Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječka Kohorta napala Delije kod Vukovara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2008. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, ovaj napad se dogodio zato što nema dvojezične nastave u Jagodnjaku. Odnosno, zato što "naši" ne bi bolje prošli u Novom Sadu. Zapravo zato što Srbi non-stop provociraju. Ili možda zato što su nas Srbi napali prije 15 godina i nesumnjivo počinili strašne zločine. Možda zato što su neki pripadnici nekakve navijačke skupine bili zločinci?

Svakakve gluposti se mogu pročitati ovdje, a u osnovi sve se svodi na jedno. Svatko tko misli da je premlaćivanje rješenje bilo kakvog problema - primitivan je, i sazlužuje kaznu i izolaciju od društva, barem dok se malo ne ohladi. Bio on Srbin, Hrvat, navijač, nevino čeljade, ili angažirani forumaš. Ovaj napad iskaz je čistog primitivizma, i ništa drugo se ne može reći.

Mladjo je napisao/la: ›
al na meni nije da rješavam te stvari, hoće li ih odgovorni riješiti neznam, al znam da mi nitko nikakvim izjavama neće narušiti gušt tih 90 minuta svaki tjedan uz lege i nk osijek.


Nije na tebi, nije na njemu, nije na nikom. Nego tko će rješavati te stvari, bakice s pijace? Vi ste članovi neke skupine koja se voli nazivati organiziranom, pa onda ljudi organizirajte se, i rješavajte probleme. Ili ćemo pogledati istini u oči i priznati da 90% tvojih drugova navijača misli da je ovo trebalo napraviti i napravili bi to opet?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2008. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›

Ako netko poistovjecuje Delije s cetnicima/okupatorima, onda se treba zapitati treba li neka drzava podrzati osnivanje navijackog kluba NK Dinama ili NK Osijeka, buduci da su dijelovi navijaca tih klubova (organizirani u BBB i Kohortu) otvoreno pripadali vojnim snagama RH, podrzavali politiku HDZ-a, skandirali Tudjmanu, Glavasu, Susku.


Pa u kojoj ti državi živiš? Jel se Kohorta osniva u Pančevu ili BBB u Nišu????
Kako te nije sramota praviti usporedbu Kohorte ili BBB u Domovinskom ratu sa Delijama i njihovoj ulozi u okupaciji Hrvatske? Jesi ti normalan????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2008. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakve veze ima kohorta(ili bilo koja navijačka skupina) sa ratom??? jel' to nije udruga navijača ili branitelja????

opet ponavljam zašto stalno miješate politiku i sport?????

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2008. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: › Pa u kojoj ti državi živiš? Jel se Kohorta osniva u Pančevu ili BBB u Nišu????
Kako te nije sramota praviti usporedbu Kohorte ili BBB u Domovinskom ratu sa Delijama i njihovoj ulozi u okupaciji Hrvatske? Jesi ti normalan????
Normalan?! Odgovor na to pitanje ne mogu dati, niti cu ga ikada spoznati. Smatram to zdravim odnosom prema "normalnosti".

Zivim u Republici Hrvatskoj, dapace, drzavljanin sam navedene republike, vjerojatno kao i ti, kao i napadaci te osobe iz Delije Bobota. Eto, svi imamo bar nesto zajednicko.

Sto vam brani da osnujete Kohortu u Pancevu, Nisu ili npr. BBB/Torcidu u Subotici i drugim mjestima u Vojvodini gdje zivi poveci broj Hrvata?

Zasto bi mene trebalo biti sramota uociti da su Kohorta/BBB davali podrsku odredjenoj politici, bas kao sto su to cinile Delije/Grobari jednoj drugoj politici?!

Zapravo, pitanje je trebali li sramota biti mene koji sam uocio slicnost izmedju tih navijackih skupina i njihovog odnosa prema odredjenim politickim strujama, ili bi sramota trebala biti te navijacke skupine, koji su osim podrske sportu/klubu odlucile dati podrsku odredjenoj politickoj struji/politici.

Ili smatras da bi bilo bilo bolje kada bi svi oni koji uocavaju tu slicnost zazmirili na jedno oko?!


Zadnja promjena: Leteci mungos; 06.05.2008. 10:45; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2008. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve veze? Kakve veze imaju Delije sa okupacijom Hrvatske????? Jesi ti živjela na Marsu svih ovih godina?????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2008. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

navijačke skupine su prvenstveno oformljene radi potpore određenim sportašima(nogomet, tenis, košarka...)

mislim idemo mi sad gledat klizanje an ledu pa se potučemo sa turcima jer su nas oni 500 godina okupirali, krali, silovali... itd....

potuci se mađarima ili austrijancima jer su nas tlačili pod austro ugarskom

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2008. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mungosu, Kohorta je davala podršku hrvatskoj politici u državi Hrvatskoj! Kome smoi trebali dati podršku? SDS-u? Četnicima? Barikadama? Jovanu Raškoviću? Šoškočaninu? O čemu ti pričaš? Nek Srbi osnivaju svoje podružnice po Čačku. Jebe mi se.Ovo je Hrvatska! Šta treba dozvoliti da opet dižu barikade i traže autonomiju??? Malo,malo naprave neku pizdariju u Slavoniji i Baranji. Sad u Dalju žele promijeniti ime ulice??? O čemu vi pričate? Jel živite u staklenom zvonu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2008. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: › Mungosu, Kohorta je davala podršku hrvatskoj politici
Hebiga, lega, greska u koracima...

Nakon te podrske ste se trebali regstrirati kao stranka, buduci da je ono cime ste se bavili spadalo pod politicko djelovanje.

IMHO, Kohorta (nju spominjem jer mi je kao Osjecaninu jedino ona bitna i zanimljiva) je svoju podrsku trebala davati iskljucivo NK Osijeku. Nikakvim direktorima NK Osijeka, upravnim odborima, a kamoli politicarima, politickim opredijeljenjima i strankama...

Zivo mi se jebe kome su podrsku davale Delije, Grobari, BBB, Torcida, ali ako su i oni davali podrsku odredjenoj politici - trebali su se registrirati kao stranka, a ne navijacka skupina.

Btw. smatras da Srbi terbaju za srpske klubove osnivati navijacke podruznice u Cacku, odnosno na teritoriju Srbije. Smatras li onda da je u redu da npr. postoji podruznica Kohorte/BBB/Torcide u Sydneyu, Londonu, New Yorku?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2008. 11:01 
Naslov:  Re: Osječka Kohorta napala Delije kod Vukovara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za ove moraliste koji uspređuju Milan i Zvezdu, MAnchester i Zvezdu i slične, te smatraju da je postojanje Delija u HR sasvim ok.

CZ - Inter Zaprešić 05/06



još jednom svaka čast Kohorti na akciji!


Zadnja promjena: noob; 06.05.2008. 11:02; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.05.2008. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u nekom 'idealnom' svijetu navijacke skupine bi trebale biti orjenitrane na sport

medjutim i kod nas i u srbiji je stvarnost sasvim drugacija.

navijacke skupine u obje zemlje se bave politikom, organizirane su u bande i prihvacaju krajnje desnu politicku opciju.

kod njih su cvrsto stali uz cetnicki pokret, najokorjelije zlocince ... a kod nas se furaju na neku skin filozofiju nacisticko-fasisticke orjentacije o kojoj blage veze nemaju.

noob je napisao/la (Pogledaj post): ›
još jednom svaka čast Kohorti na akciji!


tuzno je noob sto se kohortasi uopce ne razlikuju od delija, i to su pokazali

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2008. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@noob, nazalost, nimalo bolja nije scenografija hrvatskih navijaca...



Sramota moze biti i jedne i druge...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2008. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači li to da vama ne bi smetalo osnivanje četničkih podružnica po Hrvatskoj? Šešeljevih radikala? Ne? Koja je razlika između Delija i četnika? Pa oni se ponose s tim da su četnici. Zašto onda ne bi uz slike Zvezde na zidu visile slike Draže Mihajlovića? I to vam ne bi smetalo? Ili Šešelja? Jel?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2008. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2008. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Mungosu, Kohorta je davala podršku hrvatskoj politici u državi Hrvatskoj! Kome smoi trebali dati podršku? SDS-u? Četnicima? Barikadama? Jovanu Raškoviću? Šoškočaninu? O čemu ti pričaš? Nek Srbi osnivaju svoje podružnice po Čačku. Jebe mi se.Ovo je Hrvatska! Šta treba dozvoliti da opet dižu barikade i traže autonomiju??? Malo,malo naprave neku pizdariju u Slavoniji i Baranji. Sad u Dalju žele promijeniti ime ulice??? O čemu vi pričate? Jel živite u staklenom zvonu?

kojeg vraga kohorta ima davati podršku ijednoj stranci???? prije mjesec dana se deklarirate kao udruga građana...

razdvojite navijače od političkih ekstremista

jel cilj napraviti udrugu navijača ili politikču stranku???

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2008. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: › Znači li to da vama ne bi smetalo osnivanje četničkih podružnica po Hrvatskoj? Šešeljevih radikala? Ne? Koja je razlika između Delija i četnika? Pa oni se ponose s tim da su četnici. Zašto onda ne bi uz slike Zvezde na zidu visile slike Draže Mihajlovića? I to vam ne bi smetalo? Ili Šešelja? Jel?
Podvaljujes teze i molio bih te da ukazes gdje sam ja ili bilo tko drugi rekao da podrzava osnivanje cetnickih podruznica ili da se u ovom slucaju radilo o osnivanju cetnicke podruznice? Zapravo, kad vec tvrdis da je to bilo prikriveno osnivanje cetnicke podruznice, onda mi se cini vrlo zanimljivim kako je policija RH osiguravala jedan takav podrivalacko-remetilacki skup... Mozda nam u Vladi sjede cetnici?!

Al' kad vec pitas...

Ukoliko bi se u Hrvatskoj osnivao cetnicko-ustanicki pokret i ukoliko bih ja imao saznanja o tome - prijavio bih to u najblizu PU.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: