Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moje dijete je GAY?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2008. 10:48 
Naslov:  Re: Moje dijete je GAY?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao roditelj bih željela biti sasvim tolerantna. Kad je moje dijete sretno, i ja ću biti sretna.
Šta mi vrijedi da mi se kćerka/sin uda/oženi za nekog suprotnog spola samo zato jer je to "normalno" i zato jer se to "podrazumijeva", a da pritom budu nesretni.
Svatko je krojač svoje sreće.
A na nama kao budućim roditeljima je da pokušamo odgojiti dijete da bude pošteno, pravedno i oštro!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.05.2008. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
[
nemas poima koliko si u krivu.

sexualnost nije crna i bijela, postoji dosta sivih nijansi.

a i prije je velik broj gay osoba stupao u brak da se zastiti i prikrije svoju homosexualnost, tako da je sasvim moguce da je nekome od nas mama lezba a tata gay.
Moguće je ali iznimno malo vjerojatno,velika većina homo osoba nikada ne ulazi u brak,a ako i uđu u brak u tom braku nema djece iz logičnih razlloga,osobe na koje ti misliš su biseksualne.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2008. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno, nisam neki zadrti kreten koji osuđuje sve što je drugačije, samo zato što je drugačije.... No u ovom slučaju mi ipak nešto smrdi.... Evo jednog aktualnog primjera koji nađoh danas na stranicama Jutarnjeg Lista:

Citat: › Samo sedam tjedana prije termina poroda transseksualac Thomas Beatie (34), prvi trudni muškarac na svijetu, snimljen je kako u majici s logom svoje tvrtke “Definiraj normalno” punom parom kosi travu i uređuje vrt sa suprugom Nancy u njihovoj kući u Bendu u američkoj saveznoj državi Oregon. Fotografije je objavio britanski Daily Mail.

Thomas je rođen kao žena, Tracy Lagondino, ali je nakon što je postao tinejdžerska Miss Havaja, odlučio otići na terapiju testosteronom. U intervjuu koji je u travnju dao Oprah, Thomas je otkrio da je za začeće koristio spermu iz banke sperme. Oplodnju je u njihovoj kući izvela njegova supruga Nancy.

Ona je prije nekoliko godina morala na histerektomiju pa Thomas kaže da sada nosi bebu u njezino ime. Zakonski se vodi kao muškarac otkad je završio tretman testosteronom i otkad su mu kirurški odstranjene grudi.

Mogao je začeti budući da nije otišao na kiruršku operaciju promjene spola, namjerno, jer je planirao trudnoću i kad je znao da će živjeti kao muškarac. Sada sa suprugom početkom srpnja očekuje djevojčicu.


I sad ja imam par pitanja.....
Prvo, što da to dijete misli? Ima mamu i tatu, ali obadvoje su žene, tata ju/ga je rodio, mama ju/ga dojila (pošto "tata" više nema grudi....), i tako dalje i tako bliže.... Zbunjola do jaja i za nekog odraslijeg, a ne za malo dijete....

A drugo, ako je već "tata" odlučila da više nije žena, već muškarac, odakle joj pada na pamet opet glumiti ženu i umjetno se oploditi?!?!? Što sad 9 mjeseci je ponovno žena, a onda će opet biti muško?!?!?!?! Mislim WTF?!?!?!?!

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stoka_unleashed
Offline
Avatar

Ukupno postova: 639
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.05.2008. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Iskreno, nisam neki zadrti kreten koji osuđuje sve što je drugačije, samo zato što je drugačije....


Zašto ne? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.05.2008. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
pa kako mi roditelji mogu biti gay, pa nisam se rodio po duhu svetom.
Da mi je otac bio gay šiljio bi nekog u dupe a ne moju mamu u rodnicu, a još se nije dogodilo da dva istospolna roditelja uspiju začeti novi život to je ipak za sada protuprirodno.

dobro, kako bi reagirao da neposredno saznaš da ti netko od roditelja ima gay sklonosti? da li bi prešao preko toga ili bi ih suočio sa tim? ponavljam, stava sam da me se sexualnost moga djeteta ne tiče pa po tom principu ni mojih roditelja.odrasli će uvijek iznaći neko opravdanje za svoje postupke

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.05.2008. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
osobe na koje ti misliš su biseksualne.

nema biseksualnih osoba...u biti se radi o ljudima koje privlači isti spol al nisu dovoljno odvažni to izrealizirati pa su naučeni na hetero odnose...i takvi ljudi mogu imati djecu

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
osobe na koje ti misliš su biseksualne.

nema biseksualnih osoba...u biti se radi o ljudima koje privlači isti spol al nisu dovoljno odvažni to izrealizirati pa su naučeni na hetero odnose...i takvi ljudi mogu imati djecu


zašto misliš da ne postoje biseksualne osobe?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.05.2008. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi preko toga prešao valjkom za asfalt, mislim da mi stari kaže da je tekica, a da je mene pravio kako bi prikrio svoje bisexualne sklonosti.
Reko bi mu čuj pederu stari, sorry al nisam mislio da ću ikad u životu udariti nemoćnu osobu.
A da me se tiče sexualnost djeteta to je normalna stvar, pa nemreš sinu nogometašu kupovat roze majice i bezalkoholno pivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.05.2008. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno da vam kažem da me nije briga što su moji starci. Vjerojatno zato što znam da nisu gej.
Više bi me brinilo da mi je otac incestuozni pedofil. Hvala bogu nije...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2008. 21:21 
Naslov:  Re: Moje dijete je GAY?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neke ljude nikad neću shvatiti, iako se trudim.

Seksualni nagon ne služi samo reprodukciju, mislila sam da je to svima jasno ali očito sam bila u krivu. Zabavno je seksati se, to je dio života. To su shvatile čak i životinje pa su i one ponekad, eto, homoseksualne.

Ako je homoseksualnost izbor, a životinje su vođene nagonima pri čemu ne upotrebljavaju razum... htjela bih da mi netko objasni kako si životinje odjednom svjesno izabiru spolnu orijentaciju?

Ako je homoseksualnost izbor, neka se jedan veliki mačo s ooga foruma pokuša napaliti na frajera. Ako uspije, dokazat će mi da sam u krivu.

Ako su homoseksualci manje vrijedni jer neće napraviti dijete, čemu onda koristimo kontracepciju i zašto se parovi koji ne mogu imati djecu uopće seksaju? Tom logikom, mogli bismo početi diskriminirati i osobe koje ne mogu imati djecu.

Heteroseksualnim muškarcima je odvratna pomisao na seks s drugim muškarcem. Zašto je tako teško shvatiti da je homoseksualnom muškarcu odbojna pomisao na seks sa ženom?

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2008. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ko kaže da se pederi u životinja nagonski sexaju i kakve to veze ima sa mojim djetetom, tema je što učiniti kad saznaš da ti je djete gay.
Tko je spomenio da je gay osoba upće vrijedna? Niko nije rekao da gay neće napraviti djete nego da ne može, a to je bitna razlika u uspordbi sa kontracepcijom.
Kako parovi koji ne mogu imati djecu, mogu saznati da su im djeca gay? Jaka ti logika Razz
Recimo vrlo teško mi je shatiti i odvratno mi je kada stari prdonja pipka male curke i dječke, odvratno mi je kada neki lik opći sa mrtvim tjelom, odvratno mi je kada se dva lika trpaju u dupe.
I mislim da mojoj djeci moram na vrijeme objasniti kako bi se obranili od takvih nemoralnih (a možda i kontagioznih)ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2008. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Ko kaže da se pederi u životinja nagonski sexaju i kakve to veze ima sa mojim djetetom, tema je što učiniti kad saznaš da ti je djete gay.
Tko je spomenio da je gay osoba upće vrijedna? Niko nije rekao da gay neće napraviti djete nego da ne može, a to je bitna razlika u uspordbi sa kontracepcijom.
Kako parovi koji ne mogu imati djecu, mogu saznati da su im djeca gay? Jaka ti logika Razz
Recimo vrlo teško mi je shatiti i odvratno mi je kada stari prdonja pipka male curke i dječke, odvratno mi je kada neki lik opći sa mrtvim tjelom, odvratno mi je kada se dva lika trpaju u dupe.
I mislim da mojoj djeci moram na vrijeme objasniti kako bi se obranili od takvih nemoralnih (a možda i kontagioznih)ljudi.
trpanje u isti koš pedofilije/nekrofilije i homoseksualnosti je neozbiljno. ako ništa drugo, u prva dva slučaja zbog svojih sebičnih i bolesnih potreba povrjeđuješ i tuđi život, život te djece ili dostojanstvo umrle osobe dok gay osobe ne zaskaču na ulici tebe ili tvoju djecu samo zato što su gay. uostalom zakoni, vjerojatno 99% država na ovom svijetu, prepoznaju jasnu razliku između stvari koje si ti naveo. dok ćeš zbog prve dvije stvari vjerojatno u bajbukanu na dosta dugo, kao gay ćeš uskoro, nadam se, moći imati i prsten na ruci. hvala bogu pa se tu i tamo i u ovoj prokletoj americi dogode neki svijetli trenuci u korist promidžbe ljudskih prava i slobode izbora

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2008. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo to trpanje je neozbiljno i nastrano.
Ovdje niko ne govori da gay napada nečiju djecu , nego da ća naša djeca obasipana prosvjedima i zalaganjima za gay=normalno biti zbunjena i prihvatiti gay opredjeljenje kao nešto normalno. Zato ponavljam da ću svojoj djeci svakodnevno skretati pozornost na sve opasnosti koje mu prijete ako odabere homosexualno opredjeljenje, a ako se stvarno takav rodio poželiće da se ponovno rodi , ali normalan.
A u bajbukani je homoseksualna orjentacija normalna pojava, onda je očito da takovim ljudima tamo i mjesto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2008. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neznam jebiga, meni tu ništa nije nenormalno, vjerujem da svako ima pravo izbora, ovdje se u biti ni ne radi o izboru nego o genima, nisu mi jasni ljudi koji bi izmlatili nekoga samo zato što je drugačiji. draži mi je ispravan gay nego u kurcu straight.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2008. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Zato ponavljam da ću svojoj djeci svakodnevno skretati pozornost na sve opasnosti koje mu prijete ako odabere homosexualno opredjeljenje, a ako se stvarno takav rodio poželiće da se ponovno rodi ,

spadaš li ti u tu "opasnost" koja mu prijeti? mislim da brkaš pojmove. mislim da se ovdje radi o djetetu kao odrasloj,svjesnoj osobi a ne o nekim pubertetlijama.što bi uradio da ti sin/kći koja više ne živi sa tobom, ima svoj stan, posao jednog dana objavi da je gay? mislim da se na to mislilo.ako bi doista reagirao kako govoriš onda im život pored tebe neće biti nimalo lak jer im već nije lako živjeti u ovakvom netolerantnom društvu a nedostatak podrške iz obitelji...Wow! koji će to mix osjećaja biti...trebalo bi ti biti drago što ti je dijete sposobno voljeti i osjećati te biti sretno bez obzira što šira zajednica misila o tome.jednom kad se deklariaju kao gej osobe društvo ih prešutno ostavlja na miru

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: