Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječka Kohorta napala Delije kod Vukovara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nenad-os
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2008. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otrov1991 je napisao/la: ›
nenad-os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Pripazite malo šta pišete. Pogotovo o Kohorti. Toliko.)

Jer ćemo vas pretući! Toliko!

Nenade, Nenade osijek031.com smile

Nek se zna (tko se kome dopada)...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2008. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jura Stublić je napisao/la (Pogledaj post): ›


Slušaj lega ako si zbog poznavanja jezika završio za veterinara i sad si u HV vidi se da ja tvojim jezikom negovorim,
O obrazovanju nemoram pisati jer je potrebnima poznato kao i način stradavanja a PTSP nemam a mogao bih ga dobiti dopisivanjem sa tobom.
Nemaš pojma o ratu jer sI dosta kasno ušao u HV jer tad nisi imao godina, a bar malo poštovanja budući da si iz Tenje, tj. poštovanje prema ljudima koji su stradali za ovu Hrvatsku i koji su maltretirani i istjerani iz domova.Kako možeš braniti četnike koji su i tebe istjerali iz sela???
To ako neki tvoji prijatelji pišu na forumu neznači da nesmiješ imati svoj stav i mišljenje.Nebudi miš nego Hrvat iz Tenje.


Ti misliš da ako neko ima mišljenje suprotno od tvoga da nema stav, lepo.
O ratu nemam pojma ti si pogodio, oni koji koji su imalo pojma sad uživaju u poklonjenim nekretninama i nadprosječnim uglavnom ne zasluženim mirovinama. Imaš pravo u HV sam došao jedne srijede kasno navečer oko pola jedanajst, jebga bio sam nezreo kao i sad, a da sam zno da se gleda kad se dolazi jab došo sutra ujutro (jel sad razumiješ malko sam prilagodio jezik za tebe). Prema ljudima koji su dali život za ovu zemlju odajem poštovanje i zamjeram im što su sretni da ne vide kao se drugi kite njihovim periem i pljačkaju državu u njihovo ime. To što sam iz Tenje ne znači da sam maltretiran i istjeran, jer sam se ko pi(vagina) pokupio jedno jutro skupa sa svim velkim rvatima iz navedenog sela (selendre). Gdje si ti vidio da ja branim četnike???
Eto gospodne kapetane u penziji toliko za sad, moram nešto ostaviti i za kasnije Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2008. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jura Stublić je napisao/la (Pogledaj post): ›


Slušaj lega ako si zbog poznavanja jezika završio za veterinara i sad si u HV vidi se da ja tvojim jezikom negovorim,
O obrazovanju nemoram pisati jer je potrebnima poznato kao i način stradavanja a PTSP nemam a mogao bih ga dobiti dopisivanjem sa tobom.
Nemaš pojma o ratu jer sI dosta kasno ušao u HV jer tad nisi imao godina, a bar malo poštovanja budući da si iz Tenje, tj. poštovanje prema ljudima koji su stradali za ovu Hrvatsku i koji su maltretirani i istjerani iz domova.Kako možeš braniti četnike koji su i tebe istjerali iz sela???
To ako neki tvoji prijatelji pišu na forumu neznači da nesmiješ imati svoj stav i mišljenje.Nebudi miš nego Hrvat iz Tenje.


Ti misliš da ako neko ima mišljenje suprotno od tvoga da nema stav, lepo.
O ratu nemam pojma ti si pogodio, oni koji koji su imalo pojma sad uživaju u poklonjenim nekretninama i nadprosječnim uglavnom ne zasluženim mirovinama. Imaš pravo u HV sam došao jedne srijede kasno navečer oko pola jedanajst, jebga bio sam nezreo kao i sad, a da sam zno da se gleda kad se dolazi jab došo sutra ujutro (jel sad razumiješ malko sam prilagodio jezik za tebe). Prema ljudima koji su dali život za ovu zemlju odajem poštovanje i zamjeram im što su sretni da ne vide kao se drugi kite njihovim periem i pljačkaju državu u njihovo ime. To što sam iz Tenje ne znači da sam maltretiran i istjeran, jer sam se ko pi(vagina) pokupio jedno jutro skupa sa svim velkim rvatima iz navedenog sela (selendre). Gdje si ti vidio da ja branim četnike???
Eto gospodne kapetane u penziji toliko za sad, moram nešto ostaviti i za kasnije Razz


Kenjac (sramota Tenje pa te tako zovu). Budući da te znam, jesi ti kad čuo za pješadijske prepreke? Preoblikuj prvo okruglo tijelo pa možda i budeš pravi vojnik i odeš u kakvu misiju i bar ti zaradiš pošteno pare, ovako sa veterinarskom školom nevidim ti neku perspektivu.
Ja ti nisam kriv što imam terenca, žena kabrioleta a djeca autiće na akumulator, kuću s olimpijskim bazenom (treba mi za održavanje sportske linije). Hvala bogu država je to dijelila a mi smo to uzimali (grabili).U Bljesku smo morali brzo uzimati tj. otimati a za vrijeme Oluje smo imali više vremena.
Hvala Bogu i Hrvatskoj državi da smo to mogli radit, da mi je rođo Šušak bio Ministar i hvala bogu da napokoni ovaj Osijek ima pravog gradonačelnika koji se neće Srbima uvući.Dosta mi je vas liberalnih kojima je sve svejedno.
Nemislim se više stobom raspravljati jer ja i u mirovini moram imati privatnu firmu jer ipak to nisu dovoljna primanja za lagodan život.Tako da meni komp služi za mnogo važnije stvari, a ne kao tebi sjediti i postati (još malo pa 1000).Pa jel ti išta drugo u životu radiš osim razgužavanja stolice.
Odi u susjednu Bobotu, izljubi se 3 puta i izvini se svojoj braći i kaži što nas ovaj kapetan zavadi.
Šteta što više nepriznaju PTSP jer se po postovima vidi da si se takav rodio.
Svaka slučajnost je namjerna.
Mi smo završili.OTPUST !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2008. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakav ban, vidis da se časnik raspisao.
@Jura ne brini se za moju figuru i perspektivu, ja za par mjeseci mogu napraviti 40-tak trbušnjaka i sklekića, al neki ne mogu za 30 godina steći obrazovanje, zato i ostanu zatucani rvati koji bi se s braćom bili zbog navijačke filozofije.
Perspektiva mi je takova da ne moram razmišljati o mirovini i što ću raditi, sa veterinarskom školom mogu što hoću jer znam i sa seljačinama i sa stokom.
da se vratim on-topic bit je bila tebe upozoriti da se ne provjerenim informacijama i subjektivnim stavovima iskrivljuju činjenice, čime se zbunjuju djeca koja čine veći dio forumaške populacije. Jer veći dio ekipe na forumu je iz Osijeka ili okolice i zna dobro što je rat, a što je kultura.

eh Leone ili neko ko se bavi moderiranjem ako se ovo prepucavanje nastavi molim da napravite novi topic, da se ovaj ne spama oftopic sadržajima.
Hvala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
globe_spinner
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jura Stublić je napisao/la (Pogledaj post): › Pogledajte onog tipa što stoji pored Policije. Goloruki Srbin koji je došao na osnivačku skupštinu u MASKIRNIM hlačama ???


Jebote, tebi kao da je Goebels učitelj, a RTS osnovna. Pa znaš ti koliko ljudi fura maskirne hlače za u njivu, šumu, na pecanje?

Možeš kupovait na metre. Osim toga, ja ovdje osuđujem razbijanje glave dvanestogoišnjakinji, a ti ga navali srati: "delije, delije" Ja znam bolje nego ti, i povijest Srbije, Jugoslavije, Hrvatske i svega ostaloga. Zato me toga poštedi.

Nemoj odmah u navali bijesta ići pisati neka sranja, već lijepo smisli sastav na temu:

"Zašto je lijepo kad Kohortaši razbiju glavu 12-godišnjem djetetu"

Neke od pitanja koje proradi su:

- je li to zaištati, izgradnja, njegovanje ili ulaganje u vlastiti identitet
- je li hrvatski državni identitet ugrožen navijanjem jednog djeteta za njegov klub
- imaju li pripadnici nacionalnih manjina i njihova djeca, pravo na jednak tretman pred zakonom, ili zakon nad njima provode navijači uz nesebično odobravanje domaće javnosti

Shvati - Kohorta nikad sama Delijama ne može ništa. I nisu "Delije" ni pipnuli. Nego su tamo radili dar mar u Mrduši Donjoj. Time su proizveli štetu sebi, svom klubu i gradu, Hrvatskoj i njezinim naporima da se otarasi dekompostirajućeg konteksta regionalnog majmuna koji ne zna kud bi, itd., itd.

Ako išta od ovoga shvatiš: samo mi objasni što je to u službi jačanja Hrvatske u razbijanju glave djetetu. Koje su to vrline, plemeniti porivi koji te moraju natjerati na tako jedan častan čin?
Sve bi bilo puno ljepše, da su se pomarisale dvije skupine Volovi A i Volovi B, pa nek bude milijarda mrtvih - sami su to tražili.
Ali ne, junaci su morali ići plašiti djecu u neko selo kroz koje ionako nikad više neće i ne može biti važno u kontekstu u kojem se spominje - Domovinski rat je dobiven, završen i već 13 godina prioriteti su drugi, a ti si se zaledio negdje u 1993.

Kohorta je ... i političko krilo najglopljih, nepismenijih i antisocijalnih elemenata našeg društva. Tko se god učlanio, počeo je hukati, pljuvati po podu, piti pivo prije podne i grist nokte. Ako je to neki ideal, životna maksima, ne zanima me - ali ono što neću dopustiti je da se predstavljate kao simbol Osijeka. Vi ste uteg na nogama Osijeka i Hrvatske.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jura Stublić je napisao/la: ›
Ja ti nisam kriv što imam terenca, žena kabrioleta a djeca autiće na akumulator, kuću s olimpijskim bazenom (treba mi za održavanje sportske linije). Hvala bogu država je to dijelila a mi smo to uzimali (grabili).U Bljesku smo morali brzo uzimati tj. otimati a za vrijeme Oluje smo imali više vremena.
Hvala Bogu i Hrvatskoj državi da smo to mogli radit, da mi je rođo Šušak bio Ministar i hvala bogu da napokoni ovaj Osijek ima pravog gradonačelnika koji se neće Srbima uvući.Dosta mi je vas liberalnih kojima je sve svejedno.
Nemislim se više stobom raspravljati jer ja i u mirovini moram imati privatnu firmu jer ipak to nisu dovoljna primanja za lagodan život.


Drago mi je da smo ovdje barem raščistili jedno - grabilo se. I to iz prve ruke, ako je istina da si časnik HV-a! Međutim, suborci ti neće biti sretni - kladim se da ovaj forum čita i Savo Štrbac, a poznato je da taj čovjek napisao sve haške optužnice (u svakom slučaju nas čita CIA, ili neka druga strana neprijateljska obaviještajna agencija) - možemo se mi tu šaliti, Jurice, ali upravo si dao argument tužilaštvu, i to direktnu potvrdu o zajedničkom zločinačkom poduhvatu u Bljesku i Oluji. Nemoj nikom govoriti da pišeš na forumu, moglo bi biti svega.

No, šalu na stranu, barem smo eto saznali da se možebitni sudionik Domovinskog rata ne srami lopovluka, te da priželjkuje lagodan život. Ja to razumijem, kladim se da nije zbog toga ulazio u rat, nego je jednostavno zajahao val. Nemoj nam samo, Jura, u nekoj drugoj prilici, trubiti o digintetu Domovinskog rata, jer si već ovdje sve rekao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2008. 17:28 
Naslov:  Re: Osječka Kohorta napala Delije kod Vukovara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tekst iz jedne knjige koje je će biti izdana 2370. godine

"1991. mjesto radnje rvacka, jedan srpski mještatin jednog sela, ubio je rvata dok je kosio travu u svom dvorištu...rat je, zar ne??"

"1997. mjesto radnje opet rvacka, neko drugo selo i neki drugi ljudi, rvatski pas ugrizao je srbina za muda...to je u redu, jer prisjetimo se 1991."

"2002. mjesto radnje pitajbogagdje, bačena bomba u jedna disco jer su se slušale cajke...to je u redu, jer prisjetimo se 1991."

"2008. mjesto radnje Bobota, rvatski navijači napali srbe i izmarisali ih...to je u redu, jer prisjetimo se 1991."

"2014. deda Hrvoje je ukrao zubalo dedi Slobodanu...to je u redu, jer prisjetimo se 1991."

"2056. održan je turnir u malom nogometu u kojem su pobijedili srpski učenici osnovne škole "Nebojša Spasojević", no ubrzo nakon toga, učenici iz osnovne škole "Franjo Tuđman" taj gubitak su "prebolili" paljenjem njihove škole...to je u redu, jer prisjetimo se 1991."

"2174. Grupa hrvatskih maloljetnih mladića razbili su šajbu na autu marke "Yugo" i to je u redu...jer prisjetimo se 1991."



1991. 1991. 1991. 1991. 1991. 1991. .......stalno se "hvatamo" te godine, što god da učinimo mi spominjemo 1991. ....ko papige smo, kad za sto godina netko iz čista mira na ulici udari srbina, ostali će aplaudirat jer je to i zaslužio zbog 1991. godine, ne?!?!?

Srbi su 1991. godine pokazali svijetu kakve su "životinje", a od 1991. pa nadalje, mi pokazujemo kakve smo mi životinje...probleme rješavamo nasiljem.
Svi nam smetaju, nikog ne volimo, mrzimo srbe, ne volimo slovence, ismijavamo bosance, jebemo mađare, pa da imamo kopnenu granicu i s talijanima, kontam da bi i s njima ušli u neke teške probleme.

Serete okolo kako delije uzvikuju Arkanovo ime, ime ratnog zločinca...kohorta već godinama uzvikuju Glavonjino ime, koji je isto ratni zločinac, samo što svi izmanipulirani ljudi (čitaj kohorta) vjeruju svemu što Prdomir Glavonjina kaže.
Ne zaboravimo na precjenjenog dr. Guzomira Tuđmana, da je živ sjedio bi u Haggu s ostalim zločincima...

No, vratimo se temi...

Slažem se kad kažete da takvoj udruzi nije mjesto u Hrvatskoj jer je taj nogometni klub iz druge države. No, ne možemo zbog toga ići da ih bijemo, ne?

Privilegije koje oni imaju veće od nas to možemo zahvaliti samo vladi, vladi koju smo mi izabrali, vladi koja im dopušta sve to.

Ne mogu vjerovat da dajete takav aplaud na taj čin, neopravdavam tu udrugu u Boboti, ali isto tako i neopravdavam kohortin pothvat...ali, s druge strane, ipak je to kohorta...Wink

Dok god je takvih ljudi koji podržavaju takve agresivne pothvate poput ovog, u Rvackoj neće biti mira.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.05.2008. 18:21 
Naslov:  Re: Osječka Kohorta napala Delije kod Vukovara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ jura, napisao si ...

Citat: › ...i hvala bogu da napokoni ovaj Osijek ima pravog gradonačelnika koji se neće Srbima uvući.Dosta mi je vas liberalnih kojima je sve svejedno.


zasto onda taj gradonacelnik nije delije prijavio drzavnom odvjetnistvu za sirenje mrznje, isticanje zabranjenih cetnickih simbola i ... bla bla bla.

jel kohorta neka gradonacelnikova vojska koja sakama rjesava takve probleme ? ili je onda gradonacelnik nesposoban kad ne koristi institucije drzave ??

i 99% nas ovdje ne brani srbe, ne brani delije, ne brani cetnike ... brani pravo gradjana hrvatske da rade sve ono sto nije zakonom zabranjeno. jer vec sutra ce tvoje vlastito dijete dobiti batina i biti polomljen ako naleti na grupu kohortasa kojima se ne bude svidjala njegova duzina kose, ili im se ucini malo pederast ili jednostavno bude na krivom mjestu u krivo vrijeme.

svi mi osudjujem nasilje i takvo bezzakonje koje vlada kod nas, kao i podilazenje nasilnicima i nasilnickom ponasanju.

isto tako, nitko ovdje ne dovodi u pitanje tekovine NOBa (pardon, domovinskog rata), nitko ne dovodi u pitanje zasluge branitelja ... tako da to stalno prozivanje '91. postaje zaista deplasirano i smjesno.

svi mi znamo sto su srbi napravili tada. ali jednostavno mi MORAMO pokazati da nismo isti kao oni, nego da smo bolji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Otrov1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 5:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli mrzi Thompsona, debeli mrzi Kohurtu, pa daj debeli resi tko si i što hoćeš?
Jesi Geđo? onda ok

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otrov1991 je napisao/la (Pogledaj post): › debeli mrzi Thompsona, debeli mrzi Kohurtu, pa daj debeli resi tko si i što hoćeš?
Jesi Geđo? onda ok


Eto nama definicije rvata, znaći ko ne voli Thompsona i Kohurtu taj je Geđo.

resi nam resi otrove još koju bistru.


Zadnja promjena: The Kid; 18.05.2008. 11:37; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.05.2008. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jura Stublić je napisao/la (Pogledaj post): › Kenjac (sramota Tenje pa te tako zovu). Budući da te znam, jesi ti kad čuo za pješadijske prepreke? Preoblikuj prvo okruglo tijelo pa možda i budeš pravi vojnik i odeš u kakvu misiju i bar ti zaradiš pošteno pare, ovako sa veterinarskom školom nevidim ti neku perspektivu.


Nevjerojatno! Ovo su ti argumenti?! Rekla bih da bi ti prije brige za nečije "okruglo tijelo" trebalo biti stalo do vlastitog opismenjavanja, a ne bi bilo loše ni da ponešto naučiš o kulturnom ponašanju i argumentiranoj raspravi. Ako već moraš "emotivno" reagirati, potkrijepi svoje stavove pokojim argumentom pa će se netko možda i potruditi shvatiti te ozbiljno.

I zašto moderator ne reagira? U svakom drugom postu se vrijeđa istu osobu.

Glede navijačke filozofije, općenito, nemam puno za reći. Smatram ju najgorim legalnim oblikom devijantnoga ponašanja. S obzirom na to, jasan je moj stav i o situaciji o kojoj se "raspravlja".

S obzirom da na ovom topicu pičke dramaturgije obdarene derivatima umova neargumentirano pljuju po neistomišljenicima i pozivaju se na događaje koji s ovim nemaju nikakve veze, a osim toga nisu sposobni shvatiti srž problema, nemam neku pretjeranu potrebu za ulaženjem u raspravu.

Htjela sam reći još nešto, vezano uz školu u Jagodnjaku. Ne vidim kako bi se to uklapalo u ovu priču. Baš naprotiv, to bi mogao biti primjer kako se problem četnikovanja može riješiti i na relativno miran način. Kakve veze ima što je Jagodnjak selo s većinskim srpskim stanovništvom? To je hrvatsko selo i hrvatska škola u koju idu i mali Srbi i mali Hrvati i mali Mađari. U toj istoj školi su ista ta djeca bila PRISILJENA pohađati nastavu na srpskome jeziku i pisati i čitati ćirilicu. Baranja je u Hrvatskoj, u Baranji se govori i piše hrvatskim jezikom i u Baranji djeca valjda imaju pravo učiti čitati i pisati na jeziku zemlje u kojoj žive. Ako Mađari, Srbi ili neki drugi žele "svoje" škole, to se može riješiti i na drugačiji način. Ako Srbi žele da njihova djeca uče i ćirilicu, moglo se izmudrovati rješenje u obliku dodatnog predmeta.

Iako dobijem slom živaca kada neki latentni ili deklarirani četnik provodi svoju politiku na takav način, ne bih pravdala Hrvata koji zbog toga malom Srbinu razbije glavu, psuje mater i zavrće mu vratom. Mislim da je to većina vaših neistomišljenika po kojima ovdje pljujete pokušavala reći. Ako smo zbog toga manje Hrvat'ne, meni nije žao.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2008. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah Wendy ne zamaraj se,
pa Jura samo nasmijava većinu ljudi na ovom forumu. Meni ne treba zaštita moderatora, njihovi komentari ne vrijeđaju mene osobno, nego se pojedinci svakim svojim komentarom se dublje i dublje zakopavaju u svoj dreck. Za par dana neće se više niko sjećati ovih epizodnih junačina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
principessa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2010. 9:39 
Naslov:  Re: Osječka Kohorta napala Delije kod Vukovara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BAAHAHA Very Happy predobro Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

pojedinci koji reagiraju na pojam navijaca toliko stereotipno trebali bi razmisliti o dubini svojih pogleda na svijet. zar ste stvarno tako ograniceni? ako da - odaberite neki tematski forum, tipa održavane akvarija, i tamo imajte samo jedno stabilno i nekompromisno mišljenje. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
principessa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2010. 9:58 
Naslov:  Re: Osječka Kohorta napala Delije kod Vukovara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la (Pogledaj post): › Tekst iz jedne knjige koje je će biti izdana 2370. godine

"1991. mjesto radnje rvacka, jedan srpski mještatin jednog sela, ubio je rvata dok je kosio travu u svom dvorištu...rat je, zar ne??"

.....



Koliko ti godina imaš, 2? Shocked Mislim da si zauzeo loš stav pun predrasuda i stereotipa koji te, očito, ometa pri racionalnom razmišljanju.

Iako znam da će sve ostalo što natipkam biti uzaludni sizifov posao, nema veze... here it goes.

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
1991. 1991. 1991. 1991. 1991. 1991. .......stalno se "hvatamo" te godine, što god da učinimo mi spominjemo 1991. ....ko papige smo, kad za sto godina netko iz čista mira na ulici udari srbina, ostali će aplaudirat jer je to i zaslužio zbog 1991. godine, ne?!?!?


Srednje ime bi ti definitivno trebalo biti Hiberbola Very Happy uživam čitajući ovakve stvari jer me potiču da vjerujem u boga samo kako bih mu zahvalila što ovo ne govorim ja.
Definitivno pretjeruješ i ovaj tekst ili Kohortin stav nikako nije značio to što si napisao.

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
Srbi su 1991. godine pokazali svijetu kakve su "životinje", a od 1991. pa nadalje, mi pokazujemo kakve smo mi životinje...probleme rješavamo nasiljem.


Crying or Very sad

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
Serete okolo kako delije uzvikuju Arkanovo ime, ime ratnog zločinca...kohorta već godinama uzvikuju Glavonjino ime, koji je isto ratni zločinac, samo što svi izmanipulirani ljudi (čitaj kohorta) vjeruju svemu što Prdomir Glavonjina kaže.


Ne globaliziraj! Bezobzira što su neki članovi (a znamo svi na kojeg ciljaš i on je otprilike jedini u KN) pripadnici dotične stranke, trebao bi malo pročitati nešto o navijačima iz neke knjige koja tu subkulturu gleda kroz socijološki i antropološki način. Za početak pozdravi www.google.com i upiši riječ ULTRAS. kada ti izbaci NO POLITICA ili neke slične odrednice pravi se da nisi postao ovako glup i neargumentiran komentar kakvih imaš, očito, na pretek.

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne mogu vjerovat da dajete takav aplaud na taj čin, neopravdavam tu udrugu u Boboti, ali isto tako i neopravdavam kohortin pothvat...ali, s druge strane, ipak je to kohorta...


....a ti si mjerodavan da zaključiš "ipak je to kohorta" - po čemu? Mislim, pitam čisto da se argumentiraš, ovako samo tvoje izjave lebde u zraku.

Danas je IN brijati na toleranciju i ljubav među balkanskim zemljama, rat je iza nas, mi smo djeca budućnosti, to nema veze s nama . i t d. naravno, super je to ideja i apsolutno bismo ju svi trebali poštovati i podržavati pored toga.

Ako se taj skup održava - gle dokaza da poštivanje i podržavanje te ideje zapravo nije obostrano. Uz ovako glup narod barem navijači nekada, iako poprililčno primitivno, znaju biti realni i ne žmiriti na gluposti.

Oni će doći i razbiti nešto - što nije način, ali barem taj čin prkošenja od strane srba u hrvatskoj nije zanemaren. (a to je zbilja ništa drugo nego čin prokošenja)

i jedni i drugi su navijači - pa pustite ih da igraju svoje igrice. Nije da ih mi izvana previše shvaćamo, pogotovo oni neki uvjereni da znaju sve o svemu, a pogotovo o Kohorti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
principessa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2010. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nenad-os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Otrov1991 je napisao/la: ›
nenad-os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Pripazite malo šta pišete. Pogotovo o Kohorti. Toliko.)

Jer ćemo vas pretući! Toliko!

Nenade, Nenade osijek031.com smile

Nek se zna (tko se kome dopada)...



hahahahha zašto uživljeni forumaši misle da je drugim ljudima bitno tko ima mišljenje on line? xD baš će navijači ići tražiti tko je što postao i tući neke jadničke koji nemaju drugu zanimaciju nego visiti na ovom 031 i davati zadrte i zajedljive komentare.

ma ja vam ljudi uopće ne volim navijače, ali ove dežurne seratore o njima koji o istima znaju koliko i ja o pecanju (znači NE) volim još manje.

argumentirajte svoje stavove. kako ne shvaćate da je dobar hraćak onaj koji ima neku osovinu, onaj gusti dio, onako, čisto da bolje leti. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: