Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako 'radi' BUTRA?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2008. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malecka je napisao/la (Pogledaj post): ›
zeros je napisao/la: ›
jebem svima mater onima u GPP i onima koji su izmislili jebenu BUTRU...jebena vožnja autobusom od Gajevog to Kanižlića me koštala 24 kn, i to sve zato što je vozac drkao po svom "kompjuteru" pa je sjebao stanice....kad sam primjetio da mi je za tu jebeno kratku vožnju skinio 24 kn, otišao sam do vozaca i on je ladno odgovorio: "nisi trebao provlacit butru dok ja namještam stanice" .....o pa mamu ti jebem, jebem ti GPP i sve


zato ćem ja na fax dok bude normalno virjem biciklom.... de dobro je koliko će onda mene koštat kada budem svaki dan išla od juga do grada....

pa uzmeš mjesečnu -.- i košta te 120 kn mjesečno valjd

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inka12
Offline
Avatar

Ukupno postova: 59
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2008. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
malecka je napisao/la (Pogledaj post): ›
zeros je napisao/la: ›
jebem svima mater onima u GPP i onima koji su izmislili jebenu BUTRU...jebena vožnja autobusom od Gajevog to Kanižlića me koštala 24 kn, i to sve zato što je vozac drkao po svom "kompjuteru" pa je sjebao stanice....kad sam primjetio da mi je za tu jebeno kratku vožnju skinio 24 kn, otišao sam do vozaca i on je ladno odgovorio: "nisi trebao provlacit butru dok ja namještam stanice" .....o pa mamu ti jebem, jebem ti GPP i sve


zato ćem ja na fax dok bude normalno virjem biciklom.... de dobro je koliko će onda mene koštat kada budem svaki dan išla od juga do grada....

pa uzmeš mjesečnu -.- i košta te 120 kn mjesečno valjd


zaposlenici u gpp-u opet su zasluzili da im dodju novinari. to tako neorganizirano, blesavo..mogli su lijepo napisati da se stare mjesecne koje jos vrijede i sljedeci mjesec mogu samo na gajevom nabaviti.. oni umjesto toga napisali samo- ne izradjujemo karte za 1., 2. i 3. zonu. svako normalan bi pomislio da to vrijedi za tu butru..kad ono za tu staru. koji jarac trebaju izradjivati za to..bitno da se ceka skoro dva sata ni na sta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2009. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok. može li mi itko objasniti KOLIKO SE MOŽE IĆI U MINUS na butri?!

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2009. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2 cenera

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2009. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

well... guess again. očito se može i više. čitam s početne stranice:
Citat: › - cijena kartice iznosi 20 kn + odabrana vrijednost (10, 20, 30... kuna).Iznos od 20 kn predstavlja kauciju za karticu. Dozvoljeni minus po kartici je 10kn. Odabrana vrijednost od 10, 20, 30 ... kuna označava stvarno stanje na pojedinoj kartici


evo slučaja:
jutors uđem u autobus na stanici uredno se prijavim sa oko 2kn na računu na prednjim vratima, a zatim odmah odjavim na srednjim. sve je ok.
popodne ulazim u tramvaj i problem osijek031.com smile pišti, neće se prijaviti... stavim 20 kuna, vozač uzme pare i ide prijaviti - hop. opet pišti... gleda račun i piše da sam i dalje još 20kn u minusu. kaže da mi ne može pomoći i da ovako što još nije vidio... pare je zadržao i uputio me u hadrijanovu. :s



jebemtiburtuIMG_8061.jpg
 Opis:
kleo sam bogove i đapiću i gppovcima i svima.
 Veličina:  113.53 KB
 Pogledano:  93 put(a)

jebemtiburtuIMG_8061.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2009. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozes se prijaviti sa minusom od 10 kuna, ali mozes otici u veci minus ako se npr prijavis sa minus 10 pa se vozis neznamkolko stanica.

Pretpostavljam.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2009. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moguće ali nije mi jasno kako sam se mogao pravilno prijaviti i odjaviti, a da mi on uzme toliko para. osijek031.com smile
zapravo prilikom prijave odnosno odjave bio je normalan zvuk onaj "biip", a ne onaj "biip bip bip. nisam niti gledao što točno piše... osijek031.com smile ma uglavnom...

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2009. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa pa pa sad ti je stanica 1,5kn ili kolko je vec bila za kilometar. vise se ne racuna po kilometrazi.


da skratimo priču; kradu.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2009. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › pa pa pa sad ti je stanica 1,5kn ili kolko je vec bila za kilometar. vise se ne racuna po kilometrazi.


da skratimo priču; kradu.

od kada sad to
Shocked Shocked

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2009. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tak sam i ja reagiro kad sam platio milijardu novaca da dođem iz centra do zelenog polja.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2009. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): ›
evo slučaja:
jutors uđem u autobus na stanici uredno se prijavim sa oko 2kn na računu na prednjim vratima, a zatim odmah odjavim na srednjim. sve je ok.
popodne ulazim u tramvaj i problem osijek031.com smile pišti, neće se prijaviti... stavim 20 kuna, vozač uzme pare i ide prijaviti - hop. opet pišti... gleda račun i piše da sam i dalje još 20kn u minusu. kaže da mi ne može pomoći i da ovako što još nije vidio... pare je zadržao i uputio me u hadrijanovu. :s
i, jesi bio tamo? sta su ti rekli?

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2009. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la (Pogledaj post): › i, jesi bio tamo? sta su ti rekli?

ne znam da li imam peh ili sreće u čitavoj ovoj stvari. osijek031.com smile
evo danas ja u Osijeku, oko 10 ujutro, prvom prilikom sjednem u bus i pravac GPP. I k'o za vraga - bila kontorla, ja objasnim da mi sustav pojeo pare ali ipak me teta upisala, pokupila butru, uvali cedulju s 200kn globe i uputi u Hadrijanovu.
I dođem tamo iz istih stopa kamo sam se i uputio i kaže meni gospodin (zaboravio sam kako se zove, znam samo da je "prva vrata lijevo") dođi oko pola dva kada kontrolori vrate kartice pa ćemo onda ustanoviti što je bilo...

vratim se u pola 2 popodne i ispadne da mi je pojelo pare upravo zato što se na istoj stanici ne možeš prijavit i odjaviti jerbo ti uzme pare do zadnje stanice te linije. naime, to im je metoda kojima se nastoje boriti protiv švercera i tvrde da je u upotrebi od kada je butra uvedena.
bio je i neki mlađi dečec koji im očito tamo pazi na informatičke sustave ili nešto slično i predložio mi je da biram da li ću platiti globu od 200 kuna i imati butru sa 20 kuna ili će mi globu oprostiti ali preostali minus od 21 kunu moram nadoplatiti kako bih bio na nuli. Shocked


-"a zašto bih morao platiti vožnju koju nisam napravio, a debelo mi je naplaćena kroz faličnost sustava zbog kojeg sam i zaradio globu?!"


i tako smo se malo nadmudrivali i pošto nitko nikome ništa ne može dokazati kompromisno mi je dodijeljena nova butra sa 3 kune, koliko sam i imao prije čitavog ovog slučaja, globa poništena ali sam im kao uvršten u popis kao prijestupnik. Rolling Eyes
moram reći da su svi bili ljubazni i susretljivi iako sam očekivao suprotno. u čitavoj priči popušio sam možda 20 prvobitno uplaćenih kuna da prebijem minus do kojeg nije trebalo niti doći ali sam dobio i novu karticu. hepi end.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: