Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moje dijete je GAY?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.05.2008. 22:02 
Naslov:  Re: Moje dijete je GAY?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goopa je napisao/la: ›
Ma ne bi on meni dugo bio peder! Sasvim iskreno, nula tolerancije imam prema gay orijentiranim osobama.

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.05.2008. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Anastazija je napisao/la (Pogledaj post): › I što podrazumijevaš pod tim da te ugrožvaju, tj. tvoje dijete?

Ako djete bude gledalo da se oko njega momci ljube i miluju, i kako svi govore da je to normalno, vjerovatno će i samo steći dojam da je to prihvatljivo.

i šta? ako ima takvih sklonosti radit će to i bez podrške okoline..kao da će ga to što je to normalno i prihvatljivo spriječiti ili potaknuti na takvo nešto.
misliš da po principu "nasilje rađa nasilje" i ovo funkcionira?smiješno....

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2008. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Anastazija je napisao/la (Pogledaj post): › I što podrazumijevaš pod tim da te ugrožvaju, tj. tvoje dijete?

Ako djete bude gledalo da se oko njega momci ljube i miluju, i kako svi govore da je to normalno, vjerovatno će i samo steći dojam da je to prihvatljivo.
A kada spozna da kao gay ne može imati potomstvo, i da oni primitivci koji su bacali trulo povrće na njega i njegovog dečka dok su hodali na paradi uživaju igrajući nogomet sa svojim sinovima. Kada shvati da mu dijete nikada neće donijeti hladno pivo poslije obilnog roštilja jer mu partner ne može zatrudnoijeti, onda će protestirati kako su mu uskraćena osnovna ljudska prava.

E na taj način mi je dijete ugroženo jer ne mogu stati uvijek ispred telke ili neta i govoriti djetetu da je to što gleda bolesno i nastrano.


Očito drukčije definiramo ugrožavanje jer mislim da to nije ugrožavanje, ali ajde, sto ljudi, sto ćudi.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2008. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
NE MOGU dopustiti da:
1) Osnivaju bračnu zajednicu
2) Posvajaju djecu


Zašto dvije cure, žene koje se vole, koje su zrele, koje imaju posao, žive zajedno u ljubavi, slažu se... ne bi mogle posvojiti dijete? Normalne gay osobe mogu biti jednako dobri roditelji djeci kao i hetero. Zar je bolje pustiti da djeca odrastaju u domovima nego u krugu ljudi koji će ih obasipati ljubavlju?
Gayevima ne treba dati da posvajaju djecu, ali zato nema veze ako se djecu zapostavlja ili zlostavlja u obitelji koja nije gay???
Što je toliko loše u tome da dvije žene ili dva muškarca odgajaju djecu? Mislim da je u cjelokopunom odgoju najmanje bitno što su ti roditelji po seksualnoj orijentaciji.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2008. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
E na taj način mi je dijete ugroženo jer ne mogu stati uvijek ispred telke ili neta i govoriti djetetu da je to što gleda bolesno i nastrano.

pa onda mu reci da je ovaj svijet kugla šarena i da na ovom svijetu svega ima pa i takvih koji vole drugačije stvari od njega i da nisu oni "bolesni i nastrani "nego samo malo drugačiji od njega.namećući mu svoje predrasude o "takvim" osobama samo prenosiš svoju netoleranciju na njega.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2008. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa naravno da mu prenosim kako ti kažeš ne toleranciju. Zašto dijete koje je svjedok nasilja u obitelji i samo bude nasilnik u obitelji ( u većini slučajeva), možda zato što dok je gledao staroga kako lomi kevu mislio da je to ok. Tako i dijete koji gleda istospolne "Roditelje" (nadam se da to neće biti dopušteno) kako se maze i ljube može biti sj..bano u mozak pa istim putem nastraniti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sretno-dijete
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: childhood
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.05.2008. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

okolina ne utječe na to hoće li dijete biti gay ili ne...!! to su greške u kromosomima! Wink
homoseksualnost je i prije postojala i bila uobičajna pojava kod starih grka.. danas je malo previše u medijima!! mislim da ljudi trebaju razbiti predrasude! obratite pozornost na nasilnike i narkomane jer će oni više utjecat na vašu djecu nego gay populacija!! Smile

_________________
...da bi postao dobra karika u lancu života,
nauči bezuvjetno voljeti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2008. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Tako i dijete koji gleda istospolne "Roditelje" (nadam se da to neće biti dopušteno) kako se maze i ljube može biti sj..bano u mozak pa istim putem nastraniti.

A kako onda ljudi postanu gay kad su nastali od ljudi koji nisu gay nego su hetero i to je dijete odrastalo u takvoj okolini?

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.05.2008. 8:16 
Naslov:  Re: Moje dijete je GAY?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sretno-dijete je napisao/la: ›
obratite pozornost na nasilnike i narkomane jer će oni više utjecat na vašu djecu nego gay populacija!! Smile

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2008. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
pa naravno da mu prenosim kako ti kažeš ne toleranciju. Zašto dijete koje je svjedok nasilja u obitelji i samo bude nasilnik u obitelji ( u većini slučajeva), možda zato što dok je gledao staroga kako lomi kevu mislio da je to ok. Tako i dijete koji gleda istospolne "Roditelje" (nadam se da to neće biti dopušteno) kako se maze i ljube može biti sj..bano u mozak pa istim putem nastraniti.

varaš se ako misliš da dijete koje živi okruženo istim roditeljimai samo može postati gay.njemu to može biti normalno al ne mora prakticirati takvu vrstu sexa ako osjeća OSJEĆA privlačnost drugom spolu.ni sva djeca koja su živjela u obitelji u kojoj je otac prakticirao batine na majci nisu nasilna, čak odu u potpuno drugom pravcu.
u nekim stvarima ne možeš utjecati na djecu, pogotovo u nečemu što oni osjećaju i svako nasilje i korekcija "nenormalnosti" može samo postići kontraefekt.mislim da nam je svima - roditeljima - najbitnija sreća naše djece pa za cijenu se ne pita.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2008. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta nitko nije pisao o tome da mu je roditelj gay?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.05.2008. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › šta nitko nije pisao o tome da mu je roditelj gay?


pa vjerojatno nikome roditelj nije gej ako nisu pisali o tome...

... ili možda ima i takvih?

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2008. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la: ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › šta nitko nije pisao o tome da mu je roditelj gay?


pa vjerojatno nikome roditelj nije gej ako nisu pisali o tome...

... ili možda ima i takvih?

milsim na njihove rekacije da saznaju ili im roditelji (ne znam zašto) nađu za shodno to izrreći..kao što se roditelja ne tiče (po mom mišljenju) intima djeteta ( ne mislim baš na dijete po godinama) tako ni djecu ne bi trebalo biti briga s kim im roditelji spavaju.. ili ipak?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.05.2008. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa kako mi roditelji mogu biti gay, pa nisam se rodio po duhu svetom.
Da mi je otac bio gay šiljio bi nekog u dupe a ne moju mamu u rodnicu, a još se nije dogodilo da dva istospolna roditelja uspiju začeti novi život to je ipak za sada protuprirodno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.05.2008. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › pa kako mi roditelji mogu biti gay, pa nisam se rodio po duhu svetom.
Da mi je otac bio gay šiljio bi nekog u dupe a ne moju mamu u rodnicu, a još se nije dogodilo da dva istospolna roditelja uspiju začeti novi život to je ipak za sada protuprirodno.


nemas poima koliko si u krivu.

sexualnost nije crna i bijela, postoji dosta sivih nijansi.

a i prije je velik broj gay osoba stupao u brak da se zastiti i prikrije svoju homosexualnost, tako da je sasvim moguce da je nekome od nas mama lezba a tata gay.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: