Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Taksimetar uključuju i prije nego prime putnika u vozilo?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2008. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da za tu cijenu koju platis taksi, trebas ocekivati limuzinu...a moj prijatelj je dozivio upravo u doticnom mercedesu da mu je na straznjem sjedistu palo par kapi kiše na glavu, te je prvo pomislio da mu se od previše alkohola možda pričinjava, kad mu nakraju taksist ipak kaže "...pa da tu na krovu imamo par malih rupica kroz koje prokišnjava"... osijek031.com smile


a gle, to je dvostruka usluga : prijevoz i putem triježnjenje Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tigaros
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2008. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jeste i vi stariji auti su skuplji za održavanje i više troše od novih, normalno onda da i cijena veća nego da su noviji auti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2008. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tigaros je napisao/la: ›
jeste i vi stariji auti su skuplji za održavanje i više troše od novih, normalno onda da i cijena veća nego da su noviji auti



pa onda se svakako ni u kojem slučaju ne isplati voziti u taksiju...znači voziti se u starom drndavom autu i još platiti skupo... osijek031.com smile

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.08.2008. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije svega mislim da posao taksista u osijeku je jako los, znam cesto prolaziti kraj kolodvora tamo ih je uvjek 4-5 kola parkirano i neznam jel su oni svi privatnici ili to placa neka firma... al oni svoju placu definitivno nezarade...

a sad glede ovog problema, to sve su ciganlije. i normalno da se nitko nece voziti taksijem, kad se ovako ponasaju. prije svega svaki osjecanin koji je domaci covjek nema potrebe za voznjom taksijem, jer je osijek relativno mali grad i vecinom mozes doci pjeske ili uz gratski prijevoz gdje god pozelis.

Sto se mene tice, mogu staviti i 500 kn da je voznja ja u to neulazim rađe cu pjesaciti

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2008. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taxi sluzba trebala bi biti dostupna svojom cijenom svakom prosjecnom građaninu i cesto pozivano sredstvo prijevoza sto bi uvelike pomoglo i onima koji "zaruže" a i taxsisti bi konačno počeli raditi rentabilno...Pa ja ne znam ima li Osijek 10 taxija ..i to su minimalno plaćeni ljudi koji su željni svakog suvozača.
Neki dan pred Domom zdravlja vidim taxistu, izlazi iz svoga starog mercedesa, crna maja, na kojoj piše: Instruktor za sex...he heee ne ne vidjeh ostatak teksta jel instrukcije naplaćuje po taximetru Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: