Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako 'radi' BUTRA?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2008. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ionako moraš kupiti novu mjesečnu za rujan, nije mi jasno zašto bi kupovala staru mjesečnu (ako uopće još bude postojala) kad možeš imati BUTRU Smile.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2008. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="roca"]
Ionako moraš kupiti novu mjesečnu za rujan, nije mi jasno zašto bi kupovala staru mjesečnu (ako uopće još bude postojala) kad možeš imati BUTRU Smile.
[/quote

Dosad sam inače plaćala studentsku drugu zonu 84,00 kn i vozi se brate mili kolko hoćeš....al što se tiče " butre" mislim da će mi biti totalno neisplativo...mislim da će mi se u glavi cijelo vrijeme vrtiti te kilometraže i preračunavanja i vođenje evidencije koliko se puta smijem voziti na dan da ne potrošim previše....ma joj strašno...

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2008. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Heroina9"]
roca je napisao/la: ›
Ionako moraš kupiti novu mjesečnu za rujan, nije mi jasno zašto bi kupovala staru mjesečnu (ako uopće još bude postojala) kad možeš imati BUTRU Smile.
[/quote

Dosad sam inače plaćala studentsku drugu zonu 84,00 kn i vozi se brate mili kolko hoćeš....al što se tiče " butre" mislim da će mi biti totalno neisplativo...mislim da će mi se u glavi cijelo vrijeme vrtiti te kilometraže i preračunavanja i vođenje evidencije koliko se puta smijem voziti na dan da ne potrošim previše....ma joj strašno...
pa imas i sada mjesecnu po istoj cjeni sve je isto samo sto drugacije izgleda.i dalje se vozis kolko hoces.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2008. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto primjer heroine, tu pita takvu stvar koja je rečena i napisana već 100 puta. a studentica. mogu mislit kak će vozači poludit sa svim tim pitanjima i kad ih počnu napadat ljudi jer su se npr zaboravili odjavit na izlazu pa im nije jasno kak više namju novaca na butri. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2008. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noob je napisao/la: ›
eto primjer heroine, tu pita takvu stvar koja je rečena i napisana već 100 puta. a studentica. mogu mislit kak će vozači poludit sa svim tim pitanjima i kad ih počnu napadat ljudi jer su se npr zaboravili odjavit na izlazu pa im nije jasno kak više namju novaca na butri. Laughing


Čuj previše je informacija, većinom su vezane za te kartice i to mi se neda čitati, ali rijetko gdje se spominju mjesečne i njihova naplata...tak da bolje ljudi da pitam vas nego da gnjavim vozače ili tetu na gpp kiosku....

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2008. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

c-192 je napisao/la (Pogledaj post): › gdje se mogu vidjeti udaljenosti između pojedinih stajališta?




I dal neko zna..jel butru treba izvuć iz onog plastičnog oklopa ili možeš ju prisloniti na validator skup s oklopom..???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2008. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

navodno da je ne moraš vadit iz novčanika

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2008. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko sam vidjela sa snimaka ne moraš ju vaditi, jer s esamo prisloni, a ne provlači kao

i kako su naveli nije prenosiva

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2008. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znači ja i dalje plačam 60 kn (jer sam iz tenja) pa se vozim kolko ocu jer imam mjesecnu il sta?
jer ako ide ovako ko na krace relacije to mi se nikako ne isplati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2008. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, daš za mjesečnu i voziš se neograničeno, imaš cjenik ovisno o tome gdje si i šta si

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2008. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_tenjac_ je napisao/la: › znači ja i dalje plačam 60 kn (jer sam iz tenja) pa se vozim kolko ocu jer imam mjesecnu il sta?
jer ako ide ovako ko na krace relacije to mi se nikako ne isplati...
Pise ti sve u tekstu.

Imas dvije vrste kartica. Personalizirane (s imenom i slikom) - te su za mjesecne (studentske, radnicke, blabla) i slicno. Kupis to i vozis se flatrate (neograniceno, unutar zona za koje si kupio). Dakle, ako putujes iz Tenje i kontas da bi svaki dan trosio milijardu kuna, onda si uzmes mjesecnu kao i do sada i to je to! Kraj price!

Imas i vrijednosne kartice (ako ti je ono gore bilo previse informacija, onda prestani citati) - to su ti kao prepaid kartice za mob. Kupis i peri deri dok ne ispraznis. Razlika u odnosu na mob je sto ne kupujes bonove kod brkate babe na trafiki, nego odes do do onih GPP kioska, das karticu i pare ljudima koji tamo rade i onda ti oni natenkiraju karticu. Ali, buduci da ces vjerojatno imati mjesecnu, onda zaboravi ovu cijelu pricu oko vrijednosnih kartica, jer ce te samo opterecivati. Ostavi u glavi nesto prostora za ligu prvaka, broj cilindara u gefufni i pokoji lakonotni stih.

Zar je zaista toliki problem citati tekst s ekrana?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2008. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne...vidim da znas pa da nama laicima objasnis bolje...ovdje sam pola teksta preskocio zbog nekog racunanja i to...i zato nisam naso te personalizirane....
i one se dizu na gajevom?
sam to jos 'ponovi' i to je to:D

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2008. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Tejac, pise u tekstu [pri dnu]

Sto se tice prenosivosti - vrijednosne su prenosive [dakle, obzderes se od alkohola i zakoljes u parku na klupi, ispadne ti iz dzepa i netko ju nadje na podu - moze ju 'ladno koristiti i spizditi sve kredite].

Personalizirane, naravno, nisu prenosive jer glase na ime, a postoji i fotka.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2008. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › koliko sam vidjela sa snimaka ne moraš ju vaditi, jer s esamo prisloni, a ne provlači kao

i kako su naveli nije prenosiva

je, prije nekih tjedan dana sam bila u jednom češkom gradu gdje u busevima imaju isto ovaj sustav, baš sam obratila pozornost i ljudi nisu vadili karticu iz novčanika..

btw, ja sam danas krenula izvadit svoju butru ( Rolling Eyes ) i pokvario se taj neki stroj, pa je ekipa u redu spominjala da su podijelili neke brojeve ljudima za danas. lega, o'šla sam na Gajev i kupila old school talon za rujan. fuck it. nek se penzići i srednjoškolci izredaju još mjesec dana, onda idem po radničku (opću, kako li već).

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mistique_Cat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2008. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je ovo ok sto se mene tice, samo me zanima ~ moras karticu provuc na ulazu a za izlaz otici na 2-ga ili 3-ca vrata...Ok ak je ljeto ili 11 ujutro, ali ako se itko vozio Cepinskim busem u 16h zna da tada iz nasih buseva vire ruke i noge, sretan si ak udjes i stojis na stepenici kod prvih vrata a ne da komotno udjes na prva i izadjes na druga vrata..Dakle, od sada cemo morat gaziti po ljudima i boriti se da dodjemo do drugog izlaza? Ili ce jednostavnije bit izac iz busa otic do drugih vrata i zamolit nekog da nam mahne karticom pred aparatom...Jer ako samo izadjemo van (a i to moras bit sretan ako uspijes uciniti, posebno ako stanujes na Brijescu ili prvim stanicama Cepina) onda ce nam se obrisati cijeli iznos iduci put.. -.- Lovely...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: