Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Josip Broz Tito, zločinac?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2008. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
mikka je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›
de, nemoj stati...baš te krenilo...osobito ovo da Hrvati ne mogu biti ljevičari....nastavi, nastavi...


Pa daj, čuj ti sebe, tj. čitaj se... Hrvati su danas hadezeovci, haespeovci, glavaševci... (čitaj: desnica). Oni koji su esdepeovci ili u nekoj drugoj PARTIJI su komunisti, a HRVATI nisu i ne mogu biti komunisti, tj ako se tako deklariraju, nisu čistokrvni Hrvati! Za mene oni nisu Hrvati! Nijedan jugonostalgičar, komunist, titov pristaša ne može biti Hrvat, jer Hrvat ne može voljeti nekoga tko je ubijao hrvatski narod (dakle komuniste i tita). Vrlo jednostavna logika!



...a oni koji nisu ljevičari/desničari/votever, odnosno ljudi koji su apolitični?...ni oni nisu Hrvati???...recimo, oni mali ljudi koji, ako imaju priliku promovirati Hrvatsku na bilo koje načine, oni koji osjećaju patriotizam i srcu, recimo to tako...?...hm....pitam se što sam tada....


Ti ne možeš reći da si apolitična. Prvo si rekla da se ne razumiješ u politiku (ako se ne varam - to si bila ti), a onda branila tita, da ti je tada bilo bolje... i što sve ne. Ljudi koji su apolitični mogu biti Hrvati, naravno, iako je malo takvih. Ja sam govorila o ljevičarima, i opet ću reći - LJEVIČARI ne mogu biti pravi Hrvati. Ne znam šta su, mješani, nemaju nacionalnu svijest ili što već, ali Hrvati nisu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.09.2008. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›


...a oni koji nisu ljevičari/desničari/votever, odnosno ljudi koji su apolitični?...ni oni nisu Hrvati???...recimo, oni mali ljudi koji, ako imaju priliku promovirati Hrvatsku na bilo koje načine, oni koji osjećaju patriotizam i srcu, recimo to tako...?...hm....pitam se što sam tada....


nije moguće istovremeno osječati patriotizam u srcu i biti apolitičan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2008. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....@mikka, pokušavam ne držati niti jednu stranu...ono što sam navodila su bile neke eventualno ili relativno dobre stvari tog režima....nekima je bilo dobro, a nekima ne...dotle seže moje znanje o politici...a što se tiče sadašnjeg stanja u Lijepoj mojoj, ne mogu reći da me interesirani niti jedna politčka struja...ono što znam je da sam Hrvatica, nemiješana, rođena u Osijeku, slavonskih korijena unazad ohoho generacija....mojim je roditeljima u doba komunizma bilo također teško, iako smo bili dobrostojeća obitelj iz centra grada....unatoč tome da je jedan od roditelja dobio otkaz kao novinar, jer su vidjeli mene i baku kako idemo jednu nedjelju kod Kapucina......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2008. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

axe je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›


...a oni koji nisu ljevičari/desničari/votever, odnosno ljudi koji su apolitični?...ni oni nisu Hrvati???...recimo, oni mali ljudi koji, ako imaju priliku promovirati Hrvatsku na bilo koje načine, oni koji osjećaju patriotizam i srcu, recimo to tako...?...hm....pitam se što sam tada....


nije moguće istovremeno osječati patriotizam u srcu i biti apolitičan.


...dobro, krivo sam se izrazila....biti apolitičan mi znači da ne pripadam niti jednoj struji, ali opet osjećam patriotizam kao Hrvatica...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2008. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
....@mikka, pokušavam ne držati niti jednu stranu...ono što sam navodila su bile neke eventualno ili relativno dobre stvari tog režima....nekima je bilo dobro, a nekima ne...dotle seže moje znanje o politici...a što se tiče sadašnjeg stanja u Lijepoj mojoj, ne mogu reći da me interesirani niti jedna politčka struja...ono što znam je da sam Hrvatica, nemiješana, rođena u Osijeku, slavonskih korijena unazad ohoho generacija....mojim je roditeljima u doba komunizma bilo također teško, iako smo bili dobrostojeća obitelj iz centra grada....unatoč tome da je jedan od roditelja dobio otkaz kao novinar, jer su vidjeli mene i baku kako idemo jednu nedjelju kod Kapucina......


O tome ti ja govorim. U komunizmu je bilo dobro samo komunistima. Eto, sama si rekla, ni u crkvu nisi smio otići jer se to drugu Titu nije svidjelo. Mislim da smo se konačno sporazumjele. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.09.2008. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma tko nije mogao ići u crkvu za vrijeme juge? kakve su to gluposti,bilo je sranje 50-godina,to znam,baka mi je pričala ali kasnije je sve bilo normalno,ljudi su se krstili i vjenčavali sasvim normalno

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2008. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
ma tko nije mogao ići u crkvu za vrijeme juge? kakve su to gluposti,bilo je sranje 50-godina,to znam,baka mi je pričala ali kasnije je sve bilo normalno,ljudi su se krstili i vjenčavali sasvim normalno


Nisi u pravu. Dok Tito nije umro nitko nije mogao u crkvu, a da se ne skriva. Tek nakon Titove smrti su ljudi počeli "normalno" ići u crkvu. To nije bilo samo 50-ih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.09.2008. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la: ›
justice je napisao/la: ›
ma tko nije mogao ići u crkvu za vrijeme juge? kakve su to gluposti,bilo je sranje 50-godina,to znam,baka mi je pričala ali kasnije je sve bilo normalno,ljudi su se krstili i vjenčavali sasvim normalno


Nisi u pravu. Dok Tito nije umro nitko nije mogao u crkvu, a da se ne skriva. Tek nakon Titove smrti su ljudi počeli "normalno" ići u crkvu. To nije bilo samo 50-ih.


ak su te tako naučili onda dobro...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.09.2008. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
axe je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›


...a oni koji nisu ljevičari/desničari/votever, odnosno ljudi koji su apolitični?...ni oni nisu Hrvati???...recimo, oni mali ljudi koji, ako imaju priliku promovirati Hrvatsku na bilo koje načine, oni koji osjećaju patriotizam i srcu, recimo to tako...?...hm....pitam se što sam tada....


nije moguće istovremeno osječati patriotizam u srcu i biti apolitičan.


...dobro, krivo sam se izrazila....biti apolitičan mi znači da ne pripadam niti jednoj struji, ali opet osjećam patriotizam kao Hrvatica...


ni to nije moguće.ako osjećaš patriotizam i državotvornost,onda bez sumnje pripadaš nekoj političkoj opciju.

da si živjela u 1941.godini bila bi u ustašama,i možda bi te protivnici ubili i bacili u neku jamu 1945.godine,a nakon toga nitko nebi smio spominjati da si ikad postojala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2008. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la: ›
Ti ne možeš reći da si apolitična. Prvo si rekla da se ne razumiješ u politiku (ako se ne varam - to si bila ti), a onda branila tita, da ti je tada bilo bolje... i što sve ne. Ljudi koji su apolitični mogu biti Hrvati, naravno, iako je malo takvih. Ja sam govorila o ljevičarima, i opet ću reći - LJEVIČARI ne mogu biti pravi Hrvati. Ne znam šta su, mješani, nemaju nacionalnu svijest ili što već, ali Hrvati nisu.
osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2008. 3:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›


- Rečenica koja je obilježila jedan dio povijesti... ''Mi smo more krvi prolili...''

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.09.2008. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a u tom moru krvi, najviše je krvi hrvatskih domoljuba.

ZLOČINAC!!!

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.09.2008. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
a u tom moru krvi, najviše je krvi hrvatskih domoljuba.

ZLOČINAC!!!



to majstore,ajd nam sad ti malo objasni o Titu,da nemaš možda i ti neke uvjerljive dokaze...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2008. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zločinac, jašta, isto ko i Pavelić, Tuđman ili Milošević!
Doduše ja sam mješanec - pola zagorac - pola slavonac Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 08.09.2008. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
spin je napisao/la: ›
a u tom moru krvi, najviše je krvi hrvatskih domoljuba.

ZLOČINAC!!!



to majstore,ajd nam sad ti malo objasni o Titu,da nemaš možda i ti neke uvjerljive dokaze...


zločin mu se vidio u očima, gestama, govoru, ponašanju i svemu onome što prati lik i djelo tog krvoloka. otvaranjem beogradskih, ruskih i savezničkih arhiva, istina o njemu polako izlazi na svjetlo dana.
ali s ostrašćenim fanatičnim sljedbenicima njegovog lika i djela, naravno da nije moguća nikakva argumentirana rasprava.
a bojim se kada bih i počeo iznositi dokaze da bi mi vrlo brzo bilo onemogućeno daljnje pisanje, što ne želim.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: