Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prekid veze

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2008. 21:23 
Naslov:  Re: Prekid veze
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Tek je prošlo 3 dana od prekida, i to je strava. Kako se sad nakon 2,5 godine ponovo "snaći" i nastaviti dalje bez osobe koja ti nedostaje na svakom koraku, s kojom si dijelio sve, to su dijelovi života koje osobno najviše mrzim. Ali, život je nepredvidljiv, i kao što si i sam rekao, vrijeme će pokazati. Možda će malo odvojenosti dobro doći da neke kockice sjednu na svoje mjesto, a možda će vrijeme učiniti svoje, jer život ipak ide dalje. To je nešto što može samo vrijeme pokazati, sranje je samo što to sve jako boli.


Bravo

koiko god ja mrzila tu rečenicu, i kada mi je bilo najteže, bila mi je najmrskija, ali da - život ide dalje...jedina rečenica koju više mrzim od te je "vrijeme liječi sve rane"...

no, ne liječi...liječimo ih mi sami, samo je za taj proces potrebno vrijeme...

a sad...reci ti nama zapravo što želiš?

želiš li biti s njom?
i pod koju cijenu?

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Tek je prošlo 3 dana od prekida, i to je strava. Kako se sad nakon 2,5 godine ponovo "snaći" i nastaviti dalje bez osobe koja ti nedostaje na svakom koraku, s kojom si dijelio sve, to su dijelovi života koje osobno najviše mrzim. Ali, život je nepredvidljiv, i kao što si i sam rekao, vrijeme će pokazati. Možda će malo odvojenosti dobro doći da neke kockice sjednu na svoje mjesto, a možda će vrijeme učiniti svoje, jer život ipak ide dalje. To je nešto što može samo vrijeme pokazati, sranje je samo što to sve jako boli.

Ma ja sam tip koji ce se zakrvit s nekim ako treba, al uvijek sam poslje za razgovor i pomirenje.Kad si kuler kojeg boli k onda to drugu stranu smeta.Kad si fin ,dobar i podilazis onda te pocnu iskoristavat.
Ja se samo nadam da ce ona shvatit.
A ako neshvati jebiga.Kao sto mi netko rece :nemozes nikog natjerat da te voli...
El tako Maco papucharice :p

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Tek je prošlo 3 dana od prekida, i to je strava. Kako se sad nakon 2,5 godine ponovo "snaći" i nastaviti dalje bez osobe koja ti nedostaje na svakom koraku, s kojom si dijelio sve, to su dijelovi života koje osobno najviše mrzim. Ali, život je nepredvidljiv, i kao što si i sam rekao, vrijeme će pokazati. Možda će malo odvojenosti dobro doći da neke kockice sjednu na svoje mjesto, a možda će vrijeme učiniti svoje, jer život ipak ide dalje. To je nešto što može samo vrijeme pokazati, sranje je samo što to sve jako boli.


Bravo

koiko god ja mrzila tu rečenicu, i kada mi je bilo najteže, bila mi je najmrskija, ali da - život ide dalje...jedina rečenica koju više mrzim od te je "vrijeme liječi sve rane"...

no, ne liječi...liječimo ih mi sami, samo je za taj proces potrebno vrijeme...

a sad...reci ti nama zapravo što želiš?

želiš li biti s njom?
i pod koju cijenu?

Pa zelim ,bit s njom normalno da zelim...Samo volio bih da se ona promjeni, da ona nazove sad nakon nekog vremena i kaze ,hej ajmo se nac.I da je nemoram ja uvijek silit da prica o Osjecajima i td.Nego da sama kaze da me voli da joj je zao i td.Ona je ponosna ,ali nekad i pretjerano tvrdoglava i ponosna...Kuzis tesko je sad vagat...Nisam ni ja uvijek bio zlato...kontas me
BIt cu s njom pod cijenu da razgovara samnom i da rijesavamo probleme skupa.A ne da se jedna strana sekira i zivcira zbog nekog ,a druga se guši u vlastitim sranjima i problemima i da to utjece na vezu.Ovo je vec dosta kompliciranije....

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2008. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kad si kuler kojeg boli k onda to drugu stranu smeta.Kad si fin ,dobar i podilazis onda te pocnu iskoristavat.


osobno, padam na dobrotu (da,da dobro ste pročitali, ne samo na bicepse Wink osijek031.com smile )
i ne volim kad netko kulira i boli ga k...ja se okrećem i odlazim...meni to nije privlačno...

ali, ne volim ni da mi se podilazi...možda si se ti to samo tako izrazio, ali ako zaista podilaziš, ajooooj!
i njoj i tebi...

jedno je voljeti nekoga i ugađati mu i priređivati sitne radosti iz ljubavi i sl, a drugo je podilaziti...
podilaženje za mene znači napuštanje svoga "ja", ulagivanje i ulizivanje, a to ne volim...

pokazivanje pažnje da, ali, podilaženje - ne

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
darkmark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kad si kuler kojeg boli k onda to drugu stranu smeta.Kad si fin ,dobar i podilazis onda te pocnu iskoristavat.


osobno, padam na dobrotu (da,da dobro ste pročitali, ne samo na bicepse Wink osijek031.com smile )
i ne volim kad netko kulira i boli ga k...ja se okrećem i odlazim...meni to nije privlačno...

ali, ne volim ni da mi se podilazi...možda si se ti to samo tako izrazio, ali ako zaista podilaziš, ajooooj!
i njoj i tebi...

jedno je voljeti nekoga i ugađati mu i priređivati sitne radosti iz ljubavi i sl, a drugo je podilaziti...
podilaženje za mene znači napuštanje svoga "ja", ulagivanje i ulizivanje, a to ne volim...

pokazivanje pažnje da, ali, podilaženje - ne


Pod podilaženjem sam mislio na situaciju: kad ona dva ili tri puta popizdi zbog neceg istog, a ja kazem ma ko ga jebe...pa predjem preko toga.Hocu rec da je ona znala uvijek istu gresku nekad napravit u naletima bjesa ili sl.Premda sam joj x puta rekao da to nije u redu i da joj jezik mora bit malo sporiji.

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2008. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihihi, ispast će ovo kao da samo nas dvoje razgovaramo Smile

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
želiš li biti s njom?
i pod koju cijenu?

Pa zelim ,bit s njom normalno da zelim...Samo volio bih da se ona promjeni, da ona nazove sad nakon nekog vremena i kaze ,hej ajmo se nac.I da je nemoram ja uvijek silit da prica o Osjecajima i td.Nego da sama kaze da me voli da joj je zao i td.Ona je ponosna ,ali nekad i pretjerano tvrdoglava i ponosna...Kuzis tesko je sad vagat...Nisam ni ja uvijek bio zlato...kontas me
BIt cu s njom pod cijenu da razgovara samnom i da rijesavamo probleme skupa.A ne da se jedna strana sekira i zivcira zbog nekog ,a druga se guši u vlastitim sranjima i problemima i da to utjece na vezu.Ovo je vec dosta kompliciranije....


ti bi volio da se ona promijeni...
nažalost, to ona mora htjeti, a i jako je teško mijenjati karakterne osobine...
da, prestrašno je nekoga siliti da priča...o osjećajima ili o bilo čemu...ali, jel ti se ne čini da nešto tu ne štima?ako ona ne želi pričati, čemu je siliti?tko zna o čemu se radi pa ne može reći...a možda te jednostavno više ne voli (oprosti na okrutnosti)...
sve što se događa u našim životima utječe na naše veze.pozitivno ili negativno.formira nas, a time i naše odnose...
pitanje je koliko ti to možeš podnijeti.i ona, naravno...

ali, ono što sam te htjela pitati - pod koju cijenu - nisam na to ciljala...
nego jel bi bio s njom opet pod svaku cijenu, bez obzira voljela te ona ili htjela ona biti s tobom ili ne...čini mi se da ne bi - jer si prekinuo takav odnos...
onda sad zaista pokušaj pustiti...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2008. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
hihihi, ispast će ovo kao da samo nas dvoje razgovaramo Smile

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
želiš li biti s njom?
i pod koju cijenu?

Pa zelim ,bit s njom normalno da zelim...Samo volio bih da se ona promjeni, da ona nazove sad nakon nekog vremena i kaze ,hej ajmo se nac.I da je nemoram ja uvijek silit da prica o Osjecajima i td.Nego da sama kaze da me voli da joj je zao i td.Ona je ponosna ,ali nekad i pretjerano tvrdoglava i ponosna...Kuzis tesko je sad vagat...Nisam ni ja uvijek bio zlato...kontas me
BIt cu s njom pod cijenu da razgovara samnom i da rijesavamo probleme skupa.A ne da se jedna strana sekira i zivcira zbog nekog ,a druga se guši u vlastitim sranjima i problemima i da to utjece na vezu.Ovo je vec dosta kompliciranije....


ti bi volio da se ona promijeni...
nažalost, to ona mora htjeti, a i jako je teško mijenjati karakterne osobine...
da, prestrašno je nekoga siliti da priča...o osjećajima ili o bilo čemu...ali, jel ti se ne čini da nešto tu ne štima?ako ona ne želi pričati, čemu je siliti?tko zna o čemu se radi pa ne može reći...a možda te jednostavno više ne voli (oprosti na okrutnosti)...
sve što se događa u našim životima utječe na naše veze.pozitivno ili negativno.formira nas, a time i naše odnose...
pitanje je koliko ti to možeš podnijeti.i ona, naravno...

ali, ono što sam te htjela pitati - pod koju cijenu - nisam na to ciljala...
nego jel bi bio s njom opet pod svaku cijenu, bez obzira voljela te ona ili htjela ona biti s tobom ili ne...čini mi se da ne bi - jer si prekinuo takav odnos...
onda sad zaista pokušaj pustiti...

U svakom slucaju si u pravu i nebih sad o nekim stvarima koje su je mucile i td.U svakom slucaju je imala problema koji puno utjecu na covijeka.
Ja sam joj uvijek zelio pomoc ali nekome to nije dosta, neko to neisfurava kao ja i to je to.
Takvi su ljudi i jebiga.
Pustit cu normalno Smile Hvala ti Wink

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2008. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema na čemu Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2008. 7:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brate moj zena ti je dvolična zmija i ako u bilo kojem trenutku može dobit bolje otići će bez razmišljanja a prodavat ce ti te pričice kako nema vremena i kako se ohladila itd .
Obriši broj ,okreni stranu,podvuci crtu,pljuni na pod,ohladi mozak mozak i uzmi mač u ruku jel ako ti ponovo priđe đubre licemjerno znas sta zmiji trebas napravit bez milosti ...
Glavu gore jel ionako nije vrijedna ničeg .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2008. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ma ja sam tip koji ce se zakrvit s nekim ako treba, al uvijek sam poslje za razgovor i pomirenje.Kad si kuler kojeg boli k onda to drugu stranu smeta.Kad si fin ,dobar i podilazis onda te pocnu iskoristavat.
Ja se samo nadam da ce ona shvatit.
A ako neshvati jebiga.Kao sto mi netko rece :nemozes nikog natjerat da te voli...
El tako Maco papucharice :p


Sve to što pričaš prošla sam i sama, i vjeruj mi, tu si nemoćan, to su stvari iznad naših mogućnosti. Ne bih ti voljela biti u koži. Jedan razgovor između vas dvoje mogao bi učiniti puno da se emotivno smiriš, ali sada vjerojatno što bi joj se ti više pokušavao približiti, ona bi više izmicala. Zato, koliko god bolno i teško bilo, pusti da prođe neko vrijeme. Meni je pomoglo da si zadam kao fol neki glupi "zadatak": Evo sad neću zvati, neću ništa 7 dana, pa ću onda vidjeti što dalje. I onda se svim silama trudim da se toga pridržavam, i te glupe fore mi pomažu. To je samo jedan glupi primjer, ali nekad se, vjeruj mi u 7 dana može puno toga dogoditi i preokrenuti, tko zna... Na kraju ipak bude sve ok, na ovaj ili onaj način.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2008. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi se mijenjaju. Nisu sve veze stvorene da završe 50godišnjim brakom. Ma koliko se stvari činile savršenima, koliko se god razgovaralo u vezi i riješavalo kojekakve probleme, uvijek ima onog nečeg što ostane zakopano i malo pomalo kvari idilu. Ja vjerujem da je kod nje jednostavno došlo kod nekog zasićenja.. Možda je shvatila da te zapravo uopće ne voli? (malo okrutno zvuči kad to ovak kažem, sorry).. Hoću reći da u životu nikada sve nije crno ili bijelo, uvijek ima i ta nijansa sivoga, tj. ti nejasni osjećaji..
Uglavnom, ako ti se i ne javi (a slažem se da trebaš pričekati da se oboje malo ohladite) onda se ona ne želi pomiriti, ti se s tim pomiri i živi dalje. Prekid nije kraj svijeta, koliko god se to tebi činilo sad tako.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2008. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@pumpkin - ma zadao sam si taj glupi zadatak da ću čekat mjesec dana da se baram javi za kavu...samo nekako nevjerujem da hoce.
Mislim ko zna....
Ali vec sad sam se 70% pomirio da nece zvat.
Neki feeling u meni jos tinja da ce se stvari promjenit ako nebudem zvao i da ce mi ona doletit.Buahahahahahah.
Samo ljudi meni plasi feeling sta dalje ako se to desi.
U biti se uzasavam te pomisli i nekako mi je sad i fino i tesko.
Ono ja sam dosta isto bio izbediran i nesretan sa nekim stvarima zadnjih par mjeseci a najvise povrijedjen.


Covijeka boli sto ulozi puno sto misli da je nekome s njim dobro i onda sve pukne.

@Insomnia - ma mozda ja sebi nezelim priznat ali svi znamo da su zene cudna bića i da ima treba vremna.A vrijeme je u mom slucaju saveznik.E sad ako me stvarno prestala volit e hebat ga.Samo nemozes ti tek tako nekog prestat voljet.Jer sama njena poruka da joj je zao i da cu joj uvijek ostat u srcu je znak da njoj nije svijedno.A kako vrijeme bude prolazilo ona ce rec :pa jebote bilo mi je dobro s njim :taj lik me volio ,stalo mu je bilo do mene.
I upravu si da moram nastavi dalje a vrijeme će pkazat svoje:=)

Samo i ove rijeci da ce se ona vratit su dovoljan dokaz da mi je zao i da mi je tesko.I da cu se jos vise razocarat ako nenazove ali jebat ga.
Zivot ide dalje.

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2008. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šteta što nemam vremena komentirati...
ali, javim se kad ga ulovim Wink

a ti izdrži! Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2008. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ne nazove, hebiga, that's how it had to be..
Aj nemoj se ti mučit, ko zna šta će se još izdogađati!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2008. 22:04 
Naslov:  Re: Prekid veze
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dođi u Daruvar, kupi si parfema, ja te vodim na pive češke i biti će sve u redu...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: