Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sprichst du Deutsch?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
chichi
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To ne znači da moraju biti cijeli dan da bi nešta zaradili, jer Transcom , ako od toga dođe, plaća i neodrađene sate.
Bit svega je da je posao izazovan i da bi bilo super da ljudi probaju jer stavrno postoje mogućnosti i za napredovanje, učenje.....nemojte zaboraviti da transcom pružatelj usluga....ne mogu vam nešto ponuditi ako recimo njemci to ne odobre....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd molim te što možeš naučiti u call centru
mislim pakete i usluge
kako spojiti ruter i ???
napredovanje ok sa slušalica prema team leaderu
ali to je mission imposible, stvarno moraš dati sve od sebe da se sa studentksog ugovora makneš na ugovor

koliko je ljudi preko ugovora ili za stalno u transcomu na slušalicama

ma neću se prepirati s tobom, samo mi objasni činjenicu zašto toliko ljudi svojevoljno odlazi iz transcoma

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majstor
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno čudno, i to ljudi koji rade duže vrijeme jer više ne mogu trpiti nesposobnost i tlačenje. Eto koliko je firma sposobna kada joj je lakše zaposliti nove ljude kojima treba minimum 3 mjeseca da se uhodaju u posao i u tom vremenu naprave više štete nego korist(ne svojom krivnjom), umjesto da se potrude i zadrže stare i iskusne agente.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chichi
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesi probala? Ako nisi onda nemamo o čemu raspravljati.
TL nije jedina viša pozicija u Transcomu. A studenti kojima su istekla prava i nisu imali drugi posao dobili su ugovor bez problema.
Koliko je ljudi za stalno u drugim firmama? Ak misliš da je bolje raditi npr. u pekari slobodno....ovdje si na toplom kad je hladno i na hladnom kad je vani toplo, suho je , nema fizičkog opterećenja....
Sve što želim reći je probaj pa onda sudi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chichi
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ak ste toliko nezadovolji slobodno idite dalje, ne vidim razloga zašto ste još tu kad vam se toliko ne sviđa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majstor
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj lupetati, ne znam gdje radiš, ali ajd se malo raspitaj na hrvatskoj strani tko su postali TL-ovi, dvoje ljudi koje su našli na ulici umjesto nekoga od ljudi koji znaju posao. Da ne pričam kako ovih dvoje i dan danas nemaju pojma što rade, a tl-ovi su

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok
ja opet moram ponvaljati da uspoređujem rad u cc-u trnascoma i drugim operatorima

jesam ja negdje spomenula pekaru ili kafić

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 14:45 
Naslov:  Re: Sprichst du Deutsch?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@majstor – sto te onda I dalje drzi u tom Transcomu?

@MissTake – koliko se meni cini Transcom nije nikakav ‘operator’ – mozda u tome i jeste razlika izmedju Optiminog (jesi li oni kat nize od Transcoma), T-Comovog i ostalih 'vlasitith' CallCentara koji su sluzba vlastitoj tvrtci i njenim korisnicima i Transcom-a koji je na trzistu i svoje usluge naplacuje svojim klijentima.

Postoji li tamo neki sindikat?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.05.2008. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
jadan li vam majka

Zbunj, zbunj

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majstor
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isto što i sve ostale, trenutno mi se neda sve učiti ispočetka i ovdje si mogu raditi raspored kakav ja želim, dok negdje drugdje nebi mogao, ali samo da prođu ispiti ići će se dalje, ipak je transcom postao odskočna daska u druge firme, jer su neki pametniji pa će prije zaposliti nekoga s iskustvom za razliku od ovih

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 14:59 
Naslov:  Re: Sprichst du Deutsch?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aha znaci ima i nekih pozitivnih stvari...ipak.. nije sve tako sivo - bar mos otic na pivo!

a valjda u jednoj takvoj velikoj kompaniji vode racuna o 'odljevu' kadra... mada bih se slozila da je to doista jedna specificna djelatnost! Valjda niti ne racunaju da ce netko kod njih docekati mirovinu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mustard
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 15:19 
Naslov:  Re: Sprichst du Deutsch?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postoji sindikat u Transcomu i imaju sve ovlasti promijeniti uvjete rada koje smiju prema zakonu, ali to su nažalost ljudi sličnih stavova kao i neki koji ovdje postaju 3 milje poruka i šire negativnu vibru umjesto da iskoriste alate koje imaju da promijene što misle da bi moglo biti bolje.
Call centri nisu posao koji radiš do mirovine i istina je da možeš birati smjene, plaćen si za prekovremene, pružaju ti se mogućnosti za različite projekte i skupljanje iskustva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.05.2008. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je sve jasno, al mi nije jasno kako se moze placati ciganskih 20 kn po satu a radi se o poznavnju stranog jezika i to ne nest malo vec poprilicno...

vec ak radite za svabe, dajte onda i platite posteno te ljude a ne biti cigani i samo sebi uzimati lovu

to ako smo iz sirotinjskog Osijeka i sirotinjske drzave neznaci da nas se moze tretirati ko zadnje smece

gade mi se ovakvi poslodavci

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Napeto je na ovoj temi. Ima valjda razloga zašto neki ljudi rade, a neki ne rade u određenoj firmi. Tko je nezadovoljan, a vrijedi više, dat će otkaz i zaposliti se na drugom mjestu. Ako je nezadovoljan, a ne vrijedi, obično počne srati. Tko je zadovoljan, blago njemu.

No bilo bi zgodno da mladež zaboravi idilične međuljudske odnose iz komunizma i američkih serija. To više neće ići. Očekuje nas zvjerinjak, blaže rečeno brutalna konkurencija - i svatko će vam izvana reći - na poslu ne tražite prijatelje. Iako naravno uvijek ima i suprotnih primjera, no što je veća firma, mogućnosti napredovanja su veće, i veće su mogućnosti da će vam nasmiješeni kolega zabiti nož u leđa. A šefovi? Pa šef se mora maknuti da bi netko napredovao - ili i on napreduje, ili dobija otkaz. Šef vam može biti prijatelj samo ako ste sisata plavuša u mini suknji, no ne bih vjerovao u iskrenost tog prijateljstva. Začetke zvjerinjaka vidimo već i u Zagrebu, a to i nije nekakav poseban napredak, dapače.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mustard
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2008. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Napeto je na ovoj temi. Ima valjda razloga zašto neki ljudi rade, a neki ne rade u određenoj firmi. Tko je nezadovoljan, a vrijedi više, dat će otkaz i zaposliti se na drugom mjestu. Ako je nezadovoljan, a ne vrijedi, obično počne srati. Tko je zadovoljan, blago njemu.

No bilo bi zgodno da mladež zaboravi idilične međuljudske odnose iz komunizma i američkih serija. To više neće ići. Očekuje nas zvjerinjak, blaže rečeno brutalna konkurencija - i svatko će vam izvana reći - na poslu ne tražite prijatelje. Iako naravno uvijek ima i suprotnih primjera, no što je veća firma, mogućnosti napredovanja su veće, i veće su mogućnosti da će vam nasmiješeni kolega zabiti nož u leđa. A šefovi? Pa šef se mora maknuti da bi netko napredovao - ili i on napreduje, ili dobija otkaz. Šef vam može biti prijatelj samo ako ste sisata plavuša u mini suknji, no ne bih vjerovao u iskrenost tog prijateljstva. Začetke zvjerinjaka vidimo već i u Zagrebu, a to i nije nekakav poseban napredak, dapače.


Potpisujem sve.

Samo ne znam za onaj dio o sisatim plavušama Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: