Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ja volim Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2008. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Baš će 10x veća kazna značiti nekom macanu sa autolakom kojeg kupi od džeparca ili ga dobije po političkoj liniji da lažnim domoljubljem maže oči poreznim obveznicima.

Takve bezveznjake treba uhvatiti i natjerati na društveno korisni rad, bez izuzetaka, tate diretora, strikana iz zavičaja općinskog suca ili mame šefice nekog gradskog odjela. Onda dođe ekipa iz svih medija i snimi tatinog sina kako čisti fasade, sadi cvijeće sa Unikomovcima i prazni kante za smeće na promenadi. Tek tada će "Ja volim Osijek" akcija imati nekog smisla, a ne biti mlaćenje prazne slame i bacanje love.

A ti Tata smiješ i odgovoriti na postavljena pitanja od strane poreznog i prireznog obveznika koja zanimaju i nas jer su igri i naše pare koje zaradimo od 7 do 3.

Zašto misliš da nisam kod kuće?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2008. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daj ljudi nezajebavaj te vratite pionire.... sva djeca od 7 do 12 u 6 ujutro postrojavanje i radna akcija. Oni od 12 do 18 kopanje kanala. Pa kad od ponedjeljaka do subote budu prezauzeti skolom i radom oce malo sutra radit sranja okolo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Quilst
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2008. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ova akcija je odlična ideja! Imamo toliko problema u ovom gradu da smo se navikli samo žaliti na probleme, a ništa ne poduzimati. Uzmite u obzir da ljudi rade na problemima svaki dan i da ponekad niste ni svjesni koliko su rješenja do sada već realizirali. Stoga jednostavno dajte dva palca gore i podržite akciju...

I da! Imate koristi od ove akcije jer ćete živjeti u boljem i ljepšem okruženju.

Moja dva centa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Lokacija: Osijek - Land
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2008. 17:29 
Naslov:  Re: Počela realizacija projekta „Ja volim Osijek“
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne tako davno 1995. dakle kada su pioniri već davno bili iza nas, sa školom u 7. razredu smo išli čistiti korov koji je tijekom zime-proljeća izrastao na gradskim bazenima, ne u Osijeku već u Požegi gdje sam tada živio, i nikome nije palo na pamet da ne dođe na radnu akciju i to u subotu! Dakle pokrenite te male trutove koji već u osnovnoj zadnjih godina počinju postajati vandali!

Jooooj a najbolji mi je grafit na Staroj vodovodnoj centrali pored Kompe gdje je biser na nekada svježu lijepu fasadu napisao "volim Osijek ili Osijek u srcu" tako nešto. Bem ti pa njega-nju bi natjerao da jezikom očisti fasadu!

Ali bez zafrkancije, sve koji nagrđuju izgled grada, bili to vandali ili nepropisno parkirani, ljudi kojima je ispod časti pokupit drek za svojim psom, svi bi morali na društveno koristan rad u narančastim odijelima plus fotka u novinama apsolutno bez obzira na dob, financije i slične glupe izgovore!

Eh a baš me zanima kako će proći ovaj vikend na pijanoj Promenadi, evo popustila nam kiša Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2008. 18:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Zašto misliš da nisam kod kuće?

Question

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2008. 1:56 
Naslov: Warning ! Re: Počela realizacija projekta „Ja volim Osijek“
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidi fasizma!

Tko li se sjetio slogana?!

Da nije opet neka osobna zelja "pokrovitelja"?

Sad bi istjerivali "vandale" iz grada, a onda ce vec vidjet koga bi se jos moglo.

Predlazem da taj uzviseni "tim" razmotri malo vandalizam u poglavarstvu!

Uz takve "autoritete" nije ni cudo da nove generacije divljaju.

Kao sto vec rekoh u "slucaju tramvaj", nema puno razlike u unistavanju infrastrukture i u tome kad netko samovoljno i nasilno postavlja spomenike u sredistu grada, ili da dodam, organizira tocenje akumulatorske kiseline, ili pak od takvih stvari okrece ledja. Osim bar jedne bitne razlike, a ta je da zla ovih mocnih "pokrovitelja" i ostalih "uglednika" snazno generiraju nova, na raznim razinama.

Sto bi korisnik "tatamata" rekao - "radi se"!

I crv radi, a jabuka trula.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.07.2008. 9:31 
Naslov:  Re: Počela realizacija projekta „Ja volim Osijek“
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne stignem puno pratiti aktualne događaje na političkim razinama, ali što se tiče samog grada, kao građanin, ono što najviše zamjeram je što, pod izlikom nekakvih štednji, nigdje nema dovoljno ljudi, npr. u policiji, da paze na grad i imovinu, i da šeću po tim našim ulicama. S druge strane novci se bacaju u jamu bez dna popravljajući nastale štete od strane vandala. Ja nekad danima ne sretnem policajca na ulici. Kao građanin, puno puta se ne usudiš reagirati, jer riskiraš da te ti isti nadobudni balavci iscipelare, jer prošla su vremena kad si djecu mogao potegnuti za uši i potjerati Smile. Komunalac je nešto što sam već i zaboravila kako izgleda. Koga god od službi nazoveš zbog nekakvog problema u gradu, svi samo kažu da to nije u njihovoj nadležnosti i tako te šetaju u krug. Nitko nema ovlasti da bilo koga kazni, ili uopće zaustavi ili nešto pita. Pa tko je tu lud? I ja se slažem da bi balavce uhvaćene u uništavanju imovine i svih ostalih oblika delikvencije trebalo slati da čupaju ambroziju, čiste smeće i naravno, počiste svoj drlog za sobom, ali u kazni ne bih izostavila ni roditelje. Pa kad mu mater i ćale budu godinu dana otplaćivali kaznu, baš me zanima da li bi se balonja usudio praviti sranja. Ovako prolaze nekažnjeni, netko drugi plati štetu, a tata se dere na policajce što su se usudili obratiti se njegovom sinu, tko su oni da mu brane da šara i razbija?

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2008. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la: ›
Vidi fasizma!

Tko li se sjetio slogana?!

Da nije opet neka osobna zelja "pokrovitelja"?

Sad bi istjerivali "vandale" iz grada, a onda ce vec vidjet koga bi se jos moglo.

Predlazem da taj uzviseni "tim" razmotri malo vandalizam u poglavarstvu!

Uz takve "autoritete" nije ni cudo da nove generacije divljaju.

- organizira tocenje akumulatorske kiseline, ili pak od takvih stvari okrece ledja. Osim bar jedne bitne razlike, a ta je da zla ovih mocnih "pokrovitelja" i ostalih "uglednika" snazno generiraju nova, na raznim razinama.

Sto bi korisnik "tatamata" rekao - "radi se"!

I crv radi, a jabuka trula.

Čuj, vidim da si jako ljutit-savršeno se uklapaš u profil vandala koji se hrabro hvataju u koštac s kantama za smeće i drugim neprijateljima. Samo ne znam otkuda i zašto tolika mržnja, to ti nije zdravo. Bolje piši afirmativno i kritikuj argumentirano. Premda ti mene prozivaš fašistom ja ti želim svako dobro, naziv projekta je moja ideja, tj. prijedlog koji je prihvatio Projektni tim.
...i da, radi se, ali ne pod navodnicima...ukoliko te zanima što sam konkretno ja pokrenuo uz Gordanovu potporu u gradu, pitaj....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2008. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: › ...i da, radi se, ali ne pod navodnicima...


ne znam koji već put ističeš da se radi. pa normalno da morate raditi i zaraditi te plaćice svoje. Plaćice od onih para koje svi mi ubadamo s plaće u proračun svaki mjesec! I ja te plaćam i tebe i gordana i antu i sve te krpiguze tamo! i očekujem da radite, da krv pišate ako treba... očekujem da za moje pare budete pošteni, da ne lažete, da ne reketarite i uzimate mito, da ne perete pare kroz razne "projekte", da ne isplaćujete lovu udrugama koje kurca ne rade, da jebete majku kohortašima koji su jednaki vandali kao i oni koji na zidu napišu "puca mršavo-mlohava koalicija" ili "ana volim te". Očekujem da ne zaboravljate obećanja, da otpustite onih pedesetak neradnika iz gradske uprave (skupa s cijelim komunalnim redarstvom), očekujem da se ne busate u prsa zbog učinjenog nego da projekte koje realizirate našim novcem iz proračuna jednostavno tiho "predate" građanima i nastavite raditi. Očekujem da mi ne namećete spomenike, očekujem da postavite Grupu građana tamo gdje joj je mjesto.
Očekujem da šutite i radite za dobrobit Osijeka i Osječana i lagano odjebete s tom narcisoidnom pričom ja,ja,ja,ja, da nije mene, pitaj šta sam ja napravio, ja prokrenuo, ja realizirao...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2008. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije to ništa narcisoidno nego je gotovo s soc realističkim pričama mi, vi, oni... u današnjem društvu vrijedan je i pojedinac koji se ne skriva iza drugih i ukoliko nešto doprinese treba to i istaknuti, ne vidim da je to nešto negativno...a to što ti očekuješ nije realno i u svakom slučaju preradikalno je...posebice otpuštanje radnika i napad na Kohortu. To je bez veze jer većina Kohorte je ok, a i oni sami nastoje pomoći u borbi protiv vandala u svojim redovima...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2008. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la: › ...i da, radi se, ali ne pod navodnicima...


ne znam koji već put ističeš da se radi. pa normalno da morate raditi i zaraditi te plaćice svoje. Plaćice od onih para koje svi mi ubadamo s plaće u proračun svaki mjesec! I ja te plaćam i tebe i gordana i antu i sve te krpiguze tamo! i očekujem da radite, da krv pišate ako treba... očekujem da za moje pare budete pošteni, da ne lažete, da ne reketarite i uzimate mito, da ne perete pare kroz razne "projekte", da ne isplaćujete lovu udrugama koje kurca ne rade, da jebete majku kohortašima koji su jednaki vandali kao i oni koji na zidu napišu "puca mršavo-mlohava koalicija" ili "ana volim te". Očekujem da ne zaboravljate obećanja, da otpustite onih pedesetak neradnika iz gradske uprave (skupa s cijelim komunalnim redarstvom), očekujem da se ne busate u prsa zbog učinjenog nego da projekte koje realizirate našim novcem iz proračuna jednostavno tiho "predate" građanima i nastavite raditi. Očekujem da mi ne namećete spomenike, očekujem da postavite Grupu građana tamo gdje joj je mjesto.
Očekujem da šutite i radite za dobrobit Osijeka i Osječana i lagano odjebete s tom narcisoidnom pričom ja,ja,ja,ja, da nije mene, pitaj šta sam ja napravio, ja prokrenuo, ja realizirao...


dugo nisi spomenuo kohortu? ti ces meni govorit da sam ja vanadl??? ti volis Osijek vise nego ja ???
Kako u svojim tekstovima u glasu ne pises ovako kao ovdje na forumu??

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2008. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
dugo nisi spomenuo kohortu?


pa kad dugo ništa dobroga za grad niste napravili

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 0:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da ce mi ovo biti zadnji komentar na ovom portalu. Iz nekog razloga je izbrisan dio recenice u kojem nije bilo nista uvredljivo, ali je sadrzavalo argumentaciju moje teze o karakteru rada gradske vlasti, koji sam stavio i u kontekst suocavanja s proslocu, a sto smatram vaznim za Grad Osijek.

Uglavnom!

Vidim da ste se Vi nasli osobno prozvani pa se ispricavam.
Definitivno nikoga ne mrzim osobno, a ni s nekog ideoloskog stajalista.

Osim toga, ja sam govorio o fasizmu! Kritizirao sam ČIN i DJELO, a NE OSOBU sto smatram da je bitna razlika. Vi ste pak mene na osobnoj razini nazvali pogrdnim nazivom neki dan, kao i u ovom zadnjem reagiranju.

Kad spominjete argumente, bas me zanima po cemu se ja uklapama u profil vandala i to jos vandala koji razbija kante i ostalo?! Ne vidim argumentaciju vec samo te vase objede ili mrznju koje prigovarate meni.

Ja samo smatram da sadasnji, a ni bivsi gradonacelnik nisu dobre osobe za tu funkciju te da predstavljaju gubljenje vremena i jamstvo zaostajanja koje ovaj grad dozivljava dugi niz godina, a previse je i samo u godinama nakon rata.

S druge strane, sadasnji poglavari izabrani su voljom biraca koji su se angazirali oko izbora i onih koji se ne angaziraju uopce, a to mogu politički i demokratski uvaziti.

U ovom vasem programu Ja volim Osijek mogle bi se istaknuti ideje za koje smatram da treba pozdraviti i podrzati. Ako bude i dobrih rezultata siguran sam da ce to svi znati cijeniti pa ce se u tom slucaju govoriti pohvalno.

Za plakat mogu reci da je zgodno graficko rjesenje, ali slogan VAN IZ GRADA snazno sugerira protjerivanje nekih ljudi ili osoba i slicne konotacije pa mi stvarno djeluje fasisticki i neprihvatljivo. Kakav je to duh koji nakon, jos uvijek nedavno prozivljenih protjerivanja, nasilja i stradanja na ovom prostoru takvim izrazima nesto prikazuje kao afirmativnu akciju? Ne tvrdim da je to s namjerom napravljeno, ali pitam se kakav je profil ljudi u tom vasem projektnom timu kad im je takvo nesto dobro i utoliko mi ni kompletna iniciativa ne ulijeva povjerenje.

Konstruktivno mogu savjetovati da se u okviru programa savjetuje s osobama koje su dobro upoznate s tematikom izgradnje mira i suradnje te relevantnim problemima i izazovima. To je vjerujem u srzi problema koji vi nazivate vandalizam, a vjerujem i da ce strucne osobe rado dati konkretan doprinos dobroj inicijativi.

Pratit cu rad gradske vlasti te se na neki nacin i konstruktivno angazirati u pravo vrijeme. Vama osobno zelim svako dobro i vise ucenja i pitanja, a manje nadobudnih, cinicnih, bahatih i slicnih ispada i vrijedjanja.








TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gradjanin je napisao/la: ›
Vidi fasizma!

Tko li se sjetio slogana?!

Da nije opet neka osobna zelja "pokrovitelja"?

Sad bi istjerivali "vandale" iz grada, a onda ce vec vidjet koga bi se jos moglo.

Predlazem da taj uzviseni "tim" razmotri malo vandalizam u poglavarstvu!

Uz takve "autoritete" nije ni cudo da nove generacije divljaju.

- organizira tocenje akumulatorske kiseline, ili pak od takvih stvari okrece ledja. Osim bar jedne bitne razlike, a ta je da zla ovih mocnih "pokrovitelja" i ostalih "uglednika" snazno generiraju nova, na raznim razinama.

Sto bi korisnik "tatamata" rekao - "radi se"!

I crv radi, a jabuka trula.

Čuj, vidim da si jako ljutit-savršeno se uklapaš u profil vandala koji se hrabro hvataju u koštac s kantama za smeće i drugim neprijateljima. Samo ne znam otkuda i zašto tolika mržnja, to ti nije zdravo. Bolje piši afirmativno i kritikuj argumentirano. Premda ti mene prozivaš fašistom ja ti želim svako dobro, naziv projekta je moja ideja, tj. prijedlog koji je prihvatio Projektni tim.
...i da, radi se, ali ne pod navodnicima...ukoliko te zanima što sam konkretno ja pokrenuo uz Gordanovu potporu u gradu, pitaj....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 1:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da ce mi ovo biti zadnji komentar na ovom portalu. Iz nekog razloga je izbrisan dio recenice u kojem nije bilo nista uvredljivo, ali je sadrzavalo argumentaciju moje teze o karakteru rada gradske vlasti, koji sam stavio i u kontekst suocavanja s proslocu, a sto smatram relevantim.

Uglavnom!

Vidim da ste se Vi nasli osobno prozvani pa se ispricavam.
Definitivno nikoga ne mrzim osobno, a ni s nekog ideoloskog stajalista.

Osim toga, ja sam govorio o fasizmu! Kritizirao sam ČIN i DJELO, a NE OSOBU sto smatram da je bitna razlika. Vi ste pak mene na osobnoj razini nazvali pogrdnim nazivom neki dan, kao i u ovom zadnjem reagiranju.

Kad spominjete argumente, bas me zanima po cemu se ja uklapama u profil vandala i to jos vandala koji razbija kante i ostalo?! Ne vidim argumentaciju vec samo te vase objede ili mrznju koje prigovarate meni.

Ja samo smatram da sadasnji, a ni bivsi gradonacelnik nisu dobre osobe za tu funkciju te da predstavljaju gubljenje vremena i jamstvo zaostajanja koje ovaj grad dozivljava dugi niz godina, a previse je i samo u godinama nakon rata.

S druge strane, sadasnji poglavari izabrani su voljom biraca koji su se angazirali oko izbora i onih koji se ne angaziraju uopce, a to mogu politički i demokratski uvaziti.

U ovom vasem programu Ja volim Osijek mogao bih istaknuti ideje za koje smatram da treba pozdraviti i podrzati. Ako bude i dobrih rezultata siguran sam da ce to svi znati cijeniti pa ce se u tom slucaju govoriti pohvalno.

Za plakat mogu reci da je zgodno graficko rjesenje, ali slogan VAN IZ GRADA snazno sugerira protjerivanje nekih ljudi ili osoba i slicne konotacije pa mi stvarno djeluje fasisticki i neprihvatljivo. Kakav je to duh koji nakon, jos uvijek nedavno prozivljenih protjerivanja, nasilja i stradanja na ovom prostoru takvim izrazima nesto prikazuje kao afirmativnu akciju? Ne tvrdim da je to s namjerom napravljeno, ali pitam se kakav je profil ljudi u tom vasem projektnom timu kad im je takvo nesto dobro i utoliko mi ni kompletna iniciativa ne ulijeva povjerenje.

Konstruktivno mogu savjetovati da se u okviru programa savjetuje s osobama koje su dobro upoznate s tematikom izgradnje mira i suradnje te relevantnim problemima i izazovima. To je vjerujem u srzi problema koji vi nazivate vandalizam, a vjerujem i da ce strucne osobe rado dati konkretan doprinos dobroj inicijativi.

Pratit cu rad gradske vlasti te se na neki nacin i konstruktivno angazirati u pravo vrijeme. Vama osobno zelim svako dobro i vise ucenja i pitanja, a manje nadobudnih, cinicnih, bahatih i slicnih ispada i vrijedjanja.








TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gradjanin je napisao/la: ›
Vidi fasizma!

Tko li se sjetio slogana?!

Da nije opet neka osobna zelja "pokrovitelja"?

Sad bi istjerivali "vandale" iz grada, a onda ce vec vidjet koga bi se jos moglo.

Predlazem da taj uzviseni "tim" razmotri malo vandalizam u poglavarstvu!

Uz takve "autoritete" nije ni cudo da nove generacije divljaju.

- organizira tocenje akumulatorske kiseline, ili pak od takvih stvari okrece ledja. Osim bar jedne bitne razlike, a ta je da zla ovih mocnih "pokrovitelja" i ostalih "uglednika" snazno generiraju nova, na raznim razinama.

Sto bi korisnik "tatamata" rekao - "radi se"!

I crv radi, a jabuka trula.

Čuj, vidim da si jako ljutit-savršeno se uklapaš u profil vandala koji se hrabro hvataju u koštac s kantama za smeće i drugim neprijateljima. Samo ne znam otkuda i zašto tolika mržnja, to ti nije zdravo. Bolje piši afirmativno i kritikuj argumentirano. Premda ti mene prozivaš fašistom ja ti želim svako dobro, naziv projekta je moja ideja, tj. prijedlog koji je prihvatio Projektni tim.
...i da, radi se, ali ne pod navodnicima...ukoliko te zanima što sam konkretno ja pokrenuo uz Gordanovu potporu u gradu, pitaj....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.07.2008. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la: ›
Vidim da ste se Vi nasli osobno prozvani pa se ispricavam.
Definitivno nikoga ne mrzim osobno, a ni s nekog ideoloskog stajalista.

Osim toga, ja sam govorio o fasizmu! Kritizirao sam ČIN i DJELO, a NE OSOBU sto smatram da je bitna razlika. Vi ste pak mene na osobnoj razini nazvali pogrdnim nazivom neki dan, kao i u ovom zadnjem reagiranju.

U ovom vasem programu Ja volim Osijek mogle bi se istaknuti ideje za koje smatram da treba pozdraviti i podrzati. Ako bude i dobrih rezultata siguran sam da ce to svi znati cijeniti pa ce se u tom slucaju govoriti pohvalno.

Za plakat mogu reci da je zgodno graficko rjesenje, ali slogan VAN IZ GRADA snazno sugerira protjerivanje nekih ljudi ili osoba i slicne konotacije pa mi stvarno djeluje fasisticki i neprihvatljivo.
Konstruktivno mogu savjetovati da se u okviru programa savjetuje s osobama koje su dobro upoznate s tematikom izgradnje mira i suradnje te relevantnim problemima i izazovima. To je vjerujem u srzi problema koji vi nazivate vandalizam, a vjerujem i da ce strucne osobe rado dati konkretan doprinos dobroj inicijativi.

Pratit cu rad gradske vlasti te se na neki nacin i konstruktivno angazirati u pravo vrijeme. Vama osobno zelim svako dobro i vise ucenja i pitanja, a manje nadobudnih, cinicnih, bahatih i slicnih ispada i vrijedjanja

Ispriku prihvaćam, isto kao i argumentiranu raspravu o projektu, također i ja vama želim svako dobro. Mislim da ste upotrijebili pregrube riječi bez potrebe, kritiku projekta naravno da možete i trebate iznijeti.
Plakat je kao ideju zamislio učenik škole za primjenjenu umjetnost i dizajn, te kao takav prenosi poruku u nadi da će biti zapažen i privući pozornost na projekt- to je više vic nego bilo kakva zloća ili ne daj bože riječ koju ste vi upotrijebili.
Iz vašeg pisanja zaključujem da ste aktivni u udruzi te vas pozivam da date svoj doprinos-javite se ili na PM ili na [email protected]
Također što se tiče dijelova projekta koji vam se sviđaju-navedite ih, i to mi je važna informacija, što vi mislite da je prioritet?


Gradjanin je napisao/la: ›
Vidi fasizma!

Tko li se sjetio slogana?!

Da nije opet neka osobna zelja "pokrovitelja"?

Sad bi istjerivali "vandale" iz grada, a onda ce vec vidjet koga bi se jos moglo.

Predlazem da taj uzviseni "tim" razmotri malo vandalizam u poglavarstvu!

Uz takve "autoritete" nije ni cudo da nove generacije divljaju.

- organizira tocenje akumulatorske kiseline, ili pak od takvih stvari okrece ledja. Osim bar jedne bitne razlike, a ta je da zla ovih mocnih "pokrovitelja" i ostalih "uglednika" snazno generiraju nova, na raznim razinama.

Sto bi korisnik "tatamata" rekao - "radi se"!

I crv radi, a jabuka trula.


Ovakovo vaše pisanje ne doprinosi kvaliteti rasprave na ovom forumu, i obzirom da su u projekt uključeni izuzetni ljudi te potpuno volonterski daju svoj doprinos nije ih lijepo vrijeđati bez potrebe...
Nadam se da ćemo ubuduće raspravu voditi na konstruktivnoj razini s ciljem da projekt uspije.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: