Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ja volim Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2008. 15:57 
Naslov:  Re: Počela realizacija projekta „Ja volim Osijek“
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin ima prijedlog u vezi naziva akcije; argumentirao ga je i to je o.k. Svaka čast! Možda nešto i ispadne od ovih svađa po forumu...
Jedino mi je objašnjenje riječi "vandal" zasmetalo.Pa, vandalizam znači samo jedno, u svim krajevima svijeta i ne treba ga tolerirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2008. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dugo nisi spomenuo kohortu? ti ces meni govorit da sam ja vanadl??? ti volis Osijek vise nego ja ???
Kako u svojim tekstovima u glasu ne pises ovako kao ovdje na forumu??


Vecina B.B.B.-a, torcide i kohorte su prepijani ili nadrogirani na utakmicama i nemogu nabrojat 3 igraca trenutne postave. Ako toliko volite Osijek ne kidajte ga jer svki put kad pricam s nekim kohortasem razgovor ide ovim tijekom. "Nekog smo prebili......Nesto smo razbili."
Zasto kohorta nebi nedjeljom ujutro pomogla cistit tvrdu ili promenadu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2008. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne mozemo nedjeljom. ili smo mamurni ili smo u muriji.
zasto ti nebi pomogla?

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2008. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la: ›

Zasto kohorta nebi nedjeljom ujutro pomogla cistit tvrdu ili promenadu.


ma ne morajuniš čistit, prat ni peglat, sam nek ne rade sranja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2008. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda nas nebi toliko voljele...

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2008. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › ne mozemo nedjeljom. ili smo mamurni ili smo u muriji.
zasto ti nebi pomogla?


kao prvo ja sam musko....da ne bude zabune.....kao drugo ja cistim to mi je moze se rec posao.
A to sto ste mamurni...pola vas je mamurno kad odu na posao...a to sto ste u muriji sami ste si krivi.
Moj pogled na ovaj projekt je da vas potakne prestanku radnji zbog koji zavrsavate u muriji tako da prestanete radit sranja, tj. da shvatite da svaka razbijena klupa kosta. Eto ovo znam to radim jedna klupa u parku kosta 4000 kn za popravak. Ko bi reko. Tjedno ih imamo 5,6. Da ne spomenem jos djecja igralista, fasade, rasvjeta itd. Neki dan smo racunali vandali oduzmu gradu izmedu 4 - 6 milijuna kuna godisnje. Ej, ljudi to je nova cesta, radna mijesta...umijesto u napredak novac ide u obnovu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čemu onda to ženskasto ime (liberta), i nije baš 4-6 mil. nečemo pretjerivati...ove godine je namijenjeno za popravak i zamjenu komunalne opreme te čišćenje od grafita (šaranja) 850 000kn te za popravak i zamjenu opreme u GPP-u 250 000 kn. Znači 1 100 000kn, što je ogroman novac, koji je trebalo potrošiti na milijun pametnijih stvari...da ne spominjmo unazad nekoliko godina kad se zbroji...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.07.2008. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Čemu onda to ženskasto ime (liberta), i nije baš 4-6 mil. nečemo pretjerivati...ove godine je namijenjeno za popravak i zamjenu komunalne opreme te čišćenje od grafita (šaranja) 850 000kn te za popravak i zamjenu opreme u GPP-u 250 000 kn. Znači 1 100 000kn, što je ogroman novac, koji je trebalo potrošiti na milijun pametnijih stvari...da ne spominjmo unazad nekoliko godina kad se zbroji...

Kao recimo mito. To je dobro potrošen novac. Ili ljetovanja. Ili.... Ma shvaćaš.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 7:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la: ›
Kao recimo mito. To je dobro potrošen novac. Ili ljetovanja. Ili.... Ma shvaćaš.


Ako se ti ne možeš sjetiti kako bi se to moglo potrošiti pametnije onda ne lupetaj....našlo bi se sigurno pametnih prijedloga od ljudi koji žele nešto doprinijeti za kvalitetu života u gradu....Ma kužiš....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2008. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šteta samo što pametni prijedlozi rijetko kada prolaze. Wink

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
Šteta samo što pametni prijedlozi rijetko kada prolaze. Wink

Nije baš tako, kao i sa svakom idejom -potrebno je određeno vrijeme da sazrije- to ponekad znači i nekoliko godina do realizacije, a ponekad i puno kraće vrijeme. No, treba biti uporan i prezentirati svoju ideju ili prijedlog na razne načine te kontinuirano slati dopise, privući pozornost medija itd. Ukoliko imaš neki prijedlog možeš mi se javiti i na [email protected] ili na PM. Možeš biti 100% sigurna da ću ti odgovoriti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2008. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
centurion je napisao/la: ›
dugo nisi spomenuo kohortu?


pa kad dugo ništa dobroga za grad niste napravili


Dali smo krv prije desetak dana. Šta si ti dobroga napravio za grad?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Čemu onda to ženskasto ime (liberta), i nije baš 4-6 mil. nečemo pretjerivati...ove godine je namijenjeno za popravak i zamjenu komunalne opreme te čišćenje od grafita (šaranja) 850 000kn te za popravak i zamjenu opreme u GPP-u 250 000 kn. Znači 1 100 000kn, što je ogroman novac, koji je trebalo potrošiti na milijun pametnijih stvari...da ne spominjmo unazad nekoliko godina kad se zbroji...


Ovako grad tj. komunalni pravilnik nam neda da popravljamo stetu manju od 15000 kn.
Sad znaci kad izlazimo van steta je veca. Sad cu uzet primjer klupe.
Nepopravlja se jedna daska nego odma cijela klupa plus jos 2,3 pored. Zanci zeljezo se prelakira (boja i kompresor, prije toga se ti nogari moraju pocistit), daske koje nisu srot drvo iz nekih jeftinih trgovina nego nas kvalitetni hrast koji dolazi na TONE u firmu, koje se sve isto moraju prelakirat i prebojat, uzmes troskove goriva i nase place ima nas 5 to znaci cca 300 000 godisnja placa....mozda je grad dao 1,1 M za troskove, ali neko daje puno vise.

Osječanin......krvarili ste jer ste se pijani potukli medusobno. Ako volis grad kupi kantu kreca i prebojaj jezicnu ili pocisti ono u tvrdi iza zida. Tamo je jebeno smetliste (kod fontane u tvrdu desno izmedu vanjskog zida i zgrada)

Moje ime nije zensko Liberta je neodredeno i ima svoj znacaj onaj ko nezna ima www.eudict.com pa nek trazi prijevod.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2008. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la (Pogledaj post): ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Čemu onda to ženskasto ime (liberta), i nije baš 4-6 mil. nečemo pretjerivati...ove godine je namijenjeno za popravak i zamjenu komunalne opreme te čišćenje od grafita (šaranja) 850 000kn te za popravak i zamjenu opreme u GPP-u 250 000 kn. Znači 1 100 000kn, što je ogroman novac, koji je trebalo potrošiti na milijun pametnijih stvari...da ne spominjmo unazad nekoliko godina kad se zbroji...


Ovako grad tj. komunalni pravilnik nam neda da popravljamo stetu manju od 15000 kn.
Sad znaci kad izlazimo van steta je veca. Sad cu uzet primjer klupe.
Nepopravlja se jedna daska nego odma cijela klupa plus jos 2,3 pored. Zanci zeljezo se prelakira (boja i kompresor, prije toga se ti nogari moraju pocistit), daske koje nisu srot drvo iz nekih jeftinih trgovina nego nas kvalitetni hrast koji dolazi na TONE u firmu, koje se sve isto moraju prelakirat i prebojat, uzmes troskove goriva i nase place ima nas 5 to znaci cca 300 000 godisnja placa....mozda je grad dao 1,1 M za troskove, ali neko daje puno vise.

Osječanin......krvarili ste jer ste se pijani potukli medusobno. Ako volis grad kupi kantu kreca i prebojaj jezicnu ili pocisti ono u tvrdi iza zida. Tamo je jebeno smetliste (kod fontane u tvrdu desno izmedu vanjskog zida i zgrada)

Moje ime nije zensko Liberta je neodredeno i ima svoj znacaj onaj ko nezna ima www.eudict.com pa nek trazi prijevod.


Djevojko draga osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Budući da je topic najava malo slabije posjećen, a spot je definitivno zaslužio pozornost evo link.
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=14656

Ekipi još jednom, svaka čast... Bravo Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: