Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanka u Big Brotheru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Poznajete li Željku?

DA
23%
 23%  [ 6 ]
NE
76%
 76%  [ 20 ]
Ukupno glasova : 26


Autor Poruka
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2005. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inspirirani reality showom Big Brother češki javni radio i televizija odlučili su od 7. studenoga pokrenuti novi show koji će pratiti živote četiri gorile u praškom zoološkom vrtu. Show koji će se zvati Odhaleni ...



...(Otkrića) prikazivat će primate - jednog mužjaka, dvije ženke i jedno mladunče - u borbi za veliku nagradu od 12 dinja, što je za gorile delicija.

"Što će gorile činiti, to je na njima", kazao je trener gorila u praškom zoološkom vrtu Marek Zdansky.

Češka će televizija postaviti 15 kamera koje će pratiti gorile a gledatelji i slušatelji moći će putem sms-a glasovati za svog omiljenog natjecatelja.

(Hina)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2005. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@desperadox, ajd ti postaj normalan link... kako god, na tom siteu se ne moze naci to o cemu govoris...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2005. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahaa...evo sada vidim... mea culpa, ocito smo u isto vrijeme pisali Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2005. 7:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad još reci da to nije bubano..Ne mislim na ovo što se napravilo u zoološkom (to mi je O.K.),nego ovo što rade na ljudima..
Radi se o tome da je PRAVI BIG BROTHER POSLUŽIO KAO PRIMJER USPOSTAVLJANJE INTERAKCIJE MEĐU PRIMATIMA U ZOO-u. [quote="Leteci mungos"]
ahaa...evo sada vidim... mea culpa, ocito smo u isto vrijeme pisali Smile
[/quote]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2005. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Došlo je doba kada su homo sapiensi postali uzor primatima da naprave još bolji reality show od njih..
Ljudi iz BB su očiti dokaz da evolucija homo sapiensa još nije niti započela i da je dijeli od svojeg najbližeg pretka tek nekoliko predčeonih režnjeva i nešto veći neokorteks.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2005. 8:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A pogledajte što je ova poduzetna:odrapala malog i onda naježila na sudu.Da se tako nešto tu desilo ne bi se ni znalo.Di smo mi ispred Amerike,naša djeca su više seksualno educiranija od onih u Americi...Za to tamo idu u zatvor,a tu kažu mala/mali se uči...
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=293351

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2005. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj, sto bih ja volio da sam imao tako otovrene i darezljive profesorice... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.12.2005. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Joj, sto bih ja volio da sam imao tako otovrene i darezljive profesorice... ;-)

A zamisli tek na faxu..mogao bi imati mentora koji bi ti bio u stanju usmjeravati te ne samo na doktrinarnome području, već i na duhovnome..Mogao bi s tim mentorom ići na planinarenje,pa na jahanje..Zdrav duh u zdravome tijelo bilo bi geslo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deltaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Os i samo Os..
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2005. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

desperadosx je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Joj, sto bih ja volio da sam imao tako otovrene i darezljive profesorice... ;-)

A zamisli tek na faxu..mogao bi imati mentora koji bi ti bio u stanju usmjeravati te ne samo na doktrinarnome području, već i na duhovnome..Mogao bi s tim mentorom ići na planinarenje,pa na jahanje..Zdrav duh u zdravome tijelo bilo bi geslo..



hehe..naročito na jahanje.. Embarassed Wink Wink

_________________
..i opet DeltaOs.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2005. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo za razbijanje monotonije jedan vic:
Mujo čekao u dugome redu humanitarnu pomoć u džamiji.Vidio ga Haso kako stoji u redu za brašno pa mu poviče:"E, i meni jednu vreću Mujo". Mujo mu samo namigne i pokaže mu palac prema gore u znak odobravanja.
Nakon 2 sata opet se dijelilo ulje,pa Haso poviče:"I za mene jedna boca Mujo!".a Mujo mu ponovo namigne i pokaže palac prema gore u znak odobravanja.
Nakon jedno 8 sati stajanja u redu,Mujo se vratio sa hrpom namirnica koje je jedva držao u rukama,a Haso ga pita:"Pa đe je moje bolan Mujo,svugdje imaš po jedno!"
Mujo mu odgovori:"Pa nisam ti mogao pokazati srednji prst pred ljudima,a osim toga bili smo u džamiji..."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2008. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko citah, Big brother pun Osjecana...

Evo jedan zanimljiv tekst o povijesti show-a i zivotu nakon Big Brother iskustva.

Big Brother mi je gotovo uništio život

Skriveno: 
Dok upoznajemo petu hrvatsku postavu Big Brothera na Tajlandu, prvi svjetski pobjednik BB-a taj show okrivljuje za mentalno rastrojstvo, alkoholizam i drogu

Da nije bilo Nizozemca Barta Springa in’t Velda, danas se RTL-ova ekipa ne bi javljala s Tajlanda na početku nove sezone hrvatskog Big Brothera, jer Big Brothera najvjerojatnije ne bi uopće bilo. Bart se u prvoj sezoni tada novog i kontroverznog programa pokrenutog na nizozemskoj televiziji upustio u ljubavnu vezu s jednom od stanarki Big Brother kuće te vezu konzumirao pred kamerama i naočigled tri milijuna TV gledatelja. Gledanost je skočila, emisija je spašena od gašenja koje joj je prijetilo, a Bart je 2000. godine postao prvi pobjednik Big Brothera u povijesti i najpoznatiji čovjek u Nizozemskoj. Ali da je onda znao što zna danas, kaže, nikada se ne bi prijavio.

Uzdizanje gluposti
Dobar dio proteklih osam godina danas 31-godišnji Bart proveo je pokušavajući vratiti životnu ravnotežu i ponovno steći izgubljenu privatnost. Pritom je pretrpio pet slomova živaca, a uzdizanje gluposti, egzibicionizma i manjka svakog talenta na pijedestal slave koje se događa u Big Brotheru duboko mu se zgadilo. Emisiju koja promovira ispraznu celebrity kulturu s gnušanjem opisuje kao “novi opijum, novu religiju”.

- Big Brother je dokinuo potrebu za pametnim, inspirativnim emisijama i zamijenio ih besmislenim lupetanjem. Vrijeme je da završi u roportarnici bizarnih pojava u povijesti televizije - izjavio je Bart nedavno u intervjuu u povodu završetka devete sezone Velikog brata na britanskom Channelu 4 i dodao: - Ako je istina da sam ja pomogao stvoriti to bezumno čudovište, nisam na to baš ponosan...

Nakon završene srednje škole, Bart je proveo četiri godine u nizozemskoj vojsci, s kojom je služio i u Bosni. Kad je u svibnju 1999. izišao iz vojske, bio je bez posla i bez novca i zato ga je privukao oglas u kojem se tražilo deset sudionika za novu TV emisiju s obećanom nagradom od 80.000 funti. Zadatak je bio izdržati punih 100 dana u posebnoj, za tu svrhu sagrađenoj kući a da te ne izbace. Stanari kuće neće imati kontakt s vanjskim svijetom, a svaki njihov pokret i izgovorenu riječ pratit će 83 kamere i mikrofona. Bart se prijavio, položio sve psihološke i tjelesne testove, i u rujnu 1999. ušao u Big Brother kuću s još devet kandidata.

U novu emisiju koja je na dotad neviđen način zadirala u ljudsku intimu i eksploatirala voajerske strasti produkcijska kuća Endemol uložila je sve. Koncept emisije bio je tako kotroverzan da je prve večeri Big Brother privukao 20 posto nizozemske publike. Ali sljedeća dva tjedna stanari nisu radili ništa posebno zanimljivo, kritičari su počeli prigovarati, gledanost je pala, a oglašivači su bili suzdržani.

A onda je Bart spasio stvar. I on i i još jedan stanar ubacivali su se lijepoj Sabini pa je Bartov suparnik, da ga se riješi, izmislio da je Bart gay. No, nije ispao Bart, nego suparnik i odjednom je emisija dobila dramski zaplet, a ljubavna priča Barta i Sabine postala je glavna vijest u nizozemskim tabloidima. Sve se više gledatelja uključivalo da vide što će se dogoditi, a kako je rasla gledanost, rastao je i broj oglašivača. John de Mol, utemeljitelj Endemola, odjednom je imao hit.


Seks privukao milijune
Drama se dodatno zakomplicirala kad su se Bart i Sabina svojim ljubakanjem zamjerili ostalim stanarima pa su ih nominirali za izbacivanje i prepustili gledateljima odluku tko će ostati, a tko otići.

Taj tjedan glasalo je više od milijun gledatelja. Večer prije odluke ostali su se stanari povukli iz jedne spavaće sobe u koju je onda Bart odveo Sabinu. Par se skinuo u mraku, a infracrvene kamere Big Brothera snimile su kako su se zavukli u krevet i pod poplunom vodili ljubav pred očima petine od 15 milijuna stanovnika Nizozemske. Bila je to najjavnija ševa u povijesti čovječanstva.

Sutradan je iz emisije izbačena Sabina. Bart je plakao i prijetio da će i on otići, ali nagovorili su ga da ostane. Na kraju je pobijedio i na posljednju noć milenija izišao iz kuće ispred koje ga je klicanjem dočekalo nekoliko tisuća obožavatelja. Do tog trenutka Bart nije imao pojma da je postao zvijezda - i to velika zvijezda koju prate tisuće histeričnih obožavatelja kamo god krenuo.

Finale Big Brothera postiglo je rekordnih 74 posto gledanosti, a primljeno je 3,5 milijuna poziva. Tijekom 100 dana trajanja emisije gledatelji su glasali devet milijuna puta, website emisije zabilježio je više od 52 milijuna posjeta, a cijene oglasa su se utrostručile. Dionica Endemola skočila je sa 27 na 53 eura, a tri tjedna poslije de Mol je prodao tvrtku španjolskoj Telefonici za vrtoglavih 5,5 milijardi eura - odnosno 158 eura po dionici.


Zahvaljujući ljubavnoj priči Sabine i Barta, finale prvog Big Brothera oborilo je rekorde gledanosti, a dionice Endemola skočile su sa 27 na 53 eura

Nakon toga koncept Big Brothera prodan je brojnim zemljama, generirao je mnoge slične emisije i pokrenuo cijeli novi žanr reality televizije. Sudionici dobivaju više glasova od političara i izazivaju nacionalne skandale: u Bahrainu su izbili neredi kad se dvoje stanara poljubilo pred kamerama, u Malaviju je gotovo pala vlada kad su htjeli zabraniti emisiju, a odnosi između Britanije i Indije zategnuli su se zbog rasističkih ispada izvjesne Jade Goody.

No, pobjeda nije Bartu donijela sreću. Nije bio spreman za slavu i samo tri dana po izlasku iz kuće doživio je prvi slom živaca. Sljedeće dvije godine proveo je, kako sam kaže, “obeznanjen”. Kamo god išao, salijetale su ga gomile obožavatelja. Histerične su ga žene silom izvlačile iz auta i skidale s pozornice kad god je otvarao neki klub ili disko. Unajmio je agenta, menadžera i tjelohranitelja. Od reklama i promocija zaradio je “mahnite količine novca”, ni sam ne zna koliko, ali zna da je spiskao gotovo sve, do zadnjeg centa.

Ponovno ga namamili
Veza sa Sabinom potrajala je još samo mjesec dana nakon emisije. Reporteri im nisu dali mira, a žene su se doslovce bacale na Barta koji misli da je u tom razdoblju spavao s više od 130 žena. Neprestano se osjećao nelagodno: bio je po svom mišljenju nezasluženo slavan i užasavao se ljudi koji su ga bezrazložno idolizirali.

- Grozio sam se toga što sam slavan samo po tome što sam slavan - kaže Bart. - Činilo mi se da je cijela zemlja poludjela, oglupavjela... Prezirao sam društvo u kojem je slava sama sebi svrhom. Bart je utjehu potražio u piću, ženama i lakim drogama za koje kaže da su mu bile spas od ludila, i još je nekoliko puta doživio slom. No, napokon se pribrao: zaposlio se kao reporter u Utrechtu, jedno vrijeme radio TV emisije za tinejdžere i uređivao časopis za samce.

Prije dvije godine nepromišljeno je pristao sudjelovati u Celebrity Big Brotheru; iz emisije je pobjegao nakon samo tri tjedna.

- Bila je to velika greška. Šest godina sam pokušavao zaboraviti Big Brother i što mi je napravio, a onda su me namamili natrag - kaže Bart koji smatra da danas napokon ima kontrolu nad svojim životom. Dok milijuni potencijalnih sudionika Big Brothera sanjaju o slavi i bogatstvu, Bartov je san sušta suprotnost: šest dana u tjednu obilazi škole i tumači djeci važnost sigurnosti u prometu, od čega zarađuje dovoljno da preživi. Živi kao “odgovorni” skvoter pa za stan u koji se bespravno privremeno uselio plaća malu stanarinu. Ne posjeduje gotovo ništa osim CD-a i knjiga, nema ni auto, vozi bicikl, a putuje autostopom.


Opušten i komotan život
- Na kraju sam se vratio na ono što sam bio u početku, samo što sam sad znatno iskusniji i mudriji i više nemam iluzija o tome kako svijet funkcionira. A to je za mene uspjeh - kaže Bart. Misli da se bolje zabavlja i manje radi od većine ljudi: - Više ne pripadam nikakvoj korporaciji, imam dovoljno novca za ono što mi treba i živim zbilja opušteno, komotno.

Big Brother uglavnom ne gleda. Prema njegovu je mišljenju prva sezona u usporedbi s kasnijima bezazlena. Bio je to eksperiment u kojem su ljudi glumili sami sebe, bez svađa, bez egzibicionizma, bez ponižavajućih zadataka. A njegov seks sa Sabinom? Potpuno prirodan i diskretan, tvrdi Bart.

Najtraženiji čudni stanari
Danas sudionici poduzimaju sve da postanu slavni, producenti potiču sukobe, i što je više histeričnih ispada, transseksualaca i svakovrsnih čudnih tipova, to bolje. Tabua gotovo više nema - viđene su tučnjave i masturbacije, pijanstva i golotinja - a najtraženiji su stanari čije neznanje i manjak opće kulture graniči s demencijom.

- Neka žive svoj život, čitaju, bave se dobrotvorim radom - kaže Bart. - Televizija donosi sve više i više gluposti. Zaglupljuje ljude ... a ironija je da mi se gadi taj stil televizijske produkcije koji sam osobno pomogao stvoriti.

Kako se danas osjećaju naši pobjednici?

Sva četvorica finalista hrvatskog Big Brothera pobjedom su poboljšali svoj materijalni status i društveni život

Saša Tkalčević (37)

Bjelovarčanin Saša gotovo je bez konkurencije osvojio gledatelje prvoga domaćeg Big Brother showa, i to ponajviše kombinacijom imidža stabilnog obiteljskog čovjeka i osobe koja je uvijek spremna na šalu i bajkerski provod uz glazbeni hit “Motori”. Danas se veoma rado sjeća dana provedenih pod 24-satnim, budnim okom kamera i tvrdi da boravak u BB kući ni u kojem slučaju ne doživljava kao nešto negativno.

- Sudjelovanje u showu bilo je vrlo pozitivno iskustvo mog života. Život mi je nakon izlaska iz kuće u svakom slučaju krenuo na bolje. Ne zato što me ljudi prepoznaju na ulici, pozdravljaju ili traže autogram - to je jedino što je u cijeloj priči možda negativno - već zato što znam da sam isprobao nešto neobično. Upoznaš toliko različitih ljudi, ali što je najvažnije, upoznaš dio sebe koji ne bi upoznao da nisi bio u onakvim uvjetima. Nisam, doduše, nijednom imao krizu dok sam bio u kući jer jednostavno prihvatiš da svatko ima svoje mane i moraš biti spreman na kompromis - ispričao je bajker Saša, danas uspješni poduzetnik, vlasnik kafića Chopper i suvlasnik tatoo salona u Bjelovaru.

Hamdija Seferović (29)

Pobjednik druge sezone hrvatskog Big Brothera nadmašio je svoje suparnike u kući sličnim “receptom” kao i njegov prethodnik Saša. S jedne strane, Hamdija je također odgovoran i ozbiljan obiteljski čovjek (uz nekoliko javnih “incidenata” unutar kuće koju su dobili popriličnu medijsku pažnju). S druge strane, inteligentan i komunikativan, Hamdija imao je još jedno tajno oružje: smisao za humor. Gledatelje je osvojio svojom izravnošću i iskrenošću, a nakon izlaska iz kuće njegova se popularnost samo povećala, kako nam je sam priznao.

- Živio sam vrlo dobro i prije odlaska u BB kuću, no nakon izlaska živim dvostruko bolje. Vjerujem da se nitko neće grozno osjećati kad izađe iz kuće, osim ako se ondje pogrešno predstavio i živio u laži. Naime, ako se u kući ponašaš k’o idiot, glumiš i nisi prirodan, nakon izlaska imat ćeš problema suočavati se s negativnim komentarima i napadima. Ali tako je i inače u životu - savjetovao je Hamdija te ispričao da budno prati novu, petu sezonu Big Brothera, posebno zato što su kandidati smješteni na Tajlandu.

Danijel Rimanić (26)

Zadranin, student Visoke pomorske škole, svoj je “milijunčić” uložio u kupnju stana te si tako doživotno osigurao “krov nad glavom”. Pobjednik treće sezone, koju su mnogi gledatelji nazvali najdepresivnijom jer su stanari doslovce gubili živce, nakon izlaska je nastavio živjeti skromno. Nije se počeo družiti sa zvijezdama ili manekenkama i pojavljivati na mondenim događanjima naše metropole. Godinu dana nakon izlaska mladi Danijel nije ostvario neku ozbiljnu vezu iako je tijekom boravka u BB kući među gledateljicama jednoglasno proglašavan najzgodnijim stanarom. Neposredno nakon izlaska dobivao je poslovne ponude koje je redom odbijao jer mu je diploma bila prioritet.

Vedran Lovrenčić (25)

Najveće iznenađenje u četvrtoj sezoni Big Brothera bila je pobjeda Vedrana iz Slavonskog Broda, koji se, na oduševljenje producenata showa i publike, bio zaljubio u jednu stanarku (veza između njega i Tesse nakon izlaska iz Kuće potaknula je rasprave gledatelja, o tome se pisalo u žutom tisku, no nije imala šanse: Tessa je mnogo mlađa, vrlo otkačena i oni su posve različiti ljudi). Iako se do samog kraja vjerovalo da će pobjedu prvi put odnijeti žene (u finalu je Vedran ostao sa simpatičnom Majom-Paolom), kod gledatelja je presudila njegova jednostavna iskrenost. Čak su ga i stanari znali ušutkavati iznenađeni koliko je otvoren i može pričati o svemu, iako je zapravo samozatajan i nimalo sklon skandalima. Nakon izlaska Vedran je bivšoj djevojci kupio automobil, nekolicini stanara podijelio je dio novca, a ostalo je potrošio na svoju obitelj.

Big Brother mi je gotovo uništio život

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2008. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječana uvjetno rečeno.
Cura iz Petrijevaca, tip iz Bilja živi u Norveškoj i tip iz Osijeka živi u Opatiji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2008. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: › Osječana uvjetno rečeno.
Cura iz Petrijevaca, tip iz Bilja živi u Norveškoj i tip iz Osijeka živi u Opatiji.
To tell you the truth - nisam imao pojma o tome. Sudio sam prema onome sto sam procitao na webu, a tamo je pisalo da su iz Osijeka (ili da su rodjeni, ne sjecam se).

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.09.2008. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...gledala sam ulazak u kuću prve dvije osobe, bila ona medicinska sestra starija i taj lik iz Bilja/Norveške....dobro da nije pao s onog slona kolko se ukočio....ali je zapravo jedan od onih likova koji idu na tri faksa, ali o životu bash i nemaju pojma....što bi rekli, nije street smart...ne znam, da budem iskrena, od tih BB likova sjećam se nekih iz prvog, a od ostalih sjećam se jedino Hamdije od prije 2-3 godine...tek sam danas zapravo prvi put pročitala o zadnja dva pobjednika....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.09.2008. 3:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma joj grozno...taj sa 3 faksa...26 god...nevin...i izašao je sa 7-8 cura preko iskrice...i dao je oglas u novine da traži curu....i to je sve rekao pred kamerama...žao mi ga je...
a nasuprot njega ona iz petrijevaca...ne znam jesam našao gluplju ženu...ušla je u BB kuću da bude što duže u medijima,želja joj je živjet u Hollywoodu...a cilj joj je povećati grudi na 4-orku...joj joj....iz petrijevaca do hollywooda preko big brothera...aha,kako da ne...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: