Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



R.I.P. Klub Mini Teatar

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2008. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja iskreno nisam primijetio puno takvih, ali da ih i ima, radije ću otici na mjesto gdje ima par takvih nego na neko mjesto gdje će me netko razbiti ako ga krivo pogledam...A takvih slučajeva bude 10ak po svakom vikendu u gradu...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Taj mini teatar je ionako bio teška rupetina u kojoj su se uglavnom skupljali totalni kreteni i klošari.


Vidi se da nikad nisi bio tamo...

vrsta glazbe u kojoj uživam je klasika

u Osijeku ima par dobrih koncerata godišnje na koje odem... ali govoriti o miniteatru i onima koji to slušaju da su smeće... ne bih se složila

bila sam na koncertima svih vrsta glazbe-od metala-do cajki, iz znatiželje otišla na partije, uživala u jazz-u.... i naravno da to nisu sve žanrovi koje volim... ali kako se kaže svaka roba ima svog kupca

i smatram totalnim oblikom primitivizma pljuvati po nekome jer sluiša neku vrstu glazbe...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Kao prvo bio sam tamo više puta i svaki put mi se zgadio život gad sam vidio kakvog sve smeća ima u ovom gradu,neki od tih ljudi se nisu kupali mjesecima,stvarno jadno i žalosno.

i babe smrde u tramvaju
gdje god da izađem ima smrdljivih ljudi
žalosno je što neki još uvijek nisu otkrili dravsku vodu, ali da se u miniteatru okupljaju samo smrdljivci.... noup....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.04.2008. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam mislio da su oni smeće zbpg glazbe koju slušaju nego zbog ponašanja,izgleda i smrada.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a čuj na taj način opet ponavljam

ima idiota i u OBP-u

prije nekoliko subota je konj toliko ugnjetavao legicu da smo se morale pokupiti i otići iz OBP-a

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.04.2008. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idioti u OBP-u bar ne smrde,mada je OBP isto teško sranje zbog suludih cijena i zapanjujuče koncentracije sponzi.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a gdje ti molim te izlaziš???
a to da ne smrde... smrde svagdje... mislim ako si u podrumu na +40 i skačeš... ono no way da svi imaju pri ruci axe ili old spice

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.04.2008. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa u zadnje vrijeme nigdje, jer mi se sve zgadilo i nevidim više nikakav smisao u tome.To je u biti jedno veliko gubljenje novaca, vremena i zdravlja.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ach so
a nemam pojma što da ti napišem, ako ti više odgovara biti kod kuće ... ako ne....

svatko ide tamo gdje mu paše

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2008. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Sad će ljudi kukat tu. A nitko nije baš previše para trošio u Tetaru. Svi se napijali ispred pa onda ulazili unutra. I normalno da je čovjek zatvorio. On je svoju lovu ulagao a bio je u minusu stalno. E sad koliko čovjek može podnijeti za raju i veselje minusa na računu? Svi bi nešto i kad to imaju slabo podržavaju. I tako je uvijek u ovom gradu i uvijek će i biti. Ljudi znaju samo prigovarat i kukat a kad nešto trebaju učinit e onda ih nema...

potpisujem. lijepo je cane to sročio...
a odgovor na pitanje je dvije godine. :/

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kao prvo bio sam tamo više puta i svaki put mi se zgadio život gad sam vidio kakvog sve smeća ima u ovom gradu,neki od tih ljudi se nisu kupali mjesecima,stvarno jadno i žalosno.

a čuj... kao i uvijek na mjestima gdje se okupljaju ljudi različitih stilova života, promišljanja, ukusa i afiniteta.ne sumnjam kako je netko i tebe doživio na identičan način Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
codar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2008. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sa canetom se slazem u potpunosti...a s ovima koji kazu da su tamo izlazili klosari i pijanci mogu se samo nassmijati...a u onom queer klubu nema pijanaca i primitivaca i klosara koji se svaki vikend tuku,to za vas nisu klosari????
dajte ljudi osvrnite se gdje zivite, mini teatar je bio najblje sto se osijeku dogodilo u dugo vremena i sad je i to propalo a mi smo sami krivi za to..i uopce mi nije krivo sto ce sada ostati cajke jer to i zasluzujemo.

_________________
everest neverest...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2008. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › ne sumnjam kako je netko i tebe doživio na identičan način Wink


Bravo Svebore!! Više me naživciraju ovakva primitivna razmišljanja od samih ljudi koji smrde. Na njih se s vremenom naviknes pa ni ne osjetiš futež. Za razliku od ljudi koji ovako seruckaju. Na njih se nikad necu navknuti. Very Happy

Gdje cu ja sada izlaziti vikendom poslije Excalibura?!!? To je bilo jedino mjesto gdje možeš u miru popiti pivo subotom poslije ponoći sa živom svirkom u pozadini. Bljuuuuuuuuuuuuuc Sad Sad Sad Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Steta... ;-(


Mini Teatar je nudio tocno ono sto je Osijeku nedostajalo da ponuda nocnog zivota bude potpuna. Uz Mini Teatar Osijek je imao koncertnu ponudu kakvu bi trebali imati mjesta koja se nazivaju gradovima. I Osijek je bio grad, bar na trenutak.

Steta sto jedan takav klub, cak i uz relativno dobru posjetu (bar na onim dogadjanjima koje sam i ja posjetio), nije uspio zatvoriti financijsku konstrukciju za dugotrajnije djelovanje.

Svaka cast ljudima koji su ga vodili, organizirali koncerte i u Osijek dovodili odlicne bandove i upoznavali nas s onima za koje mozda nikad prije nismo ni culi. 2 godine voditi klub na rubu isplativosti i dovoditi bandove uz upad za sitne pare moze se samo uz beskrajan entuzijazam. Svaka cast...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bannana
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2008. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ja sam stalno govorila da će to propast i hvala bogu i je!! lijepa je ideja da se mladima osigura mjesto...da se promovira ta scena i tako to, ali da je tamo došao i jedan roditelj i vidjeo u kakvom ''osiguranom prostoru'' i u kakvim uvjetima se njegova djeca zabavljaju pozlilo bi mu!!
mislim zaboga ljudi, ne možete imat tepih-tepison na podu u klubu gdje se pije/proljeva, puši/gasi opuške po podu, pljuje, povraća, pravi šutke, pada...i ne znam što sve...kako se to čistilo nemam pojma!! i stvarno moraš imat smisla za financije kada svaki vikend naplaćuješ i uspiješ propast, a da ne kažem da se sve skupa oko 0 kn uložilo u uređenje prostora! baš ono ruupa! i onda se ta mlada djeca tamo mješaju sa starim, pijanim, prljavim prodanjama kojima uopće nije mjesto tamo/ili je samo njima mjesto tamo!ideja je super, ali provedba katastrofalna! ako se već kretalo u to onda se malo trebalo razmislit prije! glupo je i nema ni malo smisla to što oni kažu kao to se osnovalo da ljudi mogu slušat tu glazbu jer u gradu nema niti jedno tako mjesto i onda redovito naplaćivat svaki vikend i to ne rijetko i više od simboličnih 10 kuna! a i tih 10 kuna je djeci koja to slušaju nekad puno!a da se pritome u ostatku grada cajke i u biti sve ostalo može slušat besplatno!! tako bi i OBP mogao kukat kak oni dovode grupe i dj.-eve i šta ti ja znam, a ne sjećam se kada se tamo zadnji put naplaćivao upad, ili u big benu...
lako sad krivit djecu što nisu kupovali cugu tamo kad moraju cimat starce za 20 kn il koliko već, i kad mogu jeftinije proć ak kupe cugu u trgovini, svi znaju da ako želiš zaradit onda moraš biti lokacija i za starije jer stariji imaju love!! ako na to nisu mislili...ma bzvz!! al ja sretna da je to propalo, žao mi ljudi koji su izgubili time uložene novce i vrijeme i šta ja znam, ali mislim da je ovo bolje za sve!! možda sada nikne nešto poštenije!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2008. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikad bio. *shrug*

sa fotki mi se cini ko rupa.. tzv. ćumez.. Smile

a po zgbu samo takve birc/klubove pohađam... :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: