Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječka Kohorta napala Delije kod Vukovara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2008. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jura Stublić je napisao/la (Pogledaj post): ›
gaap je napisao/la: ›
nakupina primitivaca ponovno je osramotila Hrvatsku. Hvala Kohorti


Kakvu glupost može izreći muškarac od 31 godinu, al opet ti nisi bio u ratu, no nije opravdanje.
Poslušajte vijesti. Nije bio napad na osnivačku skupštinu navijača Zvezde, nije osnivan klub navijača ili ljubitelja Zvezde, nego su OSNIVANE DELIJE tj. obnavljano najradikalnije srpsko krilo koje je sa vođom Arkanom u Maksimiru i Gradskom vrtu otvoreno četnikovalo i pozivalo na rat (kakve je to veze imalo s nogometom?). Pod imenom Delije su se borili u Slavoniji i drugdje, a sada na Kosovu. Delije nemaju slike igrača Zvezde na zidovima prostorija nego Arkana,Šešelja,Mladića i drugih krvnika.
Jeste probali otići na piće u sela s 99% srpskim stanovništvom.Kakve se pjesme sviraju i šta se poručuje na kirvajima a gdje je tad od njih prozivana Policija.
Zašto sam kao Hrvatski vojnik i nakon mirne reintegracije na posao u Vinkovce morao (imao zabranu) preko Đakova a ne izravno Osijek-Vinkovci? Nek mi neki branitelj Srba to odgovori.


Ajde lega ne defeciraj, i ja sam pripadnik OS RH, i nisam imao nikakvih problema na putu na posao. U početno periodu mirne reintegracije bilo je ograničeno kretanje za sve koji nisu imali prebivalište na tim područjima. A da te pitam oni Grobari oni nisu sudjelovali u ratnom sukobu početkom 90`, jesu li BBB također bili radili sranja za vrijeme rata? O čemu ti pričaš, ljudi (iako su srbi) pokušavali suosnovati navijačku udrugu i imaju puno pravo to ostvariti jer im to jamči naš ustav i naše zakonodavstvo. Ukoliko ti posjeduješ dokaze da oni udrugu koriste kao paravan za djela koja štete našoj državi prijavi ih policiji, ako nemaš dokaza onda ne laži i ne zbunjuj klince koji ovo čitaju.



E lega oladi malo. Ti u to vrijeme sigurno bio pripadnik Gardijske postrojbe.Ako si sada neki vojnik to nije bitno.Pojma nemaš o ratu i tadašnjim zbivanjima. Bio sam Zapovjednik gardijske satnije i da si tad bio vojnik bilo koje postrojbe u Vinkovcima ,a nisi ,znao bi tko ovo piše, a ja znam da nisi jer se takvi nisu samnom vozili na posao.Prepoznao bih stil jezika.
Ako znaš tko ssam slobodno objavi moje ime jer smo se svi koji putujemo znali a ponavljam umirovljeni sam časnik ponosne i slavne HV

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nenad-os
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2008. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Pa u kojoj ti državi živiš? Jel se Kohorta osniva u Pančevu ili BBB u Nišu????

Da smo neki klub osnovao bi se klub i u Kinshasi, Mogadishu, Katmanduu, a ne u Nišu. tko je lud osnivati klub navijača Osijeka u Nišu kad nisu ni skoro ni čuli za NK Osijek, a pogotovo da mu sada daju vrlobitnu potporu za kup Uefa.
Tko zna možda možda uskoro osvane veliki plakat na stadionu " Kohorta Niš" ili "Kohorta Velika Krsna"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2008. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz knjige "Ratni zločini srpskih vojnih i paravojnih postrojbi u Hrvatskom Podunavlju 1991-1995.
..."7.srpnja 1991. Selo Ćelije, nedaleko Vukovara, NAPADNUTO OD SRPSKIH TERORISTA IZ SILAŠA I BOBOTE. Oko 200 žitelja je prognano. Selo je OPLJAČKANO I SPALJENO"...

Jel se sjećate kad su ti jadni ljudi došli na Trg Ante Starčevića.To su ih napali srpske žene i djeca jel tako zaštitnici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2008. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledajte onog tipa što stoji pored Policije. Goloruki Srbin koji je došao na osnivačku skupštinu u MASKIRNIM hlačama ???
[/quote]
Onda bi se kod nas svako pokrivanje kuce, betoniranje staza po dvorištu i svinjokolja moglo okarakterizirati kao potencijlna oružana pobuna koliko ima maskirnih hlača, bezrukavnika i slične vojne opreme. (svnjokolja pogotovo jer tu ima i oružja)


nenad-os
Hvala dragom Bogu da je kod nas puno takvih hlača.Pa ti pojma nemaš šta pišeš ili si najvjerojatnije geđovan. Rat smo i dobili jer su u njemu sudjelovali ti hrabri i pošteni ljudi koje viđaš u našim selima, a ne takvi kao ti.
Jel tebi jasno da ja pišem o maskirnim hlačama u selima naseljenim Srbima.O ovima što u knjizi piše.O maskirnim hlačama koja su umrljana Hrvatskom krvlju.Pa koliko si ti tad imao godina ili nek ti netko ispriča kako je tada bilo.


Zadnja promjena: Jura Stublić; 08.05.2008. 10:30; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nenad-os
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2008. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Pripazite malo šta pišete. Pogotovo o Kohorti. Toliko.)

Jer ćemo vas pretući! Toliko!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2008. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Meni samo nije jasno kako neki ljudi mogu braniti Delije?
Pa zar nije opće poznato da su Bobota i Vera bila a vjerovatno i ostala najveća četnička legla?
A za Delije mislim da ne treba više ništa pisati već samo reći da im je vođa bio Arkan kojeg i danas Delije veličaju i uzdižu!


Ne shvaćaš. Nitko ne brani ovdje nikoga. Ovdje se, naprotiv, napada. Napada se one koji svoje stavove nameću šakama i palicama, neovisno o kome se radi. Napada se društvene anomalije kao što su delikventi organizirani u skupine kojima društvo nije stalo na kraj. Briga me za Delije i Kohortu. Očito su im ideje različite, ali metode slične.

Osječanin je napisao/la: ›
Pozdrav Otrove! osijek031.com smile

Za kraj. Evo kako jedan "delija iz Vukovara" opisuje svojoj braći u Srbiji "život na severu" u kako on kaže "fašističkoj zemlji" osijek031.com smile
Pa se vi i dalje čudite...



Ne zanima nas primitivac koji se smatra pripadnikom neke navijačke skupine. Ako saznam tko je, prijavit ću ga policiji. Ako ti to znaš, i ti ga prijavi. Međutim, nije mi ni na kraj pamet služiti se metodama tih istih primitivaca, usput gazeći po državi za koju su ljudi ginuli 91'. Tko sam ja, pa i ti, a također i svi naivci koji su se išli potući u Bobotu, da se s ovim gore obračunavam?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nenad-os
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2008. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Mišljenja su kao hidranti, svaki kučkin sin ima svoje.

Very Happy

Kaže se: "Mišljenja su kao šupak, ima ga svatko, ali to ne znači da je u redu svaki puta ga pokazivati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nenad-os
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2008. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jura Stublić je napisao/la: ›
Pa koliko si ti tad imao godina ili nek ti netko ispriča kako je tada bilo.

Imao sam dovoljno godina, da ne razmišljam tako ograničeno kao ti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2008. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nenad-os je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
Mišljenja su kao hidranti, svaki kučkin sin ima svoje.

Very Happy

Kaže se: "Mišljenja su kao šupak, ima ga svatko, ali to ne znači da je u redu svaki puta ga pokazivati.


Eto kako Nenad zrelo razmišlja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2008. 10:59 
Naslov:  Re: Osječka Kohorta napala Delije kod Vukovara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noob je napisao/la (Pogledaj post): › za ove moraliste koji uspređuju Milan i Zvezdu, MAnchester i Zvezdu i slične, te smatraju da je postojanje Delija u HR sasvim ok.

CZ - Inter Zaprešić 05/06



još jednom svaka čast Kohorti na akciji!



Dobra slika lega, jedino kad bi našao i onu s iste utakmice gdje se transparenti bolje vide, jer se u sredini ispod ove četničke koreografije nalazi srpska zastava na kojoj piše "Delije Bobota".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Otrov1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2008. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nenad-os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Pripazite malo šta pišete. Pogotovo o Kohorti. Toliko.)

Jer ćemo vas pretući! Toliko!

Nenade, Nenade osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2008. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jura Stublić je napisao/la (Pogledaj post): ›
E lega oladi malo. Ti u to vrijeme sigurno bio pripadnik Gardijske postrojbe.Ako si sada neki vojnik to nije bitno.Pojma nemaš o ratu i tadašnjim zbivanjima. Bio sam Zapovjednik gardijske satnije i da si tad bio vojnik bilo koje postrojbe u Vinkovcima ,a nisi ,znao bi tko ovo piše, a ja znam da nisi jer se takvi nisu samnom vozili na posao.Prepoznao bih stil jezika.
Ako znaš tko ssam slobodno objavi moje ime jer smo se svi koji putujemo znali a ponavljam umirovljeni sam časnik ponosne i slavne HV


Ček malo pa zar ti nisi Jura Stublić, dečec iz Sesvetskog kraljevca. Poznati kantautor hitova iz ranih `90, poput "E`moj druže beogradski" i "Ptico moja"
Btw, zapovjedniče satnije jesi uspio lažirati PTSP i otići u mirovinu jer ti je napredovanje u vojsci bilo zabetonirano zbog nedovoljnog obrazovanja za časnika?
A vezano za stil jezika , čini mi se da ga ne možeš prepoznati jer ja nisam bio od onih koji su ti se uvlačili u šupak, a i ja bi svaki dan ponavljao živila Rvacka i HV jer sam dobio stan i mirovinu a jedva da sam srednju završio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2008. 1:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Ne shvaćaš. Nitko ne brani ovdje nikoga. Ovdje se, naprotiv, napada. Napada se one koji svoje stavove nameću šakama i palicama, neovisno o kome se radi. Napada se društvene anomalije kao što su delikventi organizirani u skupine kojima društvo nije stalo na kraj. Briga me za Delije i Kohortu. Očito su im ideje različite, ali metode slične.


Shvaćam ja da su Delije anomalija u društvu. Jer oni nisu samo navijačka skupina. Oni su navijačka skupina koja je i danas ponosna na četnike i zlodjela koja su učinila. I kao takvi nemaju se oni tu šta skupljat.
Ako Austrija može zabranit koncert Thompsonu možemo i mi zabranit Delje u Hrvatskoj kao nepoželjnu i iznimno opasnu navijačku skupinu.
A ako se ne sjećate i 90' su tako počeli s nekim okupljanjima a svi znamo kako je završilo.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2008. 6:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Shvaćam ja da su Delije anomalija u društvu. Jer oni nisu samo navijačka skupina. Oni su navijačka skupina koja je i danas ponosna na četnike i zlodjela koja su učinila. I kao takvi nemaju se oni tu šta skupljat.
Ako Austrija može zabranit koncert Thompsonu možemo i mi zabranit Delje u Hrvatskoj kao nepoželjnu i iznimno opasnu navijačku skupinu.
A ako se ne sjećate i 90' su tako počeli s nekim okupljanjima a svi znamo kako je završilo.


Pa vidis to je ok, Republika Austrija je zabranila koncert, a ne skupina navijača. Ne sjećam se da su Thomphsona ikad pretukli. Možda je šteta, bar ne bi pisao onakve pjesmuljke Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2008. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jura Stublić je napisao/la (Pogledaj post): ›
E lega oladi malo. Ti u to vrijeme sigurno bio pripadnik Gardijske postrojbe.Ako si sada neki vojnik to nije bitno.Pojma nemaš o ratu i tadašnjim zbivanjima. Bio sam Zapovjednik gardijske satnije i da si tad bio vojnik bilo koje postrojbe u Vinkovcima ,a nisi ,znao bi tko ovo piše, a ja znam da nisi jer se takvi nisu samnom vozili na posao.Prepoznao bih stil jezika.
Ako znaš tko ssam slobodno objavi moje ime jer smo se svi koji putujemo znali a ponavljam umirovljeni sam časnik ponosne i slavne HV


Ček malo pa zar ti nisi Jura Stublić, dečec iz Sesvetskog kraljevca. Poznati kantautor hitova iz ranih `90, poput "E`moj druže beogradski" i "Ptico moja"
Btw, zapovjedniče satnije jesi uspio lažirati PTSP i otići u mirovinu jer ti je napredovanje u vojsci bilo zabetonirano zbog nedovoljnog obrazovanja za časnika?
A vezano za stil jezika , čini mi se da ga ne možeš prepoznati jer ja nisam bio od onih koji su ti se uvlačili u šupak, a i ja bi svaki dan ponavljao živila Rvacka i HV jer sam dobio stan i mirovinu a jedva da sam srednju završio.



Slušaj lega ako si zbog poznavanja jezika završio za veterinara i sad si u HV vidi se da ja tvojim jezikom negovorim,
O obrazovanju nemoram pisati jer je potrebnima poznato kao i način stradavanja a PTSP nemam a mogao bih ga dobiti dopisivanjem sa tobom.
Nemaš pojma o ratu jer sI dosta kasno ušao u HV jer tad nisi imao godina, a bar malo poštovanja budući da si iz Tenje, tj. poštovanje prema ljudima koji su stradali za ovu Hrvatsku i koji su maltretirani i istjerani iz domova.Kako možeš braniti četnike koji su i tebe istjerali iz sela???
To ako neki tvoji prijatelji pišu na forumu neznači da nesmiješ imati svoj stav i mišljenje.Nebudi miš nego Hrvat iz Tenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: