Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žene se sve više boje braka!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.06.2008. 22:14 
Naslov:  Re: Žene se sve više boje braka!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene možda najviše plaši kolotečina u braku, kućanske obaveze plus poslovne obaveze i nedajBože smanjenje seksualnog života. I ugađanje svima, samo ne sebi. Ne znam, možda sam jednostavno sebična, ali, tak je kak je.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.06.2008. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Ne znam, možda sam jednostavno sebična, ali, tak je kak je.


Joj ja sma još ful sebična! Ja bi sam još u fazi da se samo sobom bavim... i još mi nije dosta vremena za sve! a di sad još neko dijete, pa skuhat, pa opeglat... na znam kako ću ja to jednog dana...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2008. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kontam zašto vas je strah djeteta
osijek031.com smile dijete nije mačka pa da ga možeš nekome uvaliti, ali onako to je nešto genetski usađeno u nama d aželimo imati nekoga za sobom... iskreno ne mogu se zamisliti uskoro u ulozi majke, ali bih svakako to htjela postati prije tridesete

kućanski poslovi(divide et impera), ma šalim se neka bude 50:50

a seks... koja je razlika ako si s nekim 10 godina u vezi ili 10 godina braka... osim što kod prekida ne moraš keširati 5 milja kunića???

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2008. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: › Mene možda najviše plaši kolotečina u braku, kućanske obaveze plus poslovne obaveze i nedajBože smanjenje seksualnog života. I ugađanje svima, samo ne sebi. Ne znam, možda sam jednostavno sebična, ali, tak je kak je.

Onda se nemoj udavati, jer za to ocito nisi spremna/zrela (ovo ne shvatiti kako neku kritiku/uvredu, vec kao konstataciju).

Kontam da se nekad zenilo jer nije bas bilo isplativo i moguce zivjeti solo. Ni muskarcima, ni zenama. Ali...

Danas nije nemoguce zivjeti solo uz relativno izdrzljiv zivotni standard. Ni muskarcima, ni zenama. Za pod jaja/jajnike sportski se uvijek nesto nadje. Ali...

No, solo muskarac je lovac, predator koji po beskrajnom vocnjaku breskvica ubire svoje cvjetice i praska po tuccima. Ponekad nabasa na zeleno i kiselo (pa ispljune), ponekad taman zrelo, ali sa sjebanom kosticom u sredini, ponekad trulo i usahlo (zadnji trnci zivota). Tucak je Sveti gral muskog postojanja, ali ne samo kao zelja, vec kao simbol (ne)ostvarenja.

Solo riba je takodjer lovac, ali nesto drugaciji. Ona nije gordi i plemeniti lav koji se igra svojim plijenom (poput muskaraca), vec hladna ajkula sacekusa, tempirna bomba ciji bioloski sat se napaja otpustenim jajascima. Sto ih je vise, to stroj vise melje, sumanuto prebiruci muzjaka za okot i svijanje gnijezda. Vjerujem da je zenama u genima urodjena zelja za bujanjem utrobe, zelja za imanjem mladuncadi, ali i zelja za zastitom dok mladunce ne odraste.

Naravno, buduci da se radi o zenama, one ce to sve izracionalizirati. Ona nece biti isfrustrirana dobrostojeca udavaca (u ovom slucaju korijen rijeci nije "ud", vec "udav"), nego samosvjesna emancipirana dobrostojeca mlada zaposlena zena u najboljim godinama, zena koja ima vremena za karijeru (jer je karijera jako bitna, za nju, zenu, jelte).

Tko sam mi, obicni muskarci, da takvim samosvjesnim i emancipiranim zenama proturjecimo?! Da proturjecimo zenskoj racionalizaciji... tja... nemoguce!

Mislim da se istrazivala kriva teza.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2008. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › [

No, solo muskarac je lovac, predator koji po beskrajnom vocnjaku breskvica ubire svoje cvjetice i praska po tuccima. Ponekad nabasa na zeleno i kiselo (pa ispljune), ponekad taman zrelo, ali sa sjebanom kosticom u sredini, ponekad trulo i usahlo (zadnji trnci zivota). Tucak je Sveti gral muskog postojanja, ali ne samo kao zelja, vec kao simbol (ne)ostvarenja.

hm a dokle on tko može letjeti od cvijeta do cvijeta

mislim da žene ipak imaju prednost jer mogu stalno širiti svoje latice

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.06.2008. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › ne kontam zašto vas je strah djeteta


osobno, mene nije strah djeteta koliko me strah svijeta u koji bih ga donijela...
svakodnevno radim s djecom i to jaaako puno njih i vidim što se sve događa...
i strah me bih li uspjela biti roditelj kakav želim i bih li odgojila dobrog čovjeka ili bih ga trebala odgajati kao bešćutnog da mu bude lakše opstati u tom svijetu...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2008. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to su sve trla-la--la-la perspekcije

treba samo roditi pa bacit na đubre, kako je rekla lepa brena(čini mi se), ak' si pod sretnom zvijezdom ima da ti bude, a ako ti nije suđeno
džaba vaspitanja i škole privatne bit ćeš luzer do vijekova vijekova amen

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 7:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da tu nema razlike između žena i muškaraca podjednako se oni boje takvih stvari pogotovo dovođenja djeteta u ovaj pakao tj grotlo pakla što je danas u HR bez da osiguraju neke normalne razvojne uvjete .
Pogledajte samo koliko ima mladi ljudi koji su u braku i mogu imat djecu biološki ali mislim da zbog financijski razloga ih nemaju .
A ovo je neko moje viđenje obzirom na djecu

Jedno djete cesto dolazi iz inetlektualne obitelji
Dvoje djece stereotipski brak vecina
Troje i vise ljudi koji su intelektualno ispod prosjeka nevladaju sobom i prave parazite i
buduće kriminalce
Ljudi koji nemaju djece oni koji tjeraju karijeru intelektualno iznad prosjeka i svjesno su odbacili potomstvo i brak kao ostatke iz proslosti .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
Troje i vise ljudi koji su intelektualno ispod prosjeka nevladaju sobom i prave parazite i
buduće kriminalce


pa nas je 3 djece u kući i po tvom (ajmo rec) razmisljanju ispada da su kao moji starci intelektualno ispod prosjeka i da smo svi u obitelji paraziti i buduci kriminalci?!?!
WTF...
kak ti mos znat kakva je necija obitelj sam po tome koliko djece imaju...bolje nemoj nista pisat o cemu nemas pojma...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cruela devill
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: ...unseen university...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2008. 11:16 
Naslov:  Re: Žene se sve više boje braka!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mnowar...koji proser....buahaha....

da mi je samo znat u koju kastu ti spadaš??? prvu????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2008. 11:39 
Naslov:  Re: Žene se sve više boje braka!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekad je život bio mnogo lakši. Suze i trud djece koja su se sama školovala su se isplatila. Tko je želio raditi, mogao je raditi bez problema. Danas bez dobre veze, novčane potpore i nekog dobrog ujaka ili strica ne možeš učiniti ništa.
Djece se ne bojim, odgojili smo ih nekoliko kao udomiteljska obitelj do posvojenja. I kad nisi biološka majka imaš neobične porive i osjećaje prema krhkom stvorenju.
Možda će se ljudi više ženiti/udavati ako u Hrvatskoj uvedu porez na samce kao npr. u SADu.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.06.2008. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Takav porez bi bio protuustavan,jer bi se njime sprovodila diskriminacija.Velik broj ljudi danas se ne žene ne iz nekog hira i sebičnosti nego zato što je brak postao prevelik rizik,s obzirom na broj razvoda i na broj loših brakova.A velikom broju razvoda kumuju prije svega prevelika očekivanja za koja su najviše krivi mediji koji brak u velikoj večini slučajeva prikazuju kao bajku.Ukratko i jedna i druga strana imaju prevelika očekivanja,ni jedna ni druga strana nije spremna na kompromise,a svi bi htjeli sve i onda dobijemo to što danas imamo a to je jako puno frustriranih i razočaranih ljudi.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_tenjac_ je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la: ›
Troje i vise ljudi koji su intelektualno ispod prosjeka nevladaju sobom i prave parazite i
buduće kriminalce


pa nas je 3 djece u kući i po tvom (ajmo rec) razmisljanju ispada da su kao moji starci intelektualno ispod prosjeka i da smo svi u obitelji paraziti i buduci kriminalci?!?!
WTF...
kak ti mos znat kakva je necija obitelj sam po tome koliko djece imaju...bolje nemoj nista pisat o cemu nemas pojma...


Prijatelju nemoj se ljutit ja govorim za današnje vrijeme prije su vremena bila drugačija ,nemožeš mi reć da će danas netko normalan napravit troje djece ,daj razmisli malo ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cruela devill je napisao/la: ›
mnowar...koji proser....buahaha....

da mi je samo znat u koju kastu ti spadaš??? prvu????


Sestro bez ljutnje to nije nikakav proser ,danas ljudi jednostavno koji prave troje i više djece su psihički zaostali jel se iz takvih neimaština javljaju svakojake nuspojave kao (kriminal ,prostitucija i droga) . Ja nespominjem nikakve kaste ja samo utvđujem činjenično stanje na terenu ,koje je defakto tužno ali istinito .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2008. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
_tenjac_ je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la: ›
Troje i vise ljudi koji su intelektualno ispod prosjeka nevladaju sobom i prave parazite i
buduće kriminalce


pa nas je 3 djece u kući i po tvom (ajmo rec) razmisljanju ispada da su kao moji starci intelektualno ispod prosjeka i da smo svi u obitelji paraziti i buduci kriminalci?!?!
WTF...
kak ti mos znat kakva je necija obitelj sam po tome koliko djece imaju...bolje nemoj nista pisat o cemu nemas pojma...


Prijatelju nemoj se ljutit ja govorim za današnje vrijeme prije su vremena bila drugačija ,nemožeš mi reć da će danas netko normalan napravit troje djece ,daj razmisli malo ???

pa cuj...ako je obitelj na mjestu i ako ima dovoljno ljubavi zasto ne...nije to ko ona ja mislim da je britanka pa da ima 11-13 djece...to cak i za mene nije normalno...al ko voli tj ko moze tolko volit zasto nebi imo 3 i vise djece...nekad je bolje imat 3 djece u obitelji koja ih voli nego imat i to 1 djete koje ni samo nedobija ljubavi ni potpore

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: