Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Marković: Normalno je da GPP posluje s gubitkom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.07.2008. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
naslov je trebao biti "Normalno je da GPP posluje s gubitkom kad sam ja direktor"
Smile

Buaahahahahaha

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
guiza
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2008. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boze dragi koji cirkusant.
jebemti, kakvi polupismeni frajeri barataju lovom koja im se slije od poreza koji uredno ubiru...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BumBaCicA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek, CNO
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2008. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la: ›
Takve stvari mogu biti normalne samo HSP-ovim direktorima



sve je rečeno!!!! sjetimo se samo Markovića i njegovog financijskog upravljanja zračnom lukom


Umm.. Sto se tice zracne luke.. On kad je dosao tamo nije imao pojma o pojmu, zato nije ni cudo sto je ubrzo i oso u GPP. Normalno, za sve je kriva politika. Klisa je od samog pocetka u gubitku (kolko se meni barem cini), a to i govori da imaju (ja mislim) 4 kontrolora leta, a slijecu samo ptice (izuzetak ovih par avioncica sto letaju).. Hvala Bogu da je dosla Blanka da to mal sredi, kolko se sredit moze.
Al ono.. i ta zracna luka je tamo u Klisi, Bogu iza nogu od Osijeka. Trebala bi se ona vratiti ponovo tu na cepinsku ulicu (sto je i bila opcija!)

A ovako.. Cudi me sto dug GPP-a nije i veci.
Najjace mi je kak imaju one gluposti kod ulaznih vrata, one kao sto sprjecavaju ulazak kroz onu gdrugu stranu jer se mora proci pored budale vozaca!
Jedno jutro u cepinskom busu dok sam isla u skolu su mi pricepili prst s tim "cudom tehologije" i raskrvarila sam si prst, poplavio je i umjesto u skoli zavrsila u bolnici, morala vadit nokat.
I onda se sa starim isla tuziti direkt Markovicu jer se starci poznaju (stari bio direktor zracne luke dok ga nije naslijedio Markovic) a njegov komentar je bio:
"Pa sta nisi pazila ili se maknula!"
PA KAKO DA SE MAKNEM U PREPUNOM BUSU GDJE JEDVA MOGU DISATI?!

No ugl.. Ne volim ga, ne trpim ga..

A ako ukine i ove nocne linije.. Bit ce to katastrofa!

_________________
. 99 dijelova, 1 nedostaje, 99 boli, a nijedna ne prestaje .
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2008. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Mene zanima koje ce se opravdanje izmisliti za gubitke u Ukopu...

previše se ljudi pokapa u jednom mjestu pa slabo ide prodaja grobnica...doista zapanjuje da posluju sa gubitkom i pored one redovite love koju ubiru od građana za održavanje grobalja...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2008. 2:15 
Naslov: Warning ! Dole GPP - Zivio Bicikli!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi, putujte po gradu bickilom!!! Dodjete brze nego tramvajem, busom, autom...Od vrata stana, do vrata poste,banke,faksa,emezzete,bolnice.Bez cekanja 5 ili 10 min na bus, tramvaj. Bez guzvanja po busu, stajanja. Bez presjedanja s jednog busa na drugi, pa da bi docekali treci koji zapravo vas odveze negdje drugo jer je to zadnja linija ili se vozacu nije dalo ic jer nema putnika...Lijepo sjednete na bicikli i uzivate u pogledu na frustrirane vozace, gomilu ljudi u pretrpanim tramvajima...S bilo koje tocke A u gradu na bilo koju tocku B se stigne za maksimalno 20 min. Uglavnom 10-15 min...A kisa? Nista kisa, uzmete u Pevecu ili Bauhausu kabanicu za 15 kn i drzite u torbi za nuzdu ako vas uhvati pljusak. Vjerujte, rjedje ce vas zafrkavati kisa negoli GPP (kontrolori, guzva,stajanje,cekanje, duuugo putovanje...). A zimi, toplo se obuci, staviti zimske gume na bajs i opet ide bolje nego GPP. Pjeske je bolje nego s GPP-om. 70-80 kn za studentsku kartu-PLJACKA! U Zagrebu je 0 kn za studente (a 30 kn dok se placalo). A usporedite kilometre pruge u ZG i u OS...Dole GPP - Zivio Bicikli!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: