Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žene se sve više boje braka!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2008. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
krtica je napisao/la: ›
Kad muškarci budu kuhali, peglali, prali prozore i šta već sve ne žene se više neće bojati braka. Ja se zapravo bojim obveza.


Ja nisam u braku, ali živim s dečkom i isto mi je kao da sam u braku. Kuham, perem, peglam, čistim, perem prozore, kupatilo, usisavam, mijenjam posteljinu, sapune, brišem ogledala, bacam praznu ambalažu iza njega, bacam smeće i mogu tako u nedogled.. i da, usput radim svaki dan 9 sati na poslu.. nije da on ništa ne radi, ali veliku većinu radim samo ja...

O kako ovo potpisujem da se sve puši!! Wink Ista situacija i kod mene.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2008. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Ja nisam u braku, ali živim s dečkom i isto mi je kao da sam u braku. Kuham, perem, peglam, čistim, perem prozore, kupatilo, usisavam, mijenjam posteljinu, sapune, brišem ogledala, bacam praznu ambalažu iza njega, bacam smeće i mogu tako u nedogled.. i da, usput radim svaki dan 9 sati na poslu.. nije da on ništa ne radi, ali veliku većinu radim samo ja...
To što ti radiš večinu stvari to nije kriv ni "brak" ni zajednički život, nego ti.
Uostalom pa valjda i on koji puta uskoči ako treba što u stanu popraviti tipa "muški poslovi" ?
Ispalo je da prema ovom gore tekstu biti u braku znači kuhati peglati i čistiti? Veoma smiješno pa bože valjda se znate dogovoriti da nešto i on napravi?
Ja kod kuće usisavam, perem kadu, nekad hodnik oribam, iznesem smeće redovito.... i još povrh toga NISAM U BRAKU (valjda ću se i ja jedne subote oženiti?!) PA MOJE BREME PADNE I NA ŽENU Laughing
Mislim ako je
zajednički stan + čišćenje i peglanje = brak
onda nam je država i u totalnom kurcu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.10.2008. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivice, ne psuj! Pec!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2008. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma Ivica je samo izvukao krvi kontekst iz onoga što sam ja htjela reći.. al nema veze.. naravno da brak nije samo to, ali u većem dijelu svakodnevnice se svodi na to...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: