jedan ugledan, vrijedan i sposoban biznismen te humanist i zvjezdodnanac!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2008. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mirjam je napisao/la: ›
hm moram napisati ovo ljudi su ljubomorni kad netko kupuje ima i napreduje, važno je da to netko zna i može i da se nešto radi , gradi i u našoj sredini tako da nam naši mladi ljudi neodlaze iz ovog prekrasnog grada. i da ti koji kupuju , budu pošteni poslodavci i da svima bude dobro, jedino je to važno!!!
Potpisujem.
Lakše je popljuvati onoga tko kupuje, nego zaraditi i kupiti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2008. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›

Lakše je popljuvati onoga tko kupuje, nego zaraditi i kupiti!


Potpisujem, također je lakše pljuvati po lopovu nego krasti i varati! Majkuimžviždačku! El tako Iv'ce?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: