Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako 'radi' BUTRA?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2008. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iris_os je napisao/la: ›
evo ovako..... imam butru (mjesečnu) i sve do danas mi je sve savršeno radilo.... ali danas kada sam išla iz škole nije mi se htjela odjaviti... probala sam tri puta i svaki puta mi je bilo crveno...ali nisam jedina..svima koji su izlazili i koji su se odjavljivali to nisu mogli....šta da sada radim....hoće li se meni blokirati kartica....?


Hm...ovo i mene zanima...što se dogodi ako kartica bude prijavljena, ali ne i odjavljena!?!?!

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2008. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
Hm...ovo i mene zanima...što se dogodi ako kartica bude prijavljena, ali ne i odjavljena!?!?!

bilo je već više puta riječi o tome. skine ti cijeli iznos od točke prijavljivanja do okretišta te linije, a ako se to dogodi tri puta, blokira se kartica, pa se mora ići u gpp odblokirati. prva tri (čini mi se) puta su bespla, a dalje se plaća 50 kn po odblokiravanju. tako nekako. barem u teoriji. provjeri još u onim vijestima na tu temu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iris_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: visnjevac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znaći ja sada ne moram ništa raditi...on se meni sam odjavio.... aj nadam se da je tako...=) ali to nije dobro... ja sam se htjela odjaviti a nije mi prihvatilo.... i sta ako se meni to opet ponovi još dva puta ja ću morat platit 50 kn da mi odblokiraju karticu... ma jeb...im ja... uf kako me to živcira...grrr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2008. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako radi "butra"?

ne radi! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iris_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: visnjevac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 10:23 
Naslov:  Re: Kako 'radi' BUTRA?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehhheehhe... Very Happy Very Happy Very Happy
da upravo tako ne radi Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, pa baš to.. Zašto bih ja morala tamo plaćati odblokiravanje, a zablokirano je jer to ništa ne valja njima, i tamo se ići daviti okolo da mi to odblokiraju, koda imam vremena za to, ma sam sjedim i čekam da idem to raditi.. Ili da me vozač tamo pogledava, koda se pokušavam švercati, a imam para i sve.. Ma poslat ću ih sve u tri mile...

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2008. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razumijem da je nekada teško prihvatiti nove tehnologije, pogotovo ako radikalno mijenjaju ustaljene procedure, ali ovo je presmiješno. Pročitao sam par stvari na ovom forumu koje su me stvarno raspizđele. Prvo sustav malo radi malo ne radi. Zbog toga ljudi plaćaju više nego što bi trebali, a kusur niko ne vraća. Da je moglo drugačije svi se slažu. Preko ljeta, testne skupine, iscrpno testiranje i simulacija, ali to bi koštalo još koji milionček. Da im mogu reći iskreno rekao bih: BJAŽI, MA BJAŽI! Bolje da se svi priupitamo što ćemo ako se ova blamaža nastavi. Ako se nastavi logično bi bilo izbjegavati taj oblik prijevoza što je, kako se zima sve više bliži, potpuno nemoguće. Oblik javnog bojkota, prosvjeda također ne dolazi u obzir uzimajući u obzir ljudsku mlitavost. Javni prijevoz je život ovoga grada. Ako nam to srede, gotovi smo.

_________________
Vidoviti Mile: Ko igra counter strike na pc-ju ide u pakao. Ljudi...igre se igraju na konzoli!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živim na sjenjaku, tako da mi nije problem otići pjehe do centra ili d.g.
Javni prijevoz mi ne treba, koristim ga samo kada negdje kasnim ili ako kiša pljušti..a sad baš iz inata ga neću koristiti makar zakasnila i do kože bila mokra..njima puniti džep i biti njihov pokusni kunić dok oni svoje ideje i zamisli ne dovedu u red - nema šanse!

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Butra je zasad stvarno loša ideja!

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iris_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: visnjevac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slazem se sa svima vama u potpunosti....ali jeb...se njima za nas... jos sada kad dode zima pa kada budu one guzve u tramvaju i onaj smrad (mislim ima ga i sada) =)... i da ja njima to placam...joooj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, bed je onima koji ovise o gradskom prijevozu, a evo i sama sam odnedavno postala jedna od njih, dok sam prije uvijek pjehe gibala di sam god trebala.. i nisam se morala s tim opterećivati..Ja se nadam da će se to sve s vremenom ustaliti i profunkcionirati kako spada..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
°°AnGeLcHyCh°°
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meNi iskreNo butra jedNo veLko sranj*** koje mi se Ne ispLati jer mi je Lakše jdnstv ići pješke..
...a i bruka zatvaranja vrata pred Nosom jer se nisi dobro odjavio je izbjegNuta..hihi

_________________
SmileSmile......swe je reLatiwnoOo...nishta nie stwarnoOo....daj se spustite na zemLju.....SmileSmile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2008. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
iris_os je napisao/la: ›
evo ovako..... imam butru (mjesečnu) i sve do danas mi je sve savršeno radilo.... ali danas kada sam išla iz škole nije mi se htjela odjaviti... probala sam tri puta i svaki puta mi je bilo crveno...ali nisam jedina..svima koji su izlazili i koji su se odjavljivali to nisu mogli....šta da sada radim....hoće li se meni blokirati kartica....?


Hm...ovo i mene zanima...što se dogodi ako kartica bude prijavljena, ali ne i odjavljena!?!?!
ako mislis na mjesecnu,meni se to dogodilo 2-3 puta.prijavio sam se ali se nisam odjavio al nista se nije dogodilo,sljedeci put sam se uspio prijaviti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2008. 12:25 
Naslov:  Re: Kako 'radi' BUTRA?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebem svima mater onima u GPP i onima koji su izmislili jebenu BUTRU...jebena vožnja autobusom od Gajevog to Kanižlića me koštala 24 kn, i to sve zato što je vozac drkao po svom "kompjuteru" pa je sjebao stanice....kad sam primjetio da mi je za tu jebeno kratku vožnju skinio 24 kn, otišao sam do vozaca i on je ladno odgovorio: "nisi trebao provlacit butru dok ja namještam stanice" .....o pa mamu ti jebem, jebem ti GPP i sve

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2008. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
jebem svima mater onima u GPP i onima koji su izmislili jebenu BUTRU...jebena vožnja autobusom od Gajevog to Kanižlića me koštala 24 kn, i to sve zato što je vozac drkao po svom "kompjuteru" pa je sjebao stanice....kad sam primjetio da mi je za tu jebeno kratku vožnju skinio 24 kn, otišao sam do vozaca i on je ladno odgovorio: "nisi trebao provlacit butru dok ja namještam stanice" .....o pa mamu ti jebem, jebem ti GPP i sve


zato ćem ja na fax dok bude normalno virjem biciklom.... de dobro je koliko će onda mene koštat kada budem svaki dan išla od juga do grada....

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: