Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prekid veze

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.05.2008. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gore glavu, momak!!!!
i od goreg postoji još gore!

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmilk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Lokacija: vukovar
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.06.2008. 2:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako ju stvarno voliš mislimda bi morao biti uporan možda ona to i od tebe očekuje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2008. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema tu 'leba...

Prekid je prekid i nakon njega je najbolje okrenuti se za 180 i zapaliti nekim novim stazama.

Prema ovome sto si napisao, ocito vam je veza otisla u zabokrecinu, odnosno, ocito se u njoj jos davnih dana rodio nedojebani crv radoznalosti za jahanjem nekih novih kanjonskih pastuha. Kontam da se vec nabija na njega, sva sretna sto joj ispunjava utrobu i sto je prekid vase veze izvela bez previse pompe i drama.

Zene su sklone tome da nakon nemoralnog prekida (citaj: zbog drugog kurca) imaju sto cisci ostatak savjesti. Zato prekidaju uz melankolicne trkeljarije poput "ti si mi drag i super si", "uvijek ces biti u mom srcu", kenj-kenj, truc-truc... Treba im opravdanje pred vlastitim odrazom u jutarnjoj zrcalnoj slici za sranje koje su ucinile. Em vanjstinom nenasminkane i havaricne, em podjednako drlozna savjest. Ne bas ugodan jutarnji susret sa samim sobom.

Iz istog suosjecajnog razoga su ribe sklone i produljivati agoniju prekida i iz sasvim opravdanih razloga poput nezainteresiranosti, nekompatibilnosti i slicno. Ako primjete da se lik nalozio k'o vepar na njihovu vezu (a one su upravo skontale da se u toj vezi ne osjecaju ok), onda ce mjesecima odgadjati neodgodivo - prekid veze. Pokusat ce maksimalno amortizirati njegov bolni dodir lica s "patosom".

Dijagnoza u oba slucaja je jednaka: ako ste vrsnjaci, vrlo vjerojatno se radi o tome da ona jos ne zna sto zeli. Jedino sto je sigurno - sigurno je da ne zeli vezu s tobom, a mozda ni s kim drugim. Nije problem u tebi, jednostavno ste se nasli u krivo vrijeme i iz krivih razloga.

Okreni se za 180, nju prekrizi i zagrabi s obje ruke...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2008. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

P.S. Niposto ne slusaj ove debilanije od "trudi se - isplatit ce se", "budi beskicmeni jadnik, sagni glavu jos jednom"...

Zelis li svakog dana ustajati sa spoznajom da si u vezi s osobom koju si namolio da bude s tobom?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2008. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Zene su sklone tome da nakon nemoralnog prekida (citaj: zbog drugog kurca) imaju sto cisci ostatak savjesti. Zato prekidaju uz melankolicne trkeljarije poput "ti si mi drag i super si", "uvijek ces biti u mom srcu", kenj-kenj, truc-truc... Treba im opravdanje pred vlastitim odrazom u jutarnjoj zrcalnoj slici za sranje koje su ucinile.


S ovim bih se složila. Nekada će, opet, posegnuti za drugom strategijom. Okriviti njega za raznorazne stvari. I u prvom slučaju i drugom, radi se o mazanju očiju njemu kako bi ostala poštena, ali ponajprije sebi zbog, kako si rekao, pogleda u ogledalo. Eto, priznajem, govorim iz iskustva Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2008. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›

Zelis li svakog dana ustajati sa spoznajom da si u vezi s osobom koju si namolio da bude s tobom?!


mislim da je ovo ključno pitanje Bravo

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2008. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
sve što ću ti ja reći je - ljubav ponekad nije dovoljna...


Na moju veliku žalost, ovo je istina.. bolna istina kroz koju trenutno prolazim..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.06.2008. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
sve što ću ti ja reći je - ljubav ponekad nije dovoljna...


Na moju veliku žalost, ovo je istina.. bolna istina kroz koju trenutno prolazim..


znam da je offtopic, ali @Loona, žao mi je Sad

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2008. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po ko zna koji put imamo SDK!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmilk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Lokacija: vukovar
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.06.2008. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam rekao namolio nego potrudio,nikad ne znaš gdje griješiš i zašto i šta se može ispraviti,možda je baš on napravio grešku u koracima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2008. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Potrudio"?! ? Mozes li, molim te, biti opsezniji od svojih jednorednih odgovora?! Jednoredne izreke koje govore tisucu rijeci su prikladne Kinezima... i to onim starim Kinezima... a, Kinez nisi, koliko vidim...

"Ispraviti", "truditi"?! Aha, dakle, u tvom slucaju si ti trpao sa strane, uhvacen s prstom u pekmezu i sada bi "trudom" popravljao stvar. Momak, u krivoj si temi. A, sto se tice tvog problema, evo ti najveci moguci trud: predlozi joj da nadje jebaca (po mogucnosti neku odbarenu seks masinu) i onda ih smjesti u krevet i promatraj kako joj ovaj premece unutarnje organe. Odjednom se istrudis do balcaka, stisnez zube i preznojis se k'o Indijancev guzni procjep. Jos ga i bacis na prizor.

Ako ti je prijedlog predrastican, ti se onda "trudi" na tanane - ostatak zivota budi mali jadni crv bez vlastitog misljenja.

P.S. Samo budale i licemjeri ne znaju gdje grijese.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.06.2008. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
"Potrudio"?! ? Mozes li, molim te, biti opsezniji od svojih jednorednih odgovora?! Jednoredne izreke koje govore tisucu rijeci su prikladne Kinezima... i to onim starim Kinezima... a, Kinez nisi, koliko vidim...

"Ispraviti", "truditi"?! Aha, dakle, u tvom slucaju si ti trpao sa strane, uhvacen s prstom u pekmezu i sada bi "trudom" popravljao stvar. Momak, u krivoj si temi. A, sto se tice tvog problema, evo ti najveci moguci trud: predlozi joj da nadje jebaca (po mogucnosti neku odbarenu seks masinu) i onda ih smjesti u krevet i promatraj kako joj ovaj premece unutarnje organe. Odjednom se istrudis do balcaka, stisnez zube i preznojis se k'o Indijancev guzni procjep. Jos ga i bacis na prizor.

Ako ti je prijedlog predrastican, ti se onda "trudi" na tanane - ostatak zivota budi mali jadni crv bez vlastitog misljenja.

P.S. Samo budale i licemjeri ne znaju gdje grijese.


Samo za tvoj info par stvari:
Kad smo prekinuli ja sam to trazio nakon tjedan dana drkanja i njenog glupiranja i td. da prekinemo.

Posto je volim i sve, rekao sam joj neki dan da se za tjedan dana nacrta na starom mjestu ako misli da je sve bila greska(jer sam i ja imao takav dojam) a ako nedodje da me vise nikad nece vidjet bla bla i svako svojim putem jer sam se htio znat na cemu sam i da znam da moram dalje.

Rezultat: dotrcala je nazad isti dan ispričavajući se i bla bla.
E sad isto tako cu ti rec da svaka osoba pukne i da zbog drugih stvari zeli odbacit sve oko sebe...
A posto je moj slucaj specifican i posto doticna osoba nekad jako burno reagira pa poslje pozali onda si ja kazem pa ok -svatko ima svojih musica.
Posto sam i ja x puta znao bit takav.
A isto tako cu ti rec da sam ja nju puno puta znao drkat o mozak i td do krajnjih granica i td.
Tako da nije ni ona bez razloga pizdila i td.

Svjestan sam ja Leteci sta pricas i kako se covijek treba postavit al nekad ni prekid nije rijesenje.
Vidjet cemo u svakom slucaju kako ce se stvari odvijat.

Da mi nije stalo do nje vjerovatno bi se moje misljenje uklopilo u tvoj savijet Wink

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marisol
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Lokacija: fatamorgana
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.06.2008. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Prekid nikad nije lak.
Neću puno pametovati. Jednom davno sam prekinula sa dečkom kojeg sam obožavala. Patila sam. Imala drugogo dečka. I nakon 3,5 g. sam se ponovo spojila sa svojom jedinom velikom ljubavi.
Ima jedna tema: nikada nikoga ne možeš natjerati da te voli i ako je veza tako ozbiljno u krizi vam zaista treba vremena da se ohladite, razmislite pa ćete vidjeti isplati li se truditi se oko nečega što vodi u propast.
E, a ja sam se sa "svojom velikom ljubavi" mirila 2 puta. po par godina. nakon prvog prekida ga nisam mogla prezaliti 5 godina premda sam imala drugog decka. i nakon 5 god sam opet ga srela , i sve super, i ponovo bili zajedno 5 godina, i mislila sam...to je to! voli me! aha. je. prekinuo je samnom zbog tog sto ga "gusim". a di je sada? sad me moli da se udam za njega! a ja se udala prije par godina! hahahahahahah Pouka: ostavite se veza u kojima se morate previse truditi ! ! ! ! ! ! to onda nisu veze nego....radnicki kampovi.

_________________
" Punctuality is the virtue of the bored." Zvižd Motor
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.06.2008. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote] E, a ja sam se sa "svojom velikom ljubavi" mirila 2 puta. po par godina. nakon prvog prekida ga nisam mogla prezaliti 5 godina premda sam imala drugog decka. i nakon 5 god sam opet ga srela , i sve super, i ponovo bili zajedno 5 godina, i mislila sam...to je to! voli me! aha. je. prekinuo je samnom zbog tog sto ga "gusim". a di je sada? sad me moli da se udam za njega! a ja se udala prije par godina! hahahahahahah Pouka: ostavite se veza u kojima se morate previse truditi ! ! ! ! ! ! to onda nisu veze nego....radnicki kampovi.[/quote]

Tu si u pravu, ako su dvoje ljudi jedno za drugo, sve će ići samo od sebe, problemi će se rješavati, i sve se nastavlja dalje, spontano. Ako stalno moraš ulagati napor u nekoga ili nešto što se ne može ili ne želi promijeniti, onda se samo možeš dobro izmoriti, i početi se pitati čemu sve to. Ako ide, ide samo, ako ne ide, možeš se na trepavice postaviti, ne ide i gotovo.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2008. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Tu si u pravu, ako su dvoje ljudi jedno za drugo, sve će ići samo od sebe, problemi će se rješavati, i sve se nastavlja dalje, spontano.

Zašto me svi na to upozoravaju.. čak i nisam sudjelovala u ovom topic nešt pretjerano, a vas dvije raspravljate o temi koja se upravo meni događa.. osijek031.com smile
pumpkin je napisao/la: ›
Ako stalno moraš ulagati napor u nekoga ili nešto što se ne može ili ne želi promijeniti, onda se samo možeš dobro izmoriti, i početi se pitati čemu sve to. Ako ide, ide samo, ako ne ide, možeš se na trepavice postaviti, ne ide i gotovo.

Ja odbijam vjerovati u to.. sigurna sam da ljubav može prevladati sve.. i ne priznajem ništa drugo trenutno.. mislim da nikad i nisam to priznavala, samo do sada nisam ovako nekoga voljela.

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: