Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



R.I.P. Klub Mini Teatar

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: › nikad bio. *shrug*
sa fotki mi se cini ko rupa.. tzv. ćumez.. Smile
a po zgbu samo takve birc/klubove pohađam... :/
Moze te biti sramota i sprd sto nisi bio.

Mini Teatar je bio upravo onakav kakvim ocekujem da jedan klub takve tematike i bude. Nimalo fancy, nimalo shljashtav... pravi koncertni klub u kojem se guzvas, isprolijevas, loces, zabavljas...

Atmosferom me podsjetio na vremena prastarog OKS-a (s tim da u MT-u nikad nije bilo ni priblizno stakla koliko ga je znalo biti po podu OKS-a).

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2008. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
toni je napisao/la: › nikad bio. *shrug*
sa fotki mi se cini ko rupa.. tzv. ćumez.. Smile
a po zgbu samo takve birc/klubove pohađam... :/
Moze te biti sramota i sprd sto nisi bio.


ma.. nevolem takva mjesta u kojim nisam starosjedioc.. da se tako izrazim Smile

.. a i kad sam u os.. onda ima dragih ljudi koje dugo ne vidim.. pa se druzim s istim tima.. na 'nasim' mjestima..

Citat: ›
Mini Teatar je bio upravo onakav kakvim ocekujem da jedan klub takve tematike i bude. Nimalo fancy, nimalo shljashtav... pravi koncertni klub u kojem se guzvas, isprolijevas, loces, zabavljas...


hehe, cini se meni, prijatelju, da se ti nisi bas provodio po takvim mjestima.. pa ce bit da ti fali, a ?

ustvari.. a i kako bi.. pa tek 8 godina.. ima vremena mali, ima vremena...

Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2008. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bannana je napisao/la (Pogledaj post): › e ja sam stalno govorila da će to propast i hvala bogu i je!! lijepa je ideja da se mladima osigura mjesto...da se promovira ta scena i tako to, ali da je tamo došao i jedan roditelj i vidjeo u kakvom ''osiguranom prostoru'' i u kakvim uvjetima se njegova djeca zabavljaju pozlilo bi mu!!
mislim zaboga ljudi, ne možete imat tepih-tepison na podu u klubu gdje se pije/proljeva, puši/gasi opuške po podu, pljuje, povraća, pravi šutke, pada...i ne znam što sve...kako se to čistilo nemam pojma!! i stvarno moraš imat smisla za financije kada svaki vikend naplaćuješ i uspiješ propast, a da ne kažem da se sve skupa oko 0 kn uložilo u uređenje prostora! baš ono ruupa! i onda se ta mlada djeca tamo mješaju sa starim, pijanim, prljavim prodanjama kojima uopće nije mjesto tamo/ili je samo njima mjesto tamo!ideja je super, ali provedba katastrofalna! ako se već kretalo u to onda se malo trebalo razmislit prije! glupo je i nema ni malo smisla to što oni kažu kao to se osnovalo da ljudi mogu slušat tu glazbu jer u gradu nema niti jedno tako mjesto i onda redovito naplaćivat svaki vikend i to ne rijetko i više od simboličnih 10 kuna! a i tih 10 kuna je djeci koja to slušaju nekad puno!a da se pritome u ostatku grada cajke i u biti sve ostalo može slušat besplatno!! tako bi i OBP mogao kukat kak oni dovode grupe i dj.-eve i šta ti ja znam, a ne sjećam se kada se tamo zadnji put naplaćivao upad, ili u big benu...
lako sad krivit djecu što nisu kupovali cugu tamo kad moraju cimat starce za 20 kn il koliko već, i kad mogu jeftinije proć ak kupe cugu u trgovini, svi znaju da ako želiš zaradit onda moraš biti lokacija i za starije jer stariji imaju love!! ako na to nisu mislili...ma bzvz!! al ja sretna da je to propalo, žao mi ljudi koji su izgubili time uložene novce i vrijeme i šta ja znam, ali mislim da je ovo bolje za sve!! možda sada nikne nešto poštenije!!


Ok razumijem sve što kažeš ali nije mi jasno kako ti može biti drago što je propalo...Bilo je nas ljudi koji smo tamo uvijek voljeli otici, poslusati bend, popiti pivo, druziti se sa ljudima.
Vidim da si i ti jedna od onih koji prigovaraju protiv plaćanja upada, a zašto se to moralo sam objasnio na prvoj stranici. To je bilo samo da se bendovi barem djelomicno plate, jer rijetko kada su od upada uspjeli ih potpuno platiti.

Sa ovakvim komentarima jako rastužuješ nas kojima je stalo do tog mjesta, koji su tamo ostavili neke svoje izlaske koje će pamtiti cijeli život, koji su se na bilo koji način trudili da mjesto opstane i kojima će nedostajati tako nešto.

Da se zatvori Q, Oks, Coctail ili nešto, ja ne bih nikada rekao da mi drage što se zatvorilo, jer znam da će se otvoriti dalje neka još gora rupa. Kod nas je jedino problem što smo mi imali jedan jedini prostor, i sada netko tko mi se po ovom postu čak čini kao pripadnik urbane mladeži, kaže da je sretan što se zatvorilo. Jako lijepo od tebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2008. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
i sada netko tko mi se po ovom postu čak čini kao pripadnik urbane mladeži, kaže da je sretan što se zatvorilo. Jako lijepo od tebe.


Ajde.. sta pizdish.. vis da je sretan/na.. a to je najvaznije !

vjerovatno je bio/la sretan/na i kad se otvorio MT ! Smile

Ljudi.. bud'te sretni ! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bananan
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.04.2008. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok razumijem sve što kažeš ali nije mi jasno kako ti može biti drago što je propalo...Bilo je nas ljudi koji smo tamo uvijek voljeli otici, poslusati bend, popiti pivo, druziti se sa ljudima.
Vidim da si i ti jedna od onih koji prigovaraju protiv plaćanja upada, a zašto se to moralo sam objasnio na prvoj stranici. To je bilo samo da se bendovi barem djelomicno plate, jer rijetko kada su od upada uspjeli ih potpuno platiti.

Sa ovakvim komentarima jako rastužuješ nas kojima je stalo do tog mjesta, koji su tamo ostavili neke svoje izlaske koje će pamtiti cijeli život, koji su se na bilo koji način trudili da mjesto opstane i kojima će nedostajati tako nešto.

Da se zatvori Q, Oks, Coctail ili nešto, ja ne bih nikada rekao da mi drage što se zatvorilo, jer znam da će se otvoriti dalje neka još gora rupa. Kod nas je jedino problem što smo mi imali jedan jedini prostor, i sada netko tko mi se po ovom postu čak čini kao pripadnik urbane mladeži, kaže da je sretan što se zatvorilo. Jako lijepo od tebe.
[/quote]
a sori, kao što rekoh žao mi ljudi i sve!!nisam htjela nikog ražalostit! Sad kontam ja da je to sve bilo u dobroj namjerni, i da, bila sam sretna kad se otvorio i imislim i dalje da nam treba tak neko mjesto...ali isto tako mislim da se to može i treba puno bolje napravit! a ne da onda bude ovakvih komentara tipa da ljudi tamo smrde...to je više zbog utiska koje ostavlja cjelokupna slikaa!
a codar...ne moraš biti tako agresivan...i ne kontam što je to toliko debilmo i primitivno!?! jesam ja rekla nešto što nije bilo tako!? objasni al ajd pliz na uljudan način!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šteta... Ne znam gdje ću više ići kad prigusti poslije Kestena ili tak' nekog mjesta; kada žeđ postane neizdrživa poslije 23h...

Preko nekoliko puta sam se neizmjerno dobro proveo u Mini Teatru, čuo neke bendove bez kojih danas ne mogu zamisliti radni dan, dobro se zabavio sa društvom, izlazio sa curom sa kojom, na koncu - jedan koncert u MT-u obilježavam kao obljetnicu (nama muškima treba podsjetnik na obljetnice pa mi nad radnim stolom visi karta sa koncerta).

Unatoč tepisonu (i meni je to bilo stvarno gadno) i pijanoj dječurliji (nisam ni ja bio bolji prije desetak godina), nije se dogodilo da sam se osjećao nepoželjno. Zapravo, tamo sam proživio uskrsnuće svoje (nikad propisno dovršene) adolescencije, tamo me nije bilo bed hvatati se i žvaljakat sa curom uz sick stone rock, bauljat uokolo mrtav pijan, praviti budalu od sebe općenito (inače mi ne treba puno nečega za to Smile)...
Kvragu, dobro sam se znao zabavljati i kada je mjesto bilo totalno prazno, a bend na stageu zapravo imao probu pred nekoliko ljudi!

No, eto, bilo pa prošlo. Sranje.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sam par puta u tom Mini Teatru. Ozvuka većinom iznimno loša, u šanku svega par cuga, o Wc-ima da ne pričam. Zapravo se čudim što okolni stanari nisu pokrenuli ustanak. Bendovi većinom takvi da bi im netko trebao savjetovati, dobronamjerno, da se okane ćorava posla (i samim tim se čudim da ih se uopće plaća za koncerte).

No, iznimno mi je žao što se zatvorilo. U isto vrijeme, to je jedno petnaesti prostor za takve stvari koji se zatvorio otkad ja pratim, a to je već podosta godina. Mini Teatar je ujedno i jedno od najgorih mjesta, pa nije i neki problem naći alternativan prostor tog tipa, samo se treba raspitati gdje ima slobodno skladište za iznajmljivanje.

Uvijek su ta ista mjesta propadala iz istog razloga, jer ne zarađuju. A ne zarađuju iz razloga što dolaze klinci, mahom pijani, koji su svoje potrošili u trgovini. Stariji ljudi ne žele biti u takvom ćumezu, pogotovo ako želiš otići na pivo-dva. Smrdi, zadimljeno je, nesnosno vruće, gužva, užasna buka zbog koje ne možeš normalno komunicirati, u 90% slučajeva nema cuge koja ti se pije, a i klinke su još mlade pa im je još neugodno srediti se.

Prema tome, onaj koji hoće privući starije goste, kojima takva glazba odgovara, morat će nešto i uložiti. Kako je isto u svim gradovima, rješenje je jedino da se mlađa ekipa organizira u udrugu, i pokuša dobiti prostor od Grada, bez naknade. To su uspjeli u Zagrebu (makar ih pokušavaju istjerati već godinama). Vrdoljak bi vjerojatno imao razumijevanja za takve probleme, pa predlažem da se njemu obratite.

Inače, kad smo kod narodnjaka, ne vjerujem da bi doro radio narodnjački disko u skladištu. Vlasnici narodnjačkih klubova malo su ipak i investirali u prostor.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@W.M.Felt

pratim tvoje komentare već neko vrijeme i u većini slučajeva si pisao ono što sam mislio, ali sad si malo zastranio. ja sam jedan iz generacije koja je išla u oks dok je borbaš tamo bio samo obični izbacivač, i mogu ti reći da je tamo bilo i gore nego u mini teatru glede wecea i samog izgleda prostora. ono što ne shvaćaš, pogotovo ako ne slušaš alternativnu i malo "čudniju" glazbu, da tim i takvim ljudima nije bitno kako prostor izgleda i koliko se u njega uložilo, važna je bila svirka, ekipa i atmosfera. bendovi, koliko god tebi zvučali da se trebaju okaniti ćorava posla, imaju pravo da se izražavaju na njima sopstven način. netko će to voliti slušati, netko ne. ne možemo svi biti isti. i slušati isto. mislim da mini teatar nije ciljao na dobnu granicu posjetioca, nego na ljude koje vole takvu vrstu glazbe.
možemo samo žaliti što se zatvorilo još jedno mjesto sa drukčijom ponudom od cajki.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
ono što ne shvaćaš, pogotovo ako ne slušaš alternativnu i malo "čudniju" glazbu, da tim i takvim ljudima nije bitno kako prostor izgleda i koliko se u njega uložilo, važna je bila svirka, ekipa i atmosfera. bendovi, koliko god tebi zvučali da se trebaju okaniti ćorava posla, imaju pravo da se izražavaju na njima sopstven način.


Hm, čovjek je u pravu što se tiče razglasa - vrlo je često bio očajan. A ja se baš ne slažem s time da mi je svejedno kako wc izgleda...
No, sve ovo za OKS stoji, dok je bio u rukama studenata bio je rusvaj. Studentski rusvaj. Kakav i treba biti, jelte...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma to je istina, Oks je bio sličan, ali i ja sam tada bio u tim godinama, u kojima je sad ova ekipa iz Mini Teatra, i tada ti stvarno ništa ne smeta. Ali to je bilo i neko drugo vrijeme (bolje). Da ne duljim previše, tada su svi bili slični, svi su išli svugdje, nikom nije ništa smetalo, svi su imali i par crvenih za potrošiti.

Također, nisam siguran koliko je tadašnji Oks gutao za najam, prije bih rekao da nije plaćao ništa (možda ima netko tu na forumu koji se toga sjeća), i zato kažem, takva mogućnost i danas postoji, samo treba kucati po vratima (evo, ti mladi osječki bendovi, organizirajte se u udrugu, pa uz podršku studentskih, pravac u Grad). Očito da takvo mjesto drugačije ne može opstati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Avi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 204
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2008. 19:52 
Naslov:  Re: R.I.P. Klub Mini Teatar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da je bio rupa- bio je, da je imao dobru mjuzu i atmosferu- imao je.

_________________
ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bela@ufo
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2008. 22:28 
Naslov:  Re: R.I.P. Klub Mini Teatar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

R.I.P. Klub Mini Teatar
bilo je i lijepih i manje lijepih trenutaka...
sada ulaziti u rasčlanjivanje što je bilo dobro a što ne je licemjerno...
mogučnosti su bile takve više sredstava nismo imali...krali su se tepisi s promenade da bi
se sakrio beton...novaca za razglas nije bilo...
san o boljem društvu i boljoj glazbi je bio jači...
dali se moglo bolje? ma dajte...pa odradio se fantastičan posao...
stotinu koncerata...neki za pamčenje,neki za zaborav!
drago mi je da sam bio tog filma!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma pustite te fenseresmensere, nek idu u q, kao da tamo nema smrdljivih muskaraca, izriganih zena i isproljevanih podova....pa tek tamo je odvratluk nevidjeni...a svi kao nesto fini......uzas!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2008. 1:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ko zna možda bude opet nešto takvo u bliskoj budućnosti... Ko zna, ko zna... Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2008. 1:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imamo novu vlast, nove dužnosnike i njihove zamjenike... bilo bi lijepo da zasluge kupe na jednostavnim, a društveno korisnim stvarima kako je i red... Wink

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: