Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanka u Big Brotheru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Poznajete li Željku?

DA
23%
 23%  [ 6 ]
NE
76%
 76%  [ 20 ]
Ukupno glasova : 26


Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2005. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašto uopće nešto karakterizirati ako te ne zanima? Ovdje cini se daju komentare upravo oni koji to najvise prate, oni ostali mudro sute....hehehe

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja_mm
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: promjenjiva
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2005. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To ne moraš pratiti da bi primijetio jer ti nabiju na nos ( ili oči) čim upališ TV! Rolling Eyes

_________________
[b]One ring to rule them all........ Twisted Evil
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2005. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe...pa ti Majo draga, prebaci program...ipak, ostali nude bolji izbor u to vrijeme...prognozu recimo
Very Happy

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2005. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maja_mm je napisao/la: ›
To ne moraš pratiti da bi primijetio jer ti nabiju na nos ( ili oči) čim upališ TV! Rolling Eyes


U pravu si, ali uvijek postoji alternativa (nekad je to spas) posudis DVD, odigras CoD, procitas knjigu...ili otfuras u Walkow ;-)

Ili napravis KIFLICE!!! ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2005. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj tako Majo!To su ljudi koji zapravo ni nemaju sadržaje u životu,a ovo je IDEALAN SUPSTITUT ZA VLASTITU SAMOAKTUALIZACIJU! Npr. zašto bi ti išta u životu radio,o bilo čemu pričao kad neko ista takva sranje može umjesto tebe izgovarati (govorim o ljudima na BB.Osobno,oko 20 min. sam poklonio u dosadašnjem životu BB-u.Sjedneš na kauš,uzmeš daljinski i upališ TV gdje vidiš hrpu idiota..i sve je u životu lijepo..
maja_mm je napisao/la: ›
A još gori su mi oni koji takva s.... prate redovito! Zar zaista nemaju pametnijh načina za utrošiti svoje vrijeme...? Najtužnije je što i nemaju.... A kad vidim na koji način naša krasna nacija reagira na te ljude, kako ih uzdiže, smuči mi se život! I to ne samo ovaj glupi BB, nego i iz kojekakvih drugih reality i inih showova... Jupi! Ljudi, smiješi nam se sjajna budućnost! Let the retards rule! Shit!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sasha
Post Postano: 07.11.2005. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, priča se već i po gradu čije su kiflice najbolje i uvijek tu za one koji ih trebaju!!!!! Smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2005. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe...ma niiiiijeeee... i Lilith pravi jaaaako dobre kiflice Smile ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2005. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

desperadosx je napisao/la: ›
Nemoj tako Majo!To su ljudi koji zapravo ni nemaju sadržaje u životu,a ovo je IDEALAN SUPSTITUT ZA VLASTITU SAMOAKTUALIZACIJU! Npr. zašto bi ti išta u životu radio,o bilo čemu pričao kad neko ista takva sranje može umjesto tebe izgovarati (govorim o ljudima na BB.Osobno,oko 20 min. sam poklonio u dosadašnjem životu BB-u.Sjedneš na kauš,uzmeš daljinski i upališ TV gdje vidiš hrpu idiota..i sve je u životu lijepo..


Tocno to... sad se jedino postavlja pitanje zbog cega je ljudima to lakse i draze, nego se posvetiti nekoj kreativnosti, stvaranju neke nove vrijednosti, promisljanju, kritici...

Hmmm... zvuci paranoidno i kao neka teorija urote, ali moze li se danas (30tak godina od omasovljenja TVa) govoriti o brainwashingu?! Temeljitijem nego su to radile razne agitprop sluzbe u kojekakvim drzavama i drzavicama... hmmm...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2005. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidi leteći..prodaje se sve što donosi novce,pa i da govno ima vitamina reklamiralo bi se na TV;jedina je razlika u tome što je netko zadovoljan sa time što mu se plasira (gledaj BB,jedi u Mc-u,idi na pilates premda to isto možeš raditi doma),dok drugi pojedinci možda ne mogu tako sranje tako dobro prožvakati jer im peristaltika crijeva otkazuje kad vide takvo govno..Nije tajna da se za dobru zajebanciju ipak treba i potruditi.Knjigu je teže čitati nego upaliti TV, lakše je sjesti u birtiju i navijati nego se baviti nekim sportom.Ne mogu shvatiti ljude koji mi npr. kažu da im je trčanje u najljepšoj prirodi dosadno,a gutanje oblaka dima u birtiji uz trećerazrednu zajebanciju zanimljivo..
Leteci mungos je napisao/la: ›
desperadosx je napisao/la: ›
Nemoj tako Majo!To su ljudi koji zapravo ni nemaju sadržaje u životu,a ovo je IDEALAN SUPSTITUT ZA VLASTITU SAMOAKTUALIZACIJU! Npr. zašto bi ti išta u životu radio,o bilo čemu pričao kad neko ista takva sranje može umjesto tebe izgovarati (govorim o ljudima na BB.Osobno,oko 20 min. sam poklonio u dosadašnjem životu BB-u.Sjedneš na kauš,uzmeš daljinski i upališ TV gdje vidiš hrpu idiota..i sve je u životu lijepo..


Tocno to... sad se jedino postavlja pitanje zbog cega je ljudima to lakse i draze, nego se posvetiti nekoj kreativnosti, stvaranju neke nove vrijednosti, promisljanju, kritici...

Hmmm... zvuci paranoidno i kao neka teorija urote, ali moze li se danas (30tak godina od omasovljenja TVa) govoriti o brainwashingu?! Temeljitijem nego su to radile razne agitprop sluzbe u kojekakvim drzavama i drzavicama... hmmm...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2005. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@desperadox, svidja mi se kako si neke stvari formulirao i opcenito, imam feeling da se kuzimo oko manifestacije odredjenih pojava (problema).

Pitanje je kako utjecati da se postojece stanje izmijeni?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2005. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Previše je mala kritična masa nezadovoljnika i previše je velika kritična masa budala da bi se nešto moglo izmijeniti.Diktatura poluidiota zavladala je stereotipom našega života.Ipak cijenim sadržaje koji "čupaju homo sapiensa" (onog pravoga koji potiče od pridjeva sapiens,sapientis) iz svakidašnjeg ništavila,gdje mislim na sadržaje poput OLJK, HNK,raznovrsnih sportova i.t.d. , i.t.d.Ako netko želi skakati naglavačke u bunar,pusti ga nek skače u bunak,kao i sve one koji mu se žele pridružiti..[quote="Leteci mungos"]
@desperadox, svidja mi se kako si neke stvari formulirao i opcenito, imam feeling da se kuzimo oko manifestacije odredjenih pojava (problema).

Pitanje je kako utjecati da se postojece stanje izmijeni?!
[/quote]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2005. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da se mi vratimo na temu buduci da ste vi otisli u OT malkice Smile

http://www.tportal.hr/showtime/tv/page/2005/11/08/0749006.html

eto...legica vidla pishu i sad se prepala jadna Twisted Evil

a ima jos takih po OS... (i okolici! hehe)

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 14.11.2005. 1:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma daj, otišla je tamo da ju kićo pojebe, a on neće...hehehe!!!!!!! Smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2005. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desperadosx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 278
Lokacija: Burkinafaso
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2005. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

P.S. vidi te pod kolumnom -BB u Češkoj,majmun 5 član ekipe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: